• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobré ránko !
Tak my nakonec včera sjeli na chvíli do Provodína, páč nás příbuzná uháněla, že máme přijet pro Mikuláše, tak jsme sjeli i k babče ... takže tam na malou dámu čekali 3 nadílky, takže celkem jich dostala 5 :astonished: si dovedete představit tu zásobu čokolád :fearful: A to doma a ještě 1 nadílku dostala malou, jinak teda toho dostala hodně, se to příbuzenstvo fakt zbláznilo - ale tatínek jí to pomůže spořádat :wink: :grinning:

Teď jdem k dr. pro razítko na papíry do školky .. ani se mi nechce do toho počasí. Sice teď neprší, ale je to takový vlezlý :unamused:
7. pro 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji, Drago :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori to je mazec co? do školky...a my za chvíli do rachoty :confounded: no teda já asi na úřad práce...už vidím jak chodím po těch zaměstnáních kam mě úp vyšle :sunglasses:
7. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je krasne

ja chci do prace, aspon nebudu mit cas vymyslet kraviny
7. pro 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky do práce šla ale to vstávání a vůbec ten koloběh...ráno vstát, jet do práce, tam makat :slight_smile: pak běžet nejdýl ve 4 domů (to chci vidět, kde se dělá dneska do 4) a makat do školky, vyzvednout dítě, nakoupit, navařit, uklidit...manžel z práce...ohřát jídlo, vykoupat malýho, uložit ho, vykoupat sebe...a pak ještě nějaké příjemnosti...no jsem na to zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
cast. uvazek, budu v praci max. do 1 , snad neco takoveho najdu....
7. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - jj mazec. furt si člověk říkal času dost a ono už to je dveřmi .. to musí být děsný lítat po firmách kam vyšle ÚP. Já tedy tohle nikdy neabsolvovala, vlastně jen do 1 firmy jsem jela co vybral ÚP. Jinak jsem hotová z věty "my se vám ozveveme" a pak ani nenapíšou/nezavolaj "Neberem vás"

jinak razidlo máme a zítra to odnesem do školky
7. pro 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak ja som sa prave vyzurila na podlahach s mopom a teraz mam konecne trocha kludu,kedźe obidvaja konecne spia-teda aspon sa tak tvaria...

ludia ten moj synator ma tak neskutocne vytaca,ze mam uz fakt dost z neho,proste on dokaze od rana do vecera robit zle a zle... :angry: :angry: kazde spanie s revom,ked chcem niekam ist tak on sa nechce obliekat,ked sa zobudi tak sa zas nechce vyzliect z pyzama,ked mala spi tak naschval vrieska na cely dom alebo sa hra s tymi najrachotivejsimi hrackami,potom ked ju zobudi zas ruci ze aby som ju polozila ze sa chce so mnou hrat...a stale nieco,no nervyyyyyyyyyyyyyyyyy :angry:

no u nas ten kalendar od mikulasa skoncil ako "puzzle"-povytahoval tie cokoladky a potom ich pchal naspat-samozrejme na bielej sedacke.... :confounded:
7. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku ajaj, vydržaj :wink: Nebo mi ho pošli, u nás by zapadl, ani nebudu vědět, že ho tu mám :grinning: :grinning:

já mám ted odpo nějaký vyřizovačky, notář, banka, nákup..se mi moc nechce..
7. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani o vybavovackach ani nehovor,muz ma auto v servise tak chodi na mojom,tak som totalne odpisana teraz... :angry: a potrebujem pobehat urady,postu,a tak dalej...
7. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky trpim az to hezky neni! To teda i porod byl lepsi nez tohleto :angry:
7. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to boli? nebo co?
7. pro 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyy brdˇooo, a má to tak být?? :sweat_smile: :confused:

tak dnešní povinnosti vyřízený, pošta zítra. a musím zítra trčet doma, mají přijít montovat měřiče na topení v době 10-17, tka to je pecka.. :confounded:
7. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
na poste jsem byla, blbej cas, bylo tam asi sto lidi, ale poslano, takze ok
7. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak už jsem psala Péti nezávidím ti to...se mnou v nemocici ležela kočka co potrácela a teda trpěla šíleně a stejně se nevyčistila celá a musela jít na revizi...já to vzala cestou revize rovnou a zaplať bůh v klidu a bez bolestí....moc na tebe myslím drž se :pensive:
7. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, Vánoce vyřešený, všechno jsem to ted objednala, ať žije tchibo :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, to je super, sikula

kua, ja jsem si vyrobila tak dobry curry, mam boule za usima, pali to jak svina, to ja rada
7. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
curry jako kary?? :grinning: :grinning: a co? maso, ryži nebo co?
7. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
maso a omajdu, s ryzi :slight_smile: omacku hotovou z tesca, ale fakt dobra
7. pro 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já zase dneska udělala výbornej gulášek... :grinning: už jsme zase u žrádla :grinning:
7. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem ted doobjednavala posledni darecky aby to do vanoc doslo. Vsichni sousedi u nas uz maji davno stromky a vyzdobu, tchyne uz ma nazdobeno od 20. listopadu, tak my jsme jako kazdorocne pozadu :grinning:

Mikulas nebyl, neco jsme chtely vymyslet s ceskou kamoskou, ale meli cela rodina chripku, tak holt letos bez Mikulase. Lea dostala adventni kalendar a konec :slight_smile: Ale otvira to po dnech zatim, cekam kdy ji to taky napadne a vyzere vsechno.

Peto vydrz :frowning2:
7. pro 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bambud baby, jak válčíte?

U nás Mikuláš super, Mára byl posratej až za ušima, konečně jsme čertovi dali dudlík a já kráva pak opět vyměkla a dala mu ho...teda jen jeden, druhý jsem vyhodila a tento jsem si nechala pro případ a hned druhej den jsem vyměkla :sweat_smile: . No Mára teda nebrečel, byl statečný, ale jako výchovná metoda by mohli chodit každý týden :sweat_smile: No a většinu nadílky jsem pak požrala sama potajnu, jsem chodila Márovi čorkovat :grinning:

Jinak jako žádná z vás nemáte ten receptík na perníčky, co jsou hned měkké? Pokud jo přihrajte mi ho :wink:

Teď jsem si nalila vajno a relaxuji....baladáááá
7. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to doma moc nezdobim, mne to moc nebere a navic maji vsechno v cerv. barvach a to se mi nehodi. Pro stromek dojedu o viku, a pak ho asi rovnou ustrojim.

dneska jedem k Laz a budem obe poprve s holkama pect linecky, to bude prca

andrej, na MMB je milion receptu na pernicky
8. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak ja teda darceky ani zdaleka nemam a ani sa nejak k tomu nemozem dokopat,kedze vobec neviem co,najradsej by som tiez objednala ale co???asi ostanem pri parfemoch zas...
inak ja vyzdobu mavam o takomto case,ale kedze mame doma zas "bojovy stav"-prave sme malovali jedalen a dodo tam este ide obkladat kamenom jednu stenu,tak este nic nemam
,inak mavam na krbe taku tu čečinovu girlandu a stromcek samozrejme-no ten asi urobime s kikom buduci tyzden,len ci prezije potom aj do vianoc tak to netusim teda...

andrej,noo,to vam dlho nevydrzalo s dudulkou
:sweat_smile: :sweat_smile: preto ja ked som sa uz rozhodla tak som vyhadzala uplne vsetky,aby ma to nahodou nelakalo...
8. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrej den :wink:

Saku asi jsem to měla taky tak udělat, až jednou půjde spát tak ho vyhodím a nový už nekoupím. Ale když vidím, jak ho to uklidňuje, tak ještě asi na chvilku počkám, on je dost nervák a když má dudu tak je prostě na vrcholu blaha.

Kristi už jsem se koukla na ty receptíky, asi přes týden něco zkusím.

Dnes dělám jen pečené kuře s těstovinama, nechce se mi experimentovat, nemám dnes nějak náladu, spíš mám nějakou předvánoční depku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som mu ho prvykrat nedala pri dennom spani-som sa bala nocneho bengalu,tak si hodku poreval a potom horko tazko zaspal-ja som mu ale nevyhodila ale odstrihla ten koncek a taku som mu ju dala-taku uz sam nechcel,ze je pokazena...lebo ked rozhadzoval po izbe nejake jedlo,tak som mu vzdy hovorilevala ze pride mravec pohryzie mu tam vsetko-takze aj teraz prisiel mravec a pohryzol dudulku... :wink:
8. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko Mára má ještě dudu...no teda to je mimi :grinning: my naštěstí to měli bez nějakých scének, prostě dudlík prokousl a konec ...tak držím palce aby se to povedlo...ale hlavně musíš na to mít nervy ty sama...jo ale jinak mlíko pořád pije z flašky :grinning: :grinning:

dneska byl dalimil v jeslích, nečekaně tam měli mikuláše a čerta...tak se trochu bál a dostaly dětičky baíčky s dalšíma čokoškama a taky plyšáčka...děti si nosily pejsky a různé pěkné hračky...no a naše dítko si vybralo takovou plyšovou potvoru co ani nevím co je :grinning:
8. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile:
My byly dopo v České Lípě za holkama z koně :grinning: sešlo se nás 5, pak jsme ve třech (a s dětma samo) skočily na oběd a šup dom. Venku je hnusně, tak už ani nikam nejdem
8. pro 2009 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to je kuva za počas, tohle?! venku hnus, bléé!! já chci sníh, mráz, sáňky, svařák tak šup šup!! :grinning:
8. pro 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej,t o jsme dve, i kdyz jsme si s Laz dobre popovidaly, tak mi je o kus lepe...

pocasi je na pikacu. Cukrovi se nam povedlo ale byly jsme jak Pat a mat, no sranda velika.
8. pro 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek