• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dani to ti neporadím, já do toho našeho pacholka nenarvu nic, jsme furt u čípků. Jo co miluje je sprej do nosu, to si stříká sám :sweat_smile:

Saku mě se zas líbí jak Mareček říká "maminko co se stalo? Nic se nestalo?". Jinak když mu něco nejde říká Mako to neumí :slight_smile:
6. led 2010 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás frčí ..Ginga je blbej, máma je táta, pdeli (v prdeli...to nevím kde to zaslechl...) a další pěkné hlášky....
jinak umí pěkně Dalimil Hasal

Dani nevím možná i ta cibule s cukrem...a taky dávaj na plíce tvaroh, nebo ten eukalyptový *džem* jsem mimo nemohla jsme si vzpomenout na slovo mast... :grinning:
6. led 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
sprej si taky stříká sám...a hlavně do pusy :wink:
6. led 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Tak dnešní den opravdu programově nabitý, uf. Nicméně vše fajn. Majda ráda viděla bratrance i tetu a domluvili jsme se, že až se vrátí z hor, přijdou zas a tentokrát vezmou i sestřenici :slight_smile:
Bratr Jindřich dnes začal chodit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Na to, jaký byl lenoušek - začal se otáčet na přelomu šestýho a sedmýho měsíce, to fakt rychle dohnal :sunglasses: Oproti Majdě začal chodit asi o dvacet dní později než ona, boreček :dizzy_face: Jsem si zase zaslzela :sweat_smile:
Majda mluví taky docela blbě "homem - honem" "ponoct - pomoct" "pomim - promiň." Ale zlepšuje to, takže jí opravuju, ale nijak to zatím neřeším. R neumí vůbec - můj malý vietnamec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Poslední dny má oblíbené věty "neumim a neozumim" :grinning:
6. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný den všem!!

Poměřím přes den teploty, nejradši bych je nachvilku vzala ven, doma to je fakt dloooouhýýýý..

Bejiiii veeelkáá gratulka, to je náádherný!! Bratr Jindřich je náhodou šikulka!! Závidím, to je velký přelom :grinning:
7. led 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,

tak jak marudci? uz je to lepsi?

Beji, gratuluji k chozeni :dizzy_face: Je to velkej chlap uz, zadne mimi :slight_smile:

U nas dneska rano ledovka jak prase, tak jsme nejeli do skolky. Mame tu hned u domu takovy sjezd z kopecka a hned zatacku, tam bych urcite skoncila ve krovi :slight_smile:)
7. led 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
gratulace velkému bratru Jindřichovi :slight_smile:

Dála se pořád slíká donaha...co s tím???

jinak Beji vidím v mluvení značnou podobnost...m nísto n :sunglasses:
7. led 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci dobře děláš :wink:

dragi a mně si hlavně teda Erik pořád sundává papuče a ponožky a lítá bosej a odmítá se obout. a to mám v kuchyni celkem fest studenou dlažbu, táhne tam ze špajzu asi nějakou škvírečkou a chladí to zem. jsou to magůrci :sunglasses:
7. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky děvčata, já dnes byla na pohovoru u chlebodárce, tak jsme se dohodli na neplaceném volnu do září/říjen a pak se domluvíme, co dál, zda výpověď, práce na zkrácený či plný úvazek. Soc. a zdrav. za mě bude platit snad stát a u nich budu vedena jako zaměstnanec. No a budu koukat po nějakým přívydělku, páč penizky nějak nejsou :unamused: ..ale snad bude lépe :wink:
7. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tak mama za sebou uspesne kontrolu na gynde,vsetko ok,antikoncepcia predpisana,takze mozeme veselo " vystrajat" s manzelikom :slight_smile: sa uz vytesuje,chudak po takej dobe :grinning:
beji,gratulujem jindriskovi k prvym krocikom :slight_smile:
dani,kiko sa tiez vkuse vyzuva,potom ze je nachcipany stale, ato tu mame saunu pritom,ale predsa len tie podlahy su studene :angry:
a u nas je najoblubenejsie slovo momentalne "nie"-na vsetko niejest nie,obliect nie,vyzliect nie...no na vsetko nie nie nie :angry:
draga,dalik asi nacvicuje na buduce povolanie :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás se už taky kašle, se z toho fakt picnu ...měsíc klidu a nanovo...vůbec nevím jak to budu dělat, když případně půjdu makat...

já si nějak neumím ten návrat do rachoty představit, že toho malýho zlobivce celý den neuvidím :cry: mi to začíná být líto....

leni seš si jistá, že to bude platit stát?
7. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Lea taky nesnasi papuce, uz jsem ji koupila troje a zadne mi nechce nosit, dole mame ledovou dlazbu, ale nenecha si rict a lita jen v ponozkach. Od vcera teda nosi nadoma ty "rudede boty" (ruzove snehule), co jsem ji koupila do ceska :grinning: Dokonce si je musela vzit na noc do postylky, se picnu :grinning:

Tu zamenu za "m", jako bych to slysela u nas :slight_smile: treba neboj - meboj, nemam - memam, na zemi - na memi...

Me nejvic fascinuje, jak vsemu rozumi, se bavime spolu s Yannem o necem, a Lea nam to vecne komentuje :slight_smile: Dneska mu rikam, ze se docela bojim toho letu (jakoze bude snehova kalamita a nekde ztvrdnem) a Lea hned pribehne "maminko neboj, letadlo nespadne, udelame bravo potom (jakoze zatleskame pilotovi pri pristani) :dizzy_face:

Leni , nemel by to platit zamestnavatel?
7. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci bravo je výborné...Dála je taky rozumbrada...u nás pořád slyším: kam jdeš maminko? a víš to maminko? víš to?

zrovna přemýšlím kdy zajdem na 3.kontrolu k mudře...to bude asi zase ukázka vzeklouna :grinning:
7. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak asi zaměstnavatel, když jsem zaměstnanec, co? se ještě zeptám :wink:
7. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
leni to spíš...vlastně budeš mít jako neplacený volno...ty jo já normálně fakt nevím co si bez toho mýho cvrčka celý dne počku :frowning2:
7. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jééžiš já těmhle věcem taky vůbec nerozumím, musím někam zajít zavolat, vyřídit to, fuj tajksl. taky nevm kdo jak kdy to platí, ale mně to každopádně bude platit stát, jen nevím jak dlouho. no, v pondělí vyrazím asi po úřadech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Děkujeme všem za gratulace, už je fakt "velikej" :sunglasses: :dizzy_face: Dnes si vyzkoušel vylézání a slézání z hracího stolečku + dva docela blbý pády. Jeden dozadu, druhej horší - po hlavě... Zvládl oba, ale dávám na něj radši větší pozor.
Jéé, tak to jste mě potěšily se záměnou "m" a "n" :slight_smile: Dnes jsem tu měla na návětěvě kámošku se synkem a Marky hlásí "Máme buštu/buchtu, dáme tatínkovi, maminkovi a Majdovi. Teta Keol/Kerol a Tyštůfek/Kryštůfek taky dostane" Tak jsme si teda dali všichni :grinning: Má nový slovo a to je "špajzák" (což je špajz nebo spíž či jak tomu říkáte :slight_smile: Netuším, kde to slyšela :sweat_smile: Asi si to sama upravuje. Dnes řekla Jindříškovi "musíš stojit," což je stát. Asi si to upravila po svém. Když se Jindříšek naučil stát, tak jsem říkala, že krásně stojí, pašák :dizzy_face: Takových slov má víc.
Se svlíkáním neporadím, Marky to nedělá.
Ahoj Leni :slight_smile: Od září ti Vikyho vezmou do školky? Nebo vlastně asi oba, Verča ve školce ještě není, viď? To se vlastně ptám asi brzy, na přihlášky je ještě chvíli čas.
S úřadama všem držím palce :wink:
7. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hezké ráno :slight_smile:
Tak i tady trochu nasněžilo a stále trošku posněhává, takže půjdem bobovat :sunglasses: I když buď je mlha nebo inverze jak prase, asi spíš ta inverze :unamused:
8. led 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek!

beji - trochu nasněžilo?? :grinning: tady je hotový sněhový šílenství :grinning: večer jsme se měly jset s babama na pivko, tak nevím, jestli to holky nezruší, bydlí kousek za Brnem, jstli se jim do toho bude chtít lézt.. achjo , mno, těšila jsem se.. tak holt vyrazím jindy.. Erik furt 37,3. k doktorce ale ještě nepůjdu, myslím, že to je jen nachlazení. necháváam to vyléčit se samo, jen víc citronu :wink:

Jsme si s mužem říkali, že zajedem lyžovat, ale v tomhle na to teda kašlu.V tomhle počasí se dá akorát sedět u grogu v hospodě :sunglasses: Uvidíme příští týden, jestli by tcháni pohlídali kluky na pár dní..
8. led 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dani, tady tak 3-5 cm... O šílenství zatím nemůže být řeč, ale docela se rozesněžilo. Ven jsme nešli neb Jindra mi vytuhl dřív, než jsem nás začala oblíkat, resp. než jsem narvala pračku - k oblíkání jsem se nedostala vůbec :sweat_smile:
8. led 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je teda nadílka pořádná a padá a padá :slight_smile:
8. led 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
dragiii hezkýýý, pěknej rekordííík!! ufonko!!!
8. led 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani díky ale na tebe stále nemám :wink:

tady taky snížkuje... :slight_smile:
8. led 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
S tim snehem to rada slysim. Lea se uz na snih strasne tesi :dizzy_face:
Akorat teda nemuzu sehnat zadne teple kalhoty pro Leu, jako oteplovacky. Jedine co jsem videla byly za 40eur a to na tech 10 dni nema cenu.
Nevite jestli neco takoveho neprodavaji vietnamci?
8. led 2010 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady je nějak prázdno :astonished:
My dnes byly za holkama koníkářkama v Český Lípě :slight_smile: teď je Kájuš u babí, tak mám klídeček :sunglasses:
Taky tu chundelí, tak konečně jsou zasněžené i chodníky, tak zítra vytáhnem konečně saně :grinning:

luci - jasně že prodávaj :wink: myslím, že u nich tak za 300,- seženeš. Teda myslím kombinézu přímo. Ale kalhoty určo taky budou.
8. led 2010 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky mori, to tam nekoho vyslu :slight_smile:
8. led 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak mi odpoledne volala paní ředitelka ze školky, že mi vezmou Veroniku. My tam chodíme do školičky, tak se učitelky asi přimluvily, páč viděly, jak to je na palici, že se starám o dvě už tak velké děti, tak snad to klapne a bude tam chodit :wink: a zvykne si a já si konečně užiji jen jedno dítě :grinning:
8. led 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, to jsi rada, co? :slight_smile: Verunka si urcite zvykne a bude se ji tam libit.

Co jinak vyrabite? Muz sel dneska s klukama ven a ja budu cucet na netu, premyslim jaky filmik si mam stahnout na koukani....
8. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj ženy....u nás sněží a sněží a Dála kašle a smrká...se z toho fakt asi zblázním....

Luci my máme od vietnamce oteplené kalhoty, takže prodávají určitě ...akorát pozor na ty velikosti, chce to vzít trochu větší, třeba Dála má od nich 110 a jinak nosí tak 104 i 98 :wink:

my máme ten avatar....Luci to jsem se tě chtěla zeptat, kvalita 3D v kině znamená, že jste měli ty brejličky?

Leni tak to je fajn a co Verunka, myslíš, že už to zvládne? jsi s ní měla nějaký problémy komunikační ne? mě teď Dála začal sabotovat školku (jesle), že nepůjde, že tam nechce...no měl velkou pauzu...to jsem zvědavá jak to zvládne od února natvrdo :astonished:
9. led 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dragi, no to nastve, tak snad se z toho Dalik brzy dostane.
Diky, u nas ve meste (kde bydlim v CR) jsou skoro vsechny obchody vietnamske, tak to asi nebude problem sehnat :slight_smile:

Brejlicky jsme v kine nafasovali. Bylo to dobry, clovek mel v jednom kuse pocit ze na nej z filmu neco prileti :slight_smile:

A neboj, ve skolce si zvyknou vsichni. Sem tam to je i u nas rano trosku stres, Lea treba dobry dobry, a pak se najednou rozhodne ze tam jit nechce, tak nastane premlouvani, domlouvani, odchod se zdrzuje, kdybych pospichala do prace tak nevim nevim.. Ale kolem toho 3. roku uz snad budou zase o trosku rozumnejsi :wink:
9. led 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek