• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
A ten vers nchat taky fialovou co??mam rada fialovou,ale ta cerna no...No asi tobude fialova vetsine se to libi fialovy sme asi jen dve co se libi cerna :slight_smile:
19. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prene, to cerny je moc cerny, smutny...dej tam fialovou a mas barvu na celou svatbu
19. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako mne sa pacia aj tie cierne,ale vies,taka stara mama si pomysli ze jej prislo smuotcne oznamenie :slight_smile: :wink: takze hor sa do fialovej :sweat_smile:
19. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to sem si rikala taky,ze ty starsi,by si rekli,ze je to proste smutny,jj svatbu bych chtela do fialova :wink:
19. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčátka!!

dragi ty teda jedeš, farmářko :grinning: máš čas se aspon najíst? :grinning: :grinning:

co to vidím, tady bude svatbaaa, no kráása! Pitrs moooc gratuluji!! Mně se líbí nejvíc to poředspolední, malý fotka v rožku a možná v jiné barvě. Přiznám se, že už jsem přefialovaná, fialová všude kam se podíváš :grinning:
19. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani jedno je vers a druhy je oznamko....me se porad libi,tohle je takova jina fialova,me se to zda jak starofialova :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrs jooo máš pravdu, tahleta je taková starofialová nebo starorůžová nebo jak se tomu říká :grinning: Je to hezký.. :slight_smile:
19. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik asi to bude ta fialova jak rika vetsina :slight_smile:
19. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek vespolek :wink:

Pitrs obr gratulace ke svatbě :dizzy_face: , a to oznamko se mi líbí taky to fialové, jako upřímně, líbí se mi to černé, ale na svatbu bych přeci jen volila veselejší barvy.
No a povídej, přeháněj, jak k tomu došlo, jak tě požádal o ruku?
19. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Andrejko prstynek uz jsme dostala v 7 mesici tehotenstvi,takze ja uz sem byla pozadana davno :grinning: Ale pak sem to nak neresila kdyz byla mala mala,loni nam to nevyslo a letos uz sme si rekli,ze do toho pujdeme,jelikoz to prijmeni je desny a me se to nelibi kdyz nekam jdu a vsude musim rikat jaky prijmeni zda moje nebo Tori...

Ale jïnak pozadana jsme byla o stedry den,pred 3 roky :grinning: Prstynek uz je osoupanej a ja este nejsem vdana....
19. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to si dal panáček na čas :grinning: , no hlavně že jste do toho praštili...já ale pokud se vezmeme s Rosinem budu mít furt moje příjmení, u nich se nedává po manželovi, páč kdybysme někam došli, třeba na hotel a nahlásili bychom se se stejným příjmením mysleli by si, že jsme bratr a sestra :grinning: . Takže já bych byla furt Petrskovská :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo pockej ja myslela,ze jsi vdana?,ze ste tady vsechny vdane???ty jo fakt??to je divny co??ale zase kdyz zijete tady tak rpoc si ho nedat??a deti maji jaky??
19. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorat mam zmatek v prstynkach vubec nevim jakej chci ,smolik ten by nejraci zadnej,nechce nic a nic se mu nelibi,prej bude jak teplous v prstynku :unamused: (des) A asi bude mit nakou ocel ja porad nevim..

Nevite o nejake strance kde maji levne hezke??Bety se vdavala ta by mohla vedet
19. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mkrni na beremese.cz, tam je toho milion, holky ti urcite poradi
19. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrknu se ,na prstynky casu dost,tak snad nakej vyberu nevim co je lepsi zda zlato nebo kov no
19. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauvec ve spolek Mě dnes dopo bez Káji opět uteklo ... došla jsem obědnat dort na narozky, něco koupit, mrkla jsem do jednoho sekáčku a koupila tam Káje vyteplený krásně fialový kalhoty
Pak jsem se stavila u kámošky mrknout na věci na Káju po její holce - tak jsem tam hned nechala 570,- , ale zas za 7 věcí to je slušný ( jsou tam i riflíky a riflový šaty atd.)

Jinak dort bude kulatý a na něm prasátko Pepina :grinning:

Tý jo, tady se chystaj vdavky :grinning: paráda, gratuluju pitrsko !!! Já měla taky fialovou svatbu :wink:
19. led 2010 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja myslim,z ejestli to budeme mit nekde venku tak to ani tak aranzovat do fialova nebudu nebod to asi nema cenu,ale asi tak nak ty mensi doplnky dam do fialova,libila by se mi nejvic stribrna,tu mam nejraci,ale je toho hrozne malo na sehnani
19. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krisi krasny co??jenze mit takovou postavu a kozy :unamused: :grinning:
19. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
I ceny super
19. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den devčátka,....

vidím super událost se blíží...Pitrsko hezky si užij přípravy...ona ta svatba ti pak utíká jako ve snu a víš prd...teda já jsem si jí prožila, až když jsem si jí pak pustila doma na dvd :slight_smile:)) tak gratulace...oznamko se mi líbí fialový :wink:

mori prasátko pepinu bych teda na dortu nepřežila...Dála sice na to kouká ale to prase je tak hnusný a ještě to jméno skoro jak pipina :grinning: :sunglasses: ale co naděláme viď :slight_smile: ta vo*e to je telepatie došel Dála z pokojíčku a že chce pustit prasátko pipinu :sunglasses:

Dani jj farmařím a stíhám jíst i pít i kouřit :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago Pepina hahhahaha to je pravda ja to prase taky nesnasim a este jak chrochtaj no to je des
19. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga :grinning: Mě Pipina nevadí a Kája jí miluje :grinning: :wink: bude nadšená
19. led 2010 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ani nevim jakej letos udelame,asi nakou princeznu,nevim vubec,kouka na vsechno
19. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
plavky dobrý.l letos to musím pořešit včas, ne jak loni, že už na mě nic neměla. z těch loňských moc nadšen á nejsem, musím někde ulovit letos nějaký superšik :grinning:

prase pepinu neznáme, my jsme u krakonoše :grinning:

ty jo dort! za týden máme vlastně narozky :sweat_smile: :confused:

já bych táááák strašně spala a ti moji pacholíci dneska nezabrali. se z toho zvencnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee holky uz nam to vlastne vsechno krasne zacne ty narozeninove party,my to teda mame az za mesic no,ale to utece,hlavne kor kdyz jdu do prace :grinning:

Jde este nedko v unoru do prace??
19. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, ja ne...ja pujdu pekne na pracak.....
19. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyyyy ty se mas...
19. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja to takhle nechtela, ja se do prace tesim a chci jit, mne to doma fakt jako nebavi
19. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já bych měla jít hned 7.2. ale jaksi se mi nějak ta paní personalistka nehlásí, volám tam už 2 den a nic...tak jsem písla sms ...a to mi hned ten první týden v lednu říkala jak se sejdeme a bla bla bla

prase pepina http://www.detskepohadky.cz/pohadky/pohadky-prasatko-pepina/
19. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek