• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobré ránko ! Tak víkoš je tu, taťku máme doma, už chtěl s Kájou vyrazit na saních, ale furt tak hnusně fouká, že to je dost nepříjmený .. tak jel zatím s Formanem do autoservisu se domluvit na nějaké opravě. Snad do odpoledne vítr ustane, ať můžem jít ven - Kája moc vítr totiž v lásce nemá :sweat_smile:

Kájuš včera nejdřív chtěla spát u babičky, i se tam vykoupala, najedla a pak prej že kňourá a chce dom, tak jí musela babička přivést. Nevim, poslední dobou je nějaká ustejskaná :unamused: Když tam je třeba odpoledne, tak k večeru nás už shání :confused:
No ale spala dnes do 8h, takže paráda :sunglasses:
9. led 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko přeji!! :slight_smile:

tak včera večer jsem nakonec vyrazila, kamarádka se hecla a dojela taxíkem. jééé, to jsem byla ráda, už jsem potřebovala vypadnout z bytu, kluci jsou ú)plně neskutečně protivní, at dělám co dělám. takhle jsem je snad ještě nezažila. bohužel u nás nachlazení furt trvá, oba maj lehce přes 37, to bych s nimi asi měla být doma.

Na toho Avatara bych teda zašla, ale není hlídání, chjo chjo.. Babičky večer nějak nechcou, chůvička bere atb a má ve špitále prá pacienta s prasečí chřipkou, tak to jsme zavrhli úplně. tak asi budeme doma, no..
9. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se i přes chrchle vydali ven do sněhu, Dála se tam válel jak janek, jsme zmrzlí tak jsem zvědavá co z toho bude....

avatar jede v dvd a je to takové zvláštní....pro mě nic moc ale věřím, že těm kdo tohle rád, se to musí líbit...pěkné efekty :wink:
9. led 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byli odpo všichni venku, vzali jsme samo saně, tak Kájuš se vozila, jezdila z kopečků, obešli jsme jich několik :wink: taťka jí tahal nahoru a jak sjela, tak vždy volala "tatíku etěěě " :grinning: no sranda. Pak se vyblbla i ve sněhu, no hrozně se jí to líbilo :grinning:
Pak jsme se stavili u mamky, a teď k večeru jsme jí z venku nemohli dostat dom, furt by řádila ve sněhu :grinning:
9. led 2010 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou neděli.....

u nás sněhu jako na horách...a kašel jak u tuberáků....
10. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou neděli.

:slight_smile:

U nás už chrchleme všichni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: sněhu hodně, ale už druhej den do něj prší, takže lahůdka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda ! U nás se nekašle :sunglasses: sněhu fajně :grinning: pořád padá :grinning:
10. led 2010 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taktéž padá a padá ...dopo jsme byli venku, Dála opět jako včera úplně vyjančenej...jen ten kašel je hnusnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supr snehove zpravodajstvi :slight_smile:)

Francie je taky cela pod snehem, ve zpravach furt jen ukazujou jak nekde odhrabavaji snih a tak.. Vypada to tak, ze budeme muset na letiste vyjet o den driv, abysme cestou nekde nezapadli :sweat_smile:
10. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek devcatka, tak jsme doma, je mi skvele, bolej stehna, ale za ty 4 dny na sjezdovce jsem se fakt vypilovala, jezdim skoro jak drak :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak cesta byla mazec, na horach min snehu nez tady
10. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

tak já mám za sebou ortopedii (jindy narváno, dnes nikdo), velkej nákup, přijdu domů čekám rámus a všichni moji chlapi ještě spí. a nakonec jsem první i tady, no néé, dneska je to všechno nějaký spomalený nebo co.. :grinning: :grinning: to bude asi tou horou sněhu! :grinning: :sunglasses:

Není nad čerstvou, ještě teplou cornbagetku, uááá, chrochtááám , to bych mohla každý ráno!!

Luci - kdy vlastně jedete, už tedka někdy, že? :wink:
11. led 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja si uzivam ranicko doma, konecne klid :slight_smile:

musime taky do kramu, jesteze mam ty zimni hadry, pac jinak bych nesla.
11. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás stále sněží už máme asi půl metru...šílený ale krásný...no a samo kašel a smrkance nabývají na intenzitě...no ale stejně asi ven půjdeme
11. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ! Tak tady půl metru není, ale je fajně :slight_smile: A Kája mi dnes začala smrkat :unamused:
11. led 2010 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
snehulak nebude, pac je to prasan a nejde to , kua....ale dobry, ze otevru okno a Mia si muze litat venku na snehu

odtrojila a vyhodila jsem stromek, hned je tady vic mista
11. led 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - taky se musím dokopak, já to odstrojování fakt nesnáším :sweat_smile:

My jsme dnes trčíme doma, z Káji lítá rýma :confounded:
11. led 2010 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mia je nastesti je nastesti naka odolna, doufam,ze ji to vydrzi
11. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dneska po 5-ti dnech vzala ven. Alex je už podle mě dobrej, ale Erik odkašlává, ale i tak jsme je vzala a sáňkovali jsme. uvidíme, co to s erikem udělá. tak jako tak jdeme pro jistotku zítra dopo k mudr, at si je poslechne.
nejvíc u nás marodí tatínek, pak jájsem jakási nachlazená, jsme to lapli od dětí asi.. :sunglasses: Kura tak doufám, že to přejde, páč jsme chtěli jet o víkendu do Alp.
11. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Roba zase prisel s tim,ze bysme mohli o viku do Spindlu, no to jsem zvedava teda
11. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe, tady nikdo nebyl, to je teda des bes, devcatka. Ja uz davam kaficko, dneska mame nakupni den, boby jsem objednala po netu, pac tady nikde nemaji, tak snad prijdou bez prijde obleva. :slight_smile:
12. led 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

vyexpedovala jsem rodinku do skolky a prace a premyslim co budu delat driv, mam tu toho nak moc :sweat_smile: Zacnu kafem :wink:

Letime az v sobotu, ale uz v patek pojedem na letiste, pro jistotu, prespime tam nekde v hotelu.
Tyden pred odjezdem mame narvany jako vzdy. Vcera povinna vecere u tchyne, dneska kolaudace u kamaradu, zitra turnaj v pokru, ve ctvrtek jsme taky pozvani na veceri, a v patek se jede.
A sranda, auto od vcerejska v servisu (to, se kterym mame jet) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus děvčátka...

Kristi ty nemůžeš sehnat boby v Praze? a já je chci jít dneska sehnat v Kladně...tak to asi nepochodím, my sice máme sáňky, ale když jdu nakupovat tak je lepší mít boby bo jsou skladnější do nákupního košíku...no jdu do terénu...tak se mějte :wink:
12. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek děvčátka.

my jsme byli u dětské doktorky, alex už je celkem dobrej, erik ještě chrchle, ale už jsme nemocní my dva, paráda. Lyže asi přesunem na jindy, to jsem takhle jela nakřáplá loni a málem jsem to na svahu neudejchala a každých 200m jsem musela stavět a smrkat.
Kristi jeďte jeďte, at se pořádně vylyžujete, dokud je sníh :wink:

dneska k večeru vyrazím pátrat po riflích, na těch mých se mi udělala díra přes celý koleno a zůstaly mi jen samý uzounký do kozaček, nepřetáhnu je přes zimní boty. :unamused:
12. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
no kiko uz koonecne chodi do skolky,zatial je cely vyteseny,tak dufam ze mu to vydrzi :slight_smile: rano ho nosi tatino do skolky,zatial aj vybera,kedze ma teraz volno,potom ho budem chodit bravat ja,len dufam ze zas volaco nenachyta..
malinka je zlata,v noci uz len raz papa,takze som aj v pohode vyspata
u vas je sneh??u nas ani ň,je okolo 3 stupne,takze nic nooo,kiko tento rok asi sanky ani nevyskusa veru
a zlomil sa mi zub sakraaaaa
12. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme bobyyyy hurá...jeden majitel sportu vzal auto a dojel někam kamsi ze známosti a dovezl jich 20...skoro jsem si přišla jak za totáče...fronta na boby :slight_smile:))

saku u nás je moře sněhu....chudinko zub au au ...já jdu k zubákovi ve čtvrtek brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky dámy! My dnes vyrazily dopo zaplatit školku - příští týden bude chodit na celé dopo, koupit bačkůrky na doma, páč jí už jsou zase malý a nakoupit.
K obídku jsem kuchtila játra s omajdou a rýži. Pak jsme šly obě chrnět, já si dala 1,5 hoďky a dáma spí už 2,5 h :astonished: :slight_smile:
Zítra jde do školky na 2 h.
12. led 2010 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi gratulka k bobům, to je fakt jak za totáče :grinning: :grinning:

saku to je na houby se zubem, no.. někdo to mívá - jedno mimi, jeden zub :unamused:

u nás za poslední 3 dny jel už asi 10x Krakonoš a lyžníci. kluci jsou do toho úplní blázni. naštěstí je to tak pěkný, že mi to ani neva..
12. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, no super...tady fakt nikde, zaplatila jsem se, snad do konce tydne prijdou a o viku pujdeme pekne bobovat...

ja jsem prezrana ale jeste si neco dam
12. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani u nás jede pořád dokola obecná škola :grinning: :grinning:

bobování super, Dála opět jančil :sunglasses:

kristi já si dávám pomelo...
12. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek