• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tak 14 kosil vyzehlenejch a seru na to, jdu se lozit do vany, masku na ksicht a pohoda...jsme samy doma, takze krasa
5. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :grinning: My dnes byly u kamarádky z MK v Zákupech, má o půl roku mladšího kluka, tak si prckové docela pohrály a my pokecaly. Pěkně nám odpolko uteklo :wink:

saku - my neplínkujeme asi od října
5. led 2010 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Přidala jsem fotky z dneška, do každého alba jednu:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3665933&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3665941&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3665951&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

pak mi padal koník, takže už jsem nic nenapsala a zas nevím co jsem chtěla :confused:
Saku, Marky je bez plín někdy od léta, ale jak píše Draga, já bych to taky asi nehrotila. I když naprosto chápu, že když vidíš Sofinku a pak Kika, tak si říkáš, že už je na plíny fakt mega veliký :sweat_smile: (Já jsem si říkala totéž :wink:)
Dragi, gratuluji k sehnání barev :slight_smile: Asi to taky koupím, když je to tak profláklý, ať to naše děti taky zkusí :grinning:
Mori, my dnes byli venku, tak nám to taky uteklo. Majda poprvé bobovala, ale bylo to dost namrzlý, takže sjížděla jen z poslední třetiny kopce a přesto jezdila daleko :fearful: Absolvovala i jeden pád, kdy neudržela rovnováhu a převrátila se - odřela si od toho namrzlého sněhu trochu nos a tvář :frowning2: Venku to nebylo vidět, ale doma to vylezlo :pensive: Používání brzd musíme nechat na později, moje vysvětlování nechápala nebo nechtěla chápat :grinning: :sunglasses: Zítra půjdem asi zas a odpol dorazí švagrová s dětma s dárkama od Ježíška pro Majdu a Jindru. Takže program zajištěn :slight_smile:
5. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno, u nás zima hnusná tak asi ani nepůjdeme ven...brrrr :grinning:
6. led 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
u nas je taky kosa, v noci prselo a ted je -5, takze vsude ledovka. Chtela jsem si vyjet na slevy, ale pockam radsi az to trosku roztaje.

Avatar jsme shledli, je to uchvatny velkolepy film, dokonala ukazka 3D technologie, ale ten pribeh je docela prosty, clovek tusi celou dobu jak to dopadne... navic nemusim ani sci-fi ani akcni filmy, a tohle je takovy mix, no zkratka mne to neoslovilo, podruhe bych ho videt nemusela.
Jak rekl Jenik - jsem narocna a nikdo a nic se mi nezavdeci :grinning: :grinning: :grinning: Pak mi napiste jak se libilo vam :slight_smile:

Saku, nejste posledni. Ja davam porad plinu na spani ze stejneho duvodu jako Draga. Lea pred usnutim vypije lahev mlika, a na to abych ji v noci nejak budila zatim nejak nemam. Tak nocni plinu odbourame az s tim mlikem asi :slight_smile:

Beji, pekne fotecky :dizzy_face:
6. led 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!!

tak koínečně paní zima dorazila i k nám s tím sněhem :grinning: Venku chumelí a chumelí, akorát mě štve, že nevím,j estli kuci budou fit. večer měl Erik 38, ted je dobrej, Alex se v noci taky dost propotil tričko, převlíkala jsem ho , ale přijde mi lehce nachrchlanej. tak cel zimu škemraj o sáňkování a sněhuláka a když konečně nasněží, jsou nakřáplí. no uvidíme, jak budou vypadat odpo. ted tam taky tak intenzivně sype, že bychom byli za 5 minut mokří. DOktora s kontrolou nohy jsem opět odsunula (ten nebude chápat, až tam jednou dorazím :sunglasses: :grinning: ) a v poledne mám masáž, na tu se tááák těšíííííím!!! :grinning:

Luci tak jsi mě nalomila, nevím jestli na to mám jít nebo nemám.

jo a holky mát erecht, s plínkama na noc to nijak nehroťte, hlavní jsou ty na den, že jo.. U nás to u obou proběhlo tak, že si sami řekli , že tu plinku nechtějí. Alex měl vždycky strašně pročůranou po noci, pak najednou že ji nechce a vydržel a ž do rána. takže je to asi v jejich hlavince, až oni sami budou chtít.

Kristi a co Miuška, už se skámošila s nočníkem? :slight_smile:
6. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danco, to ja jsem te nechtela nalomit, myslim ze to stoji za to videt! V tom 3D je to fakt zazitek :wink: Ja jsem predtim zadny takovy film nevidela.
Akorat pro me to proste neni film, ktery bych skoukla podruhe no. Ja moc nemusim americke velkofilmy, mam radsi evropske nizkorozpoctove filmiky.

Jo a ptala ses na sedacku, mam tenhle typ http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/lucija76/album/inspirace-do-noveho-domecku/5009619 ale v normalni verzi, jen jako sedacku s lenoskou na nohy.
Zatim je teda dovezena a sazim se, ze tak aspon tyden az dva na me bude koukat z krabice, nez mi ji Y. pomuze vybalit a postavit :slight_smile:)

S tema plinama souhlasim, to se nejde naucit, dite musi k tomu samo dospet.
6. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočenky :slight_smile:

Dodatečně gratulujeme Daléčkovi ke včerejšímu svátku, chtěla jsem tady nakouknout, ale pak jsem byla furt v lůžku, páč mě před 2 dny skolila angína :confounded:

Na Avatara jsem měla jít minulý týden, ale odřekla jsem to, i když recenze byly vynikající, já takovým filmům neholduju, nikdy jsem nešla do kina na sci-fi a neudělám to ani teď, jedině že by mě někdy v budoucnu přemluvil Mára, až tomu bude rozumět, jinak ne.

Béji v první moment jsem myslela, že v kočárku je Marky a ty jsi sem dohodila staré fotky, ale pak mě napadlo, že je to Jindra, ne fakt v čepkách jsou jak jeden, k nerozeznání :dizzy_face: Na boby jsme byli minulý týden, z toho jsem pak chytla tu angínu, Máru jsme nemohli dostat domů až po 2,5 hodinách. Koupili jsme mu ty Pinguiny a jezdí úplně samy. Dnes vyšlu odpoledne Lauru s bráškou, máme kopec hned za barákem, takže na ně vidím :wink:

Luci sedačka pěkná, měla jsem mít tu samou, ale pak jsem se rozhodla pro jinou. Odrazovaly mě na tom ty sedáky, když se rozložila měla jsem strach, že se to bude rozjíždět, páč Rosin na ní chrápe denně když je tu. Tak jsme nakonec zvolili tu naši. Ale do vašeho domečku se bude hodit bezvadně :wink:
6. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme na tancovani nesly, prachsproste jsme zaspaly :grinning:
6. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedačka super!! já začínám pomalu taky uvažovat o výměně. i když jak tu byl čalouník upravovat ten konec na nohy, tak říkal, že je velice kvalitní, festovní, že už dlouho neviděl tak kvalitní kostru. no tak nevím.. počkám, jak to hoši odrovnají a půjde. Akorát asi zas zůstanu u té světlé,mně se to pořád líbí :wink:
6. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky moc americké velkofilmy neoslovují...jsme asi barbar ale mě nebere ani pán prstenů...no radši mám český co mi něco připomínaj u toho s alespoň zasměju...a zaroním slzy :wink:

avatar určitě bude manža stahovat, takže neuvidíme kvalitu 3d ale toho se zřeknu a kdyby pak měl někdo zájem určitě můžu zaslat :wink:

Luci sedačka pěkná...sousedka si pořídila podobnou teda s tím jedním podnožníkem takže má takový L ale abyhc pravdu řekla do anšeho pidi 3+1 to asi není to nejvhodnější, protože pak nemáš ani kudy projít..zato do domečku bych pořizovala klidně do U :slight_smile:

Dani ať jsou klucánci ok...Dála se taky dneska probudil nějak trochu chrchlavý ale snad to rozchodíme...

andrejko jaký jsou boby pinguiny? máš nějaký odkaz? my máme sáňky dle mého to je ideální nestudí od země ale o bobech uvažuju
6. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, ahoooj, zase angina :sweat_smile: ajajaj. No tak se rychle vylez!
Ty ale to asi nebude ta stejna sedacka, pac tahle se nedela rozkladaci.
6. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, já právě viděla takovou, měli ji v akci za super cenu a byla normálka do L a když se měla rozložit jako lůžko přidal se tam jen takový mohutný taburet. Akorát jsem měla strach, že se to bude rozjíždět...takže máš teda jinou než jsem myslela já.

Dragi Pinguiny měli v Tescu za akční cenu 349,- Kč a jsou jak saně, taky vyvýšené s úchyty na ruce. A jedou fakt bezvadně, zvládnou každý hrbol a nepřevrátí se, bezva stabilní. Kouknu, jestli někde najdu odkaz.
6. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, napodobne, ja jsem ani Pana prstenu snad nevidela :sweat_smile:
6. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem Pána prstenu taky neviděla, hihi :sweat_smile:

Tady je odkaz na leták: http://www.floowie.com/read/letak44cz-hm-od/
6. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pana prstenu jsem tez nevidela, to me vuuuubec nebere
6. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my nikam asi nejdem, erik má teplotu a alex je taky nějak nakřáplej, zatím teda bez teploty, chjo chjooo..

Pána prstenů jsem taky neviděla, já tyhlety věci taky nemusím. proto s tím avatarem váhám..

andrejko ty pinguiny jsem měla vloni v zelené, jsou super. akorát jsem je už prodala a šla do klasických saní, páč se musíme svézt 3 :grinning:

vůbec teda nevím co dneska budu s klukama dělat, chudáčci, tady skandovali sněhuláky a jak taťka musí přivázat na sáňky provaz a jedeeem a ted je musím nějak zabavit doma. přitom bych potřebovala dneska zabavit sama :grinning: :sunglasses: :grinning:

došlo mi kafe, prů.er, piju tady jakýsi capuccino, strašnej čůrek :grinning: :sunglasses:
6. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne je pekne blbe, kua. Furt na hajzlu, to doufam,ze to rychle prejde
6. led 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani kafe posílám :slight_smile:

chudáci klucánci tak ať to není nic vážnýho

kristi tobě to přeju zrovnatak :wink:

já se z toho mýho chlapečka asi zblázním...on tak strááášně zlobí, odlmlouvá, furt vříská...děsný...a ten bordel tady ...
6. led 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem si vzpomněla, že jsem chtěla napsat něco k tomu hravému učení...mi děsně rozčiluje jak tam ten malej kluk neumí r...to je fakt docela blbý, když se děti zrovna učí mluvit a slyší modvá...no to jen tak naokraj asi to byl nějaký protekčňáček, teda ne že by Dalimil R uměl, ale právě proto...
6. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
marodkom zelame skore uzdravenie,u nas tiez choroby prekvitaju jedna radost,to snad ani nie je mozne,kiko ma uz od septembra(9) stvrte ATB :angry:
malinka taha uz stvrtu hodky,to je take zlate dieta :slight_smile: z to kiko to vybavi za oboch ze ano,certisko jedno,teraz je akurat ticho co pozera rozpravku,inak katastrofa a hlavne teraz ked je vkuse doma zavrety
my uz "R" celkom fajn,niekde uz pouziva automaticky,niekde ked ho opravim tak zopakuje a nieco este nevie napr ked je "pr... a nieco ,tak to mu este nejde,ked mu poviem povedz pekne "preco?ô -tak on povie "rrrrrrrrrpečo? " :slight_smile:
6. led 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi o bordelu mi ani nemluv, nemám na nic náladu, zrovna jsem hoďku a půl hajala, pak za mnou došel do postele Mára a chrupká, takže se asi do něčeho pustím :sweat_smile: , bych tu potřebovala na pár dnů Mori uklízečku, ta to dělá s radostí :grinning:

Jinak bych už měla taky uklidit stromek, ale když mě se táááák nechce :confounded:

R u nás nehrozí a ještě asi dlouho hrozit nebude...

Dani ať se Eriček brzy uzdraví, Mára měl v poslední době taky 1-2 dny teplotku a vždy se z toho dostal bez prášků, tak snad to bude něco podobného. U vás je akorát blbís, že si to předáváte navzájem, taky čekám, kdy ode mě Mareček chytne tu angínu :confounded:

Saku rrrrpečo fakt dobrý :grinning: , a Sofinku ti závidím, to neznám v tak miminkovském věku spát 4 hoďky, Mára měl hubu dokořán snad co 2 hoďky :sweat_smile:
6. led 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku kiko přece krásně říkal rybka, když ještě Dála mlel japonsky :grinning:
6. led 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas R taky nejde moc dobre, je to tezky i pro dospelaka, natoz pro decko

ja jsem taky lezela, Mia si hrala, bordel mame totalni,ale nema smysl uklizet, kdyz jedeme pryc, ze?
6. led 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsme obehli slevy, a Lea ma obrtasku veci na pristi rok, Yann ma troje dziny a nejake trika a ja mam prd... Tak zitra rano znova a sama :grinning: :wink:
Koupila jsem ji na ten tyden v cechach i boty s koziskem, to je vzdycky takova skoda, pac tady je nevynosi. A jeste musim sehnat nejaky otepleny kalhoty do snehu, to taky vubec nema :sweat_smile:

Dragi, ale taky jsem si toho chlapecka se sislavym R vsimla, a rozciluje me to.
U nas nehrozi ani R ani spousty dalsich pismenek :grinning: Povida pekne ale komoli vsechno. Telefon - etifon, kloboucek - bobocek, merci - peti, cepice - ipice ... a tak dale :slight_smile:))

Stromek jeste neuklizim. Je to takova pekna dekorace v tom nasem prazdnem obyvaku :slight_smile:)

Shanim nejaky pekny tv stolek, konferencni stolek, jidelni stul a zidle, neporadite mi nejake dobre stranky, kristi? :wink:
6. led 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tfuj tfuj at to brzy prejde.

Kristi, tobe taky, vy jedete kdy na ty hory?
6. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako o bordeli sa ja uz radsej ani nevyjadrujem,u nas je to nonstop bordel :unamused:
kiko zas pre zmne nevie povedat " L" vsade treskne "v " miesto toho ,no co uz,snad raz sa nauci...
streomcek aj my este mame a taky tyzden este bude,sa mi nechceeee totiz :grinning:
6. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je telefon-kokolonč, čepice-piče, láska-láčka, vlak-tačk, koleje-kokoje, Marco-Mako, houpačka-opačka, věčně slyším Maka to nebauí-Marka to nebaví, to je buboč-to je blbost, když je něco v telce co ho nebaví :sweat_smile:, já či lád maminku-mám rád maminku atd. :grinning: Ale taky říká že Aua je magol, protože mu tak párkrát řekla Laura a on to teď občas, ne teda pravidelně díky bohu říká :sweat_smile:
6. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa vcera nasmiala jak nieco nevladal zdvihnut a ze :ja to nedokazem mami" :grinning: no mam dost obcas co zapoti
čepice -piče :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi takový zlobiče přesně mám doma taky. zvlášť dneska, jsou celej den doma, síla :angry:

holky alex začná pěkně chraptit, přeskakuje mu hlásek, neznáte na to nějakou domácí medicínku? teplý mlíko s medem a vincentkou? ale to do něho nenarvu... :sweat_smile:
6. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek