• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Mori ty seš teda akční :slight_smile:

Kristi pěknej stromek, my zůstáváme u starých modrostříbrných ozdob :wink:

Luci tak snad to nebude nic vážného, moc na vás s Leuškou myslíme :dizzy_face:

Saku tý jo půlmetrový odrost? :grinning: Tak to já tě asi trumfnu, páč mám tak metrový :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se tesim na lasku nebeskou :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy ji dávaj? Zas budu brečet...já ji měla na DVDčku, pak jsem to někomu pučila a je po filmu :angry:
22. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já čumím na goťáka a normálně bulím...jsem si vzpomněla na mamku ona ho hrozně měla ráda...chjooo to je situace :pensive:
22. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi Goťák je šoumen každým coulem a je to skvělý lidský člověk, taky jsem na to koukala, i když jsem to už viděla :wink: No a pak jsem ronila slzy u Lásky nebeské, to je můj srdeční film :slight_smile:
Mára mi teprve před chvílí usnul, protože spal až do půl 7 :astonished:
23. pro 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Vsem i vasim krasnym rodinkam preji Krasne a kouzelne Vanoce plne pohody a stesti......

Petra a Viktorka :slight_smile:
23. pro 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja rvala jak tur,beeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko !
Tak taťka se nám v pořádku vrátil z Holandska, jel tam včera jako řidič busem. Už je od rána v Lípě, jel ještě něco koupit a něco zařídit. Jo a prej v Kaufu koupí Káje ještě kytaru, co jsme tam v neděli viděli - takže jako dárků zase bude hafo :grinning: a to jsem říkala, že letos pár, páč už tak toho má v pokoji moooc :sweat_smile:
Ha, teď mi volal, že ještě cournul po Lípě - asi Ježíšek něco dokupoval ještě :grinning:

Odpo odvedu Káju k babičce, bude tam s mamky přítelem patlat bramborovej salát, už se na to těší :grinning: a my mezitím ozdobíme s mužem stromek
23. pro 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš takhle před svátkama :pensive:
23. pro 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek kočky :wink:

Tý jo tak to je mazec, dobrá herečka to byla :pensive:

Já jsem úplně KO, jsem nemohla kvůli tomu větru spát, furt jsem se budila, chodila na balkon sbírat věci a cukroví, ať mi neuletí....do toho mi furt něco lítalo na balkon od sousedů, no mazec. Si budu muset odpo jít bucnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakej vitr? tady nic....akorat uz se pry zranilo na ledovce 50 lidi
23. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak Lea od vcera znova teploty, a boli ji hlava, ruce a nohy... ze by fakt ta chripka... Nachlazena byva casto, ale tohle boleni je divny.
Tak od rana koukame na pohadky v posteli, stahla jsem nejakou novou Peklo s princeznou, moc pekna. Pak jsme daly jeste Popelku a Divku na kosteti a ja uz mam dost teda :slight_smile:)))
23. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tohle je v prdeli :frowning2: . tady ve vedlejším baráku bydlí kočka, s kterou si tykáme, občas pokecáme, ta má švicu, kterou taky znám, i její dvě děti, malou holčičku a většího kluka, kterej nám vždycky mával na kluky na balkon. Ted jsem se dozvěděla, že jde zrovna o ni, umřela jí celá rodina. Já bych si šla hodit mašli :frowning2:
http://zpravy.idnes.cz/tri-lide-se-pri-pozaru-udusili-kourem-sestilety-chlapec-zemrel-v-nemocnici-1u8-/brno.asp?c=A091219_085738_brno_krc
Jsem z toho úplně v prdeli...
23. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný podvečer...

já dneska celý den makám až mě z toho hlava rozbolela...ráno jsme koupili rybu, tak jsem porcovala, kůži stahovala, vařila polívku, teď dělám salát a tatínek zrovna s Dálou chystají do stojánku stromeček...Dála jančí, je úplně hotovej ....

Mileny mi je teda sakra líto, moc jsem jí měla ráda, byla vždycky taková pěkná...a ten osud té její rodiny taky mazec...

Dani o tom případu jsem slyšela a i brekla...tak chudák rodina takhle před vánocema :pensive:
23. pro 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi já to právě taky četla tehdy jak se to stalo, na idnes, když člověk neví o koho jde, tak to vezme jen jako smutnou informaci, ale teďka, ty voe, takový krásný děti, je to nedávno, co jsem je viděla, to snad prostě není možný...no jo,no, osud je sviňa.. :confounded:

Mileny je velká škoda. taky to neměla lehký..

to je teda veselo, před těma Vánocema :unamused:
23. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem byla jeste na poslednim nakupu a uz mam fakt jako dost, jesteze nemusim dlat zadny jidlo apod.
23. pro 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, to je smutny :( takze te holce umrel manzel i deti a jeste maminka nebo tchyne? To je opravdu na masli :pensive:

Nevim jak vy, ale my mame doma detektory koure. Takova blbost, ale clovek nikdy nevi.

Tak Lea ma tu chripku, odbery ji nedelali, ale doktor rikal ze podle prubehu je to jasny. A ze ji mame s Y. cekat taky
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem se s ni cele dopoledne valela u pohadek a ted taky makam v kuchyni, bramborovy salat, zelnacku, rizky, strudl....
23. pro 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci přišla o bratra, mamku a svoje dvě děti.

to je blbý s tou chřipkou, tak to hezky vyležte. :wink:
Já letos taky Vánoce taky skoro neřeším, nevařím, jsme pozvaní na Štědrý den poprvé k tchánům, tak si jen obalím rybu. Na zítra jsem uvařila zelenivo-čočkovou polívku, cukroví - to jsem tak přicmrndávala občas s mou mamkou, no a protože nejsme doma, tak nedělám ani salát. doufám, že u tchánů bude dobrej a bude ho hooodně. (protože tam všichni jí, nebo spíš zobou, jak baletky :grinning: já jsem tam věčně nedojezená a je mi trapné to přiznat :grinning: :sunglasses: :grinning: )
23. pro 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozny, si neumim prestavit...ach jo :cry:

jen se nezinyruj Dani a poradne si pridej :slight_smile: ja se nejvic tesim na chlebicky
23. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,zajtra uz asi nestihnem,tak vam vsetkym zelam krasne vianoce plne lasky,pokoja,hojnosti,vela darcekov pre deticky a pre maminy zas spokojne deticky :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak aj sa pripajam krasne vianoce vsetkym prajem :slight_smile:
Ninko este kryva ale uz je to lepsie hlavne ze je sadra uz dole tak teda papa
23. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak super zpráva...taťkovi praskla ta noha, takže včera ho vezli rychlou na homolku a hned šel na sál...výborný fakt, zavolali nám to teď večer, takže zítra návštěva v nemocnici...to je k posrání :pensive:
23. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý nestíhím, ale dočetla jsem pozorně.

Dani to je mi fakt moc líto, tvá sousedka teda přišla o bráchu, mamku, synovce a neteř, to je fakt děsný. Slyšela jsem to už ve zprávách a bylo mi z toho ouzko, chudák rodina :cry: :pensive:

Luci kurnik snad to nebude vážné, ať sez toho Leuška brzy dostane chudinka :frowning2:

Dragi taťkovi přeji taky brzské uzdravení, to je fakt děs, dnes samé špatné zprávy :confounded:
23. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, teda holky, co to čtu, to jsou zprávy, ach jo :frowning2: ....tohle...bych neunesla

Draguš, drž se!!!
23. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, to je teda masakr :unamused:

ja uz jsem vzhuru, vubec netusim, jak se narvem do auta, to bude sila. Mame toho fakt mooooooc :stuck_out_tongue_closed_eyes: at uz je vecer a klid.

uzijte si to, hlavne pohodu a klidek :slight_smile:
24. pro 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak babulky, já vám všem taky přeji krásné prožití svátků, hodně dárečků, hodný děti a manžílky a pohodičku, dobrou papu atd atd atd. :grinning: :grinning:
¨

andrej - jj, je to jak píšeš.

dragi ajaj, tak za mě tatkovi pofoukej nožičku, snad ho to nebude nějak strašidelně bolet..

kristi dobře dojeďte. náš tatínek šel prosím pěkně nakupovat dárky, jako obvykle, normálka. :angry: Ale už jsem mu nabalila obrovskou sportovní tašku, at ji odveze schovat k tchánům, asi by jsme se do auta nenarvali. máme totiž kombika bouchlýho od zajíce v servisu.. :confused:
24. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočenky moje, přeji Vám a Vašim prckům krásné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška, rodinnou pohohodu a klid a mír u stromečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nevím, jestli se sem ještě dostanu....MÁM VÁS MOC RÁDA!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočičky, taky vám všem přeji nádherné svátky, pohodičku a dobrou náladu..
taky přidám trochu do mlýna, včera mi umřel strejda, asi fakt smutnej den...ten včerejšek :unamused:
24. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj všichni!!! :dizzy_face:
Přejeme vám celé rodinka krásné svátky, rozzářené oči dětí u stromečku a hlavně spooostu pohody a klidu! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Píšu v rychlosti z Drnovic. Jsme na Štědrý den u synovce, sejdem se tu celá rodina - tcháni i švagrová s druhým synovcem.

Jinak my zatím nebydlíme, trošku se to protáhlo a domek nám byl teprve včera oficiálně předanej. Takže ho máme opravdu pod stromeček. :slight_smile: Už je tam kuch. linka a mezi svátky se tam bude ještě dodělávat pár drobností a montovat další nábytek. No a někdy po Novým roce se pak vrhneme na stěhování. Chceme si svátky a Silvestra užít ještě v klidu. Ale těšíme se už moooc! :dizzy_face:

Poslední týdny vůbec nestíhám, probíhal u nás nejen předvánoční shon, ale i ten spousta lítání kolem domku. Teď poslední dny jsme tam byli od rána do večera, takže teď budu fakt šťastná, za pár klidných dní.
Doufám, že po stěhování se to zase všechno vrátí do normálu a budu za váma chodit častěji. Už mi moc chybíte!

Takže ještě jednou nádherné svátky a snad zase brzo nakouknu! :wink:
24. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek