• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
nazdárek, krásný víkend přeju.

nějak jsem nestihla dočíst, jen dnešek, tak snad se nestalo nic závažného :sunglasses: o co přicházím :sunglasses: .

andrejko - tak nahod odkaz, mrknem :wink:

dragi tak do toho se taky radši pouštět nebudu. i když nevím, možná by mě to ani nechytlo, akvárko jsme si taky jen založila a prej mi tam pak plavala chvíplá ryba břichem vzhůru nebo co :grinning: :grinning: ale jestli je to náročný na čas, tak do toho ffakt radši nejdu.

copak, kristi, mužíček zlobí? copak jsi mu hroznýho provedla? :sunglasses: :grinning:

Dneska večer jdem na pivo a tataráček, se těším :slight_smile:
16. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani žrout času je to ten největší...ale myslí si, že tak do měsíce mě to pustí :slight_smile: normálně mýho manžela to dohnalo aby se zaregistroval na FB celou dobu, že ne ne a najednou viděl jak hraju a šup.. :sunglasses: se perem o pc asi budem pořizovat druhý :grinning:
16. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic moc zasadniho, jen se proste chova jak decko
16. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi v každém chlapovi je tak trochu dítě... :sweat_smile: to je marné

Dani je to jeden server, kde můžeš hrát demo hry hodinu a pak se ti vypnou, ale mají tam i free hry, u kterých ti občas naskočí 20 sek. reklama a pak hraješ dál. Je to super, musíš si to akorát stáhnnout a pak hraješ. Dobré je na tom i to, že můžes hrát s lidmi z celého světa. Buď singl hru, nebo si dáš hru s lidmi, zatím skoro furt vyhrávám :slight_smile:

Je to www.iwin.com a tam si najedeš na free hry a stáhneš si Bejew. II. Možná si někdy zahrajem spolu :wink: . Ze začátku je to lehké, ale časem se obtížnost zvyšuje, máš zahalené kameny a musíš je odkrývat, jako lepší než na FB. Já na tomto serveru hraju už cca. 3 roky :sweat_smile:
16. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to marne, to je pravda. V pondeli asi pojedu s Miou ke kamosce, fakt si od sebe potrebujem odpocnout
16. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím při sobotě :slight_smile: Tak u nás jako flákací den - já jen ráno skočila do obchodu, manža pak vařil a celé odpo se všichni válíme - teda ti dva ještě chrápou jako :grinning: tak já aspoň umyla teď nádobí a udělala jsem jim pudink :dizzy_face:
16. led 2010 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - jj vím že to funguje přes net s tím zbožím z Ikei. Ale my tam jeli hlavně pro záclonovou tyč, a ty noční stolky nebyly v plánu :grinning:
16. led 2010 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori nekec vidím, že vaříš kafčo o 106 :slight_smile:))

kristi tak aspoň že máte kam jet :wink:

andrejko však toto je taky hra, kde jsme z celého světa je to fakt děsnýýýý :grinning:
16. led 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nastesti....v duchu jsem si rikala, jaka skoda,ze mama prodala ten velkej byt, mohly jsme tam byt dyl
16. led 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo co naděláš...tak aspoň na pár dní ...
16. led 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vis,ze se tesim? vecer si s Terkou sedneme s vinkem a poradne to vsechno proberem, ach....
16. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus baby, mám dotaz. Když jedu do Ikey a chci si vzít sebou jídlo, musím si na to vžít nějaké nádoby, nebo tam mají plastové misky?

Jedeme za chvilku do Ostravy, Laura dostala na Vánoce super kabát a za 2 týdny ho už měla vytrhlý ze švu a nejde to už jaksi opravit...tak snad nám vrátí prašulky a koupíme nový. A taky jedeme kuknout na boty...objednala jsem jí sice z MMB, ale baba má uvedeno, že je velice zaneprázdněná a nemá čas na odpovědi, pokud nás nebude kontaktovat do 48 hodin máme se jí znovu ozvat, má 100 000 podmínek a požadavků, jako by byla ředitelkou Tesca...takové nejvíc miluju, napíšou si na 3 strany podmínky prodeje a machrujou. Takže pokud nic nevybereme nezbývá mi nic jiného, než tu piču znova kontaktovat :angry:

Kristi a cos mu teda udělala, že se takhle chová?
17. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli přeji :slight_smile:

Dneska jsem nějaká zvadlá, už holt stárnu, jak nemám hodně spánku tak to strašně cítím :unamused: Už aby bylo po ob. a ještě s borcama zalehnu.

andrejko já nějak tuším, že na ten server nemám lézt, abych tam zas nezkysla :grinning: :sunglasses: abych veškerej čas neseděla u blbých her, já nemám žádnou vůli :grinning:
17. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proto zase já nelezu na FB na ten farmville a další hry jim podobným, páč já jsem to samé, nemám pevnou vůli :grinning:
17. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou neděli :wink:

andrejko v ikee alespoň v praze mají všechno, misky, příbory a mikrovlnku :slight_smile:

jinak hraju a jsem závislá jako prase, ale dávám tomu max měsíc ...je to ale celkem relax...
17. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyrobila jsem mísu okurkového salátu, kluci se mnou "pomáhali" v kuchyni, vteřina a celou tu mísu zalili vodou a pro jistotku ještě zakápli jarem :angry: a pak 5 minut scéna jako že kde má ALýsek salátek. v záchodové míse :sunglasses:
A to jsem si říkala, jak jsou dneska hodňoučcí slaďoučcí :grinning: :sunglasses:
Ale jsou, jsou. jak jindy někdy bývá aspon jeden uzlobenej, tak ty moje pacholíčky musím dneska pochválit, jsou jak dvě sluníčka (až na ten jarovou zálivku do salátu). doufám, že jsem to ted zakřikla :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa, u nas uz se mluvi, je potreba nechat ho vychladnout....tak snad uz klid. Vyuzila jsem siturace a objednam Mie jarni/letni Next, kdyz je ted jako tatinek hodnej :slight_smile:
17. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani takhle se vaří u nás často...posledně musel rozklepávat vajíčka...samo že rovnou šly do hajzlu...byly plný skořápek... :slight_smile: okurkovej salátek byhc si dala :grinning:

kristi tak rovnou objednej i něco pro sebe :wink:
17. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, neboj...cumim na to :grinning:
17. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - šikulové :grinning: To zas Kája se mnou jednou takhle obalovala řízky a hned vedle jsem měla pekáč a v něm už nalitý olej - tak si tam dáma umyla ruce v tom oleji :grinning:
17. led 2010 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady snezi jako svina
17. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si ty vase deti furt tak vymysli? rohlik, bombon, susenku, dzus a porad neco a pritom nic z toho nesni, fatk me sere tohleto
17. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
ako vikendujete?my sme zalezeni doma cely den,hnusne fuka vonku,krpci spali cez obed obaja naraz ,to bolo tichoooooo :sweat_smile:
aj u nas sa stale vari,kiko mi vkuse vybera hrnce a panvice a vari :slight_smile: normalne rozmyslam ci mu nekupim kuchynku na narodeniny :grinning:
vcera mi "dososlil" zemiaky-robila som obed,dala som ich varit a isla som mimo kuchyne a ked som prisla,on vycapeny na stolicke a komplet celu solnicku mi tam vytrepal :angry: jako ani by ma to nejak nesralo,ale ked som si predstavila ze to na seba mohol vyliat-uz to vrelo :angry:
jaaj,vymysla ,stale nieco
dneska som ho dala spat bez plienky cez obed-povedala som ze mu dosli uz a nemame-tak keby ste videli jak si chcel na seba sam narvat sofiinu plienku-newborn tak by ste sa narehlili teda :grinning: noa spal dve hodky a nepocikal sa-tak sme ho vychvalili do neba :slight_smile: ale myslim ze to bola nahoda len,n uvidime zajtra co to spravi...
17. led 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme zpět z Ostravy, kabát vyreklamovaný, Laura si koupila nový, sice krátký, ale aspoň něco, s ní se totiž nedá nakupovat, je strašně vybíravá :angry: , pak si vzala ještě super koženou vestičku a já si teda při té příležitosti koupila Pepečka, slevněné o 50%, tak se to dalo :sunglasses:
Ale jsem úplně grogy...no a dojedem domů a Mareček zase hoří, takže mu dám čípek a zítra půjdem k doktorce, to bude asi na ATB :confounded:

Dani tý jo, jsem se nachlámala s okurkovým salátem, u nás je to stejné, Mareček musí u všeho asistovat, se vším pomáhat, umývá mi nádobí atd.
17. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a u nás se nedá vzít jídlo sebou v Ikei, jedině že bych si vzala svoje nádobí. Chtěla jsem tam koupit nějakou misku, ale plastové prodávají jen v sadách, pak bych to musela zaplatit, udělat další kolečko, umýt ji a pak si vystát další obr frontu a to se mi nechtělo, i když mají teď ty masové koule jen za 10 Kč!!! :grinning:
17. led 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko to je divné s tou ikeou...tady je normálně koutek pro děti s miskama a příborama (těma jejich plastovejma) mikrovlnka, ohřívačka lahví...

no nic kočky mějte se a dobrou noc :wink:
17. led 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Tak já mám berušku ve školce dnes už do oběda :astonished: doufám, že to zvládne prdelka moje :dizzy_face:
18. led 2010 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo andrej, ten Mareček by měl brát něo na posílení imunity .. to není normální jak furt marodí :frowning2:
he he, ty masový koule koule jdou teď při té akci na odbyt :grinning: jak jsme tam byli ve Čt, tak si je dával skoro každý :grinning: aby ne, za ty prachy :wink:

draga - andrej asi myslí odnést si koule domů :wink:

Já musím koupit takový ten žrádlonosič - páč kdyby Kája omarodila, tak první den si můžu jídlo vyzvednout ve školní jídelně, aby to nepropadlo - je to kousek od doktora, kam bysme stejně musely, pokud by omarodila
18. led 2010 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz dneska fakt musim ven, jinak me jebne. Mia sice jeste kasle, ale musim na postu a pro neco malo k snedku, takze proste pujdeme
18. led 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno

mori adrejka se včera ptala jak to je s jídlem, které si doneseš do ikei...a v praze si můžeš i jídlo nechat zabalit sebou...takže to funguje tak i tak :wink:
18. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek