• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
autor
Dragi, je to prdelka :dizzy_face: :dizzy_face: Je pořád malinkej, ale vztekat už se umí festovně :sweat_smile: :sunglasses:
Dani, já dnes paty nevytáhla. Měli jsme návštěvu a psi zatím mají co jíst :grinning: Já žeru furt, ale už tu ty zásoby mizí... Konečně :sweat_smile:
Děvčata, co máte chlapečky a zbylo/zbyde vám nejaké oblečení vel. 98, resp. chtěly byste prodat, písněte mi IPku, domluvíme se. Sháním pro kámošku, co po jejím chlapečkovi dědíme. Děkuji :dizzy_face:
2. led 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji my teď 98 teprve nosíme :slight_smile:))

jinak přeji krásnou neděli :wink:
3. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji kolik má teď velikost bratr Jindřich?
3. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezkou neděli :slight_smile:
Dragi, převážně 80 je mu teď akorát. Něco má 86, ale tam má ještě vůli :slight_smile: Majda taky ještě nosí 98, ale dost má i 104 (znáte to číslování...) Proto jsem psala, co Vám zbylo či zbyde :slight_smile: Kamarádky chlapeček má 1,5 roku, nosí vel. 92. Ptala jsem se spíš výhledově. Já si kdyžtak dám inz na MMB, ale první to zkouším tady.
3. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
beji to je blbý, protože kamarádky chlapeček to bude nosti někdy z jara a to už mu asi kombinéza a teplý gatě budou naprd :slight_smile:
3. led 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dragi, to asi jo, ale děkuji :slight_smile:
3. led 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se konecne hlasim v novem roce, opozdene preji vsem jen to nej.

u nas vcelku pohoda, lehce ponorka,ale snad uz je to v poradku. Dneska na cely den vypadneme, Roba jde pro ty lyze a pak snad na hokej a vecer me ceka uplne mega kupa zehleni
3. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi já mám taky megakupu a ještě dvě pračky an praní ,tak budem žehlit spolu :grinning:
3. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mam jeste pracku mozna i dve, ale to uz se v tom mnozstvi ztrati :slight_smile:
3. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic my jdeme ven...teda nejdřív musím zmáknout to děsný oblíkání...už aby bylo léto :grinning:
3. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčátka!!

dneska jsme si pospali, teprve snídám, volali naši, uděláme si výlet na chatu. omrknout to tam a pak oběd v nějaké hospůdce. zn. ideál, vůbec se mi nechce se pouštět do vaření :grinning:

čus kristi - tak coo, kde jste kalili na Silvouše? :sunglasses:

holky nežehlete, vyprdněte se na tooo :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani já už na to prdím právě moc dlouho, když něco potřebuju tak to vytáhnu nevyžehlený...ale už se začínám stydět... :grinning:
3. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi to si taky říkám, už aby bylo léto. trenky triko, to klkuci už umí sami, to bude pohodička. ted je to furt výprava jak na severní pól, co? :grinning:

no nic, já jdu taky něco dělat, at můžem vypadnout.

hezkou neděli !! :grinning:
3. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak deturence drichmu,tak mam veget chvilku,kiko je chory,tak spi jak drevo,konecne bez vymyslania a toho ze este 5 krat vylezie ze nieco chce-pekne lahne a spi...no len skoda ze ked sa mu polepsi zas budeme kde aj predtym ze ano...no ale radsej nech vylieza a je zdravy ,jak takto... :frowning2:
a mala sa venci na terase :slight_smile: kto by sa aj trepal po tej kose ze ano ,brrrr,je nababusena tak hadam je bude teplucko,lebo ked ju nedam von,tak spi len po takych 20 minutovkach,takto vydrzi pekne vkuse aj 2-3 hodky

o zehleni ani nehovorte,ja dokola len periem zehlim periem zehlim.. :angry: este ze mam pomocnika so zehlickou :grinning:

dani ani nehovor,ja sa tak tesim na letoooooooo
3. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj,

Beji, fastfood, to jsem se nasmala :grinning: No tak trochu jo, clovece, cocku uz kupuju varenou, tvrdy syr kupuju nastrouhanej, mrkev strouhanou taky, listovy testo vyvaleny :grinning: :grinning: :grinning: A tak dale :slight_smile: Proc to delat slozite, kdyz to jde jednoduse :slight_smile:))

Ani mi nemluvte s tim zehlenim, taky uz se mi to nechce vlezt do kose, budu na to muset brzy vlitnout.

Dneska jsme s Leou spaly do 12, vecer sla pritom spat normalka v pul 9 :sweat_smile: Po obede sla chrnet az v pul 4, mame tak trosku rozhozeny rezim :sweat_smile: Zitra nevim jak vstanem do skolky :sweat_smile: :wink:

Ted cekam az se mi vzbudi a pujdem si zaplavat.
3. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy ...mám k vám prosbu, kdo chodíte do DM? u nás te´d nějak dlouhodobě nemají takové ty šumivé barevné tablety do vody na koupačku pro děti...chtěla jsem poprosit, že bych vám poslala prachy na účet, kdyby se vám povedlo je sehnat a poslat...prosííím mooooc
3. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
odkaz pro ty co nevědí :slight_smile: je to úplně to dole v té tubě jako bývají vitamíny, mají mylsím 4 barvy...

http://www.dm-drogeriemarkt.cz/sortiment/pouze_v_dm_detail.html?sid=23
3. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, já nežehlič jsem asi skoro bez práce :sweat_smile: Hodně zdaru děvčata, pokud ještě žehlíte či žehlit budete :wink:
Luci, je to samej polotovar, tak proč se s tím piplat :grinning: Zeleninu se snažím kupovat čerstvou v obchodech, ale používám normálka i zmrzlý směsky :slight_smile: Sýr si strouhám a mrkev teda taky, zatím :grinning: Spaly jste s Leuš do 12?! :fearful: Já chci téééééž, ale Marky vstává kol šesté a Jindra mezi sedmou/osmou... teda pokud ho Majda nevzbudí dřív.
Dragi, do DM chodím zřídka a hlavně v OL neb tam to mám skoro "za domem." Vůbec to teda neznám, ale pokud tady zítra neseženu boby, pojedu do centra Chodov do sportu a tam je taky DM, tam tam kouknu. Jestli to budou mít (a nemají výpadek všude :confused:) koupím a pošlu. Barvy chceš popř. všechny?

Dnes jsme byli venku a Majda prvně zkusila podprdelník - takový to klouzadlo pod zadek na sníh. Zpočátku nic moc a když se na tom naučila, nechtěla domů :astonished: :grinning: Já zmrzlá jak husí brk, Jindra už v kočárku zcela znuděn, bylo to náročný. Tož chci ty boby, abych jí kdyžtak odvezla až domů :grinning: :sunglasses:
3. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Normálně se musím podělit... Jsem dostala pod stromeček vonné svíčky a jak jsem dlouho nepálila, tak jsem si dnes jednu zapálila. Vybrala jsem čokoládovou (vůní mám víc) a normálně cítím párky :astonished: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
3. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zhasnu "párky" a jdu spat :slight_smile: Dobrou všem :pensive:
3. led 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, krasne rano.....muz je konecne v praci,to je klid :slight_smile:
4. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, moje rec :grinning: :grinning: :grinning: Muz v praci, dite ve skolce... aaach to je klid :grinning:
4. led 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem rada, ze v tom nejsem sama :grinning: :grinning: :grinning: moje dite jeste spi
4. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko!!

dneska jsme chtěla jít ráno k mudr, ale vzbudila jsem se v 9.20, tak asi nic :sunglasses:

u nás spí muž, chumelí, tak to asi na žádnej výlet nepojedu. musím vymyslet plán na dnešek. :grinning:
4. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký den :slight_smile:
No, co napsat... Majda vstávala v 5:30 :rolling_eyes: a Jindra v neuvěřitelných 8:30 :sunglasses: Manžel pořád maká, ale dnes tu zakázku předává, takže já se naopak těším, až bude víc doma - užije si s dětmi a občasně vypadnu já :sweat_smile: :grinning:
Ještě ale bude muset pořešit auto bo tam neco pozdezřele rachtá :unamused:
4. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééžiš toho sněhu je čím dál vííííc
4. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
7777 příspěvek, hezké :dizzy_face:
4. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jedem ve ctvrtek na hory, uz se tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
4. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chtěla jsem napsat 7707 příspěvěk, ale Jinříšek mi to odklikl dřív, než jsem to stihla opravit :grinning:
Tady sněhu akorát, na Prahu super, půjdem bobovat :sunglasses: (... až seženu boby, jinak si Marky prozatím musí vystačit s podprdelníkem :slight_smile:
4. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
beji díky za to dm případně bych brala všechny barvy :slight_smile:
jinak svíčkové párky dobrý :grinning:

u nás se usíná ale nějak to nejde pacholkovi, já bych chrněla hned :grinning:

Dani co u mudra?
4. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek