• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
3. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super!!

U nas teda stoji 20e a vraci 19e. Ale tak lepsi neco nez nic, ze? :wink: Hlavne jsou ty stromecky hrozne pekny. Me bylo skoro lito ho odstrojovat, vydrzel krasne zeleny az do ledna.
3. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi diky za recept . .hele co jsou pelmene??? :sweat_smile:
urco ale udelam, i kdyz nevim kdo mi tady to cukrovi bude jist, Aaron rika, ze to cesky cukrovi je bez chuti (no bodejd by ne kdyz amici do vseho vali tuny cukru) takze to asi sezeru vsechno sama :sweat_smile:

ty jo to je super s tim stromeckem, by me zajimalo jestli to funguje i tady, bych do toho hned sla :grinning:

jsem ted jelo pro Samuli a pani co hlidala mi ji moc pochvalila, ze krasne mluvi a ze je vubec ve vsem lepsi nez Julie (to je holka ty zensky co vyhodila toho kocourka co jsme si vzali) tak jsem se dmula pychou jak pav :grinning:
3. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi mě ten odkaz nefunguje :frowning2:
3. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
péti taky bych se dmula :slight_smile:

pelmeně to jsou takový ukrainský jako ravioly :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, me Yann to cukrovi taky neji, ma tisic vymluv, jakoze neni na sladky, pritom ty francouzsky dezerty a zmrzlinky kupujeme po kilech, proste mu ty cesky nechutnaji, no, a Leucha je taky desne vybirava, takze jestli neco upecu, je jasny kdo to vsecko sezere :grinning:
3. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě dnes zůstala doma, tak jsem toho využila k úklidu - zvládla jsem toho celkem dost :sunglasses:
Koukám, že vy ale taky nezahálíte a pečete - což já zas ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ani nebudu :sweat_smile: mě to neba. Ale domácí mít budem a to od známé co nám upeče - peče teda výýýborný
3. pro 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte tak mam dobru spravu daju nam to uz buduci tyzden dole v piatok rano boze ako sa strasne tesim uz je to na nevydrzanie aj ked uz chodi ale je to aj tak na prd nikomu to neprajem prezit :angry:
3. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, tak se mrnni na web Ikei, je to tam na hlavni strance...

krasne ranko vsem, dneska uz jsem nervni tedka z toho tenisu, budu fandit jak blazen
4. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi to jsem zkoušela ale nešlo to ten odkaz byl nefunkční...tak třeba dneska už to pojede :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

Dneska jsme sami, bez chlapa, takže klííídeček, jen musíme jít s Pepšonautem.
Dragi - pelmeně?? :sweat_smile: :confused: vůbec neznám.. :sunglasses:

Luci - a frantíci taky pečou na Vánoce cukroví nebo na to dlabou a dají vínko se smradlavým sýrem?? :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi do te zimy nechce, ale ukecam se a pujdem se aspon projit
4. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko,
dneska me mi drazi nechali vyspat do pul 12 :sweat_smile: to uz se mi dloooouho nestalo...
Muz se totiz po tydnu dovolene nabidl ze odveze Leu do skolky, at pry spim...haha. Dopadlo to ovsem tak, ze on spal taky, pry mu nezvonil budik, proflakla vymluva, a Lea se vzbudila pozde, takze se nikam nejelo. Vratka skolky zaviraji v 9. Tak si s ni aspon cele dopoledne hral :slight_smile:

Vanocni cukrovi frantici nepecou, aspon teda o nikom nevim. Tchyne dela takovy cokoladovy kulicky - dva druhy, oni zili nejakou dobu v Alsasku (blizko nemeckych hranic) a tam jsou ty tradice trosku podobne jako u nas. Ale zere se to jen jako dezert nebo ke kave, ne jak u nas - nepretrzite po cely den u pohadek :grinning:
To je ten rozdil, co me nebavi, ja bych si udelala talirek se syrama a ruznyma mlskama, dala si vinko a vyvalila se na gauc, zatimco u nich musim prezit tu 5ti hodinovou veceri na zidli, sice si pochutnam ale boli z toho kostra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Lindo, tak uz jen tyden, to je dobra zprava :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek baby, jak se máte? :wink:

Jsem právě u ségry, malej mi usnul, tak jsem se za váma na chvilku došla podívat. Já teda nepeču, mě to vůbec, ale vůbec nebaví. My vždycky dostaneme krabičku od babičky, pak od tety a zbytek dopeče mamka. Já chtěla letos dělat jen perníčky, nemáte některá recept na ty, co se nemusí nechtat odležet a jsou hned měkké?

Jinak je tu kosa jak blázen, vůbec se mi nechce ven, jen max. do auta a zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nahodím vám opět co mi došlo z Rodinky:

Mnoho rodicu si rado stezuje, jak je souziti s dvouletym capartem tezke. Mozna ale prehledli, jak deti v tomto veku s nadsenim pomahaji s domacimi pracemi. Chteji byt soucasti sveta, ktery je obklopuje. Miluji vas a obdivuji. Vas drobecek vam bude chtit pomoci pri prostirani stolu, skladani vyzehleneho pradla nebo pri uklidu hracek. A prave to je moment, ktereho muzete vyuzit pro vstepovani nekterych dobrych navyku. Nezapomente ho podporit castymi pochvalami, objetimi a polibky.

Vas zivot s ditetem

Dite se uci mnoho o svych naladach a vrozenych dispozicich. Je stale zretelnejsi, jestli je povahove spise hrave, tiche, dobrodruzne, vnimave nebo komunikativni. Jemne ho muzete podporovat v objevovani ruznych stranek sebe sama. Dejte mu vsak jasne najevo, ze at je jeho povaha jakakoli, vy ji akceptujete a nic to nemeni na vasi lasce k nemu. Klidne vezmete plache dite mezi ostatni vrstevniky, ale nikdy ho pred nimi neshazujte a nezesmesnujte. Obecny respekt pro jeho reakci na okolni svet mu pomuze ziskat pocit bezpeci a vetsiho sebevedomi.

Mozna vas dite obcas zlobi s papanim, ale neni duvod se znepokojovat. Takove kolisani chuti je zcela bezne pokud nedojde k uplnemu nechutenstvi, ktere by mohlo poukazovat na nemoc. Je vsak dulezite diteti jidlo nezprotivit a "nervat" do nej za kazdou cenu plnou porci. Je nutne respektovat sytost ditete. Kdyz odvrati od lzicky hlavu, je to jasny signal, ze je plne. Dite by nemelo byt za papani ci nepapani ani chvaleno ani karano. Jidlo se nesmi stat nastrojem k odmenovani ci trestani. Neslibujte mu sladkosti jako odmenu za dojedeny obed. Z takovych slibu se stane tezko odvykatelny navyk. Zrovna tak k jidlu nepatri hracky. Pamatujte, ze i oblibene jidlo se casem preji, proto diteti mente jidelnicek. Pokud mate pri jidle spatnou naladu, dite ji z vas vyciti a stravovani se pro nej stane neprijemnou aktivitou. Nejpozdeji po petactyriceti minutach zklidte ze stolu. Rozhodne dite nenechavejte sedet nad nedojedenym jidlem dlouhou dobu. Ve vyslednem efektu mu ho jeste vic zosklivite.

Tip pro vas

Je nutne vest dite ke kazni. Nekdy ale sama slova k zabraneni diteti v nechtene cinnosti nestaci. Bitim dite nic nenaucite, jenom ho ponizite a vyvolate v nem strach. Snazte se s nim dohodnout. Nasili pachane na diteti vzdy natropi vice skody nez uzitku. Je dukazem, ze v rodine doslo k nejakemu selhani v komunikaci. Dite, ktere se svych rodicu boji ma tendenci svalovat vinu za veci, ktere se mu staly na sebe. A to napriklad i v pripade obtezovani nejakym deviantem. Deti, ktere ze svych rodicu nemaji strach v nich vzdy budou videt sve ochrance a v budoucnu budou umet rici bez obav cizim lidem na urcite nabidky "ne".
4. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, tam je teda kosa, ale aspon jsme se prosly, co taky furt doma, ze?
4. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
no veru aj tu uz je kosa,doobeda sme boli na prechadzke,no ale ruky mi mrzli na kociku veru...este ze kikovi som dala rukavice,tak "kocikoval" on :slight_smile:
inak u nas nic nove,mala pomaly zistuje ze na mamine je lepsie jak len tak "nasucho "lezat tak uz troska vymysla obcas,ale inak je fajn..kristianko ako kedy ale minimalne raz do dna jedy musia byt...

ja tiez nevypekam tento rok,prdim na to.. :grinning:
4. pro 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam dnes na hlidani zase holcicku od te zname a asi se z nich zblaznim. Ta furt kvuli necemu buci a Samantha ji naschval provokuje. Asi je pomlatim obe dve.
4. pro 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, tobe se ani nedivim ze nepeces :grinning: :grinning:

Peti, tak to pevne nervy...
4. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo, Julie porad kvuli necemu knoura, mi to tak strasne leze na nervy, takhle citlivy decko jsem jeste nevidela.
A nejhorsi je, ze Samca zacina chytat ty jeji manyry. Vcera mi rekla ze me uz nema rada, ze jsem zla. Presne tohle dela Julie, premyslim, ze si ji asi prestanu brat. Nevim co s ni delat.
4. pro 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nařezat :sunglasses: :grinning:
4. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago s chuti bych ji narezala jenze neni moje a tady se to nesmi :sweat_smile:

normalne mi ted ta mala potvora lze do oci. No co s tim? Jdu si dat kafe.
4. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem odvezla muze na hokej, takze jsme opet samy, chjo. Mia mi usnula v aute, tak je ted nevrla, doufam,ze pujde brzo chrnet
4. pro 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle jsou dobry darky treba pro kamose

http://www.minivoodoo.cz/
4. pro 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto :grinning: No narez bych radsi neriskovala :slight_smile:
Musis ji dat najevo, co si muze u tebe dovolit a co ne. Vysvetlit razne, ze doma mate urcita pravidla, a pokud nebude dodrzovat pravidla vaseho domu, uz nebude moci prijit na navstevu. Oni i kdyz jsou mali tomuhle zpravidla rozumi.
4. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. pro 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yann jel pro novou telku, vidim to tak, ze se cely vecer budeme bavit a ladit a prepinat .... :slight_smile:)
4. pro 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tu woodoo panenku jsem zrovna ted dostala od kamarádky k Mikuláši :grinning: :grinning:
takže ted si musí manža dávat bacha, jak mě naštve, bude pííích pííích :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,jsou krasni, ze? a pro kazdyho neco, to je presne takova ta kravina, co udela radost
4. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek