• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
máte živej ? jsi nedávno psala že sis vybrala v Makru ne ?
13. pro 2009 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame zivej nakonec, ja pak umelej nemam kam dat..... :wink:
13. pro 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak kde je ten můj příspěvěk...jsem se ptala jeslti máš ten vratnej z ikei a jaký strom...my máme černou borovici...já ty borovičky prostě mám od malička a nějak se mi líbí nejvíc :sunglasses:
13. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vubec nevim, co to je za strom,ale je z Hornbachu, smrk to neni, takze asi ta danska jedle...
13. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jedle je teda taky krásná a nepíchá :slight_smile:) trochu jsem o ní uvažovala letos ale borovička opět zvítězila
13. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme zpět, mám radost, že si konečně Laura pořídila kabát a nějaké hadry na Vánoce, tak už mám pokoj s dárkama...ještě něco synovcům a jsem v klidu :slight_smile:

Mori no jo, na tebe jsem zapoměla s taťkou :wink: :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!!

O těch přestavbách mi povídejte, taky mě to už začíná unavovat. zrovna zítra má nastoupit zedník. akorát taková maličkost, manžílek neví v kolik hodin má přijít. a brzo ráno má prac. schůzku, tak jestli tady s ním budu sama s děckama, nevím. ani nevím, kdo to tady zase všechno zaigelituje a pak mě odpo čeká zas ten hnusnej úklid po řemeslnícíh, chjo chjo chjoooo!!! kuva už mě to prostě neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to potřeba udělat,no..

strom taky fandím borovicím, černý jsou super a jednou jsme měli jednu, která byla jak jehlan, tak hustá a souměrná, že vůbec nebylo vidět ke kmeni, nepamatuju si přesně název, jestli to nebyla dánská borovice, nevím.. Letos určitě zase živej, já na ty umělý nejsem.

dárky mi snad dojdou, objednaný jsou :grinning:

My jsme se včera pěkně picli, pak jsme ještě změnili lokál, ale teda musím říct, že tady vůbec nabylo kam jít. Jako hospůdek spousty, ale nějakej slušnej klubík, kde by něco hráli, včera nikde nic pořádnýho, škoda..a dneska spánek do oběda a světe div se, nikdo mě nevbudil, probudila jsem se hezky až jsem byla vyspinkanáááá, hurááá, to bych mohla častějc :slight_smile:

Luckám vše nej neeej!!!! :grinning:
13. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bry vecer!

Dekuju za pranicka k svatku!

A taky diky za pochvalu tatinka :slight_smile:)) U nas to asi bude tim vekem. Kdyz jsme se poznali, bylo mu uz 35, a do te doby to byly jen vecirky, parby, akce, same zenske, zadna zodpovednost, vecne v tahu.... Az pak s nama se docela usadil.

No a at zijou prestavby, me prijde v tydnu zednik postavit dve maly pricky, v patek malir vymalovat, takze uplna predvanocni idylka :grinning:

Vikend ubehl nejak rychle, vcera jsme byli na veceri u te moji ceske kamosky, prestrojili jsme chlapy za Mikulase a certa, a bylo to fajn :slight_smile: Lea je z toho hotova jeste dneska. "maminko, ja nezlobim, nechci do pytle" je ted jeji nejoblibenejsi hlaska :grinning:
Dneska supr vylet, jedem 70 km do Ikey, protoze vyjimecne mela byt pred vanoci otevrena i v nedeli, coz tady normalne neexistuje, haha, vsechny vchody zavrene, tak jsme zasli na obed, a poprve s Leou do kina a jeste na kafe ke kamaradce. Do kina nas teda nechteli pustit, pac jsem neprozretelne proflakla ze jeste nema 3 roky, pani nas od pokladny vyhodila, tak jsem se postavila do jine rady, a tam jsem zalhala, ze uz 3 roky ma :slight_smile:)) uf, jeste ze tak, jinak nevim kam bysme sli.

Jo a trosku jsem odrela zadek auta, doufam ze to ututlam co nejdyl :slight_smile:)) Se tak nerada priznavam... :grinning:
13. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdáárek vespolek!!

Luci - hezkej výlet :grinning: :grinning: a co Leuška v kině, vydržela? to s klukama by bylo v kině asi tornádo :sunglasses:

Zedník dorazí v poledne, tzn. že tu bude asi i zítra, do večera to nemůže stihout. super, tak teda nevím, jak to všechno zorganizuju, aby mi v tom tu neběhali kluci. Naši jsou z nich už na větvi, hlídali mi je 3 hodiny v pátek, když jsem byla u kadeřn. a měli jich dost plný zuby. noo, uvidím.
14. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! My jdem za chvíli k mamce, Káju tam pak nechám a jdu pak ke kadeřnici trochu šmiknout vlas :wink:
14. pro 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,ja taky odrela v sobotu auto, o sloupek v garazi, ale verim, ze si toho nikdo nevsimne..

my dneska musime jet koupit naky darky pro Robovy zamestnance, coz se mi moc nechce, ale aspon nebudem doma
14. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ranecko :slight_smile: aj ja mam auto naburane akurat ,ze mne ho niekto na parkovisku skrkol :angry:
Ja mam uz asi polovicu darcekou este polku a budem uz spokojna cez vikend ideme piect :slight_smile:
Mam stale obavu o Nina na tu nohu chodi nejako divne do boku ak nieco posral lekar prisam bohu ho asi dorazim :angry:
14. pro 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak u mě krk pěkně hnusný...zase večer bolel jak čert...dopuju všechno možný co mám po ruce...nechci k mudrovi ...přes den jako pohoda ale ty noce...

já nemám auto odřený, protože žádný nemáme :grinning:

lindi možná spíš si odvykl stoupat na tu nohu, určitě máte nějaké rehabilitace a cvičení ne? tak se to snad srovná :wink:
14. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, no to uz se te to drzi pekne dlouho,co?
14. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi nebude to na ATB? si k té doktorce raději zajdi.. zase chodit dlouho se zánětem v krku není to pravý ořechový.

auto mám taky odřený, však jsem vám psala, jak mi do toho nacouval soused ani mi to nepřišel říct.. Já tady ty móresy stejně nikdy nepochopím.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi no drží ale třeba jsem 3 dny v poho a pak znovu ale jsem pitomá, já minule začla brát léky a přestala jsem...teď poctivě zobu :wink:

dani když já právě atb nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
no ani ja som este "odreny zadok" nepriznala :grinning: a muz na nom aj minuly tyzden chodil,lebo mal svoje v servise,nevsimol si lebo take je spinave ze to ani nie je vidiet :grinning: :grinning:

draga,noo,tak rychle uzdravenie zelame...

stromcek som chcela kupovat tento rok novy,strasne sa mi pacia take tie uplne huste,co das ozdoby vlastne len povrchu,ale neni cas,takze zas budeme mat tu metlu storocnu...doma sme vzdy mavali zivy,to tak krasne vonalo v celom dome...

lindus asi ho to este trska boli alebo co,nie?ci nehovori,zeby bolelo?kamosikn maly dlho krival na nozicku,ked mal zlomenu,par mesiacov to bolo urcite,ale on mal taku komplikovanu zlomeninu,teraz uz je ok

no a manzelici nasi,tak co sa tyka ohladom kika sa stazovat nemozem-jednoducho nema na vyber,ked pride z prace,tak sa nanho nalepi a uz sa neodlepi do vecera :sweat_smile: tak ja mam veget, brava ho aj von sam,na nakupy-a hlavne k dedovi-on si tam cumi na hokej a dedo sa hra... :grinning: no ale domace prace nula bodov,ze vysavat alebo tak daco,ee,ale to som si zvykla,nejak mi to neva
14. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Dragi, nasad caj s citronem a slivovici, to je lepsi nez ATB :slight_smile: Anebo doporucuju ten vytazek z jadyrek citrusu, tchyne tim leci celou rodinu a ac nerada priznavam, fakt to zabira.

Danco, Lea to kino vydrzela v pohode, akorat na konci to bylo hrozne strasidelny, jsem se fakt bala ze se da do breku, ale byla statecna :slight_smile: To byl film spis pro vetsi deti, chvilema docela drama :sweat_smile: http://www.csfd.cz/film/231233-arthur-a-maltazardova-pomsta-arthur-et-la-vengeance-de-maltazard/

Auto nakonec nevypada tak strasne, otacela jsem se ve tme a pribrala jsem nejaky sloupek, pekna racha, ale je to jen trosku odreny vzadu za kolem, nic hrozneho :slight_smile: Cim pozdeji se to provali, tim lepe :grinning:

Saku, muj chlap taky nikdy dobrovolne na domaci praci nesahl, ale zase teda rad nakupuje, coz ja zas nerada, takze ho nechavam, nebo chodime spolu. A kdyz ma hlad, tak si uvari. To je taky vyhoda. Jo a abych mu nekrivdila, 2x tydne vyvazi popelnici :slight_smile:)))

Lindo, to se snad rozchodi, drzim palce!
14. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,moj tiez rad nakupuje,to je fajn,a ked ma hlad tak si objedna donasku domov :grinning: :grinning: :grinning: tak ale zas robi okolo domu,take ze travnik a tak..no..akurat tie vyslovene "babske "veci nerobi,mal dve segry plus maminu co ho obskakovali,takze sila zvyku ze ano..
14. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomooooc, brecim
14. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Dnes jsme se vrátili z OL. Moc se to nevydařilo, s_alo se co mohlo.... ale jsme doma :sunglasses:
Dani, co toto tady na nás čekalo :fearful: :fearful: :fearful: Tak nevím, jak moc se mám "zlobit" bo jsem měla pocit, že jsme vyrovnaný :sunglasses: :wink: Nicméně to bude surprise pro Marky i pro nás. Moc děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kristi, nebul děvče. Sice nevim, o co go, ale snad nebude tak zle :confused:
14. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha, tak Kristi nikde :confused:
U nás bylo "veselo" bo Marky poblindila celou postýlku včetně sebe :frowning2: Příčina bude zřejmě v množství dobrot co nafasovala od Mikulášů + tříhodinová cesta v autě kde jsme topili.... :unamused: Snad bude zítra líp, dám jí radši dietku.
Jdu spat, dobrou všem :pensive:
14. pro 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bejo, to nic ,je superstar, ja to nejak moc prozivam.

chudak Majda, snad uz ji bude dobre
15. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko, no já byla v šoku, mi chtěli vyhodit Chodúra, ale ufff, zůstal :wink: ...já jsem hotová z tý písničky Lady GAGA, pouštím neustále dokola :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek ženy!!

já se rychle musím nasnídat a zas vypadnem, nebot mají dorazit zas zedníci, čekám je každou minutou a doufám, že se zpozdí jak včera.l jsem totiž ještě, jak říká Spejbl, v nedbalkách :grinning: :grinning:

Beji :grinning: :grinning: Surprise je tam i pro bratra Jindřicha :grinning: Veselé Vánoce!! :grinning: :grinning:

za týden Vánoce a já to tu mám skoro jak na stavbě, chjo chjooo, ještě dnes zedníci pak malíř, uklidit a klíííídek :wink:

tak já frčím, krásný den ffšem! :grinning:
15. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to zazpival fakt huste, jak se mu vsichni predem smali....
15. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar baby :slight_smile:

Tady je bílo, fíííha, za chvilku jdu vyvenčit Máru. Včera jsem s ním byla v tom mrazu asi hoďku venku a jak mu to pomohlo...jsme došli domů a lehl jak špalek. zato mi večer nemohl usnout, zalomil to až před půlnocí, takže odpolední spaní už fakt vyeliminuji. Nespíme přes poledne už tak měsíc, možná víc, protože mi pak chodil fakt pozdě spát, páč on dá přes poledne i 4 hodiny :astonished: , ale v průměru tak 3, to je skoro pravidelnost.

Já včera u Superstar taky bulela a jak, mě úplně dojala ta fr. písnička a taky ty emoce okolo. Nicméně já Chodůrovi nefandím, mi není vůbec sympatický, jako zpívá dobře ale taky ne všechno, má krásnou barvu hlasu, intonaci, ale jinak je docela namyšlený a takový pro mě málo zábavný....zato můj Mireček, to je šoumen se vším všudy :grinning: , sice neumí zpívat jako Chodůr, ale je úplně zlatý a milý :dizzy_face:

Lindi já si taky myslím, že Ninko tu nožku vytáčí proto, že byl dlouho zvyklý jí mít vytočenou a ještě to asi nějaký čas potrvá, než ji bude natáčet normálně :slight_smile:

Béji ahoj ty cestovatelko jedna., jak je Marky?
15. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady snezi, to je krasa
15. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, Mireček...ať vyhraje kdo vyhraje, hlavně,že objevili Chodůra, sympatickej nesympatickej, ať je klidně na chlapy či na zvířátka, hlavně že báječně zpívá a já z něj mám kulturní orgasmus a o to tu jde, že :grinning: ..sláva :wink:
15. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek