Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
lucija76
31. pro 2009
Dragi, dobra historka s tim kaslanim 😃 😃 😃
draga
31. pro 2009
Luci tak to se máš, miminko bude spinkat a ty máš klídek 😃
lucija76
31. pro 2009
Dragi, no on prekvapive teda moc nespi, vcera byl vzhuru jeste kolem 23h, ale je hodnej 😉

Jinak Danco s praci mas pravdu, jen si to uzij jeste chvili doma.

Ja teda zas skolku mam, ale praci ne, kdyz nepocitam tyhle moje prazdninove narazovky. Takze se tady s vama budu i nadale schazet 🙂

Saku, at se Kiko brzy uzdravi, ta zima je naprd, furt neco :-S

Ja jsem vcera byla s Leou u magnetizera, donutila nas tchyne, ale mam z toho takovy vselijaky pocit, jezdil po ni asi 15 minut rukama a pry ji uvolnil ty problemy se zacpou i kasel. No nevim, ja nejak moc nemusim tyhle sarlatany..
Vysledkem bylo pouze to, ze se dnes ve 3 hodiny rano probudila a nespala az do rana. Takze dnes vsichni dospavame 🙂
draga
31. pro 2009
no jo Luci ale kam ho položíš tam ho najdeš 😃
daniellka
31. pro 2009
děvčátka tak my frčíme. hezky to oslavte, žádný výtržnosti atd atd. Hodně štěstí dnes i zítra a celý příští rok!!
Moc mi ty gratulky nikdy nešly, tak pa paaaa!!!! 😃 😃
bejanaautor
31. pro 2009
Hezký večer děvčata 🙂
Asi už všechny užíváte silvestrovský program 🙂 Do nového roku přeji všem hodně zdraví, štěstí, lásky, klidu, pohody a nůši dobré nálady 😎
Já sice přispívám občasně, ale u mých příspěvků se v necelých dvou následujících letech zřejmě nic měnit nebude. Jsem zvědavá jak dnešek zvládnout děti =-) Psi jsou v poho, vždycky ten půlnoční bengál prospali 🙂 Dnes jsem byla s Marky na prochajdě a jelikož přes den nespala a vstávala v šest, tak byla úplně KO. Dokonce usnula dřív než dokončila větu :-N 😃
Dragi, tvá historka "tak se na to vykašli..." mi připomněla Majdu na tom hopsadle. Kdy jsem jí řekla, že se musí chytit za uši, aby nespadla 😃 Fotka vlevo nahoře: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI... 😃 😃 😃
bejanaautor
31. pro 2009
Bengál ještě probíhá, ale spí všichni, děti i psi 😎 😃 Tak jsme si s mužem ťukli a půjdem za chvíli spat 🙂 Hezký nový rok všem 🙂
draga
1. led 2010
Beji uši jsou výborný 🙂)))

všem přejeme krásný rok 2010 😉

my se šli večer projít cca kolem 7 hodiny a odpálili jsme naše rachejtle, pak jsme koukali na ty ostatní, lítalo to tady od odpoledne, Dála byl nadšenej, jásal, chtěl pořád další...pak ještě koukal asi hodinu z okna...v půl 10 vytuhnul a spal až do 9 bez nějakého vyrušení půlnocí...a to tady teda pěkně lítalo, někdo měl snad soukromý ohňostroj, protože takový rachejtle jsem jaktěživ neviděla... 😃
andrea73
1. led 2010
Ahoj holky 🙂

Přejeme vám všem super šťastný rok 2010, ať je lepší než tento....a milujte se a množte se 😃

My teda byli u ségry, celá rodina, spát jsem šla v 1, ostatek se držel až do 3, ale super, v klídečku, žádné stresy a taky žádný drak se nekonal a tak to má být, pak mi aspoň není na druhý den blbě :-N
bejanaautor
1. led 2010
Hezký den 🙂
Včera jsem zapomněla reagovat na podobu dětí. Draga má pravdu, podobní si teď už tolik nejsou (jako z počátku,) ale oba jsou do mé podoby 😎 Zatím 😃 Děti se dost mění 🙂
Tak jsme poobědvali čočku a manžel, když viděl hrnec, řekl, že asi budem letos hodně bohatý. Jsem toho navařila dost :-N 😃 :-N
draga
1. led 2010
Beji to je jako u nás...já to nikdy neodhadnu a máme čočky pro celej panelák 😃
skaredka
1. led 2010
AHoj holky, preju vam vsem super paradni novy rok!!!! 🙂
skaredka
1. led 2010
hele holky to je bordel s temi albicky tady, to jak tam neni decko na fotce tak to mazou?? To jsem nakrkla
lucija76
1. led 2010
Ahojky, take vam prejeme vse nej nej do noveho roka 🙂

To je nejaky novorocni zvyk, varit cocku?

Beji, vidis, me prisli na tech fotkach na kalendari hodne podobni, Jindra jak tam je v cepici, tak mi pripada jak dvojce od Marketky. Kazdopadne jsou ti oba hodne na tebe x-)

Ja jsem dneska dospavala ten vcerejsek, skoncila jsem ve 3h rano. Rano mi bylo jak kdybych proparila noc, a pritom jsem nevypila ani kapku alkoholu. Jsem se tedka asi posledni dobou tak namlsala, ze pokud nespim 10 hodin v kuse, tak jsem z toho cela mimo 😃 Si budu muset zase rychle odvyknout, v pondeli nam zacina skolka 😉
mori
1. led 2010
Zdravím v novém roce 2010 🙂
Tak Kájuš včera tady strašila do 22 h, po půl noci se vzbudila, že se bojí, tak jsem jí ukázala petardy a aspoň se pak už nebála 😉 Jinak jsme večer trávili na gauči pod dekou 😃 klídeček

skared - jj, na fotkách musejí být děti, jinak mažou :-|

My dnes měli čočkovou polívku (klasickou čočku moc nemusím).

lucija - jj zvyk, aby byly celý rok penízky 😉 😃
draga
1. led 2010
péti jj já tam dala fotku našeho malýho kocourka a smázli mi to ve vteřině....nechápu :-p
bejanaautor
1. led 2010
Dragi, tak to jsem ráda 🙂 Já to jídlo často neodhadnu... Nicméně na to, že manžel čočku moc nemusí, tak si dobrovolně řekl i že chce k večeři a rád si dá i zítra 😕 :-o Prý když je to jednou za rok :-p ...což není :-p
Peťulo, já netuším jak je to s fotkama, ale už dřív tady kolem toho bylo dusno :-|
Mori, já čočku nejedla jako dítě, ale teď jí miluju :-N Nejradši mám způsob "čočka s lečem" - to je fakt famózní x-) Nicméně muž lečo nejí, takže dnes byla klasika.
draga
1. led 2010
beji čička s lečem??? nejsi ty zase těhotná 😎 😃 😃 😃 😃
bejanaautor
1. led 2010
Dragi, nééééé 😃 Já to dělala/jedla už před prvním těhu, páč to bylo mimo chutnost i rychlý 🙂 http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=10017 Tahle varianta pro děti není bo je tam sterilovaná sklenice, ale v létě nebude problém udělat podusit papriky a rajčata a přifrknout to k tomu 🙂 Hlavně musím koupit tu červenou čočku 🙂
draga
1. led 2010
čička...jsem hotová 🙂))

díky za tip já ráda lečo 😃
sakura77
1. led 2010
ahojte!
vsetko dobre v novom roku zelame,hlavne aby bol lepsi a krajsi ako ten stary 🙂
bejanaautor
1. led 2010
Dragi a vidiš, já si "čičky" ani nevšimla 😉 Já lečo miluju, stejně jako špagety s "červenou omáčkou" můžu jíst furt 🙂
Saku děkujeme a vám a vašim blízkým také přejeme 🙂
Jsem chtěla jít brzy spat, cha chá, tak jdu aspoň později :-N
Dobrou všem 🙂 |-|
bejanaautor
1. led 2010
Saku.... vám a vašim blízkým TO také.... 🙂
a jdu |-|
lucija76
1. led 2010
Aha, tak to jsem zase o neco chytrejsi 🙂))
Nicmene cocku doma nemam a dnes uz nikde nesezenu, takze zustanem chudi 😉 co se da delat 😃 Ale mam ji rada, tady se kupuje uz uvarena a ochucena v pixlach, se to jen prihreje v mikrovlnce 😎
daniellka
2. led 2010
Nazdárek děvčátka!!

My jsme zpátky, včera odpo jsme dorazili, rovnou pro kluky a domů. Já jsem pak odpadla, jen co odpadli kluci, musela jsem to dospat. Silvouš dobrej, jsem ráda, že jsem si udělali změnu a byli na výletě. 😉

Ještě jednou chci všem popřát krásný, úspěšný a radostný rok a hlavně ať jsme všichni zdravíííííí!!!! 😃 😃
mori
2. led 2010
Zdarec děvčátka! Tak mě už je lépe, už ani nejsem celý den v pyžamu a složili jsme i gauč - tak už jsem v civilu 😃 Jsem se i pustila konečně do vaření - byly pečená krůtí stehna, brambor (manžel br. knedlík), červené zelí . A manža předtím ukuchtil zeleninovou polévku s nudlema 😉
bejanaautor
2. led 2010
Hezký večer 🙂
Luci, to je skoro čočkový fast food 😃
Dani, taky bych potřebovala dospat, ale mám peška :-N 😎
Mori, jaký to je taky se převlíknout :-N 😃 Gratuluju k úspěšné léčbě i k vaření 🙂 Stehno bych si dala, zelíčko taky, hm, pokoupím 🙂 Manžel má problém si ohřát párky, takže tam bych v tomto směru neuspěla s ničím :-p 😃
Jde večerníček, pak nastane každovečerní maraton, tak jsem si dala ještě chvilku nohy hore 😎 Jen tak pozoruju bratra Jindřicha, který mi asi brzy zaboří hlavu do šuplete a přepadne 😕
bejanaautor
2. led 2010
Je to boreček, ustál to x-) 😃
draga
2. led 2010
Beji to je šílený jak to utíká...už je to velikej chlap 😉

mori gratulace k uzdravení 😃 a k dobrému žrádýlku 😎 já dneska bojkotuju kuchyni, nechala jsem manžela koupit kfc 😎
daniellka
2. led 2010
tak dneska úplná pohodička-.-.

akorát mi došlo krmivo pro moje ptáčátka, tak jsem zajela pro proviant, no aspon jsem vytáhla paty z domu. JInak se všichni poflakujem celej den doma, venku nějak pofukuje a do toho nečasu se nám nechtělo.

dneska mě chytaly nějaký chutě. dělala jsem kuřátko, ted vajíčkovou pomázánku , ale užírám průběžně celý odpo furt něco 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli