• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
autor
Hezký zasněžený den :slight_smile:
Tak jsem si vzpomněla, co že to Jindříšek má s tou kulkou a nic moc teda - studovala jsem info po netu. Název tady psát nebudu, páč co je komu do toho, že :sunglasses: (Nicméně kdyby to někoho zajímalo, písněte mi IP, napíšu to.) Není to nic vážného, ale operace (i když údajně menšího rázu) bude asi nevyhnutelná :unamused: Chjooo....
Včera večer děti poprvé spali spolu v pokoji a docela to šlo. (Dosud jsem měla Jindru v ložnici.) Usnuli mnohem líp než jsem čekala, v noci měli asi dva budíčky, ale dobrý :slight_smile: Tak doufám, že se to bude obdobně vyvíjet a nebudeme si chlapečka stěhovat zpět do ložnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
17. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy...tak ym byli sáňkovat...Dála od rána vykřikoval že chce sáněk sáněk...asi jsme byli první v Kladně :slight_smile: snížek byl takový lehoučký jak peříčko ale šlo to :grinning:

Beji snad to bude s kulkou dobrý, ještě vám doktorka dala čas ne? a super s tím samostatným spaním :slight_smile: však už je to velkej kluk :grinning:

napsali mi z netu, že moje objednávka nemůže být vyřízena bo není zboží skladem...mě pěkně vytáčí, je to dárek pro neteř, objednávala jsem v neděli, to si dali docela načas...tak jsem teď objednala jinde...a doufám, že budou rychlejší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, na netu jsem ji nenasla, jen kalhoty
http://www.myripcurlshop.com/Catalog/Product.aspx?ProductID=S0GPGR-RC%28CATALOG_PRODUCTS%29&variantID=9340123709499

bundu k tomu maji stejnou zelenou+ruzova+bila. ja mam bundu Burton, tak je super do mesta, ale je slaba,r adsi bych nakou lepsi. O kalhotech nemluvim, ty jsou tak na ven.

Roba si koupil vse ACG, takze ten to resit nemusi
17. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky,
zavidim vam snizek, Francie je taky cela pod snehem, ovsem s vyjimkou naseho mesta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
I kdyz dneska od rana prsi, a zima je, treba se k veceru prece jen rozsnezi... :sweat_smile:

Vcera jsem cely den vyhanela tu mys, a dobry, uz prchla a zatim se nevratila :slight_smile: Muzu zase chodit normalne po zemi, pac jak jsem se ji bala, tak jsem jen skakala po nabytku a furt nohy nahore :grinning: Koupila jsem supr pristroj do zasuvky, co vydava nejake vlneni, ktere ty potvory rusi. Ted ho budu mit zapnuty az do konce zimy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Dneska je Lea ve skolce cely den, maji nejake vanocni aktivity, tak jsme ji vzali domu jen na obed a zase odvezli zpatky a zitra taky tak. Pak maji 14 dni vanocni prazdniny.
17. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi kalhotky krásný :wink: Já si přeloni koupila bleděmodrej O´Neill, to mi na pár let vydrží, doufám. Kvalitka, pohodlí. Akorát ta móda na svahy je tak pestrá, že mě vždycky na svahu u některých oči přechází, paráda. U některých mě zase oči přechází v opačným slova smyslu :grinning: :grinning: To si zase šlověk zavzpomíná, takový retro okénko do minulosti :grinning: :grinning:
Lyže jsme kupovali loni, úplně skvělý, jsem machrovala na svahu,po 100 letech :grinning: :sunglasses: . Jezdí úplně samy :grinning: :grinning:

No nic, dopiju kafe a vyrazím, hošani už jsou hore. Se mi nechce, ale at si trochu vymrznem. Večer se ohřeju s kamarádkou u svařáku :sunglasses:
17. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u nas snih zase nic :angry:

holky valim zase na krev, uz naposledy, tak mam radost :slight_smile:
17. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, oni ty novy lyze zatacej samy, jedou v pohode, odpoustej chyby, asi i proto jsem si nerozbila tlamu..

R si chce koupit novy lyze pac ty lonsky jsou supersportovni a on chce naky na rekeacni jizdu, tak uvidime, zatim ma vybrany naky viteze testu

hadry sjou to krasny, to je pravda, bych to nejradsi menila kazdej rok, skoda ze uz nerostu
17. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mu doporuč ty freeridy lyže, to je ted největší bomba v lyžích a můžu osobně doporučit. Nemají to vykrojení tak moc úchylný jako některý carvy, ale jsou to široký lopaty a zahlou patičku mají i vzadu. Do hlubšího sněhu úpnej skvost.
17. pro 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak my odvcera bacujeme sami,bez tatika,dneska ho operovali-tu stitnu zlaztu,zatial je "mimo dosah" ale svokor volala do nemocky,vraj je vsetko ok,ale aj tak mi je to divne nevidiet a nepocut ho :unamused: ale vraj dneska asi ani hovorit este nemoze,tak dufam ze sa ozve aspon sms coskoro...

ludia,teraz si uvedomujem ze by som bola bez neho hotovaaaa-a to je prec len druhy den... :frowning2:
u nas je tiez krasne bielo,skoda ze nemozem kika zobrat na sanky-kedze nie som chobotnica a nemam 12 chapadiel aspon :sweat_smile:

doobeda sme boli v poradni so sofinkou,ludia ten moj žrutik si vyžral za dva tyzdne 600 gramov!!!takze uz mame 3710g a konecne nam zacinaju byt dobre vecicky 56-tky :slight_smile:
a hned aj vybavili aj kikovu "trojrocnu" poradnu,tak ma okolo 15kg a 98 cm a mal nakreslit kruh a ciarku,to ste mali vidiet ten vytvor :grinning:

ja som na lyziach nestala uz tri roky urcite,houby 4!!!!! a to som sa len ucila lyzovat,nafasovala som aj nove lyze aj lyziarky a este ani krabica nie je otvorena :grinning: kym sa ja dostanem na ne tak uz budu totalne "out" :grinning:
17. pro 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sakra kde je ten můj příspěvěk???

jsem ti saku přála, aby to bylo už brzo za vámi a tatínek dom a na Vánoce...a k tomu malování, čárku umí Dála moc dobře ale kruh ani náhodou :grinning: jinak je Sofinka šikulka jak hezky roste :sunglasses:
17. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, nebud smutna, se vam tatka brzy vrati :dizzy_face: Na vanoce uz budete pohromade, ne?
Ty jo, a pekne rostete :slight_smile:

Nasemu svedkovi se vcera narodila holcicka, oni jsou teda trosku cakli co se jmen tyce, kluka maji Hyppolit a ted holcicku pojmenovali Philomene. To jsem jeste nikdy nikde neslysela :sweat_smile: Se tesim az se pujdem podivat na mimi.

My pojedem letos opet misto na hory do ceska :grinning:
Na hory proste nemame s kym jet, vsichni znami jedou o zimnich prazdninach v unoru nebo ted pres vanoce, a to Y. kvuli praci nemuze, a jet sami se nam nejak nechce, to bysme si ani spolu nezalyzovali. Tak pojedem k nasim, tam nam je dobre :wink:

Lea dneska dotahla ze skolky plnou tasku vykresu a vytvoru za prvni trimestr, a i takove male vysvedceni, ucitelka ji moc chvalila :dizzy_face:
Sotva dosla ze skolky, vzali si ji tchani, sli na nejake vanocni trhy, to mam dneska fakt veget.
17. pro 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci se máš já chci taky takový příbuzný :frowning2:
17. pro 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, my jsme zase samy, R je na hokeji, zitra vanocni vecirek, v sobotu bude totalne kaput a v nedeli bude odpocivat, fakt zabava....

my se jedem podivat na miminko zitra, tak se tesim, na uzlicek malej, Pochovat a vratit

Mia umi dokonale namalovat pavouka, kolecko uz taky zvlada
17. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, ja ti klidne tchyni na tyden poslu :slight_smile: Nejlepe ted na ty vanoce, abych mela opravdu svatky klidu

Kristi, jojo, taky se tesim ze pochovam a vratim :slight_smile:))

Lea zas umi krasneho kraba :grinning: Kolecka i carky zvlada, ted nas prekvapuje jak porad pocita, aniz bysme ji to ucili, jede sama od 1 do 10 francouzsky a hned za tim cesky... cumim.

Kristi, a R te sebou nevezme, nebo se ti nechce? Chuvicku prece uz mate, ne?
My dneska mame vecirek doma, prijdou kluci na pokra.. A zitra si bere tchyne Leu na noc, ale ja budu nejspis uklizet po maliri... Anebo nekam vyrazime a poklidim si to v sobotu..
17. pro 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
na vanocni vecirek bych ani nesla, tam manzelky nechodej, jeste by me videli lehce ovinenou, o to fakt nestojim

zitra sice prijde chuva, ale prej si dame na tykacku a budem balit darky, tak jsem na to zvedava
17. pro 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,coze???hypolit? :confused: :grinning: jako pardon,ale pride mi to divne strasne :slight_smile: :slight_smile:

tatika nam mozno pustia uz v sobotu :slight_smile:
no ja som sa obavala ze kiko nevypoti ani len ten kruh,lebo on vobec nechce kreslit,no ale prekvapil,nakreslil :sweat_smile:
17. pro 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute baby :wink:

Tak my teplotkujem, už během dnes se mi zdál Mára docela divnej, nechtěl vůbec papat a byl takový malátný no a večer 38, tak jsem mu šoupla čípek a snad bude OK. Člověk má furt strach s těma nemocema... :unamused:

Jo a dnes jsem vytopila nově nastěhované sousedy takže prima den, jsem vysoušela asi 2,5 hodiny podlahy, v těch našich umakartových bytech je to hrůza a děs. No a nadzvedly se mi plovoučky a mám pojištění domácnosti, můžu to na to uplatnit, i když jsem si to způsobila sama?

Saku neboj, to bude OK, pokud ho pustí už v sobotu. Akorát si s vámi asi nedá kapra na Vánoce :wink:

Luci já chci takové příbuzní, asi s e po někom opakuji, ale máš to fakt bezva vymyšlené :wink:
17. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!!

Tak se nám lehounce rozsněžilo, paráda, mohlo by toho sněhu trochu přibýt, ať nám to pak na Vánoce pořádně čvachtá :grinning: :grinning:

Hypolit :grinning: :grinning: tak to je teda masakr :grinning: :grinning:

Luci máš to hezky zorganizovaný, tak to má být :grinning:

kruh by hoši asi nenamalovali, když malujem traktor ařeknu namaluj kolo, tak začnou zuřivě čmárat po papíře a pak hrdě hlásí, že mají kolo :grinning:

dneska nevím co budem vyrábět. až večer vím, jdem se s mužem mrknout do Quicksilveru, zamluvila jsem si tam super helmu a na muže maj taky hezký. a pak dáme na chvilku pivečko :wink:
18. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, Dani, videla jsem helmy i krasny brejle, oni to maji takovy pekne barevny...
18. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska pujdem na postu poslat naky darecky, pak ke kamosce na miminko a vecer balim darky a chlastame s chuvou
18. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brej den vespolek :wink:

Já mám za sebou děsnou noc, mě tak bolela večer ruka z toho vytárání, že jsem nemohla spát, tak jsem ji měla namoženou, že jsem bolestí nemohla usnout, tak jsem si ve 4 ráno dala prášek od bolesti a pak jsem na chvilku usnula. Mezitám se mi vzbudil Mareček asi 5x na pití takže prima noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristi upřímnou soustrast na poště, tam jsou fronty jako kráva... :astonished: , včera jsem vyslala Laura s balíčkama a byla tam chuděra 3/4 hodiny.
18. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to cekam, ze tam bude fronta, snad to nejak utece, musim to poslat dneska, aby to do vanoc doslo
18. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to nahlásila na pojišťovnu, mám teda nárok čerpat z mé pojistky, pouze se mi poníží bonusy, co jsem za ty roky nasbírala...ale to nic. Akorát mě zajímá, pokud mám tu plovoučku nadzvedlou z jedné části, mám ji kupovanou cca. před 8 lety za dost velké peníze, ta chodba je teda dělaná do písmene Z a já to mám nadzvedlé jen z té jedné části /nicméně plovoučka je v celku a já už k ní neseženu náhradní díly, teď už se dělají s úplně jiným systémem uzamykání), tak oni by mi měli proplatit celou plovoučku nebo jen tu nadzvedlou část? Nevíte...jsem se na to zapoměla zeptat.
18. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - a přijdou se ti na to podívat z pojišťovny ?

My byly dnes s Kájou v České Lípě za holkama z MK na posledním předvánočním kafíčku :grinning: pak obídek, trošku po krámech a dom. Jely jsme dnes busem, ve sněhu jsem si autem netroufla :sweat_smile:

jdu povléknout postele
18. pro 2009 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci jo dojde agent z pojišťovny, tak on asi rozhodne, jestli mi proplatí celou nebo část.

Jsem se vrátila z pošty, tý jo tam je hrůza, lidi nervózní, tam po sobě řvali, no děs ty pošty před Vánoci :confounded:
18. pro 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - vem si pěknej výstřih a nějak to domluv :wink:

tady furt mírně poletuje, snad bude i přes noc, že by se snad i o víkoši daly vytáhnout saně :dizzy_face:
18. pro 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
posta nahodou jen 20minut, miminko malicky jsem si pochovala a s diky vratila a nakup jsme taky zmakly. Mia se koupe, ja trosku pokldiim, at muze dorazit navsteva
18. pro 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Tak už máme ročního bratra Jindřicha - dvě fotky jsem přidala tady: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3630670&vReferer= Ráno jsem šla pro dortík a myslela jsem, že přimrznu k zemi :fearful: A to jsem byla opravdu zimně oděna.
Na poštu chodí muž, já bych to nedala. Má mou plnou moc, takže vyzvedává zásilky i mně. Já už ale žádnou nečekám, snad je všechno doma. Ještě nejakou droboť musím pokoupit, ale do skáknu nekde tady.
Dragi, Jindra je na přestěhování velký dost, ale já ho měla u postele kvůli nočnímu kojení. Dnes ráno jsem mu dala naposledy, ale očividně už o kojo nemá zájem :sunglasses: Taky mě děsíilo že mi bude budit Majdu. To se včera v noci i jednou stalo, ale napatlala jsem mu gelem dásně a pak už byl klid a oba usnuli. Dnes ale budíček 5.50 :unamused:
Andrej, no to je radost :confounded: Marci má recht, výstřih a bude hnedle zafinancovaná celá podlaha :sweat_smile: :sunglasses: Držím palce, ať je Márovi líp :slight_smile:
Dani, u nás je to podobný. U Marky taky frčí čáry a nejvíc když může říkat nekomu jinýmu, co má malovat :grinning:
Luci, Hypolita jsem musela číst dvakrát :sweat_smile: Filoména je i u nás, ale pravda již hodně zastaralá a narozdíl od jiných se moc nedává ani teď. Nevím, nejak mi to jméno evokuje hádavou hašteřici :sweat_smile:
Saku, držím palce, ať máte zítra taťku doma :slight_smile: Majda už má přes 16 kg a kolik měří nevím. Naposledy jí měřil dědeček a to měla 96 cm /to už asi bude 2-3 měsíce./ Kiko je šikovný, že kolečko dotvořil :wink:
18. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Beji tak Jindříškovi hodně štěstíčka a a´t se má krásně :slight_smile:

kojení jsi odpískala? no tak super, že to jde tak v poho a co prsa...nebolí?

andrejko jj výstřih a nějaké sexy prádélko :sunglasses:
18. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dragi, děkujeme za přání :slight_smile: Kojo jsem ani tak neodpískala já, jako spíš Jindra. I když je fakt, že já jsem s postupným odstavem už začala asi před měsícem. No a s každým dalším ubraným kojením si Jindra ubral jedno další sám. Prsa byly nejhorší v OL, teď už je to docela dobrý :slight_smile: Myslím, že to bude dobrý a skončí mé cca 3,5 leté období "jsem těhotná nebo kojím" :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
18. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek