Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
mori
7. pro 2009
Dobré ránko !
Tak my nakonec včera sjeli na chvíli do Provodína, páč nás příbuzná uháněla, že máme přijet pro Mikuláše, tak jsme sjeli i k babče ... takže tam na malou dámu čekali 3 nadílky, takže celkem jich dostala 5 :-o si dovedete představit tu zásobu čokolád 😕 A to doma a ještě 1 nadílku dostala malou, jinak teda toho dostala hodně, se to příbuzenstvo fakt zbláznilo - ale tatínek jí to pomůže spořádat 😉 😃

Teď jdem k dr. pro razítko na papíry do školky .. ani se mi nechce do toho počasí. Sice teď neprší, ale je to takový vlezlý :-|
kristi
7. pro 2009
dekuji, Drago 🙂
draga
7. pro 2009
mori to je mazec co? do školky...a my za chvíli do rachoty :-S no teda já asi na úřad práce...už vidím jak chodím po těch zaměstnáních kam mě úp vyšle 😎
kristi
7. pro 2009
tady je krasne

ja chci do prace, aspon nebudu mit cas vymyslet kraviny
draga
7. pro 2009
já bych taky do práce šla ale to vstávání a vůbec ten koloběh...ráno vstát, jet do práce, tam makat 🙂 pak běžet nejdýl ve 4 domů (to chci vidět, kde se dělá dneska do 4) a makat do školky, vyzvednout dítě, nakoupit, navařit, uklidit...manžel z práce...ohřát jídlo, vykoupat malýho, uložit ho, vykoupat sebe...a pak ještě nějaké příjemnosti...no jsem na to zvědavá :-p
kristi
7. pro 2009
cast. uvazek, budu v praci max. do 1 , snad neco takoveho najdu....
mori
7. pro 2009
draga - jj mazec. furt si člověk říkal času dost a ono už to je dveřmi .. to musí být děsný lítat po firmách kam vyšle ÚP. Já tedy tohle nikdy neabsolvovala, vlastně jen do 1 firmy jsem jela co vybral ÚP. Jinak jsem hotová z věty "my se vám ozveveme" a pak ani nenapíšou/nezavolaj "Neberem vás"

jinak razidlo máme a zítra to odnesem do školky
sakura77
7. pro 2009
ahojte!
tak ja som sa prave vyzurila na podlahach s mopom a teraz mam konecne trocha kludu,kedźe obidvaja konecne spia-teda aspon sa tak tvaria...

ludia ten moj synator ma tak neskutocne vytaca,ze mam uz fakt dost z neho,proste on dokaze od rana do vecera robit zle a zle... ]-( ]-( kazde spanie s revom,ked chcem niekam ist tak on sa nechce obliekat,ked sa zobudi tak sa zas nechce vyzliect z pyzama,ked mala spi tak naschval vrieska na cely dom alebo sa hra s tymi najrachotivejsimi hrackami,potom ked ju zobudi zas ruci ze aby som ju polozila ze sa chce so mnou hrat...a stale nieco,no nervyyyyyyyyyyyyyyyyy ]-(

no u nas ten kalendar od mikulasa skoncil ako "puzzle"-povytahoval tie cokoladky a potom ich pchal naspat-samozrejme na bielej sedacke.... :-S
daniellka
7. pro 2009
saku ajaj, vydržaj 😉 Nebo mi ho pošli, u nás by zapadl, ani nebudu vědět, že ho tu mám 😃 😃

já mám ted odpo nějaký vyřizovačky, notář, banka, nákup..se mi moc nechce..
sakura77
7. pro 2009
dani o vybavovackach ani nehovor,muz ma auto v servise tak chodi na mojom,tak som totalne odpisana teraz... ]-( a potrebujem pobehat urady,postu,a tak dalej...
skaredka
7. pro 2009
holky trpim az to hezky neni! To teda i porod byl lepsi nez tohleto ]-(
kristi
7. pro 2009
to boli? nebo co?
daniellka
7. pro 2009
tyy brdˇooo, a má to tak být?? :-N =-)

tak dnešní povinnosti vyřízený, pošta zítra. a musím zítra trčet doma, mají přijít montovat měřiče na topení v době 10-17, tka to je pecka.. :-S
kristi
7. pro 2009
na poste jsem byla, blbej cas, bylo tam asi sto lidi, ale poslano, takze ok
draga
7. pro 2009
no jak už jsem psala Péti nezávidím ti to...se mnou v nemocici ležela kočka co potrácela a teda trpěla šíleně a stejně se nevyčistila celá a musela jít na revizi...já to vzala cestou revize rovnou a zaplať bůh v klidu a bez bolestí....moc na tebe myslím drž se |-|
daniellka
7. pro 2009
tak, Vánoce vyřešený, všechno jsem to ted objednala, ať žije tchibo 😃 😃
kristi
7. pro 2009
Dani, to je super, sikula

kua, ja jsem si vyrobila tak dobry curry, mam boule za usima, pali to jak svina, to ja rada
daniellka
7. pro 2009
curry jako kary?? 😃 😃 a co? maso, ryži nebo co?
kristi
7. pro 2009
maso a omajdu, s ryzi 🙂 omacku hotovou z tesca, ale fakt dobra
draga
7. pro 2009
a já zase dneska udělala výbornej gulášek... 😃 už jsme zase u žrádla 😃
lucija76
7. pro 2009
Ahojky,
tak jsem ted doobjednavala posledni darecky aby to do vanoc doslo. Vsichni sousedi u nas uz maji davno stromky a vyzdobu, tchyne uz ma nazdobeno od 20. listopadu, tak my jsme jako kazdorocne pozadu 😃

Mikulas nebyl, neco jsme chtely vymyslet s ceskou kamoskou, ale meli cela rodina chripku, tak holt letos bez Mikulase. Lea dostala adventni kalendar a konec 🙂 Ale otvira to po dnech zatim, cekam kdy ji to taky napadne a vyzere vsechno.

Peto vydrz 😞
andrea73
7. pro 2009
Čus bambud baby, jak válčíte?

U nás Mikuláš super, Mára byl posratej až za ušima, konečně jsme čertovi dali dudlík a já kráva pak opět vyměkla a dala mu ho...teda jen jeden, druhý jsem vyhodila a tento jsem si nechala pro případ a hned druhej den jsem vyměkla :-N . No Mára teda nebrečel, byl statečný, ale jako výchovná metoda by mohli chodit každý týden :-N No a většinu nadílky jsem pak požrala sama potajnu, jsem chodila Márovi čorkovat 😃

Jinak jako žádná z vás nemáte ten receptík na perníčky, co jsou hned měkké? Pokud jo přihrajte mi ho 😉

Teď jsem si nalila vajno a relaxuji....baladáááá
kristi
8. pro 2009
ja to doma moc nezdobim, mne to moc nebere a navic maji vsechno v cerv. barvach a to se mi nehodi. Pro stromek dojedu o viku, a pak ho asi rovnou ustrojim.

dneska jedem k Laz a budem obe poprve s holkama pect linecky, to bude prca

andrej, na MMB je milion receptu na pernicky
sakura77
8. pro 2009
ahojte!
tak ja teda darceky ani zdaleka nemam a ani sa nejak k tomu nemozem dokopat,kedze vobec neviem co,najradsej by som tiez objednala ale co???asi ostanem pri parfemoch zas...
inak ja vyzdobu mavam o takomto case,ale kedze mame doma zas "bojovy stav"-prave sme malovali jedalen a dodo tam este ide obkladat kamenom jednu stenu,tak este nic nemam
,inak mavam na krbe taku tu čečinovu girlandu a stromcek samozrejme-no ten asi urobime s kikom buduci tyzden,len ci prezije potom aj do vianoc tak to netusim teda...

andrej,noo,to vam dlho nevydrzalo s dudulkou
:-N :-N preto ja ked som sa uz rozhodla tak som vyhadzala uplne vsetky,aby ma to nahodou nelakalo...
andrea73
8. pro 2009
Dobrej den 😉

Saku asi jsem to měla taky tak udělat, až jednou půjde spát tak ho vyhodím a nový už nekoupím. Ale když vidím, jak ho to uklidňuje, tak ještě asi na chvilku počkám, on je dost nervák a když má dudu tak je prostě na vrcholu blaha.

Kristi už jsem se koukla na ty receptíky, asi přes týden něco zkusím.

Dnes dělám jen pečené kuře s těstovinama, nechce se mi experimentovat, nemám dnes nějak náladu, spíš mám nějakou předvánoční depku :-p
sakura77
8. pro 2009
no ja som mu ho prvykrat nedala pri dennom spani-som sa bala nocneho bengalu,tak si hodku poreval a potom horko tazko zaspal-ja som mu ale nevyhodila ale odstrihla ten koncek a taku som mu ju dala-taku uz sam nechcel,ze je pokazena...lebo ked rozhadzoval po izbe nejake jedlo,tak som mu vzdy hovorilevala ze pride mravec pohryzie mu tam vsetko-takze aj teraz prisiel mravec a pohryzol dudulku... 😉
draga
8. pro 2009
andrejko Mára má ještě dudu...no teda to je mimi 😃 my naštěstí to měli bez nějakých scének, prostě dudlík prokousl a konec ...tak držím palce aby se to povedlo...ale hlavně musíš na to mít nervy ty sama...jo ale jinak mlíko pořád pije z flašky 😃 😃

dneska byl dalimil v jeslích, nečekaně tam měli mikuláše a čerta...tak se trochu bál a dostaly dětičky baíčky s dalšíma čokoškama a taky plyšáčka...děti si nosily pejsky a různé pěkné hračky...no a naše dítko si vybralo takovou plyšovou potvoru co ani nevím co je 😃
mori
8. pro 2009
Zdravím ve spolek 🙂
My byly dopo v České Lípě za holkama z koně 😃 sešlo se nás 5, pak jsme ve třech (a s dětma samo) skočily na oběd a šup dom. Venku je hnusně, tak už ani nikam nejdem
daniellka
8. pro 2009
co to je kuva za počas, tohle?! venku hnus, bléé!! já chci sníh, mráz, sáňky, svařák tak šup šup!! 😃
kristi
8. pro 2009
Andrej,t o jsme dve, i kdyz jsme si s Laz dobre popovidaly, tak mi je o kus lepe...

pocasi je na pikacu. Cukrovi se nam povedlo ale byly jsme jak Pat a mat, no sranda velika.

Začni psát odpověď...

Odešli