• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Krásné nedělní ránečko!!!

KLídeček, pohodička, klíďo by ty Vánoce mohly být už dneska :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou neděli...

u nás snížek a svítí a svítí sluníčko ideální zimní počasí...nás čeká ještě nákup s kamarádkou asi to bude masakr ale co mám dělat :astonished:

Péti ukazovali nám včera ve zprávách jak vám sněží a paradoxně hovořili o tom jak Obama mluví o globálním oteplování a vrátí se z Dánska a v USA zasněženo :grinning: :sunglasses:

Luci co Leušák snad bude v poho posíláme uzdravovací pusinky :wink:
20. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani já bych taky už chtěla aby byl štědrý den...se těším na Dálu on je jak máčo každý ráno se ptá, kdy budou vánoce, kde má Ježíšek schovaný ty dárky...prostě vyzvídá, včera večer si nadiktoval asi dalších 20 dárků co by chtěl :sunglasses:
20. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek, dneska je fakt krasne, proto pujdeme po obede ven

Dani, tys tu helmu koupila na Ebay??
20. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopolko !
Včera jsme byli v Žitavě na kukandu, jeli jsme tam do Kauflandu, když to spousta lidí chválí .. moc jsme toho nekupovali, spíš nějaké jídlo, které tady není. Cestou všude sníh, tak jsem i měla staženou prdel :sweat_smile:

Dnes máme taťku na florbalovém turnaji, tak ve 12 h pojedem busem za ním, krásně to vyjde, že budou už končit, tak pojedem dokoupit zbytek potřebných věcí do Kaufu a pak k jeho babče do Provodína.
No ale ve 20h prostě musíme být doma, páč bude finále Superstar a to musím koukat :grinning:
20. pro 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam od vcera zabaleno, akorat to nemam kam dat..
20. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi koupila jsem ji normálně v shopu quicks. Na ebay jsem jenom koukala na model. jsem asi slepá, ale na sránkách mi ty helmy nějak unikly. nebo kde jsi na ně koukala??
20. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemám ani nakoupeno :slight_smile: dneska chci ještě něco dořešit a pak s manželem v úterý, Dála půjde do jeslí a my na psoeldní chvíli pro dary...

jo Dani ještě jsem zapomněla na ty tvoje jesle, jak jsem se ptala co od ledna, kdy máš nástup do práce, jestli budou chodit, jsi říkala, že teď už nechodíte, kvůli tomu naplnění...pak jsme to nějak zakecaly...
20. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekoukala, ja schanim tu bundu, byla jsem uz ve 4 shopech a nikde ji ani nemeli, jedinej ten odkaz co jsem davala vcera, no aspon by ji treba nikdo nemel, ze?

helmy jsem nenasla,ale ty lyze,pomooooooooooooooc

http://www.roxy.com/family/index.jsp?categoryId=3847174
20. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - téda, lyže eňo něňo :sunglasses: pěkný

dani - helma super :dizzy_face:
20. pro 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ciiii taky lyžeee ježíšku....
20. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kristy to jsou ty freestyly o kterých jsem tu psala. design super , ale o kvalitě těch lyží nevím, bych se možná radši držela osvědčené snačky. tohle můžou být super designovky, ale kvalita lyží to nepoznáš. a záleží spíš na kvalitě.
20. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - tak ty bysme rádi s manžou oba a všechno další vybavení :grinning:
20. pro 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,aha, no vidis :wink: ja mam tedka naky Blizzardy, myslim, ze jeste tak 3 zimy mi vydrzi a pak si pujcim v pujcovne a uvidim, na cem se mi bude dobre jezdit, ale vidim to uz ted na naky Elany

holky, me ten chlap tak strasne sereeeeeeeeeeee
20. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi mě ne bo je v práci :slight_smile:) a co zase? no že se ptám viď?
20. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je to v podstatě fuk jaký lyže, protože se stejně budu učit úplně od začátku... :grinning: asi půjdu s Dálou do školičky :sunglasses:
20. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás od rána jede diskopříběh...Dála tančí, zpívá, už vylepšil zpěv a naučil se více slok...navíc teda jako umí už i dialogy mezi písněma...pravil tatíček, že až Míša udělá muzikál Diskopříběhu, Dála může nastoupit na všechny role :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa jíá jsem na ty lyže už tak naaadrženááá, hned bych jela.. Moje švagrová už byla na 4 dny v Alpách lyžovat a včera odletěla na 2 týdny do Thajska, kura ta se mááá, holka šikovná, jí úplně závidím :slight_smile: člověk furt sedí doma, chtělo by to nějakou změnu.
20. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak ti nevím kam byhc jako chtěla dřív...ale já asi bych oželela lyže a jela rovnou do thajska :grinning:
20. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
no to byla noc... Jenik si odjel na pokrovy turnaj :angry:
Leusak mela celou noc horecku 39-40, tak jsem ji sledovala, dle doktora na telefonu ma vsechny priznaky chripky, vyrazime do nemocnice at se na ni nekdo podiva.. I kdyz ted rano uz teplotka klesla na 38. Ale do zitrka cekat nebudem.
20. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi já bych taky neváhala, Thajsko vede :grinning:

luci tak posíláme brzké uzdraveníčko!! :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! ludia to je kosaaaaaaaaa.sme prave prisli zvonka,kika som odvelila k dedovi-.samozrejme celu cestu som ho vytahovala z nejakych zavejov,lebo on nemoze ist po odhrnutom chodniku ale po tych najvacsich kopach snehu ze ano :frowning2: a to chcel aby som ho hore kopcom tahala-ze jemu to ide "ťažkoooo"-akoze lebo mne s kocikom to islo super,nie?! :grinning: neviete,nerobia take plastiky,zeby mi dorobili este dalsie dve ruky? :grinning:

jeziis,thajsko,ani nehovor,akurat nam prisiel nedavno katalog dovoleniek a taketo krajiny tam zrovna boli a za super ceny,jaaaaaaaaaaaj,hned by som valila do tepla,keby nie tych dvoch priveskov! :sweat_smile:

luci,snad ste nenachytali "prasacinu" :unamused: prajeme skore vyzdravenie..
lyze kraaasne na tej stranke...vedela by som si vybrat.. :slight_smile:
20. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský :wink:

Luci kuchyňka super, už vidím, jak bude celá hotová, to bude žúžo :wink: . A tu šedou barvičku nahoď, já ji mám v jídelně a chodbě, tak půl napůl s růžovou a vypadá to super :wink: Jinak Leušce posíláme uzdravovacího hubánka, chudinka malá ať je brzy fit už kvůli Ježíškovi :dizzy_face:

Saku jéžiši, malá je úplně slaďoučká, tý jo jak říkám, kvůli děvčátku bych šla ještě do posledního dítka :slight_smile:

Dani kuwa helma je boží a všechno co jste tu ukazovaly je šupa, jenže já mám takové nesportovní poleno, že se na ty moje vysněné hory asi jen tak nedostanu :sweat_smile: No a i kdyby stejně bych si teď musela asi půjčit z půjčovny, na 2 vybavení bychom asi neměli dostatek financí. No ale kdyby záleželo na mě, taky bych hory oželela a asi bych jela někam do teplých krajin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš Diskopříběh, jo? Se poseru z toho Dalouše :grinning: , hele popřípadě by pak mohl držet fleka pro Máru, on by mu dělal asistenta, páč zpěv je jeho slabá stránka :grinning:

Tak jsme docela vymrzli, byli jsme dnes na městě na poslední nákupky, ani stánek se svařákem tam nebyl, jsem byla nasraná, u nás to ani nevypadá jak Vánoce, nebýt toho sněhu a pár výzdob na městě. No nechala jsem tam zase 2 litry, ale mám už fakt všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme zpatky od doktora a neni to nic vazneho, asi zanet nosohrtanu. Klasika, to uz jsme dlouho nemeli :slight_smile:
Chripka se projevuje podobne, jen ty teploty trvaji dele a neni pry u toho obvykle ryma.

Akorat me jeste pred odjezdem nasrala tchyne, mi vola jen aby mi rekla, ze je lepsi pri teplotach nedavat zadny paralen, protoze horecka zabiji bacily, jinymi slovy mam Leu nechat se 40 teplotou jen tak bez niceho... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zas chytra jak radio :wink:

Ja kdybych si mela vybrat hory nebo teplicko, tak nevaham a jedu do tepla. Ale zas nesmi byt moc velke vedro.
Hory u me jsou spis ze si pomalicku sjedu kopecek, dam si svaracek, kopecek, svaracek, a vecer spousta svaracku
:grinning: :grinning: tak tak... :slight_smile:
20. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kua to je kosa venku, jsme pekne vymrzly...

zasly jsme s Laz do Bati, tam byla Geislerka a Houdova daly jsme neco na charitu, dostaly jsme darky, pak jsme sly na kaficko a tak...pohodicka
20. pro 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej jj míša david...se koukni na FB tam mám videjka :wink:

luci tak Leušák chudinka zase takovej marůdek ať je brzo v pořádku a máte pěkné vánoce :wink:
20. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám vyhrál Chodůr...ne, že bych mu to nepřála, měl fakt nejlepší hlas, ale prostě jsem fandila Šmajdíkovi :dizzy_face: . Nicméně si myslím, že mají oba našlápnuto na dobrou kariéru :wink:
Jdu chrupkat, jsme u toho stáhli flašku vajna tak jsem taková vláčná...dobrou :pensive:
21. pro 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

po desáté mi přijde ten malíř na obývák, tak si užívám poslendí chvilku klidu u snídaňky, pak se na to vrhnu, nějak mu to tu nachystat. Doufám,že po něm nebude velkej bordel, protože jsem na to sama s klukama, muž je pryč, tak at pak neuklízím do půlnoci.

andrejko - noo, bohužel, ale taky mu to přeji. Ale včera jsem si prostě znovu ověřila,že v některých polohách je mi ten chodur hlasově protivnej, fandila jsem šmajdíkovi. Na druhou stranu chodůr včera poprvý byl takovej srdečnej, děkoval apod., no hošánci se uchytí oba :wink:

luci jak je leušce, užje to lepší?
21. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bambus, dnes valím s Laurou k doktorce a pak jdu na melírek, jupíííí, se těším jak blázen. No a s Laurou jdu páč mi furt říká, že má v prsou jakési bulky a má teda jedno prso tak o číslo menší, tak jen chceme vědět, jestli se jí to ještě může vyrovnat, nebo jestli se jí vývoj toho jednoho prsa zastavil :unamused: . S těma bulkama nevím, nechce se nechat ošahat, ale na to co mi dovolila šáhnout mi to připadá jak uzlinky nebo mléčné žlázy. Ale teda přesvědčuje mě, že to má jen v tom menším prsu....
21. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek