• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Ahojte skusene maminy, prosim Vas, neviete mi poradit ci mali vase zlaticka ovcie kiahne? Ja mam 9mes. dceru a neviem ci nahodou nema ovcie kiahne, alebo len alergicku reakciu na potraviny :frowning2:
Neviete ci nahodou sa ockuje povinne na ovcie kiahne? Dakujeeem :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
alline ja mam takovy pocit, ze v cr to ockovani povinne neni. Tady v usa povinne je a ockuje se az po 12 mesici. Moje mala to nikdy nemela, tak ti neporadim, jak to poznat, doufam, ze to bude v poradku :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem, no vraj su to skarede pupaciky a mala sa vyhadzala na trupe a vraj to tak zacina tak neviem :unamused:
4. pro 2009 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to jeeeee????
4. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle fakt jakko nechapu????

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/186141-siamska-dvojcata-oddeleni-neprezila.html

neverim, ze ji na to prisli az v 36tt, tyhle verici lidi jsou fakt divni nekdy
4. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi ovcie kiahne jsou nestovice
4. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to me fakt nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou sobotku přeji!!

dragi tak jsem včera nežila nadarmo, dozvěděla jsem se co jsou pelměně,dííík!! :grinning: Nevypadaj špatně, ale doba přípravy fuuuj, ani náhodou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

My jdem v poledne na ten historickej MIkulášskej vlak, jsem zvědavá..Ještě musím před tím navařit,, což se mi ale vůůůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte :slight_smile: tak my dnes ideme na velku oslavu na 18tku a vobec s ami nechce nejaka som zmrznuta ble :frowning2:
Nino uz celkom dobre chodi a uz sa blizi piatok hura :grinning:
5. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam atdy taky dneska jezdi ty vlaky, jeden az nekdy navecer, jdu zjistit o co jde
5. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam pocit, ze to bude narvany jak blazen, chjo :frowning2:
5. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tady je to na rezervaci, jsem chtěla vzít ten v 10 a už byl plnej, tak jedem ve 12.
5. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus ...hezký čertovský den :slight_smile:
u nás stále kašlavo, nudlavo...už jako fakt mě to nebaví...ráno Dála přiběhl a povídá: venku je sluníčko, můžeme jít ven maminko...tak přemýšlím ale asi nepůjdem...protože ten chrchel je hnusnej...

panenky se mi moc líbí tuhle jsem na ně koukala a nevěděla jakou vybrat...je to obdoba kofoláčků co :slight_smile:

neštovice zatím nevím zkušenosti čekám...očkování povinné není naštěstí :wink:

dani já pelmeně taky nevařím (teda manžel prosí pořád ať vařím...dělala jsem jednou obdobu a jako teda šlo to docela dobře ale stejně pro mě je lepší flákota :slight_smile:) jen jsem chtěla ukázat jak se překládaj ty psí tlamičky :slight_smile:)
5. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny !
My měli jet do Liberce taky na ten Mikulášský vlak a nakonec nejeli ... ještě mi není nejlíp a to je výlet nejmíň na půl dne a to nevim jak bych to vydržela a obávám se, že v tom počasí by se mi to zhoršilo :unamused: MÍsto toho jsme chrněla skoro do 9 h, pak se nasnídala a zas celé dopo proležela a nakonec jsme i všihcni usnuli - takže až teď vařím vodu na těstoviny, aby byl taky oběd :wink:

Včera jsem byli narozsvícení stromu ... jako Stráž se opět vyznamenala :rolling_eyes: UŽ tak je vždy málo stánků a bylo jich ještě míň, svařák nebyl moc teplý, že za chvilku v té zimě byl studený :angry: nepovedl se jim rozsvítit strom (možná později, ale to se už tolika lidem nechtělo čekat) a pouštění pohádek pro děti taky zlobilo :rolling_eyes: No katastrofa ...
5. pro 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme zpátky, vlak byl fajn :wink: spousta čertic, jeden Lucifer, andělé a Mikuláš. Kluci vybátí, hlavně teda Alýsek, strašně se ke mně krčili, Alýsek chudinka už nevěděl kam se má schovat. Ale neřvali. Pak jsme dostali od Mikuláše ve vlaku nadílku a v půli cesty jsme vystoupili a manža pro nás dojel autem, protože jet zase zpátky další hodinu, už mě to nebavilo :sunglasses: Takhle to bylo rychlejší :wink:

Ted oběd, hají, odpo k našim a pak lehárko. Když jsem viděla, jak byl Alýsek hodně vybátej, tak je fakt dobře, že jsem si domů ty čerty nezvala.. Dobře jste poradily.. :slight_smile:
5. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
grrrr, muz mi teda vazne pije krev dneska, ach jo. Nemam naladu na vubec nic a jeste tech kecu, co ma....
5. pro 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera mi psala asi tak cela rodina, ze prej co Mia a certi, se snad vsichni zblaznili, ze si mysleli, ze je pozveme domu nebo co.

vcera jsme se nakonec s muzem pekne zpuprdlikovali, takze jsme sli spat az ve 2, no sranda byla
6. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli přejem!!

Ráno se hošani brzo vzbudili a potají potichoučku vtrhli do kuchyně a vyžrali skoro celý 4 adventní kalendáře :grinning: :grinning: :grinning:

Odpo frčíme na oslav kulatin mé mamky, ještě musím po cestě vyzvednout dortík, takže dneska bude zase přežíračka :sunglasses:

Všem přeji krááááásnou nedělenku!! :grinning:
6. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My šli včera odpo k mamce pro nadílku a že se pak půjdem podívat ven na čerty .. no už jsme nemuseli, páč jsme potkali cestou k mamce:grinning: no začla bulet a musela k taťkovi do náruče, ale hned dobrý . Ale včera dáma tak zlobila, že mě normoš naštvala, tak dostala i brambory - ty našla první na křesílku v pokojíku, ale pak na posteli našla dobroty od Mikuláše:slight_smile: No čuměla na ty brambory:grinning: ale pak měla radost, že tam nechal i něco Mikuláš, nejen čert brambory :wink:

No a ještě má schovaný 2 nadílky v Provodíně, ale to nevim kdy tam pojedem, páč prababička teď marodí a jen k tetě nepojedem.

Kája s taťkou dopo chrupali a já vařila oběd - játra s omajdou a rýže

Tak co holky už máte všechny dárky ? Už to utíká, dnes budem pálit 2. svíčku :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dopalovala svicku vcera a chytnul mi venec, ohen jak krava, takze ja uz nic palit nebudu.

moc mi toho nechybi, jeste brachovi vonavka, jinak uz mam snad vsechno
6. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemám skoro nic :slight_smile:

jsem si říkala, že když dám Dálovi za zlobení brambory tak tím nic nevyřeším, protože má brambory strašně rád hlavně syrový...tak dostal jen dobrůtky ale stejně to moc nejí tak to zbaští tatínek...ještě na jaře bude jíst figurky čerta a mikuláše :grinning: :sunglasses: balíček jsem mu dala za okno a pak ještě asi 5x letěl a vykřikoval, že je za oknem dárek a asi chudák čekal, že tam opravdu bude :wink:

kristi :grinning: :sunglasses: číms hasila :grinning: :grinning:
6. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, vodou ve drezu, jsem to nejak stihla prenest, ani nevim jak....

Mia dostala jednoho coko certa a tim to hasne
6. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani???? teď jsem si teprve všimla tvojeho rekordu na biotr??? ty nejsi člověk, že ne :slight_smile:))
6. pro 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danca je totiz mimozemstan :slight_smile:
6. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona už právě ani není mimozemšťan :grinning:
6. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak ja se podivam.

Dara vypada jako pipina, spis jako Marfusa..

Mia uz spi :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: bomba
6. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!!

jsem pěkně zpumprdlíkovaná, oslava mamčiných 65-tin, v sedm večer jsem poslala manžílka s dětmi domů a pak teprve začla oslava, miluju Metaxu!! :grinning: :grinning:

dragi -jj, já jsem asi nějakej nadmimozemšťan, často si tak i připadám :grinning: :grinning:

a nadílka od MIkuláše - 1). nadílku jim donesli čerti, nikdo jinej, o tom nehodlaj diskutovat (i když třeba ve vlaku to osobně od Mikuláše přebírali) :grinning: , prostě žádnej Mikuláš a anděl, jenom čerti čerti čerti :sunglasses:
2). dostali adventní kalendáře, jedny od našich, jedny od tchánů, tak jsme si hezky snědli jednu čokoládku každej a domluvili jsme se, jak budem papat každý ráno a večer jednu čokoládku, aby to hezky vyšlo do Vánoc a do Ježíška, kalendáře vystavený v kuch. na parapetu. Ráno , normálně za slušnýho humbuku kluci vstávaj, tentokrát se potichoučku proplížili z postele do kuchyně, vůbec jsemje neslyšela, vrhli se na nadílku ze včera, pak jsem vstala když mě probudilo šustění alobalů, trhání papíru jak kdyby někdo rval tapety ze stěny, a na stolech jsem našla 4 adventní kalendáře totálně rozervaný skoro celý sežraný spoušť po celý kuchyni a já blbec s nima včera hledám číslici 1 a 2 jako že to hezky budem papat po čísličkách :grinning: :grinning:

Dara fakt vypadá jako Marfuša, ted jsem to pustila. a chudáček můj MIro Šmajdo, pěkně ho sepsuli :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko

Dani, kluci jsou borci,kdybych adv.kalendar nedala nahoru na linku, tak ho Mia taky sni najednou, cisla necisla....
7. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

A chčije a chčije, řekl by Bolek :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

kristi nová fotečka :slight_smile: pěkná :wink:

dani Dála kalendáře rozerval taky ...se nebude přece párat s nějakýma okýnkama...ale čokošku nesnědl...on jí jako fakt nemusí...tak nevím asi poletí do koše :grinning:
7. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek