• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobré ránko ! Já mám Kájušku ve školce, ale jen na hodinku, páč její učitelka onemocněla a jsou ráno spojení. No ale lepší na chvíli, než vůbec :wink: už se tam těšila
13. led 2010 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme vzhuru a pujdem na tancovani, aspon zabijem pul dne
13. led 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!

my jsme spali do 9, náádhera. Tak si říkám, ještěže do té práce ještě nejdu, dkyž se kluci tak krásně rozespali :grinning: Musím mazat, jedu vyzvednout mýho taťku do špitálu, chudák, mu dělali nějaký harakiri se zubama :frowning2:

Krásný den přejem!!! :grinning:
13. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný zimní den :slight_smile:

my jdeme zase bobovat...to je fakt něco pro mě...nemám ráda zimu :grinning:
13. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ze školky jsme se ještě hoďku a půl courly venku s kámoškou, docela jsme vymrzly.

Vařit dnes nemusím, páč máme ze včera játra, jen uvařím rýži.
13. led 2010 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dáma poobědvala a je klid - šla spinkat :wink:
13. led 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ze vcera zamrazila adneska nevarim, pac muz nebude doma, takze si dame jen polivku a ja mam chut na caprese

tancovani super, i kdyz tam nebyla Nellinka, ale daly jsme to i tak
13. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli bobovat ráno i odpoledne....já už chci kurňa jaro :grinning:
13. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci jet kua na hory a to hned....
13. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám spí dítko u babičky, ráno jedem s manžou do Práglu - jedu k dr. a pak možná nějaký nákupy :wink:
13. led 2010 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sezrala jsem treti pytlicek octovych bramburku, no krasa....asi pujdem spat
13. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze,to je des to zemetreseni, chudaci :frowning2:
14. led 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mia mi trosku kasle, tak nasadime rovnou asi leky, aby to nebylo horsi :unamused: musime ale stejne ven, ch jo

a veceeeeeeeeeeer jdeme na Depeche Mode :grinning:
14. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

v noci jsem vypotila 3 trička, tak snad už bude líp. :wink:

Manžu máme pryč, tak se musím zvetit a vyrazit, ať se vyčurá Pepšonaut.

Krakonoš a lyžníci po dvacáté :grinning:
14. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra, Mia je naka divna, lezi a asi ji boli brisko, teplotu nema, tak jsem ji radsi fikla cipek preventivne, pac jdeme na ten koncert a opravdu nechci odchazet domu
14. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdár bazár!
Co to tu je za docházku :grinning:

Kristi ať je Miušce brzy lépe a užijte si koncert.

Mně se dnes Mára po skoro 4 měsících v noci počůral a jelikož se dnes nevzbudil na pití tak jsem to zjistila až ráno :astonished: ...ale paradox je, že jsem zrovna včera tak myslela na to, že už je šikovný, že se krom na začátku jednou nikdy nepočůral :slight_smile:

Tý jo to zemětřesení je katastrofa, chudáci lidi :frowning2: , hlavně ty děti a matky, co o ně přišly...raději nemyslet. Jsem zapálila svíčku a asi jim něco pošlu na konto....
14. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laura má dnes druhé Vánoce, dostala její vysněný mobil, když si ten svůj drahý po půl roce odrovnala...tak dostala levnější, tento...http://www.kasa.cz/mobily-mp3-gps/koupit/953599/samsung/samsung-s5230-star/
14. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile:
Já včera v Práglu u dr. OK, pak jsme se stavili za kámoškou v Pompu na Smíchově a nakonec jsme jeli do Ikei. Vybrali jsme tam noční stolky, přijdem do skladu a co myslíte - neměli je :rolling_eyes: až v pondělí. Takže jsme nakoupili jen pár drobností a tyč na záclonu do obýváku - chci si koupit tu provázkovou

V 10h jsem domluvená se šéfem, že se tam zastavím a projednáme můj návrat do práce ... se mi tam fakt chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andrej - mobílek pěknej :wink:

krisiti - jsem viděla ve zprávách, že tu má být Depeche Mode, tak jsem si říkala, že určo půjdete :wink: :slight_smile:
Co Miuška, dobrý ?

Kája trochu kašle, doufám, že do pondělka bude OK, páč má jít do školky
15. led 2010 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
nooo zlate casy skoncili,dosla mrcha dneska,fuuuj :unamused:
laura sa ma teda... :sweat_smile:
ja som si dorazilacez vianoce obidva mobily,takze idu len len,ale uz mam objednany novy tiez:

http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.mobily-too.sk/img_prod/nokia_7373.jpg&imgrefurl=http://www.mobily-too.sk/nokia/nokia-7373---1322/&h=300&w=377&sz=16&tbnid=E5FssZVKM8nYoM:&tbnh=97&tbnw=122&prev=/images%3Fq%3Dnokia%2B7373&hl=sk&usg=__uiiddN-MDA6h-vynTuZugZI1Y7M=&ei=wCJQS5-gKYOh_AaZq_mpCg&sa=X&oi=image_result&resnum=4&ct=image&ved=0CBYQ9QEwAw
kristi,ako miuska,dobre po noci?
my zatial v skolke v pohode,tak som zvedava kedy zas dajaku chorobu donesie...
15. led 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry den

vcera to bylo supeeeeeeeeeeeeer. Daleko lepsi jak loni v Edenu, fakt mazec....lidi ve vipku opet sedeli, tak jsme musely s kamoskou stat nahore,aby sjme si zatancily, ale dalo se. Vypila jsem toho moooooc, ale jako hrozne mooooc a zadna vopice, proste krasa :slight_smile:
15. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak dneska konecne jedem, zmatek jako vzdycky :grinning: ale leti nam to az zitra, tak vyjimecne nestresuju.
Predstavte si muj muz, klasicky se zacal balit ve 2h rano (s tim ze dneska je cele dopoledne v praci a v poledne chce vyjet) No a ve 3h rano zjistil, ze nema tasku, tak jsem musela v noci vstat z postele, prohledat barak od garaze az na pudu, a jeho taska se opravdu propadla do zeme :slight_smile:)) Takze klasika. My uz ani jinak odjizdet neumime :grinning:
Sbaleno teda nema.
Ja ted musim jeste v pul 12 na technickou s autem, takze je mi jasne, ze v poledne rozhodne nevyjedem.

Leuska mela taky vcera druhe vanoce, jsme ji koupili prenosny DVD, na ty cesty se to fakt hodi.

Mori, tohle mi u nas v Ikee delaji casto. Nejhorsi bylo, kdyz jsem tam jela 100km pronajatou dodavkou pro postel a matraci a nemeli ani jedno ani druhy. Pritom jsem to den predem overovala a vse bylo skladem v hojnem poctu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak stastnou cestu :slight_smile:
15. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - no tak to by mě tuplem nasejřilo, když bych si to zjišťovala ... mě se to stalo prvně, ale aspoň jsem to nějak neměla v plánu, tak prostě příště
15. led 2010 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luco sťastnou cestu :wink:

kristi jsme ti tiše záviděly s betynkou :grinning: takže super no jak jinak... dm nezklamou :grinning:
15. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, to fatk ne, sice to bylo stejne jak minule, ale dobryho se neprejis, ze?
15. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy to je teda účast :slight_smile: já jsem totálně propadla hře farmville na FB takže sázím, sklízím dojím a nestíhám :slight_smile:
16. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, to jsem jeste nezacala hrat a kdyz jsem nedavno cetla jeden clanek, tak radsi ani nezacnu. Mia se nejak rozbolela, v noci mela horecku, tak jsem ji ve 4 rano dala cipek a ted jen kasel a trosku rymu, tak fakt nevim...

jiak mame doma tichou uz od vcera,ale jako huste, nechtel ode me ani veceri ani snidani, tak aspon zhubne, frajer libovej :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau baby :slight_smile:

Lucko my taky přejeme šťastnou cestu a užívejte a odpočívejte :wink: :slight_smile:

Mori já předtím, než jedu do Ikey pro něco konkrétního kuknu na internet, jestli to zrovna v té provozovně co potřebuji mají, abych pak nejela zbytečně. Na internetu je uvedené i kolik kusů jich zrovna mají k dispozici.

Kristi jak to, že máte tichou domácnost? :sweat_smile:

Dragu já zase propadla na jiném serveru hře Jeweller či jak se to jmenuje, něco jak na FB, ale podstatně složitější, takže hraju též o 106 :grinning:

Jinak Kristi u nás taky od noci horečkujeme, nejhorší je, že se mi Mareček opět počůral, jsem z toho v šoku, 5 měsíců ani ťuk a teď 2x za 3 dny :astonished: . Ale bude to asi i tím, že kvůli horečce moc pil a pak to prostě neudržel...a jak je Miušce, už lepší?
16. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi copak? měli jste jet na tu lyžovačku ne?

andrejko to je k té nemoci, hodně maminek dává dětičkám co už jsou dávno bez plínky při nemoci plínku zpátky...oni asi nějak nezvládaj to udržet...

chudinky dětičky ať jsou brzo v pořádku :wink:

jsem závislák...nemůžu se odtrhnout :grinning:
16. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
neeee, nebylo s kym, tak jsme nejeli skoda. :frowning2: Pristi tyden uz tam budou Polaci...

Mie je lip, jen kasel a ryma, jinak je v pohode....

jako je to prdel, byt spolu v jednom byte a delat jako ze ten druhej neni, fakt trapny....ale kdyz chce hrat tuhle debilni hru,tak fajn
16. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek