• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
to moje pitomý dítě uzmulo v mojí nevědomosti mastičku na kašel a namazal si s ní nohy :grinning:
22. bře 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ani ne.....stejne stary kluci neee. Ale dobre jsem pokecala s jednim, co jsme spolu chodili v prvni tride, no prca.
22. bře 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si udělala pstruha, jsem měla děsnou chut, taky kapku vínka..a jsem spokojená...manža spinká, je nějakej přetaženej, já byla včera a Vikin začal dost rýmovat :unamused: ..jsme to včera asi přetáhli na hřišti nebo zase zuby...

jéé, já jsem taky nikdy nemohla si něco začít se stejně starejma klukama a pak později jsem musela z malého města, páč jsem nemohla zkousnout, že každej kluk měl nějakou minulost, kterou jsem víceméně znala, páč tam se zná každej s každým :sweat_smile:
22. bře 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi to je dobře, že sis to užila, nemusí si furt užívat jen tvůj muž :slight_smile: :wink: , my měli sraz zrovna v době, kdy byl Mareček malej, tak jsem nebyla. Do 3 let by měl být další po 5 letech, tak na ten už se snad dostanu.

Holky já bych chrápala až bych brečela a to moje děcko je plné elánu. A když si ho vezme Rosa, že spolu někam půjdou, nebo že si budou něco prohlížet tak jde sice s ním, ale za minutku už volá mámu a řve jak najatý, dokud za mnou nedojdou. Jako já se z toho picnu, to je život tohle...:sweat_smile:
22. bře 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak jsme byly s Miou nakoupit, celou dobu dobry, pak zacla byt smutna a takova unavena a zase se pozvracela, tak ja uz nevim, co to kurva je. Mam o ni strach, to se prece jen tak nevrati ten virus ne? ale dneska toho hrozne moc snedla, tak mozna jen proste to zaludek nevzal....
22. bře 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami,krasny fotky :wink:
22. bře 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš Kristi,tak snad jen moc jedla a ještě není úplně ok po té viroze a bude to zas v pořádku...v pátek jsem na vás vzpomínala,protože Anička nejdřív vyblila celou večeři a potom se několikrát v noci vzbudila a zvracela znova,neudržela ani čaj,ale ráno už byla naprosto v poho. Pusu Miuš,ať je beruška brzo v pohodě :wink:

Dala jsem nové fotos :slight_smile:

Andrej mám o holky taky hrozný strach a taky je pořád pusinkuju a tulím a hladím....teda pokud mě zrovna Andulka nevytáčí až k infarktu,ale i tak vždycky když se udobříme tak se oňufáváme a pusinkujeme. Hrozně zbožňuju když mám někde třeba škrábanec nebo něco jak mě hladí a říká "pofoukám,jo?" a tváří se tak soucitně :slight_smile: :slight_smile:

Leni taky jsme teď po velmi dlouhé době rýmovali,humus....Aňa neměla rýmu od podzimu (naposledy když jsem byla v porodnici....) a tak jsme s lítostí zjistili,že už neumí smrkat!! A to na podzim zvládala v poho,teď fouká pusou a nechce se vysmrkat ani za živého boha,tak jsme zas odsávali...přejem brzké uzdravení :wink:
22. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, to je Ana statecna, no ja jsem vybobkovana, myslis, ze se to da jako chytit znova? nemela ale kde...

no, ted spi, tak snad to bude ok.
22. bře 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi dá,ale snad to bude v pořádku,držíme palce....
22. bře 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi snad to bude ok...chudinka Miuška :pensive:
22. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami krásný fotečky...jako od profíka a tobě to normálně prospívá, tys čím dál krásnější :dizzy_face:
22. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Andrej, díky za chválu Jindříška :slight_smile: :dizzy_face:
Lami, krásný fotky! Rodinná z Vítání se povedla :sunglasses: :slight_smile: Johanka je kočka největší (po mamince a :sunglasses:) Moc podobná mi s Aničkou nepřijde :sweat_smile: Ta je samozřejmě taky kočka :wink: My máme jít na Vítání ve středu, ale budu tam volat neb mi obě děti zase soplí a vůbec bych radši šla, až bude tepleji :slight_smile: Uvidím, jak se ne/domluvím... Majda dobrý, ta smrká, ale Jindru jsem musela odsát :frowning2: On je takovej vykulínek malej, statečnej :dizzy_face:
Andrej, mám to taky, děsí mě, co se může dětem stát... :pensive:
Kristi, držím palce, ať je to opravdu jen z přejedení a neopakuje se to! Už jste si "užily" fakt dost :frowning2:

Poupe, jestli nakoukneš, přeji Kačence vše nej nej nej a hlavně zdravíčko k jejím dnešním druhým narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji kurňa to mi řekni jak ty to děláš, dvě děti, manžela v tahu a ty máš ještě čas sledovat kdo kdy slaví :slight_smile:)

tak poupátku taky přeju vše nej nej ke druhým narozkám :sunglasses:
22. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nahodou nakoukla :slight_smile: ´,bejan Kacenka dekuje :slight_smile: jinak jak se mate,je to zahul dve deti co?
22. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz ji tak vidim, tak nevim....teplotu nema, spinka nebo jen lezi. Ale nezvraci a to co vyzvracela predtim byla jen stava a voda, zadna kase, tak to asi ji jen neco nesedlo...tak si odpocne, mliko davat nebudu a pockame co rano
22. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dragi, sama nevim, ale já zapomínám plno dalších věcí. S datumama mám teď poměrně velký probl., zpravidla vůbec nevím, co je za den, natož kolikátýho :sweat_smile:
Poupe, sranda to úplně není, ale když občas pomůžou babičky či manžel, tak se to dá :sunglasses: Neměnila bych, i když semo tamo na tu držku prostě padám (únavou...)
To mi připomnělo, MM mi říká "A proč nedáváme Jindrovi UM, aby si se líp vyspala?" Mě to tak vytočilo... a on to přitom myslel dobře :pensive:
Kristi, dle toho, co píšeš, taky bych čekala, co bude. Jen bych častěji kontrolovala, jestli jí nestoupne teplota. Myslím, že jí opravdu jen neco nesedlo. Zvlášť když toho poslední dny moc nejedla a dnes se řádně napápla. Ráno moudřejší večera, držte se holky!
22. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, diky za podporu :wink:

jdu cucet na film
22. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus babule!

Leni ty si dáváš do nosánku teda,pstruha jsem neměla ani nepamatuju :grinning:

dneska se zas nedalo jít ven jak bylo hnusně. ale bylo mi to už dlouhý,borcům taky,tak jsme se odpo sbalili,zajeli jsme všichni do tesca pro plínky (maj ted 2+1zdarma),borci se povozili v nákupním vozíku,to je hrozně baví,je jim to vzácný a pak jsme to zapíchli v pizzerce tady kousek od nás,maj tam tu dětskou místnost..

v bedně je prd,ani ji nepouštím. prostuduju net,hodím cvičně fotbálek a půjdu si asi číst do postýlky..

dala jsem dneska klukům peřiny místo jeich pytlů. oni furt sedí,magůrci,nechtějí spát. tak uvidíme co bude,ještě neusnuli,jinaky touhle edobou jsou tuháči.
22. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem MM sežrala nejak supertučný smetanový jogurt - mi to dřív nechutnalo a teď mu to žeru :sweat_smile: :pensive:
Dani, pane jo, to bych neřekla, že peřina je takovou novinkou, že ani neusnou :confused: Povídají si? :sweat_smile: Majdě jsem do klecovky v létě házela deku, ale odkopávala se. Tak jsme se vrátily k pytli, protože si ho přestala rozepínat a svlíkat a klasickou peřinu a polštář dostala až začátkem října s novou postelí :slight_smile: Jooo a díky za info o Tesco akci, chci se zásobit na kreveťáčka :slight_smile:
22. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak Anička se s Miuškou asi dohodla,najednou děsný řev a vyblila v devět večer normálně nestrávenej oběd a vše co od té doby snědla (moc toho nebylo,nějak nebyla při chuti...).Takže jsem to asi zakřikla a v pohodě to není,něco jí je. To je dost v pr...manžel ráno odjíždí do Německa na týden na školení a já jedu s oběma děckama do města na neurologii a s Johankou pak ještě na třetí hexu k mudře,velmi doufám s námi pojede babička,nebo jestli do toho bude ještě Andulka zvracet tak to bude asi očistec.....No uvidíme v noci,manžel asi bude spát u ní,ať je pod kontrolou,já budu v noci krmit,tak bychom se dohromady moc nevyspaly....doufám že si jí třeba naši aspoň na jednu noc vezmou k sobě,ale jestli bude nemocná tak nevím. každopádně ve středu přijede tchyně,což bude super,vezme malou ven a tak,no snad se dá do té doby do pořádku :frowning2: No teď tu vyje,že má hlad,super....

Jo díky za pochvalu fotek,ty z vítání jsou profi,zbytek manžel :grinning:
Draguš dík za pochvalu :slight_smile:
22. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
22. bře 2009 ve 21:38 • gogos
ty jo Lami,to je na nic,tak snad bude kočka v pohodě :slight_smile:
fotečky nááádherný!!! faktmoc hezký :slight_smile:

ani jsem si nestihla přečíst co nám gogos napsal/a mimo naše původní téma :sweat_smile: :confused:
22. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, prvniiiiiiiiiiiii

Mia je ok, jen ji fakt neco nesedlo :slight_smile:
23. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko!

druhá!! to už se mi taky dlouho nestalo :grinning:
Dneska vůbec nevím co budem dělat,venku šílenej vichr,k našim jít nemůžu,marodí, kamarádky s dětmi taky marodí,mě už to tak neeebaaavíííííííí!! a nám marodí tatínek,takže to do dvou dnů máme taky.já už začínám být nakřáplá. :sunglasses:
23. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami, to jsem to teda zakriknout nechtela, u nas teda zatim dobry...snad to zvladnete v pohode :wink:
23. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, tady je jakna podzim, fakt mega hnusne. Mam dost prace, tak to nejak vykoumu, ven rozhodne nepujdeme
23. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko,
tak hlavně, že je Mia ok.. :wink:

no, náš tatínek marodil celej minulej tejden, Vikin rýmujje, já už mám taky tlaky bohužel jen v hlavě :grinning: , tak to asi taky chytnu :unamused: ...no, hlavně že je tatínek v práci, víkend byl nějakej dlouhej a nemocnej tatínek příliš nevrlej..nyní je klídek :grinning:
23. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je taky oobr hnusně. ale být s nima doma celej den,to je na zcvoknutí. ještě přemýšlím,že bych vytáhla nějakou kamarádku do babycafé. at zas chytneme nějakýho bacila,ne? :grinning: kluci mi stejně pořád ještě kašlou,už se jim to pěkně dlouho táhne.. :unamused:
23. bře 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady se zase udelalo lepe, ale stejne blby...
23. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko vespolek chlapci a děvčata :wink:

Tady je taky hns, fouká silný vítr a sněží s deštěm, grrrr :angry: . Takže jsme si zapálili v krbu a přemýšlíme, co podniknout :wink:

Poupě Kačence přejeme teda taky dodatečně vše nejlepčí k narozeninám :dizzy_face:

Náš táta je naštěstí odolný, stůně max. 2x za rok, někdy třeba vůbec....ale já mám imunitu totálně v prdeli, chytla bych i to, proti čemu bych byla naočkovaná :sweat_smile:
23. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek