• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Peti :grinning:
16. pro 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, stoji to 3tis. na pololeti, nic strasnyho, ale kdyz si reknu o penize, trva to nekdy dyl, pac zapomene. Ja jsem si az tam uvedomila, ze vlastne asi M pujde do skolky, ze uz bychom to pak nestihaly..

tady snezi jak svina, je kosa uplne hrozna,ale krasne jsme se prosly a uz dneska nevystrcime ven ani chlup
16. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - kolik je hodin toho tancování ? mě by zajímalo totiž kolik vyjde hodina .. tady je v tělocvičně aerobik od 3 let a chtěj 20,- za hodinu. Chci se tam jít po novém roce podívat, zda by se to Káje líbilo
16. pro 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
150 jc za hiodku to vychazi
16. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je sakra rozdíl
16. pro 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je Praha, navic je to dost zname studio, jinde to umej za min
16. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Jsem tu jen na moment... Děkuji všem za optání, Marky už je v poho, včera měla dietku (tak divně koukala, kdeže má svůj "čevený pytýk" :sweat_smile: :grinning: (Červený pytel s dobrotama dostala právě od Mikuláše.) Dnes už dobré.
Dopol jsem byla na rehabce se zádama, tak už umím další cvičení na úlevu zad :slight_smile: Před chvílí jsem přišla s bratrem Jindřichem z roční prohlídky (rok má teda v pátek) a má 76 cm, 9,9 kg a 4 zuby (Marky měla 74 cm, 9,2 kg a 0 zubů.) Zatím vše OK, i když mu stále trošku trčí pupík (asi kýla) a jednu kouli má v nějakým vaku či co (název jsem zapomněla)- obojí se bude pozorovat a když se to samo nesrovná, tak ve třech letech nás pošlou na dětskou chíru, aby tam naznali, zda bude či nebude třeba chirurgicky zasáhnout :unamused: Žádný problémy zatím nemá, takže mě to až tak netrápí.
Zima je svinská, již je bílo a jemně sněží furtovně :slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo superstar... Leni, já jsem taky již dlouho Chodůrovec (Leona vypadla, ale i ona byla má favoritka.) SMSky teda neposílám. Mám jiný pohled než Draga. Mám totiž telku jako kulisu, takže "nevidím," ale poslouchám. Na koncerty kvůli davům nechodim :sweat_smile: Martin má úžasnej hlas, i když pohybově je pravda dřevo, no :sweat_smile: Miro je šoumen, ale jak píšu, kdybych oba slyšela z rádia (který pouštím často,) je to u mě jasná volba :sunglasses:
16. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
beji mě právě nebaví ani poslouchat...ten jeho hlas je mi trochu protivnej v určitých partiích...třeba lady kaaaarneval bylo příšerný :slight_smile: ale jak říkám každý má svůj názor a o tom to je :sunglasses:

jindříšek asi nemá sestoupený to jedno varle co? no snad se mu to upraví :grinning:
16. pro 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dragi, ne, sestouplý má obě, ale to jedno je ještě v nějakým vaku blan?? nebo tak... Ona to jmenovala, já už si ale prd pamatuju :sweat_smile: Prostě když jsem si myslela, že budu mít druhou holčičku, tak jsem byla ráda, že mě minou tyto starosti :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a prd :sunglasses:
16. pro 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, beji, a neminulo, co? a co teprve obligátní ztahování předk. :grinning: :grinning: :sunglasses:

Venku je překrásně, nasněženo a furt trochu padá. doufám, že to vydrží a nesněží víc do zítra. kdyžtak bych vyrazila sánkovat, i když vlastně nemám ještě na saních popruh, tak to ne.. Tak půjdem konečně postavit toho blbýho sněhuláka, o kterým mluví už čtvrt roku.

dragi - jj, úplně mi mluvíš z duše. v určitých chvílích je mi taky hlasově e-e :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hlásím , že okno a ostatní věci hotovo jest, uklidila jsem trošku bordel, gruntovat nebudu páč v pondělí se tu ještě vyřádí malíř, pak nalítnu na úklid a můžou začít Vánoce, ááálelujááá :grinning:
16. pro 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani, no neminulo no :grinning: Přetahování je masakr, protože se dost brání, ale jinak mu to zatím jde nebo teda spíš mně :grinning: No není možný! Tak gratulka k dodělávce okna :slight_smile: Čtu jen letmo, ale toto už se nejako táhlo :fearful:
16. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
beji - to víš, proč to dělat jednoduše, když to jde složitě :grinning: :grinning: M"j muž si u prosté výměny okna navymýšlel zase spoustu dalších věcí, tím se to dost zdrželo. no a pak ta reklamace u kameníka, jak to sprasili, tak znovu vyndat, odvést, spravit, dovést, no prostě ojebávka :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přetahování je kapitola sama o sobě, ale Dála už přetahuje sám :grinning:
16. pro 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nam uz sviti stromek, no krasa vesmirna
16. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi jako že už máte nazdobenej? tak vyfoť :slight_smile:)
16. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na to jsemse už kolikrát chtěla zeptat, vaši hošíci si už přetáhnou celého pinďu? S Márou to děláme už tak cca. od roku a 3/4 a zatím mu to ještě na některých místech drží u žaludu. Taky si to stahuje sám denně ve vaně, ale nevím třeba, jestli se to nemusí trošku silou, jakoby silněji přetahovat...potěšte mě některá, že vám to taky nejde celé přetáhnout.... :cry:

Péťo fakt super sen, jsme už z toho koníka zmagořené :grinning: , mě už se zdálo párkát o holkách a taky o jejich manželích, viď Dančo :grinning:

Luci jde vidět, že máte ty myši slušně vychované, jdou si pěkně do pokoje pro hosty...no a ráno tě přišli vzbudit, páč jsi jim nenachystala snídani, no co se pak divíš :grinning:
16. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej .. no .. vubec nechapu ten sen, to je poprve co se mi zdalo o nekom z konika, teda aspon poprve co si to pamatuju.

My jsme zdobili vcera stromek jak sla mala spat, se v noci porbudila a ze jeeeee svetylka, tak ji rikam, ze to prinesl Santa jestli si hned nepujde lehnout tak tam zadny darecky neboud .. to jste meli videt jak utikala :grinning:
16. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko jdu tě potěšit, taky nám to na některých místech drží...ale myslím, že se to uvolní...já mu s tím tak trochu jako péruju a pak chytnu tu kůžičku a trochu jako povytahuju do stran, sice kvíká ale snad to nějak přetáhnem do konce :wink:
16. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš díky za útěchu :sweat_smile: , no snad to povolí i nám, já mu to vždy jen párkrát stáhnu ať se tam dostane voda a nechám tak. Tak to taky zkusím s tím nějak potahat a uvidíme...tátovi to jde dobře, tak snad se synek potatí :grinning: . Ale každopádně ho ve velikosti asi trumfne :grinning:
16. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko u nás nedávno při koupačce proběhla debata...koupal se tatínek a Dála.. táto ty máš velkýho pinďu, Dála má malýho ale krásnýho :grinning: :sunglasses: tak nevím co ten náš narcis ještě vymyslí :grinning:
16. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to znám, Mára taky rád zkoumá tátovo pinďu, moje kozy zná už jak svý boty, pipinu též, páč jsme spolu ve vaně skoro furt, takže pro něj je to pořád ještě zvláštnost :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kozy to ani nemluvím furt mě ošahává a asi bude sexuálně brzo na vrcholu bo jsme ho předevčírem přistihla jak *sjíždí* polštářek :slight_smile: ležel na bříšku polštářek pod ním a Dála blažený :grinning:
16. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Mára se někdy jde zašít s fotkou z porodu, jak se narodil a stálo mu brčko za gauč a tam si ho natahuje, chlípník jeden :grinning:
16. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky narcis :grinning:
16. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko :slight_smile:))
16. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau onani :grinning:

konecne sniiiih
17. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek!

jj, konečně, ale mohlo by ještě připadnout, kuva. Leze tráva :sunglasses:
17. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja koukala na zpravodajstvi z hor na dvojce a nekde uz to vypada dost slusne. Roba si nutne prej koupi novy lyze, tak doufam,ze mi teda koupi i tu bundu a kalhoty, videla jsem uzasny jeste v Rip curl, ach.....
17. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakou v rip curl? máš odkaz? já myslela, že jste si právě vloni kupovali výbavičku na hory..
17. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek