• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ja si vzdycky koupim kulicky mrazeny :slight_smile:
18. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne vždycky ale taky je kupuju i omajdu v pytlíku :slight_smile:
18. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, bez ni by to nebylo ono :slight_smile: dneska varim rizoto, teda uz ho mam hotovy od vcera, takze jen dam jeste na chvili do trouby a nazdar....

jak jde farmareni?
18. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde to a nestíhám nic kolem :slight_smile:)
18. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnej den :wink:

Draguš já myslela, když si chceš vzít z Ikey jídlo sebou domů, Mori to pochopila správně :grinning: , tady to prostě nejde, jedině, že bych si přinesla svoje misky :wink: Pro příště budu chytřejší...

Já mám segedín ze včerejška, takže dnes nevařím.

Mori on bere na posílení imunity, nicméně nebyl už dlouho nemocný, od září jak chodil do školky, pak jak přestal bylo po nemocech. Akorát měl 2x po sobě jeden den teplotu a pak už byl OK, takže byl asi jen nachlazený. Teď má asi zánět nosohltanu ale to jen díky tomu, že jsme byli u ségry a synovec byl trošku nakřáplý a do 2 dnů lehl taky, takže to Mára chytil asi od něj :unamused:
18. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíši tak to se moc omlouvám Mori :slight_smile:)) tak v praze to jde :wink:
18. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek děvčátka!

tady nasněžilo přes noc jak sviňa a furt sype. To máme jet po obědě na session ke kamarádce, kluci se tam už dva dny těší, tak doufám, že dobře dojedem, teréňák nemám, nerada bych s děckama v autě někde zůstala viset. tak držte palce :grinning:

no nic, jdu dělat oběd. no a do obchodu taky budu muset s pacholíčkama zajet, mám tu vykradeno a manža nestíhá. to bude zas dobrodružství.
18. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kájuška ve školce v poho, tak jsem moooc ráda. Zítra tam maj prej nějaký cirkus, tak mám přinést 25,- - tak budou mít dětičky aspoň veselo :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co to s váma všema je? už jste v práci nebo co? :astonished:
18. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky čumím že tu je nějak prázdno :confounded:
18. led 2010 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem byla na Fb a s Miou venku, pak jsem trosku uklizela....

budete delat nejaky oslavy tem nasim prckum???
18. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - my máme oslavu každý rok :wink:
18. led 2010 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jasne, ja myslim ale neco vetsiho - kamaradky s detma a tak...mne se do toho jako vubec nechce, hlavne ne doma, kdyby to bylo v nakym koutku tak fajn
18. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme dělat opět spojenou oslavu 3 dětí což je Mára 1.2., pak jeden synovec je 20.1 a druhej 2.2. Takže jak loni u ségry na baráku. Nějaké děti tam budou. Já teda u Laury dělala tak od 4 let dětské oslavy, buď u nás doma, nebo jak byla větší v MC Donaldu, to jsme dělali až do jejích 12 let. Pak už na to byla velká....
18. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já oslavu dělat pro děti nebudu...pozvem ségru, taťku, mamku a přijde sousedka s prckem ale jinak nějakou mega párty ne, na to a´t si ještě počká chlapec :sunglasses: já na tyhle věci moc nejsem
19. led 2010 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky jak se dariii

Kristi uzasnej koncert zavidimm

My delame taky oslavu kazdej rok,takovou rodinnou,ale je nas tu vzdycky kotel,jelikzo mame s Tori stejne narozky tak slavime o zivot....

Do prace se chystam v unoru 22,2 mam bnastup,a mam strasnou radost dostala jsem svoje misto,mela jsme stesti jak nikdy takze jsme rada,ze me nedaj jinam a este neskrouhnou penize to bych asi umrela...asi bych tam jinak nedelala mela jsme v planu si zaridit konecne Kadernictvi,ale na to este ted poradne nasetrim......

Mala je ve skolce dneska s usmevem,vii uz,ze pro ni prijdu :slight_smile: tak sem rada......

Drago my taky nikdy oslavy nedelali,jako nase rodina,ale co jsem s Jarou tak sme zacali oni si na to potrpi a dokonce donutili slavit i moji rodinu uz i oni delaj oslavy,jelikoz by to bylo asi blby kdyz je zvou na oslavu aby je oni taky nepozvali hmm :slight_smile:

A jinak se vam musim pochlubit v cervnu se berem takze uz budu taky panii jako ste vy :slight_smile: Takze mam toho ted hodne vsechno najednou prislo,ale me to nevadi aspon se nenudim
19. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, taky myslim, az tak v 5 letech by to mohla byt prca :slight_smile:
19. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zase budem asi doma, ach jo :frowning2:
19. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
pitrs,odkedy ti chodi do skolky?
kiko vcera prvykrat reval v skolke ze nechce ist a ide domov,dneska nastastie ze v pohode,chodi ho rano zanasat muz,ja ho len nachystam,dneska sa budu sankovat ,tak sa tesil...
dala som ho v noci bez plienky,s tym ze ked budem v noci malu krmit tak ho dam vycikat,tak sa pekne vycikal-sice asi ani o tom nevie-no a nad ranom to pustil do postele
:angry: a spal si v tom jak keby sa nic nedeje... :unamused:
pitrs,tak svadba,co????? :slight_smile: tak gratulujem,to budete mat peknu druzicku uz... :slight_smile: :wink:
19. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuu, bude svatba, tak to gratuluju :slight_smile:
19. led 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco chodi od prosince,ale jen na 5 dni v mesici az od unora.....

Jj to bude drzucicka modelka nase

diky holky
19. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde to bude? rekni nam o tom neco
19. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs,tak ale to potommusi byt aj svadobna cesta,nie??? :sweat_smile:
19. led 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No svatba bude 26,6 V Budyni nad Ohri obrad,v Libochovicich fotky jelikoz sem se tam narodila,ale libi se mi jen ten park tak tam se budeme fotit,slavnost tu ted este resime saty uz mam vybrany zalohu zaplacenou mam od San.Patrika naaaadherny.

Do albicka dam svatebni oznameni dve varianty musiet mi poradim nevim jake z nich a rada bych slysela jiny nazory a spise od zenskejch,ten muj mi rek hmmm jak chces dobry no....

A Taky schanim ruzny ty veci na auto atd dort jakej bude,ale jinak slavnost nic extra jen grilovacka oblozeny m,isy dorty nic jako,ze obed predkrm a takovy ty veci....
19. led 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo tchan se vytahoval,ze nam na ni da :grinning:
Ale my asi tezko,jelikoz chceme delat koupelnu nechceme zadny dary misto toho penizky,a pridat si a udelat koupelnu takze cesta asi nehrozi :wink:
19. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
oznameni je krasny, :slight_smile:
19. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo ty si rychla,?a jaky je hezci???to fialovy nebo cerny???mrkni este jedno jsme pridala :slight_smile:
19. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs :grinning: basnicka je dobra... :sweat_smile: mne sa najviac paci to posledne... :wink:
19. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
oznamko lepsi to fialovy
19. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo ja se priklonuju k cernemu,ale vetsine se libi to druhy,nesmim koukat na sebe,chci aby se libilo vetsine :slight_smile: Ja vim asi by mi rikali,ze je to smutny to cerny
19. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek