• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tak zedníci dorazí až ve 12, naši mi volali, že marodí, tak tam jet nemůžu.. no nic, za hodku mám masáž, tak je tatínek dá spát a pak s borcama vyrazím ke kamarádce.. Doufám, že usnou, když tu budou makat zedníci..

Vánoční dárky dorazily, huráá, tak to mám z krku. Objednala jsem i takový šperkovničky, jsou fakt hezoučký, jednu si nechám, jednu daruju pod strom.http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27712577

Pošlete sníh i k nám! I když dneska si nemůžu stěžovat, je náádherně, sluníčko, kéž by to vydrželo i do odpo :wink:

ANdrej já už si taky říkám, že mi kluci chodí večer spát čím dál tím pozdějc, ale ještě přes zimu zůstanu u spaní, i kvůli své pohodlnosti, ráda si s nima taky schrupnu. a od jara, to se už dá chodit po výletech a v létě k vodě, to spaní zruším. i v rámci své odvykací kůry, protože kdybych ted měla nastoupit do zaměstnání, tak tam každý den v jednu po obědě praštím čelovkou o stůl a na hodinu jsem tuhá :grinning:
15. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tý jo, kulturní orgasmus, to slyším poprvé :grinning: :grinning:

Dani já právě byla taky zvyklá chodit s Márou po obědě spát, ale pomalu jsem si odvykla...si myslím, že kdybysme brzy vstávali, tak by to Mára kolem 1-2 hod. zalomil, ale když my vstáváme v 9-10 hod. tak to pak jaksi nejde jít spát po ó, na něho to pak přijde ve 3-4 hod. odpoledne, vstane mi v 6-1/2 7 a pak je logické, že nejde spát třeba v 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Proto to musím přes den nějak vydržet, když má krizovku tak ho zabavím a pak mi jde spát zcela KO o 1/2 8.
15. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano, dnes zase hlidame tak doufam, ze budu mit pevne nervy a nepostrilim je tady ...

asi budeme pect linecke, je tim aspon trochu zabavim :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam ty darky snad uz sakra drat vsechny, resp. uz me to nebavi a kaslu na to. :slight_smile:
15. pro 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko já věděla, že jsi můj člověk :slight_smile: já taky zbožňuju šmajdíčka šmudlíčka...mi chodur přijde strašně slizkej...brrr takovej staromládenec...zpívat umí ale furt na jendo brdo :sunglasses:

beji tak snad už je Marky v pořádku...Dála taky začal blinkat v autě...ale jako fest...naštěstí kinedryl zabírá :grinning:
15. pro 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
se spaním je to u nás na pytel..Dála přes den dá 3 hoďky a večer usíná pozdě, ale když chodíme do jeslí je to paráda, ráno vstávačka v 6:30 pak jak dojdem dlomů tak to zalomí v poledne a i když spí 3 hodinky, tak večer jde kolem 8 bez problému, horší jsou dny kdy nejdem do jeslí a klidně ráno chrní do 9 to pak je večer problém... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dárek zatím ani jeden :sweat_smile: ..klasika :sweat_smile: ...ale na 30 minut jsem vyběhla do obchodu a zamilovala jsem se do jednoho stolu, ohhh, láska na první pohled, snad bude schválen :wink: a koupen...od Ježíška :grinning:

jinak my musíme Vikoušovi sehnat nějaký vlak, spí s vláčkem, koupe se s vláčkem...tak rozšíříme sbírku :sweat_smile:, Verunce ještě nevím, ale žádné kvanta dárků, krámů máme fakt plný byt, začnu vyhazovat :sweat_smile:
15. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, vyhazovat ne, ja to vzdy posilam nekam do decaku
15. pro 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi já jsem taky tvůj člověk. Šmajda je NEJLEPŠÍÍÍÍÍ!!!! jasně hlasově je lepší Chodúr, ale Šmajda je Šmajda. :grinning: :grinning: :grinning:

Tak akce zedník se protahuje ještě na další den. Manžel dal zpět kameníkům reklamovat ten parapet, zařízli to jak kdyby to ohlodala myš. To by nás pěkně štvalo se na to pak léta koukat. NO já se z toho asi zvencnu. Tím pádem měl navazovat malíř, ale další termín má v pondělí. ALe ulevilo se mi, já si celou dobu myslela, že Štedrej den Déé je ve středu, když mi muž sdělil, že klííídek, že až ve čtvrtek, tak faajn, to se snad stihne. Prostě vánoční pohodičkaaaa!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám udělaný už i perníčky, fakt se mi povedly, jsou opravdu hned měkké, na to, že jsem je dělala poprvé tak je to výborné :slight_smile:

Já jsem vždycky dárky nakupovala až 2 týdny před Vánoci, letos jsem sama ze sebe překvapená, že už mám skoro vše :sweat_smile:

JJ, Dragi a Dani, já tentokrát budu posílat i smsky, ať vyhraje můj míšánek Šmajdíček :grinning:
15. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
děfčata, mě fakt rozčilujete, tak aspoň víme výsledky, jsem v menšině, tak asi podobně bude uvažovat i národ, teda hlasy posílají asi jen děti, no, co na to říct, je to tristní a je vidět, co je vidět :fearful: , mmch, ta silná s tím úžasným hlasem vypadla, páč nezapadala do stanovených ideálů veřejnosti...holt nebyla štíhlá modelka a zpěv asi taky nikoho moc nezajímal, tak Chodůr bude mít holt taky smůlu :frowning2:
15. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jak málo stačí..jedna blonďatá natupírovaná hříva :grinning: ....sorry, jsem se musela vyjádřit :wink:
15. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni - jsem s tebou :wink: fandím Chodůrovi :slight_smile: a Leona o které píšeš, se nám taky líbila :dizzy_face: šikovná holka - jí chce Kája furt pouštět na netu
15. pro 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko a dani mi manžel někdy před 3týdny slíbil, že můžu poslat šmajdíkovi hlasy ale až ve finále...takže vlastně, teď můžu...jinka i jemu se líbí víc šmajda...chodur nuda stále stejný...i když asi hlas má lepší...jsem se už vyjádřila v tématu superstar...na chodrura koncert bych nešla...ale na šmajdíka hned umí to pěkně rozjet a baví mě... :grinning:

a leni není to o vlasech i když je fakt že mě zaujalo jaký měl účesy :slight_smile:))
15. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni vždyť už je to ted jedno, angažmá dostanou kdekoliv oba dva.. akorát jde o ty kačky,no :grinning: Leona mě moc mrzela, hlas měla bombastickej.
Leni ale já to neposuzuji jen podle zjevu, to ani náhodou. Např. ten Ben mi byl protivnej oslizlej no prostě blééé a fanynky z něho byly všechny na větvi. Čhodůr má hlas, je to šoumen, ale nějak mě začíná vynuďovat. Furt na stejné brdo, bez šmrncu ,ale hlavně bez jakési lidské živočišnosti, srdečnosti a pokory. Mirouš hlas nic moc, ale prostě sympoš, kterej v sobě pokoru má, žádnej frája, roztomilej, noo, být mladší tak ho i vyzkouším :grinning: :grinning: :sunglasses: :grinning: A jak říká Dragi - na koncert Chodůra bych nešla, Šmajda by mě pobavil víc :sunglasses:
15. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jdu do postele, jsem totálka K.o., už houby snesu asi :sunglasses:
15. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se na finale tesim, ale Smajdovi nefandim, my od zacatku milujeme Martina a tak to zustane :slight_smile:
15. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bych šmajdu nevyzkoušela ani jako mladá, by mě ty jeho vlasy při sexu šimraly v mé vášnivé tváři a jinde, určitě by to tak strašně lochtalo, bych musela u toho začít zpívat a ze sexu bych nic neměla :grinning: :grinning: :grinning: ...příznivkyně, děkuji vám...je to vyrovnané, díky :grinning:
15. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska mame posledni tancovani, jeste musim Robace ukecat, at ji zaplati i druhe pololeti, kdyz uz si to konecne uziva...
16. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

my Chodůrovi fandíme od doby co zpívali v divadle :wink:

Kájuška je po 3. ve školce, tentokrát už na 2 h :slight_smile: tak pro ní jdu na 10 h

Muž má dnes volno, po obědě na chvíli jede busem a jak dorazí, tak jedem do Jabloného v Podještědí, půjdu na gyndu
16. pro 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!!

Zedníci už zedničí, paráda, hoši jsou z nich úplně hotoví..
Já jsem taky hotová, protože mi od půl 5 štěkal pod oknem od těch idiotskejch sousedů jejich čokl na balkoně. Nechápu proč na toto u nás nejsou nějaký zákony. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristi a co to stojí to tancování? to je nějak drahý nebo co, že ho musíš ukecat? Já bych už měla taky vymyslet nějakou pravidelnou aktivitku, kam s klukama chodit, ale nevím co.. Ale kousek od domu tu otevřeli zase něco nového pro děti, tak to pak půjdu vyzkoušet. Jak trošku opadnou ty chřipky.

Leni - šimral by tě, jo?? :grinning: :grinning: Jsem se po ránbu hezky nasmála :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!

Superstar teda nesleduju, pac Nova mi nejak nefunguje, takze jsem uplne mimo :slight_smile:

U nas uz od nedele nezvykle mrzne a objevila jsem prvni nevyhodu baracku - nastehovala se k nam myska :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufam teda optimisticky ze je jen jedna .... :grinning: Teda kdyz jsem ji zahlidla promenadovat se u nas v lozinici, tak mi do smichu nebylo... Kdyby aspon mrcha zustala nekde v garazi, ale to ne, nejvic bobku jsem nasla v pokoji pro hosty, chapete to jak jsou ty mysi vycurany? Tak dneska mam ukol cislo jedna, sehnat nejaky ucinny jed :grinning:

Vcera jsme si udelali vylet do Ikey c. 2, jak byla v nedeli zavrena, jsme jeli na druhy pokus, a stromecky vsecky vyprodany :slight_smile:)) nakoupila jsem aspon par prkotin do kuchyne a nejake darecky pro Leu.
16. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci na to je nejlepší živá číča :grinning:
16. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to uz jsem taky navrhovala, jsem si ji chtela jit o pulnoci pujcit k sousedum :slight_smile:)
16. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a pouští sousedi číču ven? jestli jo tak si ji jen nauč chodit k vám "na návštěvu" a budeš mít po myších. my to tak máme na chatě. sousedovic kočka obstarává i oba sousední domy, nás a sousedy z druhé strany. od té doby, co k nám chodí na procházku, žádný myšky.
16. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, pousti, se nam obcas promenaduje po zahrade. Akorat ted v te zime jsem ji uz dlouho nevidela.
Ale my normalne mysi nemame, to bude tim mrazem, je tady -6, docela nezvyk :slight_smile: Kez by spadl i nejaky snizek.
Prave jsem zjistila, ze existuje nejaka vec proti mysim, co se zapne do zasuvky, jako proti komarum, tak pro to sjedu.
16. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou vespolek :grinning:

Tak já bych si Šmajdíka nechala říct i když nejsu na blonďáky, on je prej taky na starší :grinning: , Leona mě taky moc mrzela, jsem furt říkala, že ta měla být ve finále, ale jak napsala Léňa nezapadala do obrazu fanynek, které jsou prioritní skupinou při smskování, té my bylo fakt líto. Na Chodůra bych taky nešla a přitom je to Ostravák, mě úplně štve jak se furt olizuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale Šmajda je prostě šoumen se vším všudy a hlas má dobrej, jak zazpíval Goťáka jsem byla v prdeli :sunglasses:

Kuwa to je kosa, brrrrr
16. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych si taky dala říct, ale šmajdík by asi takovou hrošici nechtěl :slight_smile:) se mu nedivím ...ale jinak je to zvláštní jak jednomu přijde sympatickej ten a druhýmu onen...mi chodur přijde starejmladej, zpívá tak jak pro mojí babičku a i mi mi přijde, že se až moc snaží...což u Mira obdivuju, že to všechno dává tak lehce a zábavně...klidně at si vyhraje Martin můj favorit Miro je už pro mě vítěz :grinning:

Leona nás mrzela taky...no ale všimli jste si, že dneska bude v těch bariérách od 20:00 ...takže ta už se chytla ...
16. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naše dáma ve školce dobrý, prý si tam nejvíc hraje s kočárkem a kuchyňkou - takže jako doma :grinning: Dnes ráno tam měli dárky od Ježucha, ale prej jí to moc nebralo - kočár a vaření vede - no malá matka to je :grinning:
Teď chrupe prdka
16. pro 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori vcera se mi o tebe a o Kaje zdalo :grinning:

takovej divnej sen, ze jsi mi Kaju poslala v baliku na prazdniny :sweat_smile: a ona nam tady chytla ringworm (nevim jak cesky ale je to od kocek) tak jsem ji brala do nemocnice a vsem jsem rekla, ze je to Samca abych mohla pouzit jeji pojisteni :sweat_smile: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek