• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
dála měří něco kolem metru ale váhu si drží na těch svých 13kg :grinning: no po mě asi nebude...

Beji takže si konečně můžeš začít užívat :sunglasses:

jo a to jméno hypolit mi připomíná nějaký prostředek na hubení hmyzu nebo tak něco ...ale asi to je jen tím, že to u nás není známé...to je z nějakých řeckých bájí nebo nějaký starověkký učenec?
18. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bejanko taky přejeme Jindříškovi vše nej k dnešním narozeninám, super jsi to utla přesně na rok :grinning: :dizzy_face:

jo máte pravdu holky, nad výstřihem jsem už taky uvažovala :grinning:

Tak jsem dobalila dárečky, ještě něco mám na dobalení, ale do toho se mi už nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Máru jsem nevážila už pěkně dlouho, dle mého názoru bude mít něco kolem 14 kg., výšku fakt nevím, budu muset přeměřit.

Marci tak dojeďte k nám sáňkovat, tady je sněhu hafo už od předevčerejška :sunglasses:
18. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori my už sáňkujeme druhý den...můžeš dorazit i k nám :sunglasses:
18. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji, gratuluji Jindriskovi k prvnim narozeninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krasne sis ten konec kojeni nacasovala :grinning:

No jo, s tema kresnima jmenama to je mazec, nekdy lituju deti, na kterych se rodice ve snaze byt originalni takhle "vyradili". Ale je to kazdeho vec, ze :slight_smile:)

Jo a mame vymalovano!!!!! Ta seda v obyvaku je supr ...! Malir to mel asi za 2 hodky hotovy a prijde mi po vanocich dodelat i zbytek baraku, jupi! :dizzy_face:

Lea dneska zlobila jak cert, mela jit odpoledne do skolky na nejake vanocni predstaveni a ztropila desnou scenu, krik, valeni se po zemi, takze nikam nesla. :sweat_smile:
Kveceru pak byla odvezena ke tchyni, a my jsme sli na vecu a do kina. Zitra rano vyrazim ke kadernici, pak si uklidim, a pak ji vyzvednu.
Sanky vam zavidim, nam napadl snizek rano a v poledne uz po nem nebylo ani pamatky :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry vecer, my jsme mely s Miou navstevu, chuva si s namam potykala a povidala az skoro doted, no pohodicka. Mia jeste nespi, takze fakt jako nevim, co to ma znamenat :astonished:

no, dam sprsku a jdu taky, darky se zabali jindy
19. pro 2009 v 01:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nafoť to, i kuchyň, jsem se nedávno koukala na střechu a žádné aktuální fotos jsem nenašla.

Jinak přeji krásnou mrazivou sobotěnku :wink: My dnes jedeme k našim na oběd na kačenu se zelím, pak ji budeme mít ještě jednou mezi svátkama, ale nevím, jestli husu nebo znovu kačenu :sweat_smile:
19. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme prave vstaly, ROba jeste chrni, tak mu hodna varim hovezi polivku. Pritahl domu asi 10 taliru zradla, tak aspon neco
19. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne!!

Stydím se stydím, mám kocovinku jedna báseň :grinning: To jsou ty neplánované akcičky, člověk nevinně vyrazí jakože jen ve dvou na pivko, na někoho narazí, ten ho zatáhne do nového klubíku, tam panáček na uvítanou a mě dnes je fakt hej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: děsný, došla jsem domů o půl 3 a v 7 ráno ke mně napochodoval Erik, to jsem mu ještě vysvětlila, že je brzo, šup zpátky do postýlky a od půl 8 hoši vzhůru. Naštěstí se jich ujal manža a nechali mě spát.

Helmy máme, jsou fakt super, lehoučký, vymakaný, já jsem si vzala takovou barevnou, aspon mě bude na svahu pořádně vidět :grinning:

Beji - gratulka k narozkám i k odstavu. ted už bude všechno jen a jen lepšííí :grinning:

Saku tako coo, ještě sama doma nebo už tatíka pustili?

dragi pošlete k nám trochu sněhu, tady je ho jak když plivne, na sánky to není ani omylem :sweat_smile:

Luci - my malujem v pondělí, se máš, už to máš za sebou. mě to teprve čeká, blé. a ještě k tomu bude muž pryč, tak na to asi budu sama, teda na uklid. malování obstará profík, já bych zvládla vymalovat akorát tak hajzlík :sunglasses: :grinning:

jdu asi zas zalehnout, vypadá to , že borci zabrali. brou noc :pensive:
19. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu s Miou ven, na svaracka a jeste pokoupit nejaky kraviny.

Dani, neplanovany jsou nejlepsi, ale u nas to bez planovani nejde. Doufam,ze se s devcaty sundame v Mejte nekdy toho 27.12 :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
no tak som "nadsena" ocina nam pustia az v pondelok-aj to mooozno,bol cely den po operacii na Are,nieco tam bolo horsie ako cakali,no ale sak nepovedia ze ano,len tak aby sa nepovedalo,tak som cela "vytesena" :frowning2:

beji,jindriskovi zelame vsetko na naj naj k prvym narodeninkam,hlavne aby posluchal maminku :slight_smile: ale to uslo,uz rocny chlap!!! :sweat_smile:

luci a nemas foto? my sme davali prave sedu do jedalne,taky tmavsi odtien,tak sme len trpli aby to nevypadalo ako krematorium :grinning: ale farba je pekny,bude tam k tomu biely kamen a biely koberec,tak snad to bude ok vsetko dokopy...samozrejme este nie je hotova,takze zas budeme mat rozbombardovane na vianoce :angry:

mareckovi zelame skore uzdravenie
danii,sa nehanbis??? :grinning: ja som uz tak davno nepila nic alkoholicke ze by som sa odpalila asi uz po jednom poldecaku momentalne :grinning:
19. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - hanbím sa :grinning: :grinning:

teda venku je taková kosa a ješě se rozsněžilo, že přemýšlím, že ani s klukama nepůjdu ven.. nevím...
19. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,my sme boli ,ked sme rano isli,bolo -7 stupnov,brrrrrr
19. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
skau fotečky jsou nádherný, malá je úžasná.. půjč mi ji domůůů :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mame 12 inchu snehu huuraaaa :grinning: :grinning:

jo a HCG je na 47 :sunglasses: jeste tak tyden a je to dobry

darky nemam a ani nebudu kupovat ... na to letos prdim, vsem koupim flasku vina/kafe a cokoladu a je to!

Mame vanocni stromek od Aaronava tatinka, starej ale porad peknej!

Vcera tady byli ti elektrikari az snad do 20:00 nasli tady spoustu problemu na tom baraku, pozarni risk ci co (nejaky draty ve zdi rozcvakani a svazany paskou a ze mame zed jenom 2,5 inch a ma byt 4 inch, venkovni a zadna izolave, se neni co divit ze je tu porad zima jak v rusku) no proste chudaci tady byli od 7 rana az do vecera, az mi jich bylo lito, ale nejhorsi byla ta kosa tady, vypojili na cely den elektrinu takze nebylo topeni no proste nic!! No kazdopadne se do baraku bude muset vrazit dost penez.
19. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,na noc ti ju poziciam s radostou :grinning: vcera zaspala o pol 3 rano :confused: a to bola hore cele poobedie,len na hodku zdriemla o 18-tej- a potom žurka do rana :unamused:

peti,o darcekoch ani nehovor...neviem co a nemam kedy...
19. pro 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedine zeby som sa sama zabalila pod strom a vyskocila v tomto :grinning: :grinning:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7102153
19. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku tak to by se určo manžílkovi líbilo!! :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby,

Andrejko nafotim az to bude uplne dodelany, zatim neni moc co fotit, ti hodim jen kuchyn, ale je tam jeste moc dodelavek, kuk
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/lucija76/album/inspirace-do-noveho-domecku/5006868
mezi lednici a kuchyn prijde takovy roh oblozeny bilym kamenem, a teprve pak tenhle kousek jeste domalujem, misto kachlicek mam takove nerezove desky za linku... a tak no... na te kuchyni mam jeste nalepene ty ochranne igelity... :sweat_smile:
Taky se musi udelat ostruvek, tam mi chybi jedna skrinka, takze to jeste neni, vedle ostruvku bude zase kus steny z bileho kamene, nemam jeste vybrany jidelni stul, jen zidle :slight_smile:
a pak v obyvaku mam sice krasne sedou stenu, ale cekam az mi zacatkem ledna dorazi objednana sedacka a koberec, tv skrinku mam vybranou ale jeste neni doma, no maras... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
19. pro 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, malinka je k sezrani :slight_smile:))
19. pro 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sofinka je krasna,

kuchyn taky moc pekna, ja bych k tomu teda vymalovala hned :slight_smile:
19. pro 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou sobotu :slight_smile:

já dnešní venčení taky odpískala jako v té kose se mi nechtělo :wink:

luci ti závidím ten prostor na kuchyň :slight_smile:

Sofinka je princeznička, a ať máte tatínka brzo doma...snad už bude dobře :wink:

Dani snížek posílám, dneska zase celý den sněží

péti a kde vlastně bydlíte? nějak mi to uniklo, vím, žes tenkrát hledala nějaký baráček...
19. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych chrapala, fakt me to venku unavilo,ale musim uvarti, pac jinak bysme umreli hladem asi
19. pro 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi dííík, poslalas, něco tu padá :grinning: :grinning:

kristi u nás zas naopak, já naložila maso na večeři na čínu a pak jsem zjistila, že je lednička narvaná žrádlem,uzeným , sýrama, nevím kdy to sníme. tak nevařím, budem dojídat zbytky :grinning:
Dnešní program v telce = katastrofa. ty víkendy bývaj dost strašný.
19. pro 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, dobry hadry tady a za super ceny

http://www.ceska-jednicka.cz/
19. pro 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si vyzvedla malou knucu od tchyne, a pry ji bylo od rana blbe, nic nechtela, nic nejedla, stezovala si ze ji boli hlava, zada... ale tchyne proste nezvedne ten telefon a nezavola mi :angry:
Ani blbej sirup ji nedala... me fakt se.e :rolling_eyes:
Doufam ze to nebude ta slavna chripka.

Takze jsem nazdobila stromecek sama, Lea jen lezela a dirigovala "jeste ozdobu maminko" :slight_smile:))
19. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, pekne vecicky :slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragus bydlime v Marylandu, pry tady normalne v zime moc nesnezi, jen kde tu ... a v noci nam tady zacala snehova boure, no katastrofa!! Mam snih do pulky auta :sweat_smile: pak vyfotim a hodim foto do albicka.
No hruza des co se tady deje
19. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek