• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ahoj holky :slight_smile: díky za optání houser povolil na kozu jsem statečně vylezla :wink:

kristi miušce pusinku :wink: a co jak doma?
29. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bry vecer,

Beji, to je krasny jak jsou Majda s Jindiskem podobni, nasadis jim kulicha a jsou k nerozeznani :dizzy_face:

U nas uz vse v pohode, akorat teda porad dopoledne nejak vyspavame, dneska jsem se opet probudila v
pul 11 a Lea az v 11 :sweat_smile: Mame asi zimni spanek nebo co :slight_smile: Pak se divim, ze za ten den nic nestiham :slight_smile:)
29. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji dětičky jsou krásný...teda bych řekla, že podobný si moc nejsou ale nějak mi připadá kreve´táček, že jde do tvé podoby :slight_smile:)) a Marky ty vlásky dlouhý...to je neuvěřitelný jak ty děti rostou :wink:
29. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné zasněžené ránečko!!! :slight_smile:

Včera mi muž ještě odjel, chtěl jet v jednu v noci a najednou koukám, že začlo brutálně chumelit.Tak jsem ho vytáhla z postele at frčí co nejdřív. Za hodinu bylo úplně bílo, no než mu ještě přijel pán tak bylo hafo sněhu, jsem trnula strachy , aby to přes Vysočinu projeli...

A jak se vám tady vede??? mám velký áčko, vím

:slight_smile:
30. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno....

u nás v noci sice krásně sněžilo ale dneska to pěkně taje, takže je břečka ..eeee...

Dani čusík a kam manžel jel?

holky to je děsný, jak se nám ta mateřská krátí já mám z toho depku :grinning:
30. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi pracovně do Německa..Na otočku, v noci zas dojede.
30. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, mám scuka s kamarádkou, jen si od ní něco vyzvednu a pak mažu s dětmi a psem k mamce na svíčkovou se těšíííím, to je mně vzácnost, já ji nevařím..ale mohla bych začít, že jo :grinning:

venku dneska teda megahnus, šílená břečka. chjo chjoooo...
30. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zrovna svíčkajdu vařím teď :slight_smile:
30. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je teda účast...no ale není divu, že :slight_smile:

všem vám přejeme krásné oslavy posledního a prvního dne roku.......a do roku 2010 jen samou pohodičku :wink:
31. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčátka!!

koukám účast teda fakt mizerná :grinning: :sunglasses:

Dneska to bude všude asi trošičku divočejší no a pak se tu snad už normálka sejdem. na chvilku, než prchnete do práce.
Kdo vlastně všechno jde do práce? Zůstávám doma jen já??

Hezkýho Silvouše ještě přát nebudu, doufám, že se sem ještě dostanu. :wink:
31. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky :grinning: mě skolila nemoc - šííílenej kašel :rolling_eyes: ještě teda kašlu, ale už se cítím líp. Měla jsem z toho namožené celé břicho, částěčně i záda, no lazar :unamused: Od soboty jsem jen ležela a nebyla schopná ničeho, tak ještě že máme taťku doma - udělal si takovou mateřskou na zkoušku :grinning: vařil, chodil nakoupit, hrál si s Kájou, obskakoval manželku - no byl zlatej

Štědrý večer byl fajn, Kája se už těšila po večeři ke stromečku. Z dárečku samo nadšení :slight_smile: tatínek byl překvapenej z vrtulníku a maminka měla radost především z hodinek :slight_smile: no asi jsem byla hodná :sunglasses: :grinning: První svátek jsme jeli do Provodína k manžový babče, a to už jsem začínala kašlat, tak jsme tam ani nespali. Druhý svátek jsme byli u mojí mamky a tam už jsme ležela ..
31. pro 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a holky, včera jsme měli výročí s mužem - 6 let jsme spolu :grinning:
31. pro 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani já bych měla jít do práce ale jaksi asi nebude kam :slight_smile:) a ty máš mateřskou na 4 roky? nebo to je s dvojčatama jinak? nebo jsi se prostě rozhodla...
31. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori já tohle měla před měsícem hrůza...navíc to měl i Dála ale snad už to máme odkašlaný :grinning:

předevčím večer si Dála vzpomněl, že bude dělat hovínko, tlačil a nešlo mu to...tak mu říkám, víš co tak se na to vykašli a bude ráno...a on si stoupl a začal kašlat...jsme myslela, že se usměju :grinning: :sunglasses: no tak jedna hovínková story na silvestra :sunglasses:
31. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi já jsem to tu už psala.. mám mateřskou na 3 roky, s dvojčatama není nic jinak, jen delší doba-víc měsíců, kdy ti proplácí mateřskou než přejdeš na rodičovskou nebo naopak nebo jak to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ALe nevzali mi kluky do školky, takže zůstávám doma. nebo co máš na mysli??
31. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani jo to jsme měla na mysli :slight_smile: já to nějak pozapomněla ale vím, žes tu už něco psala...no a do těch jeslí ti je teda nevzali...protože Dála chodil na těhc 5 dní a od února jde právě na celý úvazek :slight_smile: jesle tu máme do 4 let
31. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
do jeslí berou už jen na denní chození a to by mě stálo 11 tisíc, tak je tamdávat nebudu. na 5-ti denní mi je už nevzali, mají plno..
31. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
co děláte děvčátka dneska večer? :slight_smile:
31. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - doma jsme. Známí nás zvali k nim na barák, že nás bude více .. ale Kájuš se letos nějak bojí petard, tak jsme odmítli. A navíc tam budou mít nějaký němce, což já jako nešprechtím :grinning: No a stejnak jsem nemocná, tak jsem ráda, že budu v klídku doma u telky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori máš recht, to je lepší zůstat v klídku doma.. :wink:
31. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočenky,
zdravím vás všechny tento poslední den, jak se máte? my byli naotočku na Vysočině, bráchovi se narodila holčička Terezie, tak jsem si poňuchňala miminko, je to krásný, no...ale já bych už šla do práce, ale děti taky mám doma, obě a přiznávám, už mě to nebaví, potřebovala bych změnu, je to už dlouhý..no, musím to brát pozitivně, jen půl roku a pak začne teprve chaos a kolotoč :grinning: ,tak si ten poslední půl rok doma užijme, co, Dani? :grinning:
31. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to si právě říkám.. Kamrádka co nastoupila před 2 měsíci do práce je chuděra ještě utahanější než byla, do práce se těšila a pak mi říká, užívej si to co můžeš, nikam se nehrň. Tak si užijem s dětma ještě jedno léto a pak to začne,no.. Já se přiznám, že ještě nějak horentně po práci netoužím, přesně si totiž umím představit ten hroznej kolotoč, co mě čeká. Ted si užívám každý ráno,kdy se kluci nasoukají ke mně do postele, donesou deset knížek a ještě si hodinku prohlížíme knížky než jdem snídat. to už asi pak nikdy nezažiju.. :wink:
31. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme večer doma...koupili jsme rachejtle tak je půjdem asi odpálit někdy kolem 7-8 a pak půjde Dála chrnět, přemýšlím zda ho budit nebo ne ale myslím si, že pokud se vzbudí ať se kouká na rej pokud ne ať spinká...

nojo Dani už si vzpomínám, žes psala o těch 11 tisících což teda nehcápu...mě jesle vyjdou na 1700 i s jídlem to prostě není normální ty ceny u vás v Brně???

jinak do práce sice nastoupím ale hned to se mnou ukončí takže si taky budu válet šunky doma...a nejhorší je, že si je možná bude válet i delší dobu, protože sehnat tady práci bude masakr....o kolotoči ani nemluvě...stačí mi to teď a to jsem doma...takže mě práce rozhodně šlechtit nebude...

leni ahoooj koukej chodit častěji...co Vikýnek už se tolik nezvteká? Dála včera předvedl takový divadýlko u krámu, že jsem myslela, že na mě pozvou sociálku...válel se po zemi v louži, já si zapálila na uklidnění a nechala ho válet až ho to přešlo...to jsem matka :grinning:
31. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi dobrej přístup!! :grinning: :grinning: já to úplně vidím jak dála plave v louži a ty pijánko cigárko. tak to má být.žádnej štres :grinning:
O cenách jeslí mi ani nemluv a to jsou státní. ceny soukromých zařízení si tady v Brmně umíš představit. zajímalo by mě, kolik stojí jako jesle třeba v Praze.

no nic, kluci mi dnes skoro nespali a už tam zase vykládají, já se z nich zvencnu. ale dnes si jich užijí tcháni. máme je tam sice dovést až v odvečer, protože jdou prý na procházku (to mohli i s klukama, že :sunglasses: ) , ale aspon za to jsem vděčná. my pak razíme za kamarádama na chatu,kde se hodlám totálně zrušit, mám roupy jak praseeeeeeeeee!! :grinning: :sunglasses:
31. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani ty se máš....Dála mi chrní a za chvíli se asi probudí...krásně si užijte chatu a pořádně si dej do nosa a bacha na nohu ať blbě nešlápneš :sunglasses:
31. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte§
tak my mame zasa doma maroda,kika skolil zas desny kasel do rana,jak stary tuberak,az mi husia koza naskakuje ked ho pocujem,tak zas mame ATB :angry: :unamused:
so Sofinkou sme bolimvcera v poradni,tak uz ma 4210g,zacina sa pekne zaokruhlovat,šunčička mala :slight_smile: :slight_smile: teraz je "na vychadzke" v kociku na terase,mamine sa nechcelo ist do tej kosy,tak som ju "vyslala" samu :slight_smile:
no a idem asi urobit chlebicky,inak nejake hody nechysta,,kedze trcime doma a sami...

draga,tak vykaslal sa,ked si mu kazala.... :grinning: :grinning:
dani,veru,uzi si este,ved robit budes do konca zivota este dost :sweat_smile:
mori,tak gratulka k vyrociu a vyliec sa rychlo,aby ste oslavili jak sa patri :sweat_smile:
31. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku jé takl ať jste brzo fit :slight_smile: tvoje venčení se mi líbí, škoda, že takhle nemůžu poslat Dálu :grinning:
31. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, to jsem vždycky záviděla tady to posílání dětí na terasu :wink: někdo dává i kočár na balkon, ten můj by neprošel ani dveřma :grinning: tak jsem je takhle venčila asi jen dvakrát, když mi spali v autosedačkách jak jsme se od někud vrátili..

dragi no snad to tam bude dobrý. bojím se, páč jak se na něco těším, tak to stojí za starou belu. ale bude se mi stýskat po dětech, po třech letech budu na Silvouše bez nich.
31. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak ten stesk zapij :grinning: :sunglasses: jinak s tím těšením to je u mě úplně stejný, jak se mi někam nechce, je to super ale když se těším, stojí to za bačkoru :wink:
31. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek :slight_smile: porad nic nic a najednou cela stranka, hura :slight_smile:))

U nas letos Silvestra oslavime az pristi tyden :grinning: vsichni kamaradi bud jeli na hory nebo nekam, tak jsme si domluvili nahradni termin, pristi sobotu si udelame velkou spolecnou vecu a parbu se vsim vsudy :sunglasses:

No a mne volali jestli nechci pracovat, tak jsem si rekla ze proc ne, nez sedet doma. Cely tyden hlidam mesicni miminko, dneska vecer jdu taky.
31. pro 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek