• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Luckam vse nej k svatku :slight_smile:
13. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou neděli....u ás snížkuje a je všude bílo...Dála od včera radostně ječí, že jdeme sáňkovat...

vidím, že to je s těma chlapama skoro všude stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic nebudu si stěžovat, že :grinning: :grinning:

Dála zase řádí tu jeho energii bych někdy potřebovala :wink:

já mám furt bolavej krk, už mě to jako nebaví....co to je za období...

Luckám taky přeju vše nej nej :slight_smile:
13. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
me neboli nic, chci jet pro stromecek
13. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem myslela, že budu první, kdo popřeje Luckám a vy jste mě už předběhly....tak vše nejlepčí Lucinky prcinky :wink:

Kristi na co ty si furt stěžuješ :sweat_smile: , vždyť jste s Robou furt v háji, nebo dopoledne s kámoškama...to kdybys měla žít můj život, tak bys už asi byla na psychině. Navíc máte v Praze tolik mořností, které já taky na skoro vesnici nemám...normálka uvažujem, že se asi fakt do té Itálie nastěhujem, páč jinak mi tu hrábne. Já jsem taky hodně akční člověk, ale od té doby co mám Máru to se mnou jde z kopce, nemám na nic náladu, jsem jak bez života....
13. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme stromeček už na balkoně :slight_smile:

andrejko cítím to stejně jak ty akorát, že se nebudu stěhovat do itálie ale asi do blázince brzy :grinning: :sunglasses:

ale kristi chápu, Roba asi moc doma nepomůže a je to takový ten pán, že jo Kristi :grinning: a to by chtěl další dítko... :pensive:
13. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic musím do obchodu, pochyběly mi suroviny na perníčky, včera jsem dělala rumové kuličky (nakonec mě mlsný jazýček donutil péct, i když jsem byla přesvědčena že ne :sweat_smile: ) a předevčírem jsem dělala linecké na slepování. Mamka bude dělat pracky a vanilkové rohlíčky a ségry taky udělá aspoň jeden druh, pak to dáme dokupy a rozdělíme se :wink:
13. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguško ale já to mám to stejné, jen v bleděmodrém...jediná pomoc je, že Rosa nakupuje, vaří a občas si vezmě malého ven, tak mám na chvilku klid...jinak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kdyby ta Itoška byla už teď vůbec bych se nezlobila, ale budu si muset ještě nějaký ten čásek počkat, tak rok-2 :confounded:
13. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko však jo, já mám taky to samé...poslední dobou si připadám jako cuchta, nemám na nic čas...Dála je děsně náročnej...ale zase si říkám v únoru do práce a co pak...to bude teprve mazec :sunglasses:
13. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, na co? to se ti jen zda, ze jsme furt nekde v tahu, a ze dopo s kamoskama? mam jen jednu a to je Laz a ta ma spoustu svych veci, takze se vidime ve stredu dopo na 2,5 hodky, jinak toho fakt moc neni...

aspon ti Rosa nakoupi a tyhle drobnosti. Roba nebyl s Miou venku sam NIKDY a to myslim naprosto vazne....

ze ji pohlida doma na 2 hodky, kdy on si hraje hry a ja jsem treba pryc, tak to neni aktivni hlidani, on si dela svoje a Mia zevluje okolo
13. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, s malým jede ven a to tak, že ho nahodí do auta a jede do obchoďáku, s kočárem byl sám asi 5x v životě, jinak furt spolu, buď jedeme všichni nebo jsme doma :confounded:

Já tady mám taky kámošky, ale ta jedna furt maká, a ty 2 mají věčně nemocné děti, protože začly chodit do školky a věčně na kopě, dříve jsme se stýkaly venku na kafíčko na písku, teď jsme ovšem furt doma a mi už z toho jebe :angry:
13. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, aspon to....aspon ho vezme. Myslim,ze jeho synovec byl s Miou uz asi tak 20x venku, vzal ji s sebou na zmrzku napr. to proste R nikdy neudela
13. pro 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to fakt na prd s těma chlapama, nejpozornější a nejlepší táta taky je asi Jeník od Lucky, pak manža od Lenky, Evža od Akcul, manža od Kláry...a pak to jde pomalu z kopce :sweat_smile: ...snad jsem na nějakého supr tátu nezapoměla, aby se neurazil a přestal mě mít rád :grinning:
13. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej :slight_smile:) hele holky asi už nám ta mateřská leze na mozek...já nějak v poslendí době nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim, jeslti na to R jeste neni proste mladej....proto ja proste nechci druhy dite, pac na to ja nervy fakt jako nemam
13. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo, asi leze a dost huste teda..
13. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se hlásím, prosím do blázince, pokoj mohu mít s kýmkoliv, tak která z vás si mě vezme, jsem přizpůsobivá :grinning: ...holky vážně, taky mi šibe, poslední dobou jsem vyčerpaná, asi 3-4 dny, ale jako dost...už mi leze na nervy, že půl roku žijeme v bordelu, a ještě nějaký čas to potrvá..no, ale kuchyň je báječná, zrovna jsem dovařila dobrůtku :wink:
13. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes nám dorazí návštěva a jinak, Kristi i ostatní, jste vřele vítány na kafičko a pokec, místa je to pro dětičky dost :wink: ..a nad chaosem se musí ještě přivřít oko :wink:
13. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky oslavenkyním všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
13. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni, taky naka predvanocni depka?
13. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, depka ne, k nám ještě předvánoční atmosféra nedošla :sweat_smile: , ale jsem vyčerpaná, je toho na mě nějak moc, málo odpočinku a spánku, tak jsem z toho volaká zmeťěná :frowning2:
13. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jsem si říkala co je s tebou...já si tě vezmu hned :slight_smile: akortá nevím kam dám toho mýho starýho chlapa...asi do útulku :grinning: mladýho beru sebou to je jasný :wink:

bysme dorazili na návštěvu hned...jen furt nějak chrchláme a smrkáme :sunglasses:
13. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako teda ted by se Aaron urco urazil kdyby to videl, sice nevlastni, ale tata suprovej :grinning: aspon teda strasne se snzai a od toho kvetna udelal v tom tatinkovani velke pokroky :slight_smile:

jo ale unavena jsem taky, vcera jsem sedela vecer u pocitace, kolem pulnoci a normalne mi byl tak nejak divne na omdleni. Tak jsem si sla lehnout a jak jsem lehla tak jsem mela takovy ten pocit ze se se mnou toci cely svet (jak kdyz jsem hodne opila). Uz vazne nevim cim to, porad me boli hlava a vetsinou k veceru mi je vazne na omdleni. Tak uz mam nocni mury, ze mam nador na mozku a takovy kravoviny. Nejspis jsem jen hodne unavena a chybi mi pohyb, porad jsme zavreny v baraku ...
13. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
péti to je tím cos prošla, tělo je hodně oslabený a vlastně jsi jako v šestinedělí, musíš být moc opatrná, nedělat nic těžkýho a neboj nádor nemáš :wink:
13. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
luckam zelame vsetko na naj :slight_smile:
liena,mi to hovor,my vkuse nieco doma prerabame a uz mi to vazne ide na nervy,stale je nieco nedorobene,aj teraz robime jedalen,a vypada to tak ze do vianoc to komplet este nebude,ma to uz vazne nebavi... :angry: a stale nejaky bordel a prach a do nemoty vysavanie a umyvanie :angry: :angry:

peti,mozno mas len nizky tlak.. :wink:

baby ja este stale nemam darceky :unamused:
13. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku já taky nemám dárečky...teď jsem objednala po netu jeden neteři, ale nemám nic pro ostatní :pensive:
13. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidim ze nie som sama,kupovat za minutu 12 :grinning:
13. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já někdy až po 12 :sunglasses:
13. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte ja mam tak slabu polovicu nakupenu a uz teraz sa mi nehcce fuj tolko EU ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá koukám že jsou na programu tatíci :grinning:

no toho našeho nechci nějak vychvalovat, páč svatej není že, to asi žádnej chlap. Ale s Kájou si pohraje po práci (o víkoši to je jasňačka) když přijde v rozumnou dobu. Občas s ní jde ven i sám, nebo jdem všichni. Snažíme se výletovat když to jde. A občas i uvaří a teď už většinou s Kájou, páč jí hrozně baví pomáhat. A ráno když vstává do práce, tak jí buď ohřeje mlíko, nebo spolu snídaj a já ještě ležím. Takže myslím že to docela jde :wink:

Dárky já mám všechny, už jen zabalit - a budu tam místo jmenovek dávat fotky, aby mohla u stromečku rozdávat dárky Kája :dizzy_face:
13. pro 2009 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hec, ja mam strom, je sice velkej a krivej, ale je nas.....
13. pro 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek