• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
andrejko neser a choď častěji...se nasměju u tvých příspěvků :grinning: ty čuníku :grinning: :sunglasses:
27. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku neboj, to doroste :grinning: a nám se třeba zase zmenší,jinak chudáci holky.... :grinning: :grinning:

Dragu neseru :grinning: , ale jsem velice zaneprázděná, nicméně občas i dočítám.A co ty kočko moje, jak se máš? :wink:
27. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Draguš, ještě jsem se chtěla zeptat co ty a kouření? Já jsem zase začala a kuřím jak ostravský komín :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
27. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to jsou témata,dámy :grinning: :grinning: :grinning:

Andrej tak ty kozy jak popisuješ mám taky :grinning: Navíc Johanka se nadšeně kojí přes den pořád víc, aspoň že noční kojo už dávno neprovozujeme, to bych se asi rozpadla:slight_smile:

Saku holčička je nádherná, koukala jsem už na FB, fakt nádherná, ještě jednou gratulujeme!!!

Anička dneska tak zlobí,že jí asi rozškubnu! :angry: Musím zas letět, snad se sem ještě dostanu, mám rozdělané těsto na perníčky, Andula bude zítra vykrajovat, jestli se toho teda dožije, grr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko jj kouřím kouřím :confounded:

o piňdourovi ani nemluvím :grinning: :sunglasses: zrovna včera jsme přetahovali :grinning:

lami my taky budeme dělat perníčky...Dála dostal od babí malej vál a váleček s vykrajovátkama ...se mi to moc líbí asi mu to seberu ...já totiž vál nemám :grinning:
27. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte
draga aj ja kurim cigy :grinning: :grinning: minimalne aj muza :grinning: :grinning: ozaj minimalne

No ale nie to som chcela mame stale sadru je to strasne a dnes sa ktomu pridala chripka slak to traf :angry: :angry:
27. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakura ozaj este raz gratukacia aj odomna mala je prekrasna
27. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lindi zrovna jsem na vás myslela jak to zvládáte s nožičkou...a vy ještě chřipkujete...tak ať jste brzo fit :wink:

k tomu kouření muže nemám co dodat :wink: :grinning: narážky poslouchám pořád... :grinning:
27. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, ja uz jsem vzhuru, Roba jeli na hory kvuli necemu a tak me probudil. Dnesek je zajimavej, v pul 11 dorazi kamoska, nalozime se do auta, pojedeme vylozit MIu k babi, pac ke kamosce na mensi kolaudacku, pak zase do Prahy a vecer jdeme na nakej ten motokros....

kamosce se vcera na termin presne narodila Amalka, tak si pujdu onuchat miminko, asi v pondeli
28. lis 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, Lindo, vaše příspěvky mě po ránu mooooc pobavily...prej minimálně :grinning: ..no hned bude lepší den :grinning:
28. lis 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou sobtu přeji!

muž odjel na zabíjačku pro maso. já zatím klíek u kafíčka, odpo mě to čeká, budem měnit to okno v obýváku, aalelujaaa!!

linddi a sádru má aspon chodící, doufám? chudáček. už aby to měl za sebou, prďolínek :grinning:

andrej my máme nohu i pinďoury v normě :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou sobotu přeji :slight_smile: My máme dnes taťku doma, právě kuchtí kmínovou polévku :grinning:
Ráno jsme se všichni pěkně váleli u telky, ale teď už mám upečený štrůdl, přichystaný oběd, jen to dát na plotnu :wink:

kristi - na ten motokros veze kámoš lidi busem z České Lípy taky :grinning:
28. lis 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre poledne!

Jsem se zase nachechtala :grinning: :grinning: :grinning:

My mame ode dneska tatinka doma, ma 3 tydny dovolenou, doufam ze se nepozabijime :slight_smile:)) Pac je to posledni dobou mezi nama nejak nahnuty :sweat_smile: :wink:
Budu mu muset davat casto vychazky, ted jsem ho zrovna poslala na tenis a pridala mu Leusku sebou...

Danco tu vymenu okna nezavidim... Ja tak nesnasim kdyz se neco dela, porad je kolem toho bordel... Pak je fajn az kdyz je to hotovy.
My jako furt jeste nemame tu kuchyn, pac jsem si rozmyslela tvar ostruvku a ted cekam az mi prijde jeden dil, bez ktereho to nejde dat dohromady. Taky chci postavit dve pricky dole, cimz jakoby oddelim chodbu od obyvaku a vznikne mi mala herna pro Leu. Vymalovat taky musim.... Takze jeste nejmin mesic nez se to nejak pomalu dodela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Do vanoc to nebude urcite :sweat_smile:

Vy uz zacinate pect cukrovi, ty jo, budu taky muset neco zacit delat...
28. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci u nás se to taky potáhne. jak jsem psala, dnes jen okno, mramorovej parapet povalí ke kamíkovi, takže tak za týden začne teprve zednická a malíři. ALe jak znám mýho muže (a já se do toho zapojovat nemůžu :sunglasses: ) tak budu šťastná když to vánoc stihnem. DOUFÁÁÁÁÁM!!!! :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!boze vy uz vypekate??? :sweat_smile: no ja sa asi vybodnem na to tentokrat,snad babka volaco posle :slight_smile:
no ja sa tiez "tesim" manza ma ist 16.12.na operaciu do Bratislavy so stitnou zlazou,takze do vianoc budeme sami,ma rachne... :unamused: takze vypekat a gruntovat pred vianocami vobec nehrozi a nehovoriac o tom ze tak dlho od seba sme teda neboli este... :frowning2: a do blavy si na aute netrufam ist,takze bude bez navstevy...
28. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku však se na to vybodni...stejně si zrovna říkám, co upeču a vrhnu se jen na to co máme rádi což jsou asi 3druhy, zbytek dodá babička a okolí :slight_smile: no a pak stejně ještě v dubnu tahám z mrazáku cukroví...tak na co se přetrhnout...hezky si užívej mimíska a žádné stresy...to s manželem je teda na hlavu ale snad bude brzo v pořádku doma ...si to ti chlapi umí naplánovat co? pěkný temrín na operaci...ale hlavně a´t už je to za váma :wink:

dani už máte smontovanou postel? :grinning:
28. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo draga,to sa tak narychlo zbehlo s tou operaciou,isiel na kontrolu ,doktorke sa to nezdalo tak hned na druhy den do Bratislavy nejakemu odbornikovi a ten ked to pozrel povedal ze to musi ist cim skor von,takze najblizsi volny termin co mal mu dal...takze bude dozivotne na liekoch teraz :unamused: :frowning2: no o nervy teda fakt...
28. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku tak zase lepší že to už bude mít za sebou, pokud to je taková hnusota...a co má nějaký nádor? to je šílený...takovej pěknej mladej chlap....
28. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
maju to nejak v rodine aj jeho mame komplet vyberali aj sestre..tak ale dufali sme ze ho to obide,ale nie veru...
28. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo to je smutek...tak ať je brzo líp....a dneska už jsou zase nové metody apod. držím palečky a hlavně máte krásný dětičky tak je z čeho se radovat :wink:
28. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte sadru ma nad koleno a az uplne celu nohu vratane paty a tak strasne nechodi vobec iba sa sucha po zadocku + chripka som zrela na psycho :angry: :angry:
28. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lindi to je pech...no Dála už zase začal soplit a kašlat...taky mě z toho picne, týden jsme byli ok a už zase znova dokola... :frowning2:
28. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je to blb eteple pocasie naz zabija ta hnusna chripka :angry:
28. lis 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Saku to je teda děs, zrovna teď když máš 6n a navíc vánoce na krku...vyprdni se na gruntování a cukroví a podobné hovadiny, Vánoce jsou stejně o něčem jiném, hlavně když bude manžel v pořádku, budeme moc držet palce. A nemáš někoho, kdo by vás za ním hodil na návštěvu?? Jestli teda stejně nebudou nemocnice pro návštěvy zavřené kvůli chřipce, tady je to teď v hodně špitálech.

Draguš já čekám co vypukne u nás, zatím jsme pořád zdraví, tak si to předpokládám na plné koule vybereme někdy záhy, nejlépe přes svátky nebo tak někdy...Tak všem marodům hodně sil!!!

Holky, tak jsem teda pěkně nasraná, zatím jsem bez místa, všem vadí ten půl úvazek, na celej bych místo sehnala, jenže to s 13 m dítětem fakt nehodlám....Ještě mě čeká jedno výběrové řízení, ale moc nadějně to nevidím. Mimo Prahu bych našla místo hned, spousta špitálů je skoro bez doktorů, ale tady v Praze je to holt bída, fakulty dodávají dr dost a každý tu chce zůstat. A my potřebujeme zůstat v Praze, manžel tu má super job, bez prachů co vydělává bychom se mohli jít tak maximálně pást, takže stěhování někam daleko nehrozí. Teď jsem mluvila s několika kolegama, co končili školu jako já a všichni jsou nasraný na systém našeho specializačního vzdělávání a nadávají na platy (kámoš maká měsíčně cca dvojnásobek běžné prac. doby - služby- a má plat asi jako absolvent učnáku...a to dělá ve všeob. fak. nem.....holt do atestace je to těžká bída...), navíc na to, že teď musíme povinné praxe absolvovat na akreditovaných pracovištích, jenže je toho v každém oboru skoro na rok a z čeho jako máme ten rok asi žít?? Na to nějak na ministerstvu zdravotnictví při koncipování našeho popromočního vzdělávání pozapoměli....původní zaměstnavatel nás v téhle době platit nebude, max. minimální mzdu a akreditované prac. taky ne, tam ještě většinou dr platí špitálu, že ho tam nechají odstážovat (konkrétně kamarádka platí v nem. v Kladně 3500,- měsíčně, že jim tam může každý den 8 h pracovat....) dost demotivující, navíc nikdo nemá čas na rodinu, fakt jsem ráda, že už máme děti. Někdy si říkám, že se snad na tyhle ponižující podmínky v ČR vyseru a buď se odstěhujeme někam směr západ mimo ČR , nebo půjdu dělat něco jiného....fakt jsem maximálně znechucená...
28. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéřiš co to čtu za věci :confused:
Saku tak at to manža i ty dobře zvládnete, je to naprd, ale nějak se to musí překonat,no.. :wink:

Lindo - chudák malej.. :zipper_mouth:

Dragi - postel smontovaná není, ale tentokrát to není,že by se na to muž vyprdl.. Ještě jsme to odložili, řešíme ještě mužovo spaní, akce kulový blesk. S ním se to totiž v jedný posteli nedá, katastrofa. Nikomu bych to nepřála, aby se chlap takhle rozchrápal. Jsem mu říkala,že má štěstí, že nechrápal, když si mě namlouval, že bych s ním asi nebyla :grinning: :grinning:

Tak okno máme vyměněný. Panáčci akorát zapomněli na venkovní parapet a žaluzie, chápete to? tak v týdnu dodají :slight_smile:
28. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, já už mám taky doporučení do Motola, aby mi dali termín na operaci se štítnou žlázou, ale není to aktutní, tak počítám, že půjdu pod kudlu, tak za čtvrt roku, no nezávidím, ďrž se, hoka...

Lami, no s těma místama to je blbý, co jsem zažila doktory, tak si stěžovali, kluci po škole, že dělají vlastně zdarma, sice na půl úvazku, ale jsou tam plný úvazek, fakt šílená otročina :fearful:
28. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tead,lami a clovek by povedal ze po doktorch sa len tak "zaprasi"....no drzim palce

leni a tebe maju tiez vyoperovat na komplet von?lebo jemu povodne mali odstranit len "nejake veci" na tom,ale teraz ze vraj to treba cele a co najskor...
28. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami to je síla...ty jo že jim není hamba a my se pak divíme (teda nedivime), že naši lékaři odchází směr západ a tady pracujou ukrajiny...to je nesmysl....holka zlatá a já si říkala, že v druhém životě budu doktorka...tak jedině někde v cizině :grinning: a co nějaká soukromá praxe? třeba pediatrie??? musíš ale asi stejně atestovat co? to je děsný...myslím, že bys měla rázem plno :sunglasses:

leni ty jo tak ty taky jdeš pod kudlici...no je to bída to zdraví co? :astonished:
28. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ty taky?? Teda teď normálně spousta lidí kolem mě najednou plno zdravotních problémů.....To co píšeš je přesně tak, makáš v podstatě zadarmo a musíš být ráda, že si uděláš atestaci...pak je to lepší.

Draguš já už hodně lituju, že jsem medicínu studovala...fakt, je to smutný, ale pokud chce člověk rodinu a slušný plat (kolik je asi lidí, co tohle nechtějí??) ,tak v Čechách dělat dr je fakt bída.... teda po atestaci je to s penězma lepší, s časem furt děsný. Uvažuju, že bych šla dělat praktického lékaře pro děti a dorost, atestaci potřebuju stejně - t.j. do atestace vesměs špitál, ale pak už budu mít nad svým časem (o ten mi jde nejvíc, přeci jen holky potřebujou mámu) přeci jen větší moc, peníze jsou u praktiků taky vesměs nic moc. Ale zatím teda hledám i v jiných oborech, uvidíme. Nejhorší je, že na tenhle debilní systém ve výsledku doplatí nejvíc pacienti, v řadě nemocnic mimo Prahu už je nedostatek dr takový, že hrozí kolaps a uzavření některých oddělení, krom toho péče o pacienty tím hodně trpí, můj kamarád nastoupil na internu v Karl.Varech a v podstatě od začátku musí dělat úplně všechno, tedy i věci co by měl dělat minimálně ze začátku pod odborným dohledem...prostě musí, není dr,co by ho vedl - je to o hubu jak pro pacienty, tak pro něj. Myslím, že se tenhle systém musí v budoucnu změnit radikálně, nebo půjde česká medicína totálně do h..., do zahraničí už odchází i absolventi zcela bez praxe, řada lidí na fakultě má jasno už v páťáku či v šesťáku ,že tady za tyhle prachy a podmínky ani nenastoupí do práce....když mi kamarád popisoval, jak tuhle sloužil od pátku od rána do pondělka do rána a naspal naprosté minimum, přitom z platu má problém utáhnout náklady na žití pro sebe, natož kdyby někdy chtěl rodinu...já se fakt nedivím...Takže v příštím životě do zdravotnictví jen jinde nebo tady ale po reformě :grinning:
28. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, ještě to budou posuzovat, bud půlku nebo celou ven, já bych chtěla jen půlku, ale mám počítat, že klidně půjdu časem znovu pod kudlu a vezmou zbytek, ale na lécích budu už taky furt
28. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek