• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
dragi taky se bojím co je s Peťou - na FB má napsaný "is heartbroken", tak nevím :confused:
30. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm :( něco se stalo asi :pensive:
30. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar dámy :grinning:

My byli včera v České Lípě na rozsvícení vánočního stromu - byl to teda masakr ty lidi, že jsme počkali až se strom rozsvítí, pak se lidi rozprchli a už se šlo jít podívat po stáncích. Nic jsem teda nekupovala, jen Kája vydyndala na tatínkovi hračku - takový hudbní nástroj :grinning:
Ani svářo sem si dát nemohla, páč jsem řídila - manžel měl turnaj ve florbale přčes den, tak tam už začali s pivem že, takže jsem měla smolíka ..

Dnes jsme byly s Kájou ve školce (některé to už víte z FB :wink: ) zeptat se zda jí vezmou od toho února. A nakonec nastupuje už v prosinci na 5 dní v měsíci na dopoledne, na celý den až od února - tak jsem ráda, že si teď aspoň může pomalu zvykat, než tam bude na celý den. Takže musíme ještě k dr. pro potvrzení. Příští týden ji tam dám 2x jen na hodinku a ten další už na to dopoledne - prý je lepší 5 dní v kuse, tak uvidíme jak to půjde

dani - taky v sobotu pojedeme Mikulášským hist. vlakem z Liberce do Žitavy a zpět, tak jsem na to zvědavá .. na Káju taky zabíraj čerti :wink:
30. lis 2009 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori gratulka ke skolce :slight_smile:

Dragi, Dani mimisek to nezvladl.

Ale ted jsem si prave nasla super doktorku, volala jsem, vysvetlila co se stalo a hned me objednala na ctvrtek na sono, strasne mila, me uklidnovala, ze treba to jeste nebude tak zly. Tak ted mam aspon takovou ulevu, ze vim, ze pristi tehu uz budu mit fajn zdravotni peci a nebudu se muset tak nervovat.
30. lis 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, chuva je uzasna, fakt mila holka a jelikoz Mia ted usnula v kocarku cestou domu, tak asi budou mit holky delsi vecirek, no. :slight_smile: poreferuju, ja je za mlada taky dost zrala, urcite to bude fajn zazitek.

holky, nevite jak to je, kdyz bych byla na pracaku, Mia ve skolce a ja si vzala jen nakou brigadu dlouhodobou, jeslti jako to jde i pri tom pracaku nebo ne???
30. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,to me mrzi :frowning2:
30. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti škoda, je mi to moc líto.. :frowning2: Příště už se to povede, neboj, jsi mladý kolo a otěhotníš jen když na tebe chlap mrkne :wink:
30. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
klucici kolekce jaro/leto 2010

http://www.nextik.eu/102-Chlapci
30. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi pokud ti Miušku do školky vezmou na pracáku být můžeš, musíš mít přece možnost hledat si práci, moje ségra to tahle měla skoro do doby než šla Kája do školy :slight_smile: já na tom budu úplně stejně :confounded:

péťulko škoda, je to smutek, ale víš jak je to život, asi něco nebylo tak jak mělo...však já si to prošla loni skoro touhle dobou drž se kočko :wink:
30. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja spis jeslti muzu byt na pracaku,aby mi platili soc. a zdrav. a pritom jit na brigadu, v mezicase...a do naky prace az od zari 2010
30. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, muzu te poprosit,abys mi pak pisla sms kdo dneska vypadl, kdyz to teda neuvidim :unamused:
30. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně písnu abys to měla online :slight_smile:)) jo a ještě k té brigádě na podpoře si smíš vydělat ofiko max 4000,- to nechápu proč to zase udělali :astonished:
30. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - manžel když skončil v kriminále, tak šel na chvíli na pracák a směl si přitom oficielně vydělat asi do 4000,- (jezdil busem jako řidič a zbytek mu platil šéf na ruku :wink: )
30. lis 2009 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Peti, tak to mne moc mrzí, ach jo...ale jsi mlaďoučká, brzy se zadaří :wink:

Draguš, no a když děti nemám ve školce, tak se na pracák nemohu přihlásit?
30. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti,juuj.tak to mi je luto.... :unamused:
30. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni můžeš proč bys nemohla, však ti končí mateřská en? tak někam musíš a když ne do práce tak na pracák :sunglasses:
30. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dik :slight_smile: bude lip

hele komu fandite v ty superstar? Ja jsem to ted shlidla a ty holky se mi nelibila ani jedna (ted nevim ktera posledne vypadla, ale myslim, ze jedno jo, ze jo. A z kluku jen ten pricmoudlej :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bleh teda jsem to nejak pomotala, jeste nevypadla, ale asi dneska vypadne :grinning:
30. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou ženský :wink:

Jejeje, co to čtu, Peťulko je mi to taky moc líto, ale neboj, ono se zase až budete moci zadaří :frowning2:

U nás bude dělat opět čerta Laura, tak už se těším, hlavně já, jak zas bude Mára na chvilku hodnej :sweat_smile: , navíc máme s čertem Laurou domluvené, že mu konečně odnese dudlík do pekla :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Saku to je blbís s manžou, vyřiď, že mu držíme moc palce, ať mu to dobře dopadne :wink:

kristi ty vole Backstreat boys, to byli rytíři mého srdce, jak já milovala toho tmavovlasého, kura nemůžu si vzpomenout na jeho přezdívku, ale při pohledu na něj jsem totálně vlhla :grinning: , takže ti normálka závidím. Jinak já je mám v autě na CD, jejich 2 cedra a poslouchám docela často při jízdě, páč já jsem magor a při řízení si většinou zpívám, teda já nezpívám, já vyju :sweat_smile:

Tak nic moje virtuální přítelkyně, něco na mě leze, ale chlap to není, takže půjdu zalehnout, papá :slight_smile:
30. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo jinak vypadla Monika, ta měla vypadnout už dříve, ve finále ale podle mě měla zůstat Leona, Bendík, Chodůr a pak se mi líbila moc ta slovenka předposlední co vypadla a pak Konvičková...toť vše milé dímy, tak helou zajtra :wink:
30. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar zeny, dekuji timto Draze, ze jsem vse vedela hned

koncert byl mazec, jsou to uz tatikove a ty tance :grinning: :grinning: :grinning: jsme se nasmali. Zvuk desnej, jejich hlasy meli do zpivani nekdy dost daleko,ale jinak v pohode...
1. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré jitro děvčátka :grinning:

Blbne mi karma, tak jdu volat servismany, at se můžu rochnit v teplé vodě a ne jak kdybych si čistilla zuby v ¨potoce.

tak která vypadla, ta bagárová nebo ta blondýna?
já tento týden vůbec nekoukala, tak nevím..
té Leony je fakt škoda, stejně by asi nevyhrála, ale mrzí mě, že jsem ji neviděla v tom rockovým kole, to by jí sedělo :wink:

Já jsem dneska slaměnka, tak uvidím co vymyslíme..snad bude hezky, venku je všude mokro, asi pěkně pršelo v noci..
1. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budu slamenka od zitra az do ct uplne, ne ze bych se i tesila :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak toho asi moc nevymyslíme, přijdou mi opravit odpo tu karmu.. Zajdem na chvíli ven ted dopo, stejně musím nějak řešit Pepana :wink:

Holky a víte někdo co všechno budu potřebovat jak se budu hlásit na ten proacák? zápočťák a ještě něco?

MOri - manža dělal bachaře?
ja vubec nevim, kde zapoctak mam, ups
cafte tak dalsi den za nami biz eide to ako sopel este 12 dni :angry:
1. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou dámy :slight_smile:

Dnes nemáme taky v plánu nic, Mára má ještě zvýšenou teplotu, Laura má šílený kašel, takže nechodí do školy a já akorát skoknu na poštu.

No Mori to by mě taky zajímalo, manža byl ve vězení?
1. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zápočťák by měl ležet u posledního zaměstnavatele,ne?

kuva mně se tak nic nechce a už vařím, pak ven vyvenčit pepana pak opravář karmy hnedka máme prográmek na celej den..
1. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, aspon ze to vim :slight_smile:

ja jdu cvicit, pak se stavime v krame a pak na to seru, udelam si caj, koupim casak a budem cumet na telku
1. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute!
u nas hnusne prsi,taze z vychadzky nic nebude,kiko je u deda a ja soim konecne povysavala v klude cely dom,este by to chcelo dlazky umyt,ale asi az poobede...
u nas zapoctovy list davaju pri ukonceni pracovneho pomeru domov,treba odkladat,lebo s tym potom robia ceremonie pri vyratavani dochodku...
1. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek