• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Saku a manža léky nebere, já už skoro 4 roky
28. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
cafte tak sme dnes boli uz stroska aj vonku a celkom nam to urobilo dobre :slight_smile:
Este dva tyzdne poomooc :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
teda lami, jak to čtu..síla..
tady u nás je prostě hroznej bordel. tohle je nehorázný. člověk se dře, vystuduje medicínu, pak tě čekají ještě takovýhle roky než se aspoň trošku vzbráboráš..
Ještěže sis pořídila holky hned ze začátku :wink: Držím palce at ti to dobře dopadne a něco seženeš.
Jaké jsou podmínky pro tu atestaci? Kolik musíš mít odpracováno než tě k ní připustí nebo jak to je?
28. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
krásnou nedělenku přeji!!

Dneska možná vyrazím na chvilku s klukama, vezmu si nějakou elegantní papuči a bude :grinning: :grinning:
KLukům míám navařeno a já si později udělaámnějakou čerstvou zabíjačkovou flákotku :grinning:

Užijte si krááááásnýýýý zbytek víííkendu :grinning:
29. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ranko, to jsou teda novinky. JA vuebc nvedela, ze se da stitna zlaza vyndat, no tak hlavne, at jste vsichni v poradku.

motorky byly teda super, to jsem necekala, ze me to bude i bavit :wink:

pro Miu asi pojedu sama, Roba ma moc prace. Tchynka udela rizky z bedel, to se zase prezeru
29. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ranecko konecne je lepsie nino zacal chodit horucka je prec uz nereve huraaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
holkyyy prosím Vás napište mi cokoliv co můžu objednat na netu tchánovi, tchýni, švagrové, mým rodičům a manželovi, heeeelp!!! negunguje mi mozek, vůbec to nemůžu vymyslet. teda pro tchýni už to možná mám vymyšlený, potřebujou doplnit soupravu na kávu, tak bych to někde sehnala. letos to chci pořešit po netu, do těch velkých obchoďáků nepolezu, když čtu o té pandemii, jsem strašpytel, nepolezu zbytečně mezi lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
29. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
dani tak ked to budes vediet,tak daj vediet :sweat_smile: ja nemam nic pre nikoho,okrem synovcov a ani cas behat po obchodoch,takze net to isti,len keby som vedela ze cooooo
29. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
dani penazenka,kabelka, ploskacka so stmprdlikmi , zapalovac,papuce,pyzamo,pekna deka,kalendar s detmi vasimi, pohar s detmi ked do neho nalejes teple objavy sa obrazok,bosai, a ak ma este neico napadne napisem
29. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
to psledne malo byt bonsai ci ako sa to pise po cinsky :grinning:
29. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jajaj,najlepsie sa kupuje deckam teraz,to je fakt od vymyslu sveta tych hraciek...a nehovoriac o tom ze co kupim Dodovi,tak to ozaj netusim... :unamused:
baby vcera som sa "odvazila" vstupit na vahu-takze vysledok znie : +9kg :unamused: :unamused: :angry: :angry: :confounded: nic neoblecieeeeeeeeeem :angry:
29. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ze 9 kil a co to je nic ved si tenka ako prutik na foto aj v tehu si bola uplne chuducka :slight_smile:
29. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
lindi díík, jestli tě ještě něco napadne tak piš piš piš :grinning:

saku ty hubeňoure, a před tím jsi byla minus kolik???? :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jako ani by ma to tak nestvalo,si nepripadam nejak vyžrata ale žeru ma vsetky tie riflicky uzke co dam tak do pol stehien a dalej ani ťuk :angry: a to ich mam hojne teda...
29. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Saku, neboj to shodis, dej tomu chvilku casu, vzdyt jsi sotva porodila ;)

Lami, to je teda sila v tom zdravotnictvi, kdo by to byl rekl :confused:

Ja jsem vcera byla na veci s kamoskama, to bylo fajn :wink: byla s nama kamaradka co je v 8. mesici tehu a prave prodelala tu pras. chripku, se docela boji jestli ta lecba nemohla mit nejaky vliv na mimi, no nechtela bych ted byt tehu :sweat_smile: Jinak dalsi moje kamaradka, co ma 3 deti, ji onemocnely chripkou, neni jeste potvrzeny ze jde o praseci, u nas je to sila tedka, je to vsude kolem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cekam kdy nam zavrou skolku.

Danco ja budu tchyni kupovat jen kytku, objevila jsem uzasne kvetinarstvi, kde vyrabeji takoveto krasne kompozice http://www.lesjardinsdelimmaculee.fr/lesjardinsdelimmaculee-creations-afdf-les-compositions-6.html :dizzy_face: Vzdycky ji neco vymyslime a nikdy neni spokojena, tak kytka to letos poresi.
Pro svagra mam poukazku do obchudku s dekoracema, at si vybere co se mu hodi. Neustale neco vylepsuje v byte, tak ho to urcite potesi. Tchanovi kupujem kazdorocne nejaky dobry vino...
Nasim bych taky moc nevedela, minule dostali poukazky na thajske masaze a jeste se ani neobjednali :confounded:
svagrikovi koupim poukazku do jednoho obchudku s dekoracema atd, at si vybere co chce
29. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Se mi tam zkopirovala jedna veta navic, pardon :grinning:

Lindo, no vy mate teda smulu, tak at to rychle utece :wink:

Cekam az dorazi Lea z bazenu a jdem na obidek ke svagrovi :slight_smile: A pak ke kamaradum na spolecenske hry :slight_smile:) Takova prijemna nedele :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
luci to jsou kráásný dílka, některý ty kytky.. :grinning:

já mám ještě ted o víkendu oslavu kulatin mé máti, tak ještě řeším dort, kytku, jeden dárek máme, ale mamka o něm ví, tak chci ještě vymyslet nějaké malé překvápko. furt něco, lidi by měli psát nějaký seznamy na net, co potřebujou a basta :grinning:
29. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
kde jste kdoo??

já byla dneska už na prochajdě, ulalááá!! dokonce jsem se narvala do tenisky. bolelo, ale narvala :grinning: snad mi za to doktor nevynadá :sunglasses:
29. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
cafte hura dalsi den za nami boze ale to ide pomali ako sopel :sweat_smile:
Mam take nervi ze ich je hadam aj vidiet naokolo mna kua fix :angry:
ale co uz vydrzat musime nic ine nam neostava :wink:
29. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj kočky...vstávačka v pět...šílenej kašel a sople...se fakt poseru :confounded: takže zase dokola...už mě to nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě bolí v krku, krása podzimu :sunglasses:

zrovna mluví o tom zda strašit děti čertem nebo ne..uvažuju zda ho pozvat nebo ještě ne...co vy? jak to budete řešit letos?
30. lis 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm tak zrovna psycholožka říká, že 3 leté děti jsou opravdu příliš malé a že nedoporučuje...prý pomočování, strach, zadrhávání řeči...psycholožka je zásadně proti strašení!..tak to odložíme ještě
30. lis 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Drago, ja uzjsem psala, ze u nas cert nehrozi, mi to prijde zbytecny a hlavne ja se bala jeste v 7-8 letech, natoz pak tihle prcci
30. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
je zase krasne dneska, to je super. Vecer valime na koncert Backstreet boys, to bude mazec :grinning:
30. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
cau zeny :slight_smile:

Dragi mne by se mala z certa asi po :sweat_smile: Jinak Dalovi posilame hubana at je mu brzy dobre.

Kristi nekecej backstreet boys?? Hehe, oni jeste existujou? Tak si to uzijte a potom poreferuj.
30. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Saku, já myslím, že odstav Jindříška bude pohodový. On je vděčný strávník a na prsu tolik nevisí. Skoro mám pocit, že se mi pomalu začíná odstavovat sám :sunglasses: V noci se ale děsně budí, často s pláčem (tak nevim, jestli sny nebo zuby :confused:) Prsem ho uklidňuju, tak snad odbouráme i toto.
Lindi, to musí být fakt šílené. Nejak si nedovedu představit, jak bych Marky udržovala v klidu :confused: Držte se!
Dani, gratuluji, že už se vlezeš do bot, i když blbě :sweat_smile: Snad Ti nevynadají, ale to je fakt těžký, jak to s dětma skloubit...
Dragi, ajaj, tak to je na pytel :( My jedem asi v pátek do OL (na 10-14 dní,) tak doufám, že to děti nepromarodí.
Marky půjde na nejakou Mikulášskou besídku, co bude mít tchýně od práce, tak jí budu muset naistruovat, aby jí čert nijak neděsil. Myslím, že jsou na to fakt ještě hodně malí.
Kristi, šmankote, já myslela, že tahle kapela už není :sweat_smile: I když vlastně jo, mám pocit, že jsem před pár lety (nebo kdy to bylo :sweat_smile:) bleskla jejich návrat. Byla jsem dost diskofilní, takže tahle kapela mě jako dóst brala :sunglasses: Pak písni, jaký to bylo :wink: Určitě si to užijete :slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peťulo, dobrýýý :grinning:
Jsem si přečetla stranu zpět a teda :fearful: :fearful: :fearful:
Saku, držím moc palečky, ať manžova operace proběhne bez probl. a máte ho doma co nejdříve to půjde! Nevím, jak dlouho se po jeho zákroku musí zůstat ve špitále, snad ne moc dlouho :fearful: Budeš to mít doma dost náročné, snad máš nekoho, kdo ti pomůže.
Lami, mno to jsem fakt netušila, jak šílený náš systém je :astonished: :confounded: Kámoš v KV teda taky síla :fearful: Hlavně, že máme např. nejdražší Open card, že :rolling_eyes: :confounded: Miliarda v hajzlu a co z toho? Akorát si na tom pár lidí slušně napakovalo kapsu. Takových projektů je v naší zemi až moc.... Nebo baba ze stavebního úřadu Doubová nebo jak... Fakt mám ze současných zpráv dost :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jsem se zase rozčílila a to jsem ani neřešila věci, které se týkají nás (naší rodiny,) tam jsme taky bezmocný, ale darmo se tady rozčilovat.... Hlavně, že zdraví nám všem v rámci možností slouží.... ťuk, ťuk!
30. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
cafte! :slight_smile:
tak my mame dneska za sebou prve spolocne nakupy,nalozila som kocik do auta a isli sme,trvalo nam snad hodinu kym sme sa vytrepali z domu,potom ked som kooonecne nasla jedno volne miesto na parkovanie tak som zistila ze som zabudla ten vrch na korbicku,tak sme sa museli vracat :angry: no demencia totalna- a tom ani kika nemala so sebou,ten bol u deda...

a skolka ma odzajtra chripkove prazdniny,potom ma ist muz do tej nemocky,takze rano by ho nemal kto nosit,takze nastupi zas asi az od noveho roka...

draga,kiko uz ma vyse tri tyzdne kasel a soplik a nie a nie prejst,aj vybral lieky,sirupy a nic...a dalsie atb zas nechcem donho pchat...jaj uz nech je jar aspon,toto je hrozne..
30. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar babule!

mám za sebou kontrolu nohy, vše o.k., na nějaký velký čpacíry to není ale můžu už pomalu začít zkoušet chodit. ha ha, to zkouším už 10 dní s roušťákama. akorát už s nima ted budu chodit ťapkat ven, sláva..

dragi - tak já nevím, s tím Mikulášem. Přemýšlela jsem ,že ho uděláme, ale asi to zruším. v sobotu v poledne jedeme historickým Mikulášským vlakem, tam Mikuláše s čertem asi uvidím a večer se na to teda vyprdnu, když to tady čtu.. Na co je tak strašit. Oni už ted maj z čerta dost fedry, já ho mám v záloze pro nejhorší případy zlobení a to když řeknu, že jdu zavolat čerta tak Erik řve neeee neeee Erik už hodneeeej budeeee!!! :grinning: :grinning:

beji užij si to pořádně v Olmíku, snad si tam trochu odpočineš, budeš mít pomocníky,ne?

dneska si zajdu na kafe s kamarádkama, jediná možnost, jinak muž bude furt pryč, dneska jede pryč a ve čtvrtek pro změnu letí do Kodaně. Snad tu aspon na toho Mikuláše bude, i když to není taky jistý :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
no co sa tyka mikulasa,my sme boli minuly rok na dvoch a kiko sa nebal,ani ho to nenapadlo ze to je nieco "strasne",aj na kolena mu sadol :slight_smile: ale domov ako volakedy chodievali by som nevolala,to by bolo asi horsie si myslim...
30. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky za pozdravy dálovi vyřídím...

saku no my právě měli týden bez rýmy jsem se radovali a v neděli to udeřilo nanovo a dneska po ránu takovej kašel hnusnej...taky se mi nechce mezi nemocný děti k mudře a do jeslí též nepůjde...

Péti stalo se něco nebo jsem si nevšimla zmizly ti tt týdny??? doufám, že je vše v pořádku :wink:

kristi se vrací dnes večer do mých mladších let...taky jsem si myslela, že tito hošánci jsou už pápá ... hele ale to už budou dobří dědci ne? :grinning: :sunglasses: tak pěkný zážitek a co chůvička dobrý?
30. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek