• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
dragi u nás se usíná už přes hodinu a taky jim to nejde, já bych padla za vlast hnedka. asi pomalu končíme s odpoledním spaním,no..

u mudry jsem měla jít s nohou na kontrolu. já tam měla jít asi před měsícem, to jsemnemohla, pak vánoce, silvouš a pod. se to nějak protáhlo, no ale prostě tammám jít ještě na kontrolu. furt to posunuju, dneska zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji, ta parkova svicka :grinning: to se trosku sekli, ne? :grinning:

U nas se spi, a ja taky asi pujdu, vecer jdem hrat pokra, to se nevratime pred 2-3h rano, takze at vydrzim :sunglasses:

A prave jsem zjistila, ze uz pristi tyden jedem domu, jsem si porad rikala za dlouho za dlouho, jak nemam poneti o tom, ktery je den, a ono uz je to pristi tyden, jupiii :dizzy_face: :dizzy_face: Snad nam tam ten snizek vydrzi :wink:
4. led 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dála nakonec neusnul...to zase bude večírek...fňukání, vztekání...padání na hubu....už to začíná teď...vzteky se válí na zemi, že mu nechci napustit do kýble na vytírání víc vody....taky jsme o tom ukončení spaní už přemýšlela, stejně jdu za měsíc do rachoty...ale pořád nevím, včera spal 3 hodiny....
4. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dragi, tak bohužel ani v DM na Chodově ty barvičky nemají :frowning2: Prodavačka sice ukázala, kde je mají, ale ony tam nebyly :sweat_smile: Ani neříkala, kdy by měly přijít. Tak bohužel. Příležitostně se zas kouknu.
Boby máme, ale poslední, uuuuf :slight_smile: fialový a super - podle mých představ (i když původně jsem chtěla zelený :grinning:) za 350 Kč. Ve sportu na Chodově mají nejlevnější "akční" boby za 600,- Kč. No, to ať si je nachaj. Velmi mile mě překvapilo, že výrobce je český :dizzy_face: a ne čína :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marky odpol už zpravidla nespí, ale trpíme tím pak všichni. Přesně jak píše Draga, protivka protivná, vzteklá a ubrečená bez očividného důvodu - je na ní vidět, jak je unavená :unamused: ale "pinkat neci"... Nenutím jí, nemá to cenu. Naopak je to potom ještě horší... Za to po večerníčku a večerní hygieně odpadá total KO a ráno zas brzké budíčky :rolling_eyes:
4. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - ve Čt jedu do Český Lípy a do DM určo půjdu, tak se juknu. Barvičky znám, taky je kupujem :wink:

My tu odpo měly kámošku s prckem, tak nám to docela uteklo. Teď Kájuška kouká na Kouzelnou školku :dizzy_face:
4. led 2010 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je stejne prca, Mia at vstane kdy vstane, po obede spat nejde a cumi tady do noci...dneska kdyz frajerka vstavala nekdy v pul 12, tezko ji donutim chrapat v pul 9, ze? takze zitra to bude to same v bledemodrym

mne se dneska ven fakt nechtelo, pujdem az zitra

dm nemam blizko, ale to samy maji v Rossmanovi, tak se ti podivam
4. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji, kristi, a kdyz vam deti nechteji spat, ale jsou protivne vztekle, viditelne unavene, nezkousely jste je dat do postylky i tak, at si aspon odpocinou? Prijde mi, ze v tomhle veku je to jeste treba. Ve skolce si taky budou muset jit po obede lehnout, at uz spi nebo ne.

Ja kdyz reknu Lee ze ma jit spat, taky rika "maminko neci spinkat", ale po obede jde do postylky v kazdem pripade, vezme si knizku, mliko, a vetsinou vytuhne a pokud ne, tak lezi a cte a ja ji po hodince vytahnu, ale vim ze si aspon trosku odpocinula.

Zitra budu mit druhe vanoce, jedu si pro novou sedacku :slight_smile:))
4. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nase Mia neni protivna, ani nevrla, ona je uplne v pohode, ten spanek ji fakt nechybi (zato mne jo). Ja ji proste nehodlam nutit, kdyby chtela, lehne si.

ve skolce bude stejne zatim do obeda, spat tam nebude, takze je to jedno
4. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori to bys byla moooc hodná....

kristi takže v rosmanu je mají taky? ty tabletky? to se kouknu tady u nás...díky za radu :wink:

dála teda ležel s flaškou a koukal na tv takže odpočinek jako měl ale ten spánek ne...ale souhlasím s Lucí ...ve školce taky chodí odpočívat....spát už dneska nemusí ale chtějí nějaký klidnější režim...aspoň teda v jeslích mi to říkaly, že když dětičky nechtějí spát tak nemusí, ale nějak si tam v klidu hrajou :grinning:
4. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme dneska volala do práce, tak paní personální byla docela milá, pravila, že se několik míst ke konci roku uvolnilo, že mi příští týden zavolá a sejdeme se abysme se na to koukly...tak jsem zvědavá :sunglasses:
4. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, no jéje, zkoušela jsem to mockrát. Někdy se dokonce sama svlíkne, že jde spat. Takže přestěhujeme nočník, pití, pak si vymrčí ještě něco a jde sama do postele. Za dvě minuty, spíš za minutu otevře dveře v pokojíku a volá "neci spinkat." Říkám jí, ať jen odpočívá "neci opočívat," následujuje "hodná mamka - dostaneš gumídka, když se vyspinkáš." "Bobonek ci, pinkat neci." Dřív jsem zkoušela i "zlou mamku - dostala na prdku," ale to bylo úplně to nejhorší. Dostávala se do hysterických stavů a na to jsem fakt neměla nervy :pensive: Takže "zlou mamku" jsem v tomto případě zrušila a spat jí nenutím. Nejhorší je, když je takhle přetažená, tak mi dělá naschvály i před večerním spaním :unamused: To všechno souvisí s tou únavou. Ona prostě od malinka takhle brzy ráno vstává a tím se to táhne. Když výjimečně vstane v sedm a později, tak spaní přes den tolik nepotřebuje a zdaleka není tak protivná. S Jindrou nedělám nic jinak a ráno vstává jako člověk a ne se slepicema :sweat_smile:
Dragi, tak s prací držím palce, ať to vyjde, jak chceš :wink: Do Rossmanna chodím častěji než do DM, když nepořídíš, tak zas písni. Kouknu i v tom, co je tady.
4. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji, no jo, holt to bude ranni ptace :slight_smile: Ale je to teda sileny, ze pres den nezabere. Pochopi az bude velka, ze? :grinning:

Dragi, to vypada slibne, drzim palce :slight_smile:

Co ja tu jeste strasim, rano vstavam do skolky, dobrou :dizzy_face:
5. led 2010 ve 02:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, tak my dneska mame lehkou litacku, vymenit naky veci, co si R blbe koupil, to se mi teda chce.

Dragi, jj, v Rosmannovi taky maji, i za stejnou cenu tusim.
5. led 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dalickovi vse nej k svatku :dizzy_face:
5. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

Dneska mě hoši vzbudili až o půl 10, nááádhera!! :wink:

Tak jsem vás trošku dočetla a souhlas s Luckou, děcka by si měly aspon lehnout do postýlky, i když neusnou.. Ve školce se to tak stejně ponich bude chtít a ten odpočinek je v tomhle věku dost důležitej.. No uvidíme, u nás je to taky takový všelijaký s tím odpo spaním, ale snažím se je pořád ještě dávat.

Včera jsem se trhla, nechala jsem naší mamce kluky, šla je vyvětrat ven se svou kamarádkou, a já jsem si urvala 2 hodinky pro sebe. Prošla jsem pár odbchůdků, že probádám co zbylo z povánočních slev, sháněla jsem pořádnej teplej rolák, no tak mám nakonec úplně jinej než jsem měla představu, ale aspon něco.. jsem ráda.. :slight_smile:

co dneska, to fakt nevím. sněhu je tady trošička, to není ani na sáňky. vyženu chalany asi na nějakou tůru, už vím, dáme výlet ko koníkům :slight_smile:
5. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Dála má svátek. Tož to přejem i s klukama všecho nej nej nej a pořádnou čokoládu k tomu!! :grinning:

HOlky díky za pochvaly k fotce na FB :wink: Já bych si toho ani nevšimla, kdby to nevyskočilo na mailu, ani nevím jak lze na to reagovat. trošku v tom fb plavu.. :sweat_smile:
5. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dalimil děkuje za přáníčka :slight_smile:

holky díky za ty barevné tabletky do vody, už jsem je sehnala v rosmanovi...díky Kristi :grinning:
5. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Dalikovi vse nej :slight_smile: posilame pusinky
5. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago kde jsi delala?

Ja jsme taky zvedava me asi vyloupnou a doufam,ze dostanu odstupny
5. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dalickovi taky vse nejlepsi!!! :dizzy_face:

Dneska nemam Leusaka, ze skolky ji vyzvedla tchyne a my jedem pro sedacku, huraa. Sice Yann zas bude mit kecy, pac jsem si ji vybrala a koupila sama a neni zcela dle jeho vkusu, ale pro dnesek to budu muset prezit.

A vecer jdem do kina na Avatara, videla jste nektera? Ja sci-fi vubec ale vubec nemusim, ale vsichni rikaj a vsude pisou, ze to je dokonaly, tak nechci byt jedina, kdo to nevidel :grinning: :wink:
5. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a jaká bude sedačka??

pak napiš jaký bylo kino, manža mě na to taky láká :wink:
5. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,. Dalíčkovi vše nejlepší k svátku, hezky si užij chlape dnešní den :slight_smile:)

prej ten film je úžasnej..slyšela jsem..ale taky sci-fi nemusím :grinning:
5. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
dalikovi prajeme vsetko naj naj :slight_smile:
no obedne spanie my obcas vynechame,ale to je teda pohroma do vecera,jak 100certov ze ano-a vecer vobec skor nejde spat,vydrzi normalne jak aj ked spi akurat je protivny a umrncany,takze ked sa da tak spat ide,vidim na nom ze este to potrebuje,ved este da 2-2,5 hodky.akurat teraz ked je chory tak vobec neprotestuje,zalhne a spi...
baby ,kto mate este plienku na spanie?ci uz sme posledni?mna z toho uz ide rachnut,nie a nie ho to oducit :angry:
luci,avatara som zrovna dnes pozerala na nete ze si stiahnem,ja to moc nemusim,ale muz to zas rad take filmy,tak asi stiahnem
5. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženy,jsem tu nebyla ani nepamatuju :slight_smile: jen koukám žeje řeč o Avatarovi..........já na scifi nejsem a nadchlo mně to :wink: Krásnej příběh a nádherná příroda v kontrastu s nejmodernější civilizací,bomba........ten kdo to tvořil měl úžasnou fantazii :wink:
5. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byly ve skolce a niiiiiiiiiiiiiiiiiiic, neni misto kurva drat
5. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Avatara asi taky pujdu, kdyz to tak chvalite
5. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi to je ale normální situace s tou školkou...já už rezignovala...ještě, že jsem sehnala ty jesle :wink:

Děkujeme i za další přáníčka, ale i dkyž má dneska svátek dostal na zadek...je jak klubko čertů....
5. led 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle, jsme prvni v poradi, jednem rodicum dostavuji novy bydleni a pak se budou stehovat a pak snad teda....
5. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda venku oobrhnus. ledovka, vlezlo, fuj! hned jsem to všem jistila teplou polívkou a čajem s medem a s citronem, pro mě speciál se slivkou :grinning: :grinning:

saku - Erik je úplně bez plínek, Alex byl dneska první noc bez plínek, zatím dobrý, doufám, že to tak bude pokračovat dál :wink:
5. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku Dála má plínku na noční spaní...ale on fakt vypije i půl litru mlíka a ráno jí má úplně nachcanou...nevím jeslti by se v noci vzbudil a riskovat se mi to zatím nechce...počkám na léto...nebo jaro...nebudu to lámat přes koleno, jsem ráda, že se konečně naučil kakat do nočníku a už je to úplně v pohodě...tak noční plenka mi nevadí :sunglasses:
5. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek