• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Holky všem přeju krásné Vánoce...měla jsem honičku tak píšu ať teď :slight_smile: užijte si to a hlavně ať se líbí dárečky dětičkám :sunglasses:
24. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni teď to čtu...tak se držte.... :pensive:
24. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné prožití vánočních svátků,pevné zdraví,pohodu,štěstí a samou radost z dětí a jejich kouzelné upřímnosti Vám ze srdce přeje Pavla s Anetkou,Péťou a Petrem :wink:

Dětem pohlazení a vám všem posílám sluníčko do srdce :sweat_smile:
24. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. preji krasne Vanoce.hodne zdravicka a stesticka a spoustu pohody a klidu! :dizzy_face:
25. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Pavli a Irisp, díky za přáníčka a ukažte se častěji, sice to říkáme furt, ale fakt bysme vás rády viděly. Co dělají děti? A co Zuzanka, už je na tom zdravotně lépe?

U nás to proběhlo až nezvykle v klidu, tentokrát jsme poprvné neměli kapra, páč otec ho letos šel shánět až na štědrý den, takže jsme měli pangase a řízky s br. salátem, klasika. No a rybí polévka tentokrát kvůli absenci kapra taky nebyla, ale byla hrachovka. No a Mára Si hrál a až doteď hraje jen s jedním dárkem, kdybysme mu dali jen ten jeden vlak, nic by se nestalo. Zbytek dárků mu rozbalila až Laura, jinak asi hodinu a půl si jich vůbec nevšímal, jen vlaku. Nakonec jsme mu ještě 2 dárky schovali na narozky, protože ty fakt celou dobu prostě nerozbalil a ani si jich nevšiml, tak jsem se je sebrali a znovu schovali :grinning: , piáno a stavebnici :grinning: Takže pohodička, jsme byli přežraní, naši pak odjeli kolem 7 a já uklízela až do 10 :astonished:

Dnes jsme pozvaní k ségře na obídek, tak už se pomalu chystáme. Takže papá a užijte si ve zdraví zbytek Vánoc :wink:
25. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!

Ja uz jsem to sem vcera nestihla, abych vam poprala, tak doufam ze jste si to vsichni krasne uzili :dizzy_face:

U nas dobry, Lea teda nebyla moc ve forme, teploty uz nema ale porad ji boli hlava a je uknourana. Dokonce se mi 3x v noci vzbudila a plakala ze hlava boli... ach jo :confounded: Ted znova...
S darkama podobne, rozbalila prvni dva a zbytek nezajem :slight_smile:)

Trosku byl problem s tim zahradnim domeckem, jsem ho vecer pred stedrym dnem chtela slozit v garazi, Yann nebyl doma, karton tezky jak krava, tak jsem se s tim pachtila, po rozbaleni jsem zjistila ze to je tak velke ze ani v te garazi nemam tolik mista, tak jsem musela prestehovat bordel, abych to misto mela, zacnu skladat, stravila jsem tam asi 2 hodky v noci a nakonec prijdu na to, ze mi to neproleze dverma, ze? No debil, tak jsem zase vse rozkladala, ale uz se mi to nechtelo vlezt zpatky do te krabice, ze? Snazila jsem se tu maxikrabici aspon zabalit do papiru... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Hrozna groteska.

Vcera tu byli tchani a svagrik a dneska jedem na obed k nim ;)
25. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
draga,no to je na houby teda,zelame tatikovi skore uzdravenie
leni,tak to je smutne,noo :cry:

u nas vianoce ok,kiko rozbaloval jak o zivot vsetko rad radom-najvacsi uspech mala zehlicka a doska so zeleninou na krajanie :grinning: :grinning: :grinning: ostatne ako vsetky mozne blbosti na ovladanie,formuly,auticka,bager a tak dalej akoze nula bodov :sweat_smile: no aspon mi ma kto pozehlit teraz :grinning:

luci,s domcekom dobreee :grinning:

andrej,tak mas darceky na narodeniny uz,co? :grinning:
25. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj děvčátka...

návštěva v nemocnici mi zabrala 5 hodin času, ale stejně jsem vše stihla takže nakonec docela pohoda, až na to, že jsem na taťku pořád myslela...no byl docela v poho ale stejně si myslím, že mu muselo být smutno...

jinak Dála rozbalil dárky úplně všechny i nám a rozbaloval by nadále, kdybyb bylo co...pak šel znovu do kuchyně, že bude papat a pak zase přijde ježíšek...si ymlsí, že když se teď kdykoli nají budou pod stromečkem dárky...moc se mu líbí ty vláčky z ikea a pak ten montér...lego co dostal od babičky asi taky znovu zabalím a dáme mu ho na narozky :grinning:

Luci dobrá historka s domkem :slight_smile:)) tě vidím, jak s tím zápasíš :grinning: :grinning: hlavně ať je Leušce brzo líp :wink:

saku žehlička :slight_smile:)) vidím, že to je stejný všude :slight_smile:
25. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babulenky!!

tka letošní Vánoce fakt super!! Jsem si je opravdu užila, pohodička a po 100 letech bez velkýho vyvařování, obskakování, takovej klídeček. My jsme zůstali u tchánů spinkat a ztvrdli jsme až dneska do pozdního odpo, ještě jsme si tam bucli po o, takovej klíídeček, idylka, jsem si připadala jako v pohádce.. :wink:
Dárky jsem letos kupovala fakt střízlivě, ale taky, rozbalili si teda vše, něco i dospělým, ale jednoznačně vede ten montérský kufřík - ponk. nedělají nic jinýho, než vrtaj vrtaj a vrtaj :grinning: :grinning: . Kola jim tcháni ani nevytahovali, protože by to asi an nevněmli a možná to necháme za měsíc k narozeninám. od švagrové dostali z USA notebook s miliardou funkcí, písniček, her a skládání, tak to jsem pak taky nenápadně sbalila, ten dostanou až tak za rok, tomu ještě moc nerozumí, tomu ovládání nerozumím ani já :grinning: :sunglasses:

Luci - řežu se tu smíchy z tvé historky s garáže :grinning: :grinning:

Užijte si svátky hezky v klidu, šetřte žadluky, není všem dnům konec.
My máme dnes oddycháček, zítra u našich kačena, pozítří jedem k prababi do Háje a popozítří krůtička u druhé prababi, nejlepší na konec, na tu se těším celej rooook!!! :grinning:
25. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak to máte docela akční :slight_smile: , my taky jedeme zítra k našim na obídek, takže pohodička :dizzy_face:

Luci tak to je prima historka :grinning: , by mě šlehlo z toho skládání a rozkládání :grinning: No a jak to teda nakonec dopadlo, složili jste ho někde jinde?

Vidím, že to bylo všude podobné, děti většinou zajímaly jen ty nejdůležitější dárky a zbytek půjde na narozky :grinning:
25. pro 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééžiš já ted koukám jaou hrubku jsem tady vyk,ouzlila, z místo s, já už prostě nechápu..asi odumírají mozkové buňky..

vložím jednu kanárkovou vánoční fotečku :wink:
25. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, nakonec jsme ji domecek rozlozeny v krabici, a zatim se nikdo nemel k tomu aby to znova sestavil :slight_smile:)))))

Ven to dat nemuzem, pac mame tu nasi malou zahradku celou rozrytou, kus mame vykopany a zasypany sterkem, ze z toho na jare bude terasa a zbytek pozemku je zahazeny tou hlinou co se vykopala, no hnus.... Navic jak uz tady skoro 2 mesice denne prsi, je tam same blato..:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sestavime ji to asi v obyvaku zatim :sweat_smile: ale musi se toho chopit chlap, ja uz to podruhe nedelam :grinning:
25. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, kanarci krasniii :slight_smile:)) Zluta vam slusi :slight_smile:

My uz nastesti mame odnavstevovano a na dlouho zase klid! :sunglasses: Ted uz se budu jen tesit na leden, pac 16. jedem domu :dizzy_face:

Dragi, to je smutny takhle na vanoce v nemocnici :( tak at je tatinkovi brzy lip!

Pavli a Irisp, zdravime!!!! Ukazte se casteji!

Luci, gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pekny darek pod stromecek :dizzy_face: Ale stehovani nezavidim.
25. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
teda chalani zlti su chutnucki,uz len tatino chyba v zltom :slight_smile: :slight_smile:
luci,leusak ma ake krasne kudrlinky,ja by som brala hned keby mala aj Sofinka,ale u nas nema mat po kom,nooo
ja vypekam rezne,chlpai isli von,tak bačujeme same baby doma... :slight_smile: a poobede ideme rozbalovat darceky k nasim,kiko sa uz nevie dockat
26. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nas teda taky bombicka, krasa, moc se to povedlo. Mia hotova ze vseho,d obre jsme to pokoupili, nejvetsi uspech mel kufrik s naradim, lita doma ve svarecskych brylich a furt neco montuje...

ja jsem byla asi moc hodna, i kdyz jsme si rekli, ze zadny prekvapeni nebude, tak jsem dostala svou prvni Vuittonku :wink:
26. pro 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je sranda teda,chalani sa vytesuju zo zehliciek a baby z kutilovskeho naradia :grinning: :grinning:
kristi,nooo,pekne prekvapko :wink:
26. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Dnes prga? :fearful: Po desáté večerní, hmmm :sunglasses:
Jsem ráda, že se ozvala Pavlí a Irisp :slight_smile:
U nás štědrý den dost náročný pro Marky. Dopol jsme byli u mojí babi a navečer už byla Majda tak unavená, že rozbalila asi pět dárků a nazdar. Zbytek jí nezajímal :unamused: Já jak blbka balila každý dárek zvlášť, mno poučení pro příště :slight_smile: Taky mi zbylo dost dárků "na jindy" :sweat_smile: Nejvíc vyhrál nový mobil (taková ta plastová zvuková atrapa-původní nevím kde skončil), látkový domeček (máme momentálně v obýváku místo ohrádky - tu už jsme prodali) a plastové brýle :sweat_smile: :grinning: Jindříšek byl ještě hodně mimoň, skoro mám pocit, že to ani neregistroval. Majdu jsem původně chtěla načančat do šatiček, ale nakonec jsem díky její únavě byla jsem ráda, že měla aspoň džíny... Fotila jsem taky vcelku málo, na to, jaký jsem na tyto akce fotící maniak, ale neco dodám, až to zpracuju a pozmenšuju.
Dani, děkujeme ještě jednou za dárečky. Dobře si trefila, co užijeme :dizzy_face: :slight_smile:
Luci, teda sestavování domečku mi připomnělo oblíbené hrdiny současnosti: Pata a Mata :sweat_smile: :grinning:
Počítač manžel koupil v Tescu za tři stovky, ale dáme jí ho k narozeninám. Teď toho bylo fakt moc. Je určitě jednodušší než tady popisuje Danča. Manžel říkal, že ten laptop srozumitelně mluví a mj. říká ahoj :slight_smile:
27. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné pondělní ránečko!
A máme po Vánocích, teď ještě Silvouš a můžem se těšit na ty blbý Velikonoce :grinning: Až po nich se začnu kochat, to už fakt je jaro a vůně, kytky, ptáčci ááááách!!!

Beji - to jsem ráda, že jsem se trefila :wink:

Jinak Malý montér u nás jednoznačně vede, od Štědrýho dne to kluci doslova nedali z ruky. ten kufírek si s sebou tahají na všechny návštěvy. Dneska jdeme k prababi na krůtu, nikdo na světě nedělá lepší, ona je fakt poklad. já se táááák těšíííím!!! a tentokrát se nebudu upejpat a pořádně si přidáááám!!! :grinning:
28. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, co planujete na Silvestra?
28. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak my dneska opet budicek v 11h30, a to Lea normalne chodi spat nejpozdeji v 9 vecer :sweat_smile: Ale aspon se poprve probudila s tim, ze uz ji nic neboli, tak snad uz bude lip.

U nas nejvetsi uspech mel ten zahradni domecek, ktery zustane do jara v obyvaku... a potom Barbie princezna, pac Lea je ted fakt na princezny zatizena, kazdy den musime koukat na filmy o princeznach, oblikat se jako princezna, cesat se jako princezna... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.dekuji za uvitani holky :grinning: mame se docela fajn az na to ze Zuzinka je posledni mesic prijenma jak osina v zadku :angry: ( porad jen knoura,haze s sebou o zem,porouce atd..) jinak zdravotne diki bohu v poradku. ze skolkou u nas vypada blede tak ze to vidim na pracak.
28. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vanoce docela v klidu.. nejvetsi uspech kuchynka a modelina :grinning:
28. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den dámy :slight_smile:

u nás vše při starém....Dála paří na diskopříběh...tatínka máme v práci...

můj taťka bude v nemocici až přes silvestra takže fajn...

no a jinak se máme fajn :grinning:
28. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem se nepochlubila, že mě asi včera chytil houser nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...děsná bolest, chodím tu s kocourem na zádech...teda spíš se ploužím a zítra jdu na gyndu...už se vidím jak *vyskakuju* na tu kozu :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer děvčata :slight_smile:
Doplnila jsem fotky kalendáře, kde je hodně fotek dětí. Kdo chce, může kouknout: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=304225
Irisp, Marky umí být taky vztekloň protivný. O zem sebou teda neháže, ale i tak to stojí za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak je to naše hodná holčička :grinning: :dizzy_face: Jindra se naučil taky pěkně pořvávat, takže když jedou v tandemu, je to úžo :sunglasses:
Luci, u nás princezny nefrčí. Marky neustále tvrdí, že je Kazbunda ("záporák" z Křemílka a Vochomůrky,) takže proto zlobí. U nás tedy tak :grinning:
Dragi s taťkou blbý :frowning2: Se zádama rovněž. Držím palce, ať to brzy poleví bo jinak nevím, jak se na tu kozu vysápeš :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mia pry dnes mela nakou virozku, blila jak sakal cely den, ale prej uz je to lepsi, chudinka mala, asi toho na ni bylo moc.
takze my za chvili zase jedeme do Miku

uz jsme se stihli dokonce i posnafat, pac jsme spolu byli 4 dny uplne sami, coz teda je i na me dost, zvlast kdyz na to nejsem bezne zvykla, tak jsem mu to rekla a on se nasral, no....to zase bude ticha domacnost :frowning2:
29. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau baby, tady to teda vázne přes svátky :grinning: ...jak válčíte?

Béji super fotečky, jsi šikulka s těma kalendářema, já teda discrap vůbec neovládám :confounded:

Kristi ty jsi teda musela být fakt moc hodná, že sis zasloužila takovou kabelečku :dizzy_face: , btw jakou jsi dostala?
29. pro 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi snad bude Miušce brzy lépe :confounded:

Dragi a jak ty a houser? Je to vinstvo, mě to dělá když mám nachlazené lednivy, ledva se postavím...
29. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, Almu v epi kuzi, klasika... :wink:

ted psala tchyne, ze uz je ok, ze to mely i pribuzni
29. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek