• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Lindi tý brďo, tobě to ale sluší, jsi nějak zhubla, ne? A jak se to vůbec Ninkovi stalo, jsem tu nějaký čas nebyla tak nemám info.
10. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea caf no kopol normalne do lopty spadol a praskla mu kost ani ja to do dneska nechapem ako mohol tak blbo spadnut uz to mame 4 tyzdne a zajtra nam to konecne davaju dole lobu uz som hotova s nervami stale ho nosim a uz ma tak boli ruka ze som zrela na infuzie :grinning:
schudla som nejake to kilo ale este stale by som aspom 10 mala schudnut ale nejako mi to nejde :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lindi no hura ze uz vam to konecne daji dolu!!!

jdu dnes zase na krev. Doufam, ze to pujde dolu, minuly ctvrtek mi namerili 31000 tak jsem zvedava jak dnes. Ale teda uz mi bylo predevcirem dobre a vcera takova bolest, ze jsem skoro omdlela. A dnes zase nic. Tak nevim.

Dnes se chystame delat ozdoby na stromecek ze slaneho testa, tak jsem zvedava jak to Samca zvladne :grinning: ALe musim jeste koupit nejake koralky at to mame cim ozdobit :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
skaredka a co ti je ??
10. pro 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lindi byla jsem tehu, ale mimco se nevytvorilo, tak ted cekame az mi klesnou hormony a ja se vycistim. Snad to bude v poho a nebudu muset jit na revizi.
10. pro 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si po obědě dáchla s Kájou, bodlo mi to, spaly jsem skoro 2 h

pak tu byla ta kámojda s klučíkem, teď odešli. Venku teda leje, černo, no děs :confounded:

skared - ať už je to za tebou kočko :wink:
10. pro 2009 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuj to je neprijemne v ktorom TT? je mi to luto a to tak velmi boli ?? :frowning2: :frowning2:
10. pro 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam dneska lenoru totalni, nechce se mi nic a nic anic.....jesteze ani nic nemusim. Asi si vezmu prasek a udelam si caj

taky jsem spala po obede, nevim, jak sice Mia usnula ale povedlo se
10. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme zpátky, kluci ošmikaní, sláva. Andrejko dala jsem je normálka, na krátko tak 2-3 cm, žádnej zvláštní sestřih jsem nevymýšlela. A sekne jim to, už vypadali jak máničky :grinning: Fest jsme po cestě zpátky zmokli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pristi tyden uz ma mrznout,jupiiiiiiiiiiiii
10. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani a byli strojkem, nebo nůžkama?

Kristi já se teprve teď odhodlala umýt nádobí, jinak jsem byla toták KO, se mi nic, ale vůbec nic nechtělo :confounded:

Péťo tak ať to brzy přejde, taky jsem nevěděla, že to tak bolí, chuďátko :frowning2:

Lindi já bych taky potřebovala těch 10 kg., co mám od porodu nahoře zhubnout, ale vůbec mi to nejde, nejvíc jsem spadla na 78 kg., ale když přišlo období nicnedělání, zase jsem to nabrala, takže furt stojím na 80 a potřebuju 70 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ninko je statečný kluk, že to tak zvládnul :dizzy_face:
10. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, se zamiluj nejlepe nestastne, to pak jdou kila dolu hnedka
10. pro 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
andre ne ne, normálně nůžkama.. strojkem by to bylo moc nakrátko, já jsem chtěla normálka pěknej krátkej střih :wink: ale ne zas tak krátkej na strojek . strojkem to je všude stejná délka, oni to maj prostě hezky vzadu a u uší sestříhaný, ale nahoře tak 4 cm, postupně, prostě běžnej střih :wink:
10. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co Kristi, máš to odzkoušené? :grinning: Já už se asi nezamiluju, to už je pasé, já svého prince už našla...i když do prince má fakt daleko :grinning:

Dani já byla jednou stříhat Máru strojkem a brala ho na ten největší nádstavec, takže to neměl až tak krátké, asi s ním taky zajdu :wink:
10. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, jo mam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky Kristi, ale furt s tím samým, Rosin mi kdysi dělal takové nervy, že jsem měla náběh na mentální anorexii, jsem vážila 48 kg., ale to už je fakt dávno, to jsme byli ještě hoooodně mladí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!!

ted čajíček, pak kafíčko, pak kadeřnice pak večerní kafíčko nebo nějakej coctail :grinning: Už aby to bylo :sunglasses:

HOšani ted tři dny zpátky šíííleně zlobí, nevím co se děje, tak snad si dneska už dají pohov a bude trošku klid. Páč včera už jsem na ně ječela, fakt nešlo jinak, jaký dělali opakovaně lumpárny, no a pak jsem si to hrozně vyčítala, že jsem se neudržela..
11. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to já řvu každý den, bohužel to jinak nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ty se máš kočko, takové akce tě čekají, jo? Předvánoční mejdlo? :grinning:
11. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale neee, mejdlo žádný, v klidu si jdem sednout s kamarádkou já dneska a zítra i s manžou s přáteli. jen na pivo nebo véču.
no s tím ječením, jsem fakt koza, ale když oni to těma lumpárnama dokážou tak vyhrotit, přitom ví, že to a to nesmí, zkouší to naschvál, co vydržím, asi.. ještěže si je bere tchýně ze soboty na neděli, se těším ,že si odpočnu. potřebuju oddech, jsem se nehnula bůhví jak dlouho z baráku, vlastně od operace té nohy, už měsíc a půl, takže mi fakt začíná lehce hrabat :grinning:

lindi - gratulujem k sundání sádry!!! :slight_smile: tak napiš jak Kiko, asi nožička bude dost bolet, po tom sundání,ne?
11. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte tak sme doma a reve a reve slak to traf dufam, ze to za den dva prejde vecer mu napustim vanu mozno aj poobede a bude cvicit.
Inak aby toho nebolo malo tak ja mam zapaleny a dostala som antibiotika fasa ked sa sere tak sa sere :sweat_smile:

Adrea ja mam tie 78 kil :grinning: :grinning: mat tak 65 juuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindo, a ja zas mam tech 65 ale chci 57 :grinning: :grinning: :grinning: No, nikdo neni spokojeny :slight_smile:
No a s malym, hlavne ze uz mu to sundali. Za par dni bude lip.

Peto, jak jsi dopadla u doktora?

Dani, to vypada na super den, uzij si to :slight_smile:

My jsme dneska meli delat raclette s prateli, ale jsou vsichni marodi, nebo nemuzou, ale syry uz jsou nakoupeny, toho muz koupil snad 3kg, tak se asi prezerem sami :sweat_smile: Nechcete se nekdo stavit? :grinning:
11. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,nereste tu vahu sakra nebo dostanu zase komplex,taky mam porad dost nahore a nejde to,ani se nesnazim,to bude asi tim....

Dneska po 3 ve skolce a zase horor,mala se totalne klepala,a byla vyrizena ja celou cestu domu probrecela,myselela sjem,jak to zvladneme a prd,je to na nic,a ucitelka rikala,ze bulela cely dopoledne,asi maj z ni radost,etch pet dni je pry naprd,chce to dene,ale kdyz nemuzeme musim ejen 5 dni no... :unamused:
11. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus ...u nás hnus :grinning: myslím venku ...leje a leje

pitrsko jj to znám, i když Dála celý dopo nikdy neprořval...a Viktorka chodí rovnou na celý dopo??? to jste nešli na adaptaci?
11. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci na kolik mám dorazit? :grinning:
11. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zensky tak jsme vcera delali ty ozdoby :grinning: dala jsem do alba fotky, ale jsem blbka a lakovala je v baraku tak jsem z toho byla cela nafetovana :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule!
ja som dneska bola s kristinkom na urologii na kontrolu po pol roku po operacii,tak som pomaly celu noc nespala a stresoval ze jak ho tam dostanem-aj som mu vcera o tom hovorila,aby nebol v soku chuda,aon uplne v pohodicke,nereval ani nezdrhal,pekne pockal,ukazala a bolo...boli sme tam 5 minut dokopy snad...fuuuha tak som rada..

no kila kila,ja mam veru tiez tych 65 teraz a ako lucka pisala aj ja chcem 57 :sweat_smile: som sa vazila baby,odkedy som doma z porodnice,dole ani deko neslo :angry: :angry:

lindus,ninkovi zelame skore uzdravenie,pozdravuj :slight_smile: :slight_smile:
peti,sikovne ste,samuska mi pripada strasne zmenena,uz je fakt velka slecna z nej :slight_smile:

dani z toho si nic nerob-to jacanie myslim-u nas je to na dennom poriadku-ale myslim ze sa to uz troooska zlepsuje,uz si asi pomaly zvyka kiko ze nie je sam..tak snad to bude casom celkom dobre...

pitrs a to ako ti chodi,na 5 dni v mesiaci?
11. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco jak chci ja

ne ne chodi na cely dopoledne a muze i spat,ale to este nechce,to asi vubec nebude chtit :unamused:
U nas to asi na hodinu neni nevim,reditelka nerikala,rovnou na den,nebo do obeda
11. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrsko no a to je asi právě ta chyba....děti by nejdřív měli chodit na adaptaci...tzn. na hodinku, pak třeba ještě na hodinu, další den na dvě a takhle postupně až na dopoledne...koukni se do tématu... sice to je o jeslích ale to je stejný...

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=113872&vGroupOffset=0&=&vOffset=0#end

tam na tom jedna maminka byla úplně stejně pak zkusili zpětně adaptaci a nemůže malou dostat z jeslí domů...
škoda... :frowning2: podle mě to je chyba té školky...
11. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
péti ozdůbky pěkný...a samuška je ostříhaná ...to jsem ani nepostřehla ...je už velikááá :grinning:
11. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs ja bych taky zkusila treba jen hodku a byla bych tam s ni a postupne delsi cas kdyz ji to tak strasne traumatizuje :frowning2:

dragi diky :slight_smile:) Samule je ostrihana uz od zari, to mela uplne na kluka pac si, prdlous jeden, ostrihala v zadu vlasy az na kuzi mela tam strasnou diru, no tak jsme ji nechali ostrihat na kratoucko, uz ji to zacina dorustat
11. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek