• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Kristi a v cem je probleeeem??neni uz ta tvoje prace co si byla???

Drago vsude jen kecaj co??
19. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Me to video nejd e,pise mi to,ze je to odstraneny
19. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
problem je ve skolce, je plno
19. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahaaa to je blby to jako teda budes este rok doma??
a dojizdet je asi blby co??
19. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
rok ne, max. do zari, pak uz mi ji vzit musej
19. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No to je fakt do zari...
19. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
mozna i driv, kdyz se uvolni misto
19. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky :sunglasses:

Kaju se, hážu si na hlavu popel.... Ale když já se sem nedostanu, jak je rok dlouhý. :grinning: Ale donutila mě Lenka, která má opět krásné fotečky na FB, tak jsem se sem dokopala:slight_smile:
Je tady něco nového?
19. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, tu se chystá svatba, jo? Tak to moc gratuluju! :slight_smile: A fialová je dobrá :grinning:
19. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky :slight_smile:
19. led 2010 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ranko, my jdeme konecne dneska ven, jupiiiii. Tancovani, obed a pak snad kus prochazky
20. led 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko ! Já mám dítko ve školce, musím zaťukat ťuk ťuk, zatím se tam furt těší :slight_smile:
20. led 2010 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori, Kaja je prece bezproblemove dite, to je jasny, ze se tesi...

my zase bojujeme se spanim, rano vstava normalne, pres den nechrape a vecer proste v klidku do 22h vydrzi. Ja s ni jdu, ona rve, ze nechce, ale nakonec usne. Budu kazdej den posouvat ten cas o 5 minut, snad se dohrabeme k tomu,aby sla tak ve 21h
20. led 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda vespolek :wink:

Holky tu školku vám upřímně závidím...a vypadalo to tak, že Mára bude první ve školce a teď bude mezi posledníma :sweat_smile: . Pokud nemám práci tak se obávám, že školka taky nebude. Budu muset obejít všechny školky, jestli by mi ho někde nevzali, protože budu jak Kristi na pracáku :unamused: . Jako já mám od září tu soukromou jistou, ale zase pokud půjde Laura na tu soukromou školu tak bychom to finančně nedávali :confounded: . Zatím se Laura hlásí ještě na 2 státní školy s podobným právnickým zaměřením na veřejnosprávní činnost, kde bych teda platila jen učebnice, stravné a jízdné no a pokud se nedostane zbývá jen ta soukromá ve Vsetíně.

Pitrska příjmení mají děti po otci, to se dává normálka i když bychom byli svoji, ale manželka si nechává vždy dívčí příjmení :wink: . No jsem tu jediná svobodná, tím pádem jsem furt slečna :grinning: , jako jediná :grinning:

Budu muset juknout na FB na Lenču :wink:
20. led 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi u nás je to stejný, Mára sice vstává kolem 9 hodiny se mnou, ale přes den už nespí a večer vydrží klidně do 22 hod. Dnes jsme vyjímečně vstali v 7,30 páč mi Mareček usnul včera u telky v 19 hod. a nečůral, tak ho dnes ráno vzbudilo čůrání a spát už jsme teda nešli. Takže pokud dnes odpo nezalehne bude už kolem 18 hod. na odpis a pak se mi vzbudí kolem 22 a to bude teprve rodeo. Takže dnes asi na chvilku po ó zalehne a já s ním :sunglasses:
20. led 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

Holky o spani mi nemluvte kazdej den se rozciluju jak vecer tak odpoledne,ale musim rict ze ted posledni dva dny co chodi do skolky vecer jde v klidu asi je unavenaaaa,takze nezoufejte myslim,ze az pujdou do skolky,ze budou chodit spat sami,ona vecer uz jen sedela u tv ani neradila,my zirali jako co se deje,jelikoz jak rikas Kristi vydri treba do pul 11,a to ja sem na prasky,jelikoz je porad za prdeli nehne se oideme,mame obdobi zavislacky,a ja se nemuzu ani vykoupat bez toho aby tam sedela,je to malickost,ale ta uleva kdyz spi a ja muzu delat vse v klidu,takhle na¨ni musim porad neco rikat,nebo upozornovat rychle vykoupat no neeee :grinning:
20. led 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
no aj kiko obcas bojkotujt denne spanie a pritom vidim ze je unaveny...vecer sa snazim ho dat o tej 20-tej-ale vzdy je z toho nakoniec minimalne 20.45 ak nie viac-lebo on musi cikat,kakat,potom zas cikat,potom dzusik a stale volaco :angry:
slecna andrea :sweat_smile: :sweat_smile: kedy do toho prasknete aj vy? :wink: :slight_smile:
20. led 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Paní Mončo nevím... :grinning: , už se teda něco rýsuje, ale zatím je to ve fázi kdy o tom začínáme mluvit :sweat_smile: , jako že by si mě chtěl v budoucnu vzít, takže doufám, že si to nerozmyslí...nebo já :sunglasses:
20. led 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
sakra, mi nejde fejsbuk
20. led 2010 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý jo tu nikdo nebyl??? :astonished:

Mára mi teda usnul o 3/4 na 7 tak se budu modlit, aby se ještě nevzbudil :stuck_out_tongue_closed_eyes: , byli jsme u ségry, synovec měl dnes narozeniny, tak dělala jen nmalou oslavičku a tu velkou uděláme až 3/2. No a pak slaví otec 60-tku, tak bude žranica v hospůdce, akorát teda nevím, jak dlouho tam kvůli Márovi budeme :unamused: , s ním se to nedá být někde dlouho a bavit se...

Slyšely jste to, ten 4-letý chlapeček co se topil v aquaparku dnes zemřel....chudáček :frowning2:
20. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak jsem měla dnes podepisovat pracovní smlouvu...........no nedopadlo to.....
20. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Sem idiot klikla na odeslat nějak předčasně :grinning: Psala jsem už něco Draguš na FB, ale nemůžu tam napsat pravý důvod, bc tam chodí i můj brácha, tady je to bezpečné:slight_smile:)))))) Ovšem pravý důvod mého pracovního neúspěchu je jinde, než že by mě nechtěli - zatím furt kojím, nemám moc pravidelnou ms....teď už víc jak týden nic, v pondělí ráno mi bylo na blití a tři testy pozitivní........takže máme asi celkem vymalováno s prací, zítra jsem objednaná k dr a uvidíme víc. Jsme z toho oba naprosto v šoku, hlavně to vůbec nechápeme, byli jsme fakt opatrní, jako furt jsem testovala jako cvok dokola, vůbec jsem tomu nemohla uvěřit, přitom mám naprosto všechny příznaky....
20. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý jo, Lami, ty seš v jináči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , takže jsi nás všechny trumfla :grinning: , tak snad tentokrát vyjde chlapeček aspoň. Takže gratulka, i když jsi neuvedla co a jak, jestli si to necháš nebo co, ale u tebe předpokládám že asi jo :sweat_smile:
20. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No Andrej měli jsme tu teď dva večery vážné debaty na téma pro a proti potratu, nakonec jsme se shodli, že když dnes vidíme holky, prostě bychom nedokázali dát mimčo jen tak pryč....je to průser kvůli mojí práci, ale je to pořád jenom práce......akorát to prostě vůbec nechápeme, kde se stala chyba :angry: No taky doufám, že pokud je to tak, bude to tentokrát kluk :grinning: Jako já bych třetí hrozně chtěla i tak, ale až tak za těch 8 let....no nějak nám holt to centrální plánování tentokrát selhalo, mno :sweat_smile: :sweat_smile:
20. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ty voeeeeeeeeeeeeeeee, to jsou novinky. Krasa, mazec, nechapu, obdivuju a skladam tu nejvetsi poklonu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Dík Kristi, ale fakt to nechápeme....asi už budeme muset do smrti provozovat jen virtuální sex, abychom neměli doma klabzubovu jedenáctku....no jo, vtipkuju,ale je to fakt šok....
20. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no to ne, az to bude konecne, nechate se nejak sterilizovat. Fakt jste borci, vubec nechapu, jak to davate, ja bojuju i s tim druhym
20. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
No nám se s holkama ten malý odstup celkem osvědčil, momentálně je mnohem jednodušší mít je doma obě, než jen Johanku samotnou - jak jsou spolu, tak Jája řádí s Aničkou a baví se, jak je sama, tak se nudí a hlavně na to není vůbec zvyklá, takže Andulku furt někde shání, bouchá jí do dveří pokoje a ječí hajíííí, bc si myslí, že Aňa spí....zatímco Anička si na školku dvakrát v týdnu zvykla hned,, Johanka to ještě rozdýchává, že tu občas ségru nemá. Jasně že se taky pořád mlátěj a perou, ale to je normoš, jinak jim to sourozenecky vcelku klape, tak asi i proto jsme ohledně třetího docela v klidu, jediné co mě sere, je ta moje práce, je to pořádná čára přes rozpočet.....a mít doma jen Aničku (což se ale prakticky vůbec nestává) je samozřejmě pohoda největší, jak si to užívá, že mě má jen pro sebe, tak je šíleně hodná :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
to rada verim, i kdyz si to nedokazu predstavit, i kdyz dneska jsme byly na obede, 4 zensky a 4 maly holky a clovek o nich skoro nevedel, ale i tak, proste nervvy fakt mam jen jedny :sunglasses:

tak ti preju, at to zitra dopadne dobre a at je miminko v poradku
20. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
by me teda asi taky trosku nastvalo, ze tak dlouho studuju a pak se k tomu dostanu az nekdy v pozdejsim veku, za to se tomu budes moct venovat mozna i naplno, az decka odrostou
20. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek