• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
cauec, my ted vstavame, no krasa....

Ja to Martinovi prala od zacatku, pac proste umi a hotovo
21. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Chodůrovi VIVAT :wink:

mně včera udělal v obchodě Vikin takovej hysterák, jsem si myslela, že na nás zavolaj policajty, řval celou cestu domů, strašný, fakt děs..a to jen proto, že nefungoval stroj na ty koule, jak v tom jsou ty pitomý hračičky...vrrrrrrrrrrrrrr
21. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko,

Lea uz nema teploty, tak jsem rada, akorat teda musime byt doma a porad dokola poustet nejaky pohadky o princeznach, uz toho mam docela dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Vcera jeste cely den lezela, dneska uz zacina pobihat, je to dobry :slight_smile:

Danco, ja jsem byla prekvapena, ze po tom nasem maliri zadny bordel nebyl. A to maloval tou tmave sedou, ale nikde ani kapicka, super. Jen jsem normalne vytrela, vratila nabytek na sve misto a bylo :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je nejkratsi den v roce, fuj.....ale od zitra uz to bude jen lepsi a lepsi :grinning:
21. pro 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,to je dobra sprava :slight_smile: ja nenavidim tuto zimu,este sa len otocim a uz je tma... :unamused:
a baby,manza je domaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, to je super :grinning: tak bduete krasne na svatky spolu
21. pro 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku dobrá zprávička :dizzy_face:

Tak já na melíru nebyla, protože jsem chytla menzky a když mi to dělala 2x při menzkách chytlo mi to do žluta, ne do bíla, tak jsem se na to vyprdla a přesunula to až mezi svátky....
21. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
chytla menzky a kde? to nekde litalo??? :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy...

šmajda byl lepší ale holt vyhrál Chodůr no :slight_smile:)

přesně Dani ty jeho některé polohy hlasu mi taky působí nedobře...ale jak jsme psala jeho cd si nekoupím a snad ho moc neuslyším... :grinning:

zítra jde Dála naposledy v tomto roce do jeslí, my něco ještě oběhneme a pak už jen Vánoce :sunglasses:

taky bych měla chytit menzky :slight_smile: břicho bolí koziska taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andrejko tak ať je Laura v pořádku, tohle je fakt blbý... :wink:
21. pro 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!!

vymalovaný, vygruntovaný, tak holt ty Vánoce můžou začít,no, co už.. :grinning: :grinning:
Luci - taky jsem čučela, vůbec po něm dneska nebyl binec. Jako někde něco jooo, prstíčkem jsem to sundávala z chromových lišt, ale fakt takový drobnosti. takže jsem spíš gruntovala po těch zednících před ním.. Zítra ještě to nový ošmatlaný okno přejedu a finito, čus bambus.

Ještě jsem se dneska dozvěděla, že Vánoce letos budu mít zřejmě bezpracné, páč nás pozvala tchýně na Štědrý den, asi tam i přespíme, švagrová je pryč, tak jí budem okupovat byt. To jsem celkem za to ráda, každý rok se všichni scházeli u nás, bytem mi prošlo minim. 12 lidí, pro všechny kuchtit jídlo+ vše ostatní, letos to teda bude fakt lehárko.
AKorát ty rodinný návštěvy o svátcích máme pěkně náprskaný, 25., 26., 27. pokaždý u někoho jinýho..
Andrejko - 25. jedem na otočku tam k vám, škoda, že jen na otočku. Pokud by jsme tam ale spali, tak tě přijedu vytáhnout na kafe! :grinning: :grinning:
Pusu Lauře, ať je v pořádku, kočka :wink:

Saku - paráda, že máš mužíčka doma.. A jak to snáší? Je statečnej nebo jako když má chlap rýmičku? :wink:
21. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
náprskaný = napráskaný :grinning: :sunglasses:
21. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi kuk: http://tn.nova.cz/red/celebrity/ana-geislerova-veri-ze-darky-nosi-jezisek.html

No Laura nikde nebyla, se jí nechtělo vstávat potvoře jedný, tak tam půjde přes svátky, páč je ode dneška u babičky.
21. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
četly jste to? Nebo to bylo v TN, nevím, páč jsem je dnes nestihla :
http://tn.nova.cz/zpravy/film/hollywoodska-herecka-32-zemrela-selhalo-ji-srdce.html
21. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma Markize davaji Pelisky :grinning:

o Britanny jsem to cetla rano, masakr
21. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky, ale nestihla jsem tu dát odkaz dříve, dobrá herečka, škoda jí... :pensive:
21. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer děvčata :slight_smile:
Dva večery po sobě jsem čtyři hodiny balila dárky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bolí mě záda jak pes, kroutila jsem se u toho jak paragraf, páč už jsem nevěděla, jak si sednout :sweat_smile: Nicméně je zabaleno snad vše :sunglasses: Pak nastal trošku trabl kam s tím, ale nakonec jsem to různě poschovávala, tak doufám, že to najdu :sweat_smile:
Andrej, Lauře držím palce, ať je vše OK!
Já mám ze superstar radost :grinning: :sunglasses: Ale kdyby vyhrál Miro, přála bych mu to též :slight_smile:
Zítra dopol jdu k doktorce, odpol máme návštěvu a večer asi chcípnu bo musím uklidit byt a nastrojit stromeček. Ve středu totiž přijede tchýně, tak ať to tu není jak v bordelu, kde se na každém kroku zakopává o hračku :sweat_smile: + ten náš bordel, co je všude ve výškách :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry den, ja mam darky v taskach z Ikei pekne schovany na skrini :grinning:

stale cekam na zasilku od mall, vcera to meli nalozit na auto a nenalozili, no doufam,ze to do zitra stihnou jinak jsem bez darku a tchanovci taky. budu tam muset zavolat, hlavne ze jsme vybirali vse, co bylo skladem, kokoti
22. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaues vespolek :wink:

Kristi to by měli stihnout, ještě dnes a taky zítra doručují.
22. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no houbelec, radsi si pro to zajedu a dve veci mi budou chybet, zrovna kurva ty pro me, ze?
22. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den, celý den :grinning:

Dneska jsme chrněli do devíti, páč ALýsek v noci 3x plakal kvůli rýmě, tak nám hošan něco chytl, no.. Doufám,že zůstane jen u rýmy :wink:

Ještě jsem si vzpomněla, že nemám dárek pro synovce a prababce mám koupit dárek pro naše kluky. Tak nevím, do žádnýho obchoďáku nelezu, zastavím u prvního obchůdku co někde potkám a vezmu cokoliv :grinning: :sunglasses:
22. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

ja mam uz vse zabaleno a schovano, tedy darky pro me dva milacky :slight_smile: Ale muz ten jeste ani nezacal nakupovat :rolling_eyes: Takze pro jeho rodinu nemame jeste nic, dala jsem mu tipy a nechala jsem to na nem, no a dopadlo to dle ocekavani :grinning: Bude zase litat na posledni chvili... Nema darek ani pro me, tak si snad dneska neco pujdu koupit sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vcera trochu sok, jdem do lekarny, lekarnice je maminka jedne holcicky co chodi s Leou do skolky, a rikala nam ze dve deti od Ley ze tridy maji prokazanou praseci chripku.
Totiz v patek, Lea mela jit do skolky na odpoledni vanocni predstaveni, ale delala hrozne sceny, byla unavena a protivna, tak jsme ji nakonec nechali doma, pry dalsich 5 deti melo takhle prijit a neprislo.
Tak nevim, mozna ze tu chripku mela taky, jen v lehci forme. Vcera kdyz se probudila odpoledne, si zase stezovala ze ji boli zada a hlava, ale teploty uz nema.
22. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženuchy :slight_smile:
mě dneska dovalili dar co jsem objednala po netu neteři, takže snad už mám vše, kromě dárku pro ségru a to pořád nevím co jí koupit...tak jen zabalit :grinning:

Luci s tou chřipkou to možný je, jen bacha prý nejdřív útočí v lehčí formě a pak přejde do horší, každopádně dle mého názoru, ten kdo letos měl chřipku, měl tu prasečí :slight_smile:

jináč jdu zadělat na vánočky (dělám 2 jednu si vyžádala kamarádka) a pak budu motat a péct :grinning:

uítra ještě skáknem pro rybu a snad už budeme mít klid :sunglasses:
22. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, to rikaji i nekteri doktori, ze je jen jedna chripka. A stejne nevim odkud tahaji ty statistiky vyskytu pras.chripky, protoze znam vice lidi co uz chripku meli, a nekomu testy na zjisteni zda je praseci delali, nekomu ne. A tem co ty testy delali, zjistili praseci.

Jeee, vanocka :slight_smile: tak tu neumim.
Ja jsem stihla vcera upect trosicku cukrovi, dokonce jsem to uz uhlidala a nic nespalila.
Mam dohromady jednu mrnavou krabicku, ale vzhledem k tomu ze to nikdo krom me neji, to bude stacit :slight_smile: a zitra upecu jeste strudl.
22. pro 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se byly trosku projit, pac co doma, tak jsem si koupila jeste krasnyho kulicha a kabelku - sice u cinana, ale pekny :slight_smile:
22. pro 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
kristi,stromcek krasny,ja mam klasiku do zlata,biela a medena
dani,snad neochoriete na vianoce...
ja nemam upecene vobec ale akoze vobec nic,zajtra sa chystam na jeden zakusok a tym koncim :grinning:

manzilek je celkom ok,boli ho hlava ,asi z tej narkozy este a najhorsie je ze si ma pichat injekcie do brucha-tak lidicky vcera som prvykrat v zivote pichala injekciu,ale teda som sa odhodlavala pol hodinu,myslela som ze to nezvladnem,no ale nakoniec sa podarilo...ale neprijemne nieco teda poviem vam...a nestastny je,nemoze jest morske ryby a prisery,a mame toho pol mrazaku,dokelu...
andrej o melire ani nehovor,ja uz mam zas pol metra vyrasteny a naposledy mi urobila dost husty,takze to teraz fest vidno
:angry:
no a darky mam pobalene akurat este dva mi zajtra maju dojst,sak stiham za 5 minut 12 nie? :slight_smile:
22. pro 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, kraasne sladeny stromecek!!

My mame klasiku, stare cerveno-bilo-zlate ozdoby, co jsem mela uz kdysi, co mel Yann, co jsem dokoupila v Ikee, a navic Lea si na strom navesila ruzne svoje vytvory ze skolky, a jeste nejake praveke ozdoby co slohla u tchyne, takze opravdu preplacana vsehochut :grinning: :grinning: :grinning:

Saku, nahodou to stihas krasne :slight_smile:
22. pro 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
stromecek ma bejt preplacanej :slight_smile: a diky
22. pro 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tu měly odpo kámošku s prckem na pokec a ještě jsem jí dělala narychlo 1 obrázek ubrouskovou technikou pro její tchýni pod stromek.
Dnes mi Kája přes den nespala, tak už před chvílí usnula, tak jsem jí přenesla do pelíšku.
Jinak jsem dnes poklízela, žehlila hromadu prádla a vyprala 4 pračky, abych měla mezi svátkama klid. No a teď jdu konečně balit dárky, páč mám zabelený asi jen 3 :confused:
22. pro 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi stromeček je krásnej :wink: jsem taky moc chtěla do fialova, ale nechtělo se mi to všechno znovu kupovat :slight_smile:

vánočky jsou pečený, stihli jsme se u toho s m pohádat...prostě předvánoční klídeček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek