• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dragi, dobra historka s tim kaslanim :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to se máš, miminko bude spinkat a ty máš klídek :grinning:
31. pro 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, no on prekvapive teda moc nespi, vcera byl vzhuru jeste kolem 23h, ale je hodnej :wink:

Jinak Danco s praci mas pravdu, jen si to uzij jeste chvili doma.

Ja teda zas skolku mam, ale praci ne, kdyz nepocitam tyhle moje prazdninove narazovky. Takze se tady s vama budu i nadale schazet :slight_smile:

Saku, at se Kiko brzy uzdravi, ta zima je naprd, furt neco :confounded:

Ja jsem vcera byla s Leou u magnetizera, donutila nas tchyne, ale mam z toho takovy vselijaky pocit, jezdil po ni asi 15 minut rukama a pry ji uvolnil ty problemy se zacpou i kasel. No nevim, ja nejak moc nemusim tyhle sarlatany..
Vysledkem bylo pouze to, ze se dnes ve 3 hodiny rano probudila a nespala az do rana. Takze dnes vsichni dospavame :slight_smile:
31. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Luci ale kam ho položíš tam ho najdeš :grinning:
31. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčátka tak my frčíme. hezky to oslavte, žádný výtržnosti atd atd. Hodně štěstí dnes i zítra a celý příští rok!!
Moc mi ty gratulky nikdy nešly, tak pa paaaa!!!! :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer děvčata :slight_smile:
Asi už všechny užíváte silvestrovský program :slight_smile: Do nového roku přeji všem hodně zdraví, štěstí, lásky, klidu, pohody a nůši dobré nálady :sunglasses:
Já sice přispívám občasně, ale u mých příspěvků se v necelých dvou následujících letech zřejmě nic měnit nebude. Jsem zvědavá jak dnešek zvládnout děti :confused: Psi jsou v poho, vždycky ten půlnoční bengál prospali :slight_smile: Dnes jsem byla s Marky na prochajdě a jelikož přes den nespala a vstávala v šest, tak byla úplně KO. Dokonce usnula dřív než dokončila větu :sweat_smile: :grinning:
Dragi, tvá historka "tak se na to vykašli..." mi připomněla Majdu na tom hopsadle. Kdy jsem jí řekla, že se musí chytit za uši, aby nespadla :grinning: Fotka vlevo nahoře: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2466890&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bengál ještě probíhá, ale spí všichni, děti i psi :sunglasses: :grinning: Tak jsme si s mužem ťukli a půjdem za chvíli spat :slight_smile: Hezký nový rok všem :slight_smile:
1. led 2010 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji uši jsou výborný :slight_smile:)))

všem přejeme krásný rok 2010 :wink:

my se šli večer projít cca kolem 7 hodiny a odpálili jsme naše rachejtle, pak jsme koukali na ty ostatní, lítalo to tady od odpoledne, Dála byl nadšenej, jásal, chtěl pořád další...pak ještě koukal asi hodinu z okna...v půl 10 vytuhnul a spal až do 9 bez nějakého vyrušení půlnocí...a to tady teda pěkně lítalo, někdo měl snad soukromý ohňostroj, protože takový rachejtle jsem jaktěživ neviděla... :grinning:
1. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Přejeme vám všem super šťastný rok 2010, ať je lepší než tento....a milujte se a množte se :grinning:

My teda byli u ségry, celá rodina, spát jsem šla v 1, ostatek se držel až do 3, ale super, v klídečku, žádné stresy a taky žádný drak se nekonal a tak to má být, pak mi aspoň není na druhý den blbě :sweat_smile:
1. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký den :slight_smile:
Včera jsem zapomněla reagovat na podobu dětí. Draga má pravdu, podobní si teď už tolik nejsou (jako z počátku,) ale oba jsou do mé podoby :sunglasses: Zatím :grinning: Děti se dost mění :slight_smile:
Tak jsme poobědvali čočku a manžel, když viděl hrnec, řekl, že asi budem letos hodně bohatý. Jsem toho navařila dost :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
1. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji to je jako u nás...já to nikdy neodhadnu a máme čočky pro celej panelák :grinning:
1. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, preju vam vsem super paradni novy rok!!!! :slight_smile:
1. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky to je bordel s temi albicky tady, to jak tam neni decko na fotce tak to mazou?? To jsem nakrkla
1. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, take vam prejeme vse nej nej do noveho roka :slight_smile:

To je nejaky novorocni zvyk, varit cocku?

Beji, vidis, me prisli na tech fotkach na kalendari hodne podobni, Jindra jak tam je v cepici, tak mi pripada jak dvojce od Marketky. Kazdopadne jsou ti oba hodne na tebe :dizzy_face:

Ja jsem dneska dospavala ten vcerejsek, skoncila jsem ve 3h rano. Rano mi bylo jak kdybych proparila noc, a pritom jsem nevypila ani kapku alkoholu. Jsem se tedka asi posledni dobou tak namlsala, ze pokud nespim 10 hodin v kuse, tak jsem z toho cela mimo :grinning: Si budu muset zase rychle odvyknout, v pondeli nam zacina skolka :wink:
1. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím v novém roce 2010 :slight_smile:
Tak Kájuš včera tady strašila do 22 h, po půl noci se vzbudila, že se bojí, tak jsem jí ukázala petardy a aspoň se pak už nebála :wink: Jinak jsme večer trávili na gauči pod dekou :grinning: klídeček

skared - jj, na fotkách musejí být děti, jinak mažou :unamused:

My dnes měli čočkovou polívku (klasickou čočku moc nemusím).

lucija - jj zvyk, aby byly celý rok penízky :wink: :grinning:
1. led 2010 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
péti jj já tam dala fotku našeho malýho kocourka a smázli mi to ve vteřině....nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dragi, tak to jsem ráda :slight_smile: Já to jídlo často neodhadnu... Nicméně na to, že manžel čočku moc nemusí, tak si dobrovolně řekl i že chce k večeři a rád si dá i zítra :fearful: :astonished: Prý když je to jednou za rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...což není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peťulo, já netuším jak je to s fotkama, ale už dřív tady kolem toho bylo dusno :unamused:
Mori, já čočku nejedla jako dítě, ale teď jí miluju :sweat_smile: Nejradši mám způsob "čočka s lečem" - to je fakt famózní :dizzy_face: Nicméně muž lečo nejí, takže dnes byla klasika.
1. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
beji čička s lečem??? nejsi ty zase těhotná :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dragi, nééééé :grinning: Já to dělala/jedla už před prvním těhu, páč to bylo mimo chutnost i rychlý :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=10017 Tahle varianta pro děti není bo je tam sterilovaná sklenice, ale v létě nebude problém udělat podusit papriky a rajčata a přifrknout to k tomu :slight_smile: Hlavně musím koupit tu červenou čočku :slight_smile:
1. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čička...jsem hotová :slight_smile:))

díky za tip já ráda lečo :grinning:
1. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
vsetko dobre v novom roku zelame,hlavne aby bol lepsi a krajsi ako ten stary :slight_smile:
1. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dragi a vidiš, já si "čičky" ani nevšimla :wink: Já lečo miluju, stejně jako špagety s "červenou omáčkou" můžu jíst furt :slight_smile:
Saku děkujeme a vám a vašim blízkým také přejeme :slight_smile:
Jsem chtěla jít brzy spat, cha chá, tak jdu aspoň později :sweat_smile:
Dobrou všem :slight_smile: :pensive:
1. led 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Saku.... vám a vašim blízkým TO také.... :slight_smile:
a jdu :pensive:
1. led 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jsem zase o neco chytrejsi :slight_smile:))
Nicmene cocku doma nemam a dnes uz nikde nesezenu, takze zustanem chudi :wink: co se da delat :grinning: Ale mam ji rada, tady se kupuje uz uvarena a ochucena v pixlach, se to jen prihreje v mikrovlnce :sunglasses:
1. led 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčátka!!

My jsme zpátky, včera odpo jsme dorazili, rovnou pro kluky a domů. Já jsem pak odpadla, jen co odpadli kluci, musela jsem to dospat. Silvouš dobrej, jsem ráda, že jsem si udělali změnu a byli na výletě. :wink:

Ještě jednou chci všem popřát krásný, úspěšný a radostný rok a hlavně ať jsme všichni zdravíííííí!!!! :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec děvčátka! Tak mě už je lépe, už ani nejsem celý den v pyžamu a složili jsme i gauč - tak už jsem v civilu :grinning: Jsem se i pustila konečně do vaření - byly pečená krůtí stehna, brambor (manžel br. knedlík), červené zelí . A manža předtím ukuchtil zeleninovou polévku s nudlema :wink:
2. led 2010 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Luci, to je skoro čočkový fast food :grinning:
Dani, taky bych potřebovala dospat, ale mám peška :sweat_smile: :sunglasses:
Mori, jaký to je taky se převlíknout :sweat_smile: :grinning: Gratuluju k úspěšné léčbě i k vaření :slight_smile: Stehno bych si dala, zelíčko taky, hm, pokoupím :slight_smile: Manžel má problém si ohřát párky, takže tam bych v tomto směru neuspěla s ničím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jde večerníček, pak nastane každovečerní maraton, tak jsem si dala ještě chvilku nohy hore :sunglasses: Jen tak pozoruju bratra Jindřicha, který mi asi brzy zaboří hlavu do šuplete a přepadne :fearful:
2. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to boreček, ustál to :dizzy_face: :grinning:
2. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji to je šílený jak to utíká...už je to velikej chlap :wink:

mori gratulace k uzdravení :grinning: a k dobrému žrádýlku :sunglasses: já dneska bojkotuju kuchyni, nechala jsem manžela koupit kfc :sunglasses:
2. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska úplná pohodička-.-.

akorát mi došlo krmivo pro moje ptáčátka, tak jsem zajela pro proviant, no aspon jsem vytáhla paty z domu. JInak se všichni poflakujem celej den doma, venku nějak pofukuje a do toho nečasu se nám nechtělo.

dneska mě chytaly nějaký chutě. dělala jsem kuřátko, ted vajíčkovou pomázánku , ale užírám průběžně celý odpo furt něco :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek