• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Beji tys taky hodná :grinning:
23. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já bych je vrazila do pokojíčka, jen bych hlídala, aby to přežili :grinning: ...to dělám i nyní :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík, jsem 17. :wink:
teda draga to je mi fakt líto, to asi nezbejvá nic jinýho, než najít nějakou soukromou školku, co. a nastoupit můžeš asi jen na oko, ne? když pro tebe nemají místo, tak ani nemáš kam. kamarádka si to taky teď vyřizovala a nejde tam ani na den, jen schrábně penízky a vrátí všechny věci :unamused: ale je to fakt k nasr....
23. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dragi, odstupný?? Takže Ty se nebudeš vracet do původní práce? To bysme nějak udělali, abys mohla nastoupit. To jde o pár dní nebo jak? Max. sbalíš na pár dní kufre a my vás ubytujem :wink:
Leni, tento hlídací systém plánuji do budoucna :grinning: :sunglasses:
23. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mě volali ze školky už před 14 dny, že máme trvalé bydliště uvedené jinde než Praha 8, si to kontrolovali, tak máme smůlu, ale že tady bydlím 6 let, jen jsem byla líná si přehlásit pobyt z Moravy do Prahy, tak mám smolíka pacholíka..no, tak nyní jsem přehlášená na P7, přihlášky se dávaj na začátku měsíce, tak to zkusím, co nám nyní řeknou...jsem myslela, že když mu budou 3 roky, tak musí vzít a máš práci :fearful:
23. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt nedomysleny, ono je to ale snad vsude, nezbyde nez doufat. To kdybychom nemohly do prace, tak pujdem na pracak?
23. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni velký kulový, se na tebe všichni vyprdnou, když nemáš sponzorskej dar, tak ti ho nevemou :angry:
draga a co v jiný vesnici kolem kladna? u nás jsou taky děti od jinud, máme celkem prázdno, teda doufám, že i letos a lukyho mi vezmou, bych byla totál v prdce, mužík asi s nej. pravděp. přijde koncem roku o místo a tak musím do práce chtě nechtě. i když to máme v práci taky nahnutý :unamused:
23. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi asi jo, tak by byla aspoň podpora, že:grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, o to nejde, nechci si platit soc. a zdrav. ze jo. ja budu doufat, ze mi ji vezmou
23. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,minule stačilo, aby manžel ukázal občanku, že má trvalé bydliště tady a bylo, Verunku vzali, ale najednou kontrola a děti mají bydliště u matky, tak smůla.. :sweat_smile: se tomu už směju, ale byla jsem vytočená
23. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni ve vesnicích kolem kladna je to stejný...všude nátřesk...jako třeba v Lužné u Rakovníka, kde bydlí tchýně berou děti od dvou let, tam by mi ho i vzali, ale jak jako mám nechat malý děcko celý týden u babičky a vidět ho jen o víkendu..to neudělám.... :unamused:

kristi nevím asi jo asi na pracák a nezaměstnaná do té doby než mi ho vezmou...bordel
23. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, jo na pracák, kvůli soc.a zdrav.poj., já musím na tu sociálku, když Vikin nebude moci ze zdrav. důvodů do školky, já jsem nahlásila rod. dovolenou na 3 roky, co dál, si taky nechci platit soc. a zdrav. sama a být jako doma a pak v důchodu dělat do 70, páč jsem se s nemocným dítětem válela doma :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je teda taky na pytel...
Tak to je mazec, ja jsem taky myslela ze je berou automaticky :sweat_smile:
leni ty jo to si děláš prdel, ne? bydlíte s otcem a otec tam trvalý má, tak jako oco jim doprdele jde????to bych asi vraždila :angry: :angry: :angry:
tak se stěhujte k tchýni na celej týden :grinning: :grinning: :wink:
23. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci mají povinnost do předškolní, ale ani to neplnějí, jak jsem slyšela :unamused: což je fakt jako hustý :frowning2: :cry:
23. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ale muzu vas potesit, budte rady za 3 roky, tady to matky resi ve 3-4 mesicich, kam vrazit dite na hlidani... :wink:
23. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni nojo předškoláky ale co jako máš dělat s těma prckama...jako já klidně ještě budu doma, ale proč teda dělali mateřskou na 2,3 a 4 roky, když ty co mají zvoleno 2 a 3 se pak nechytaj...to je bordel asi jdu psát panu Nečasovi, nbo kterej debil tam teď sedí :grinning:
23. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
by nám měl pěkně stát platit mateřskou do tý doby než dítě vezmou do školky...já nemám problém s prací ale s umístěním dítka, že
23. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ale tys psala, že jeslí i školek máte v francii dost, nebo ne?
23. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, se nám systém trochu víc než sere :grinning:, kdybych měla podnikatelskej potenciál, tak hlídám děti :grinning:

Luci, a kam ty děti dávaj? to mi řekni, se jim vyplatí au-pairka či jesle ve Fr.jsou časté?
23. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Leni si nedělej prču...já jsem už uvažovala, že založíme něco jako mini školku, ale kurňa já zase ty cizí děti tolik nemusím... :grinning:
23. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji teoreticky asi jde o pár dní ale nikdy nevím, jestli mi třeba nevytvoří nějaké jiné místo, podobného charakteru, že :sunglasses:
23. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, skolek je dost, od 2,5 roku.
Jesli je malo, a tak pokud nesezenou misto v jeslich od tech 3-4 mesicu (zacit hledat nejlepe hned jak otehotnis), musi si platit chuvu, co hlida deti bud u nich nebo u sebe doma. Au pairky jsem tu jeste u nikoho nevidela.
Anebo se nechaji zivit manzelem, jako ja, ale taky jsem dost ojedinely pripad. Z celeho okruhu znamych jsem jedina "zena v domacnosti" :sweat_smile:

Ja asi tedka zacnu takhle hlidat deti, normalni praci jsem zatim nesehnala a dokud nesezenu, tak si vyrizuju papiry na hlidani u sebe doma :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, Dragi, ať platí mateřskou, když nemáš dítě kam dát. :angry:

Moje kamarádka má kluka, co měl 3 roky teď v lednu a taky jí ho nevzali. Ona má naštěstí maminku v důchodě, která je ochotná jí ho až do září hlídat. Takž do práce nastoupila od novýho roku. Ale takový štěstí taky každej nemá, že.

My jsme se o tom s manžou bavili, že s Naty to snad vyřešíme tím druhým prckem a pokud ten by se narodil taky nějak "blbě", tak bych si další mateřskou dala rovnou na 4 roky. Ať je pak klid.
23. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, to je situace, no jedine si jeste nastehovat tchyni k vam domu...
23. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem našla kritéria přijímání

Kritéria pro přijímání dětí do mateřských škol zřízených Statutárním městem Kladnem

Do mateřských škol budou přednostně přijímány děti, které před zahájením příslušného školního roku dosáhnou minimálně tří let věku a jsou přihlášeny k trvalému pobytu ve městě Kladně. Pro účely zápisu budou za tříleté považovány i děti, které do 31. 10. příslušného kalendářního roku dosáhnou věku tří let s tím, že dítě musí být od počátku připraveno plnit požadavky stanovené školním vzdělávacím programem dané mateřské školy.
..........................
V případě, že škola umístí všechny tříleté děti, jejichž trvalý pobyt je na území města Kladna, může případně přijmout i děti mladší tří let na 5 dní v měsíci a děti s trvalým pobytem mimo město Kladno, a to až do výše hygienické kapacity školy.
23. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je v Kladně asi narváno dětma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a můžu ti poslat Dálu? :wink:
23. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je to tak:
Do mateřské školy budou přednostně přijímány děti s trvalým bydlištěm:

1.podle § 34 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., zákona o předškolním, základním středním vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon)
- k předškolnímu vzdělávání se přednostně přijímají děti v posledním roce před zahájením povinné školní docházky. Pokud nelze dítě v posledním roce před zahájením povinné školní docházky přijmout z kapacitních důvodů, zajistí městská část Praha 11, v níž má dítě místo trvalého pobytu, zařazení dítěte do jiné mateřské školy.
- děti s povoleným odkladem školní docházky

2. děti zaměstnaných rodičů
    - děti, kterým budou v průběhu šk. roku 4 roky
    - děti, které mají v MŠ sourozence
    - děti matek samoživitelek / otců samoživitelů /
    - děti, kterým budou v daném kalendářním roce 3 roky

3. Děti nezaměstnaných matek a matek, které jsou na MD s dalším dítětem
     lze přijmout pouze v případě, že jsou v MŠ volná místa.

4. a dále děti s trvalým bydlištěm mimo území školky

23. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek