Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
mori
13. led 2010
Dobré ránko ! Já mám Kájušku ve školce, ale jen na hodinku, páč její učitelka onemocněla a jsou ráno spojení. No ale lepší na chvíli, než vůbec 😉 už se tam těšila
kristi
13. led 2010
my jsme vzhuru a pujdem na tancovani, aspon zabijem pul dne
daniellka
13. led 2010
Dobré ránko!

my jsme spali do 9, náádhera. Tak si říkám, ještěže do té práce ještě nejdu, dkyž se kluci tak krásně rozespali 😃 Musím mazat, jedu vyzvednout mýho taťku do špitálu, chudák, mu dělali nějaký harakiri se zubama 😞

Krásný den přejem!!! 😃
draga
13. led 2010
krásný zimní den 🙂

my jdeme zase bobovat...to je fakt něco pro mě...nemám ráda zimu 😃
mori
13. led 2010
Tak ze školky jsme se ještě hoďku a půl courly venku s kámoškou, docela jsme vymrzly.

Vařit dnes nemusím, páč máme ze včera játra, jen uvařím rýži.
mori
13. led 2010
tak dáma poobědvala a je klid - šla spinkat 😉
kristi
13. led 2010
ja ze vcera zamrazila adneska nevarim, pac muz nebude doma, takze si dame jen polivku a ja mam chut na caprese

tancovani super, i kdyz tam nebyla Nellinka, ale daly jsme to i tak
draga
13. led 2010
my byli bobovat ráno i odpoledne....já už chci kurňa jaro 😃
kristi
13. led 2010
ja chci jet kua na hory a to hned....
mori
13. led 2010
nám spí dítko u babičky, ráno jedem s manžou do Práglu - jedu k dr. a pak možná nějaký nákupy 😉
kristi
13. led 2010
sezrala jsem treti pytlicek octovych bramburku, no krasa....asi pujdem spat
kristi
14. led 2010
boze,to je des to zemetreseni, chudaci 😞
kristi
14. led 2010
Mia mi trosku kasle, tak nasadime rovnou asi leky, aby to nebylo horsi :-| musime ale stejne ven, ch jo

a veceeeeeeeeeeer jdeme na Depeche Mode 😃
daniellka
14. led 2010
Krásné ránečko!!

v noci jsem vypotila 3 trička, tak snad už bude líp. 😉

Manžu máme pryč, tak se musím zvetit a vyrazit, ať se vyčurá Pepšonaut.

Krakonoš a lyžníci po dvacáté 😃
kristi
14. led 2010
sakra, Mia je naka divna, lezi a asi ji boli brisko, teplotu nema, tak jsem ji radsi fikla cipek preventivne, pac jdeme na ten koncert a opravdu nechci odchazet domu
andrea73
14. led 2010
Nazdár bazár!
Co to tu je za docházku 😃

Kristi ať je Miušce brzy lépe a užijte si koncert.

Mně se dnes Mára po skoro 4 měsících v noci počůral a jelikož se dnes nevzbudil na pití tak jsem to zjistila až ráno :-o ...ale paradox je, že jsem zrovna včera tak myslela na to, že už je šikovný, že se krom na začátku jednou nikdy nepočůral 🙂

Tý jo to zemětřesení je katastrofa, chudáci lidi 😞 , hlavně ty děti a matky, co o ně přišly...raději nemyslet. Jsem zapálila svíčku a asi jim něco pošlu na konto....
andrea73
14. led 2010
Laura má dnes druhé Vánoce, dostala její vysněný mobil, když si ten svůj drahý po půl roce odrovnala...tak dostala levnější, tento...http://www.kasa.cz/mobily-mp3-gps/koupi...
mori
15. led 2010
Zdravím ve spolek 🙂
Já včera v Práglu u dr. OK, pak jsme se stavili za kámoškou v Pompu na Smíchově a nakonec jsme jeli do Ikei. Vybrali jsme tam noční stolky, přijdem do skladu a co myslíte - neměli je 8-( až v pondělí. Takže jsme nakoupili jen pár drobností a tyč na záclonu do obýváku - chci si koupit tu provázkovou

V 10h jsem domluvená se šéfem, že se tam zastavím a projednáme můj návrat do práce ... se mi tam fakt chce :-p

andrej - mobílek pěknej 😉

krisiti - jsem viděla ve zprávách, že tu má být Depeche Mode, tak jsem si říkala, že určo půjdete 😉 🙂
Co Miuška, dobrý ?

Kája trochu kašle, doufám, že do pondělka bude OK, páč má jít do školky
sakura77
15. led 2010
ahojte!
nooo zlate casy skoncili,dosla mrcha dneska,fuuuj :-|
laura sa ma teda... :-N
ja som si dorazilacez vianoce obidva mobily,takze idu len len,ale uz mam objednany novy tiez:

http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.m...
kristi,ako miuska,dobre po noci?
my zatial v skolke v pohode,tak som zvedava kedy zas dajaku chorobu donesie...
kristi
15. led 2010
bry den

vcera to bylo supeeeeeeeeeeeeer. Daleko lepsi jak loni v Edenu, fakt mazec....lidi ve vipku opet sedeli, tak jsme musely s kamoskou stat nahore,aby sjme si zatancily, ale dalo se. Vypila jsem toho moooooc, ale jako hrozne mooooc a zadna vopice, proste krasa 🙂
lucija76
15. led 2010
Dobre ranko,

tak dneska konecne jedem, zmatek jako vzdycky 😃 ale leti nam to az zitra, tak vyjimecne nestresuju.
Predstavte si muj muz, klasicky se zacal balit ve 2h rano (s tim ze dneska je cele dopoledne v praci a v poledne chce vyjet) No a ve 3h rano zjistil, ze nema tasku, tak jsem musela v noci vstat z postele, prohledat barak od garaze az na pudu, a jeho taska se opravdu propadla do zeme 🙂)) Takze klasika. My uz ani jinak odjizdet neumime 😃
Sbaleno teda nema.
Ja ted musim jeste v pul 12 na technickou s autem, takze je mi jasne, ze v poledne rozhodne nevyjedem.

Leuska mela taky vcera druhe vanoce, jsme ji koupili prenosny DVD, na ty cesty se to fakt hodi.

Mori, tohle mi u nas v Ikee delaji casto. Nejhorsi bylo, kdyz jsem tam jela 100km pronajatou dodavkou pro postel a matraci a nemeli ani jedno ani druhy. Pritom jsem to den predem overovala a vse bylo skladem v hojnem poctu :-p
kristi
15. led 2010
Luci, tak stastnou cestu 🙂
mori
15. led 2010
luci - no tak to by mě tuplem nasejřilo, když bych si to zjišťovala ... mě se to stalo prvně, ale aspoň jsem to nějak neměla v plánu, tak prostě příště
draga
15. led 2010
Luco sťastnou cestu 😉

kristi jsme ti tiše záviděly s betynkou 😃 takže super no jak jinak... dm nezklamou 😃
kristi
15. led 2010
ne, to fatk ne, sice to bylo stejne jak minule, ale dobryho se neprejis, ze?
draga
16. led 2010
hoj ženy to je teda účast 🙂 já jsem totálně propadla hře farmville na FB takže sázím, sklízím dojím a nestíhám 🙂
kristi
16. led 2010
Drago, to jsem jeste nezacala hrat a kdyz jsem nedavno cetla jeden clanek, tak radsi ani nezacnu. Mia se nejak rozbolela, v noci mela horecku, tak jsem ji ve 4 rano dala cipek a ted jen kasel a trosku rymu, tak fakt nevim...

jiak mame doma tichou uz od vcera,ale jako huste, nechtel ode me ani veceri ani snidani, tak aspon zhubne, frajer libovej 😃 😃 😃
andrea73
16. led 2010
Čau baby 🙂

Lucko my taky přejeme šťastnou cestu a užívejte a odpočívejte 😉 🙂

Mori já předtím, než jedu do Ikey pro něco konkrétního kuknu na internet, jestli to zrovna v té provozovně co potřebuji mají, abych pak nejela zbytečně. Na internetu je uvedené i kolik kusů jich zrovna mají k dispozici.

Kristi jak to, že máte tichou domácnost? :-N

Dragu já zase propadla na jiném serveru hře Jeweller či jak se to jmenuje, něco jak na FB, ale podstatně složitější, takže hraju též o 106 😃

Jinak Kristi u nás taky od noci horečkujeme, nejhorší je, že se mi Mareček opět počůral, jsem z toho v šoku, 5 měsíců ani ťuk a teď 2x za 3 dny :-o . Ale bude to asi i tím, že kvůli horečce moc pil a pak to prostě neudržel...a jak je Miušce, už lepší?
draga
16. led 2010
kristi copak? měli jste jet na tu lyžovačku ne?

andrejko to je k té nemoci, hodně maminek dává dětičkám co už jsou dávno bez plínky při nemoci plínku zpátky...oni asi nějak nezvládaj to udržet...

chudinky dětičky ať jsou brzo v pořádku 😉

jsem závislák...nemůžu se odtrhnout 😃
kristi
16. led 2010
neeee, nebylo s kym, tak jsme nejeli skoda. 😞 Pristi tyden uz tam budou Polaci...

Mie je lip, jen kasel a ryma, jinak je v pohode....

jako je to prdel, byt spolu v jednom byte a delat jako ze ten druhej neni, fakt trapny....ale kdyz chce hrat tuhle debilni hru,tak fajn