• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Pěkný dopoledne! :slight_smile:
U nás je teda taky pěkně škaredě. Fouká tam snad vichřice a žene se sem pěkný černo. :angry:

Naty má od včerejška zvýšenou teplotu. Asi to bude k tomu očkování z minulýho týdne. :unamused:

Kristi, Lami,
snad budou holky zase v pohodě. Držím palečky!
23. bře 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálka přemýšlím, že nechám Lauru naočkovat proti rakovině dělož. čípku,je to sice pálka, ale zase to není najednou, očkuje se ve 3 dávkách a za zdraví Lauruš mi to stojí. Akorát nevím, jestli musí před tím na vyšetření na gyndu, ona se toho bojí jak čert kříže, nj puboška, hihihi
23. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja s tim ockovanim pocitam, je to sice palka, ale tedka umrela holka v 27 letech na tohle, takze ja mam jasno
23. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andry,
já bych do toho taky šla. Až bude Naty v tom věku, tak ji taky určitě dáme naočkovat.
23. bře 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
casu dost, do ty doby jeste vymyslej spoustu veci....
23. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na víkend hlásí až 17st. Tak snad už bude konečně to JARO! :slight_smile:
23. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, bylo by to potreba, sice ve ct jedu papa, ale doufam, ze bude hezky, az se vratime
23. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kam frčíš, Kristi?
23. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga,andrej dekujem :slight_smile: ahoj vsem
23. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
do Milana :slight_smile:
23. bře 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo, to už valíte teďka? To teda uteklo...
23. bře 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, uz tedka, uteklo to, je to des, jak to vsechno utika
23. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, tak jsme po dlouhé době doma, je tu ošklivo, ale naštěstí jsme do školky stihli jít za sluníčka :grinning:
jinak hlásím, že mám přestěhovaného bratra s přítelkyní u nás v baráku jen o patro výš :grinning: myslím, že tam budou mít kluky často, neb mi míša furt bulí, že k nim chce, večer prej, že tam půjde spinkat :grinning: :grinning: to by měli radost :sunglasses:
všem marůdkům rychlé uzdravení :wink:
kačence dodatečně vše nej, měli jste oslavičku??
jinak mám malé dítko na zabití, v sobotu byl rudej jak rak a pak se strašně posr.. a je příšerně protivnej a to se mu prořízl jen jeden špičák, ale ty hysterráky jsou fakt úděsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda vespolek! :slight_smile: Tak já furt už přes týden rýmuju, Káje se rýma taky vrátila a od včera má kašel :unamused:
Jinak víkend fajn :dizzy_face:
V pátek jsme se svezli s taťkou do ČL, měl nějaké papírování s kolegou a kupodivu sám od sebe si vzal Káju sebou (maj stejně starou holku) a já musela na Kooperativu, a pak jsem si sama courla městem a koupila Káje knížku. No sobě nic, že jo :grinning: znáte to :wink: Pak jsme šli na obídek, pak kafíčko s kamarádkou a nakonec jsme zajeli k manžový babče do Provodína.

V sobotu jsme jeli do Ústí nad Labem, pocourat do města a pak jsme se stavili u známých. A konečně jsme koupili DVDčko, protože jsem měli sice v PC natažené do TV, ale když jsme dělali zároveň něco na PC, tak se to dost sekalo a tak, tak už může Kája koukat v klidu na Krtka apod. - no kupovali jsme to hlavně kvůli ní :wink:

A včera byla Kája tady v kině na představení - přijel František z Kouzelné školky s Majdou. A doprovázel jí nakonec taťka a já si doma udělala v klídku nějakou práci :wink: Teda mile mě překvapil, že mu to nevadilo jít

Jo a sháním teď na netu kočárek pro panenky ... no má jich málo že jo :grinning: Má 2, ale ten proutěný už za chvíli bude malinký, tak asi pofrčí do světa časem a druhý je po mě. Teď sháním nějaký sporťáček trojkolku, se jí v Ústí 1 líbila. Jinak miluje golfky, ale z toho by brzo vyrostla, tak trojkolka je dost podobná :wink: a hlavně vyšší

A povídejte co vy :slight_smile:
23. bře 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori to už jako vydržela na frantíka celou dobu koukat, jo?? :fearful: :confused: bych si to nelajsla ještě, by mi tam řádil :grinning:
23. bře 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš já dostala včera dodatečně k narozkám od bráchy bonboniéru modré z nebe délicate a to je teda dobrota, už nemám jedno patro :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Soni ja jsem ti asi nepoprala, tak dodatecne vsechno nej nej nej!!!!! :dizzy_face:

Kacce od Poupe take vsechno nejlepsi!!!! Take jsem pozapomnela :sweat_smile:

Vcera jsme si po obidku daly s Leou 3 hodinovou siestu :wink: , pak jsme byly na bazene, tam se vyradila a vytuhla nejak hrozne brzy, a dneska budicek o pul 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Takze jsem trochu troska... a asi si budu muset jit i dneska po obidku lehnout :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, co v Milane, na nakupy???
23. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zonja - trvalo to hoďku a vydržela prej v poho. My měli jen 1 lístek, bo děti do 3 let maj zadarmo, když seděj na klíně u rodiče. Tak seděla u taťky a prej v sedě tančila u písniček, i tleskala, se jí to líbilo :slight_smile: Pak mi hned doma vyprávěla, že tam byl Franitšek a Majda, a že tleskala :grinning:
23. bře 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau vespolek děfčata :slight_smile:

má nálada je dnes pod bodem mrazu...

ráno jsme byli u zubaře to bylo ok, dostal pochvalu, že má krásný zoubky...ale pak jsme šli do školky, té nové co teprve otvírají, jak dopadl zápis a Dalimil se nepřijímá...x paragrafů ve dvou větách...přeloženo...je malý nejsou mu 3...tak jako kurňa co jako mám dělat, je únorovej...jsem fakt nasraná asi si otevřu flašku nebo nevím....na tu školku jsem docela sázela, bo brali 100 nových dětí
23. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni já taky dodatečně přeji vše nej nej! :grinning:
23. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni,
i od nás dodatečně posíláme gratulaci! :dizzy_face: To mi nějak uniklo, že jsi měla narozky. :fearful: Tak hlavně hodně zdravíčka a pohodičky! :slight_smile:

Dragi,
no tak to je teda fakt na pytel. :angry: A já jsem myslela, že ti tam víceméně řekli, že ho vezmou?
23. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, to bych normalne dala do televize, asi kurva muzes za to, ze je unorovej, proste ti ho maji v unoru/breznu vzit a hotovo, ne? bych je zjebala ze by nevedeli ci jsou, vzdyt snad pujdes do prace, ne?
23. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký den :slight_smile: i když venku hnus...
Dragi :fearful: a nejakou jinou školku už zkoušet nebudeš? Resp. je vůbec kde? Já včera listovala místním plátkem o školkách a loni do té "mé vybrané" nevzali 26 dětí ze 66... Jsem zvědavá, jak to bude vypadat, až to bude aktual s Jindrou... Jako prosincovej si taky moc neškrtne, jeho bude zachraňovat fakt, že tam čistě hypoteticky bude mít staršího sourozence. Stávající systém "ty ve třech letech věku dítěte do práce musíš a že ho školka nevzme, tvůj problém" je pěkně na hov_o :rolling_eyes: :angry:
23. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul jo to jsme si myslela taky ale nevzali, jsem zvědavá na ostatní maminky co maj taky leden, unor děti jak ty dopadnou..

kristi já ti ani nemám nějak sílu to tahat mediálně, co si pomůžu, třeba ho vezmou a bude velice neoblíben a svěřuj pak svoje dítě takovým lidem...se fakt jako jdu ožrat za bílého dne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do práce právě půjdu a chci jít...moje místo je zrušený takže dostanu odstupný, když nenastoupím dostanu leda tak ho*no :pensive:
23. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, si snad děláš srandu? to jako přijdeš o místo či co máš jako nyní dělat? Hele, jestli budu doma s Vikinem, ti můžu Dálu hlídat, škoda, že jsme tak daleko :unamused:
23. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji přesně káplas na to...stát udělal mateřskou na kratší dobu ale jako co pak s dětma neřeší....jsem si naivně myslela, že prostě se školkou problém nebude ..navíc tu je v okolí asi další 10 školek a všechny přeplněný... v té co máme pod okny (co mě rovnou vyrazili)...bylo 90 žádostí a brali 20 dětí :angry:
23. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já doma zůstávám, Dalíka můžu hlídat taky :wink: Ale jsem ještě dál než Leňa :unamused:
Leni tys tak hodná...bys mi ho brzo vrátila :grinning: :sunglasses:

sakra já jsem fakt vytočená :angry:
jeste jednou dekujem :slight_smile: oslava byla,darku hafo,vzdyt to znate :slight_smile: ty jo dragi ja si vubec neumim predstavit,ze mi ji nevezmou,u nas jsou 3 skolky,tak si dam vsude prihlasku,u nas jsou zapisy az v kvetnu,uvidime
23. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek