• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Peto u nas to asi nejde nikdo nic nerikal,a nikdo to tady nedela,asi se to tu nesmi nevim..
11. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
co? zustat tam s ni hodku at se rozkouka? TO by ti snad meli dovolit vzdyt videj jak je z toho hotova
11. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
No vemou si ji a ja musim jit domu no,kdybych tam zustala bylo by to stejne to stejny rvala by po hodine
11. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Pitrs, to se divim, ze nechodi nejprve na tu adaptaci. To je moc dulezity. Nejprve by tam meli jit tak na hodinku s maminkou, pak na hodinku sami aspon 2-3x takhle kratce a az to bude v pohode prodluzovat ty intervaly.
Napoprvy a hned takhle na cely dopoledne sama to je drsny.
11. pro 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
pitrs to je blbost, že by se to nesmělo...v každé školce je adaptace...zkus se pozeptat...tebe netlačí práce, můžeš jí tma dát na hodinku a postupem na dýl aby si zvykla...pročti si tu diskuzi...taky si tam maminka myslela, že to nejde ...je to jen o domluvě :wink:
11. pro 2009 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
péti jak jako se ostříhala dohola? :grinning: no to je číslo...
11. pro 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar babule!

nevím co je dneska za tlaky, ale já jsem totálka zralá usnout za chůze, celej den, kafe nekafe :grinning: :grinning:

U nás v jeslích adaptace je, dala jsem je tam napřed na dvě hodky, pak hned na celý dopo, protože to snášeli výborně, ale maminky dovnitř nechtějí. chápu to, protože tam mají fakt malinkatý dětičky a asi by plakaly ty ostatní, že chtějí taky maminku. Jak to chodí ve školce to už nevím, píšu o jeslích. No, i když my jsme už s jedlemi skončili, mají narváno, berou už jen ty denní. škoda. no, aspon ušetřím :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no dragi proste capla v zadu kus vlasu a odstrihla si to uplne u lebky se divim ze se nestrihla do hlavy. proste ji tam zustal v zadu asi 5cm pas kde mela vlasy ustrihly tak na 3mm
11. pro 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
No nevim optam se a dam vedet jak to tady je..diky za rady..

No ja mela ted strihani a mala v nepozornosti taky vzala nuzky a smikla si ofinu :unamused:
11. pro 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
dani a co budeš dělat vždyť od ledna máte normální nástup ne?
11. pro 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi volali od gyndare, ze mi ten HCG od minulyho tydne klesl z 31000 na 800 .. takze jeste pristi tyden jednou a to uz bych snad mela byt na nule :slight_smile:
11. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
bry vecer, ja dneska nestihacka, mela jsem toho moc.....ale hezkej den, az moc hezkej...
11. pro 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
skaredka no super :slight_smile:
my uz pomalicky chodime este nech uz mna prejde ten mechur a hura sa tesit na vianoce :wink:
11. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Kája dnes ve školce zase v poho, tak mám fakt radost :slight_smile: Stejně jako včera tam byla hodinku, teď jdem až ve středu a prej na 2 h. Je fajn že to jde takhle pozvolna zvykat si - když čtu jak Viktorka brečí chuděra :frowning2:

Pak jsme šly k mamce, nechala jsem jí tam a já si došla nakoupit, pak jsme u mamky poobědvaly, Kája si dáchla a odpo jsme jely ke kamarádce do Dubnice (5 min. busem do vesnice) na pokec
11. pro 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Krasne ranecko i ked nejake sedive opat :rolling_eyes:
My sme super spali konecne ta 5 kilova sadra je dole maly celko OK chodi dnes ideme niekam plavat :wink:
Nino ide do skolky az 15.2.2010 den po 3 narodkach ide ku nasim do skolky moji rodicia tam robia skolnikou som zvedava, ze ako to zvladne :sweat_smile:
12. pro 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný den přeji!!

Manžílek měl dneska vstávat, asi po měsíci, no a hádejte jak to dopadlo. Děcka u mě poprvé v 7 ráno, pak jim muž pustil pohádku a šel si zas lehnout a cvrčci se nasádlili ke mně do postele, takže jsem se zase nevyspala.. Já ho fakt přetrhnu, jak mi leze krkem. Furt někde pryč, pomoc nula nula houby :unamused:

dragi - jak to myslíš, co budem dělat??? nerozumím.. :wink: jakej normální nástup??

linddo supeer, to je dobře, že už to má Kiko dole.. Ted se ještě ty rychle vyzdrav! :slight_smile:
12. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
bry den, my jsme dobrovolne vsichni vstavali v 9:25, kraaasa. Tady kua nechumeli a ja chci...

pred obedem jdu ke kadernici, uz to mam zase naky prerostly
12. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Mia ma rymu,to zase nevim, kde to chytla
12. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko, u nas taky hromadne vstavani v pul 10 :slight_smile:

Holky tak cukrovi u nas letos asi nebude :grinning: :grinning: :grinning:

Pekla jsem uz 2x a katastrofa, oboji skoncilo v kosi. Nejprve jsem zkusila kokosove pusinky, tak je hezky nakladu lzickou na pecici papir, strcim to do trouby a za minutu koukam, ono se mi to slilo v jednu velkou osklivou placku a nakonec jsem to jeste spalila :sweat_smile:
A druhy pokus, vcera sulam hodinu vanilkovy rohlicky, a pak v troube mi zacaly bublat, prskat, nektery explodovaly a nakonec byly taky spaleny a jakoby vysuseny. Je mozny ze byly za 5-10 minut na 150st spaleny? Nebo to bude tim, ze jsem do nich omylem dala slany maslo? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jako fakt nevim :grinning: Ale na troubu se uz vymlouvat nemuzu pac je fungl nova :slight_smile:))
12. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
U nas vyjimecne neprsi, tak jdem na prochazku, dame si nekde kafco.

Pak odpoledne budem s ceskyma kamoskama delat detem opozdeneho mikulase a certa. Teda my ne, nastrojime chlapy :slight_smile:))
12. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
slany maslo??? ty jsi dabel
12. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásnou sobotu všem :slight_smile: My si dnes dáchli všichni do 7.45 h, tak jsem se docela fajně vyspala :dizzy_face: Pak jsem skočila pro pečivo, po snídani kávička s manžou, pohodička víkendová :wink:
Teď jdu kuchtit drožďovou polévku s kapáním

kristi - já se jdu šmiknout ke kadeřnici v pondělí :wink:
12. pro 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já kuchtím jak divá, klukánky dáme k tchánům až k večeru, prej jsou nějací lehce unavení..tak vyvařuju a hádejte copak dělá asi můj muž??? stááále spííííí :confounded: Vemu kýbl studené vody a poleju ho, potvoru, to se dušoval, že se doma taky občas zapojí :angry:
12. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
dani tak ja som dnes vstala s ninom o po deviatej pustila som mu cars muz este spal a nino kukl dvd a ja som zaspala a zobudila som sa teraz :grinning:
ale s tym kyblom to je dobry napad aj to nafot nech aj my mame zabavu :grinning: :grinning:
myslis ze ten moj nieco robi hahaha
12. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
lepsi kdyz spi, aspon neotravuje a muzes si treba pustit telku na kterej program chces, kdezto ja
ani hovno, pac hraje hry....udelej kafe, pohlidej Miu, uvar a jeste mi vecer dej....no super sobota. Jsem z toho posl. dobou lehce rozladena uz
12. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
bude ňamina, tatík s dceruškou kuchtěj bramboráky
12. pro 2009 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jdeme na oslavu narozenin tak se nacpeme jak prasatka :sweat_smile:
12. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
cafte my sme sami bez nina baby to je parada :slight_smile: uz dve hod upratujem v klude :grinning:
12. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to ti zavidim, to se mas......nase uz snad spinka :slight_smile:
12. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
hm, tak Mia ma kasel a rymu a Roba asi taky neco takovyho...takze asi zase budem celej den doma, se unudim k smrti

prinejmensim budu muset do lekarny a doufam,ze budou vsude fronty
13. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek