Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
lamia
20. led 2010
No víš co, já už Aničku vnímám jako hrozně velkou holku 😃 😃 díky, taky doufám, že když už jsme toho pulce nevědomky zplodili, tak bude aspoň v pořádku.... 🙂
draga
20. led 2010
lami super 🙂)) ale tak co vždyť vy jste chtěli 3 dětičky ne? a takhle krásně po sobě a třeba se povede chlapeček...moc gratuluju 🙂 x-)
draga
20. led 2010
.....akorát to prostě vůbec nechápeme, kde se stala chyba...

Lami někde asi udělali soudruzi z endeer chybu 🙂))
kristi
20. led 2010
nad tim jsem se tez pozastavila, no ono chybovat je lidske, ze? 😃
lamia
20. led 2010
Draguš díky, ale tohle bylo fakt naprosto, naprosto neplánované....fakt už jsme měli dnes v Bohnicích vyřizovat poslední formality - místo toho jsem volala na gyndu 😃 Jako fakt vtipný....když jsme jeli minulý týden nakupovat, najednou se mi udělalo šíleně blbě, manžel děsně vysmátej, nejsi těhotná?? tak říkám, že takový smolař nejsem ani já, otěhotnět 2 týdny před nástupem do práce po dvou dětech......no v pondělí už jsme se moc nesmáli, málem mě to složilo, jako v životě jsem neměla tak blízko k tomu sebou seknout o zem 😃

Kristi právě, že už jsem byla tak nějak duševně nachystaná na práci, po večerech jsem se učila....tak snad si třetím dítkem úplně nezavřu k medicíně dveře a potom se něco najde....
kristi
20. led 2010
je to krasny, zvysite prumer. Dyk se ted rodi 1,6 ditete x-) x-) x-)
kristi
20. led 2010
nic, my jdeme s Miou spinkat, tak zitra se budem tesit na potvrzujiici zpravy x-)
lamia
20. led 2010
No fakt o ničem nevíme, normoš jsme používali kondomy jako vždycky a v poho.....teda je fakt, že takové věci jako datum spotřeby apod fakt před použitím nekontroluju, ale vypadaly celistvé a bezpečné...takže nevím, kde soudruzi udělali chybu...asi nějaký zubatý spermie,nebo co.... 😉
kristi
20. led 2010
proste omylem no, to se stane 🙂
lamia
20. led 2010
Tak dobrou, jdu dát Anču vyčůrat a jdu se vyspat na zítřejší šoky 😃 Zpětnou analýzou událostí minulého měsíce jsme k ničemu rizikovému nedospěli, tudíž pro nás tohle početí asi zůstane záhadou...jako kondomy nejsou stopro, ale já myslela, že ty procenta otěhotnění spadají na sklouznutí, prasknutí apod, což u nás fakt nebylo ]-(
draga
20. led 2010
holky jde vám FB? máme absťák 🙂

Lami vždy´t jsi mladá doktořina počká a můžeš rovnou jít na pediatrii po zkušenostech se 3 dětma 🙂 tak ať je hlavně vše jak má být 😉
lamia
20. led 2010
Draguš jde mi, ale s chybami 😉 Koukám vás FV zcela pohltilo, co?? 😃
draga
20. led 2010
jj zahltilo a asi už nebudu nikdy nic dělat, uklízet, vařit (tohle prý mám zdůraznit!!!) říká manžel polevici 😃
lamia
20. led 2010
Hele ale párek je taky jídlo, ne??? 😃 😃
andrea73
20. led 2010
tý jo já mám šoky 😃 , takže takhle se to stalo, jo? 😃 Prej zubatý spermie, já mám dost 😃 , no jo, holt ten sprinter se prostě prokousal, bude to asi nástupce Bolta 😃
Tak vám držím palce na zítřek, ať ti tam svítí nějakí to tt. 🙂 😃
draga
20. led 2010
když já ani nenakupuju 🙂
lucija76
20. led 2010
Ahoj babule,
hlasim se po par dnech z moravy, je tady kraaasne,jsme u nasich v penzionku u prehrady, zasypani cerstvym snizkem,parada nejvetsi x-) x-) x-) Lea radi jak cerna ruka,bobujem,koulujem se, stavime snehulaky, no je z toho snehu uplne mimo 😃 Dneska jsme teda byli na vylete na Pustevnach a malem tam umrzli, ale jinak dobry 🙂 Zitra chceme zkusit jet na jeden maly svah a postavit ji poprvy na lyze, uvidime jak se nam to povede 🙂

Co to tu ctu za novinky??? Pitrs gratuluju x-) A oznamka krasny vsechny!

Lami, vy jste draci teda 😃 😃 😃 Mooooc gratuluji!! Myslim ze prace se casem najde, jen zacnes karieru trosku pozdeji 🙂 Se 3 detmi to bude pekny srumec, me ale prijde ze 2 nebo 3 uz vyjde skoro nastejno, tak proc ne 😉 Taky jsem puvodne chtela 3, ale momentalne se nemame ani k tomu druhemu, tak to asi neklapne 😃
lucija76
20. led 2010
Jo a FV jsem statecne odolavala asi rok, mazala vsechny pozvanky na hru, oznameni atd, nechapala co na tom kdo vidi, hehe, a minuly tyden jsem nejak nemohla spat, skoncily mi vsechny priblbly serialky, tak jsem jukla co to je, a zacala sazet sklizet,no sranda... je to casozrout, ale je to celkem zabavny, to musim priznat :-N
kristi
21. led 2010
bre ranko vsem 🙂 dneska budu cekat, at se Lami ozve
sakura77
21. led 2010
dobre ranko! ja som v sokuuuuuuuuuuu!!! :-N lami,teeeeda vy ste borci 😃 moc gratulujem.... 🙂 🙂 tak to som dneska veru necakala taketo novinky 🙂
daniellka
21. led 2010
Dobré ráánko!!

Teda já jsem taky v šoku! Lamiiiii, super zpráva!! Moc moc fandím, to by bylo náhodou super, mít je takhle po sobě.Však ty to skvěle zvládáš, třetí dítko už by ani nebylo poznat 😃 A práce se vždycky nějaká najde, neboooj 😉
¨
Dopo vyrážíme ke kamarádce, tak už bych se měla začít zvedat a něco dělat, at tam nedojedem na oběd.
Zítra máme jet na hory a Erik se mi zase rozkašlal, tak nějak divě pokuckává, chjo chjo.. No snad to nic nebude. Živej je až až 😃 😎
pitrska
21. led 2010
Lamiiiii no to je zprava hezky gratuluju mooc si odvazna 🙂
lienkal
21. led 2010
ahoj...jsem v šoku..jééééé, další léta toho otravného domácího vaření 😃 😃 😃 ...Lami, dělám si srandu a gratuluji, to zvládneš, jsi šikulka 😉
lamia
21. led 2010
Holky dík, ale fakt to bylo naprosto nečekaný a neplánovaný.....jako celý leden jsem řešila paní na hlídání Johanky, všechny nablblý papíry do práce, min.týden už jsem byla i na vstupní zdravotní prohlídce a teď takový šok......dnes jdu v jednu k dr, tak se uvidí, jestli to tak fakt je. Jestli jo, tak to budeme muset prarodičům oznámit nějak šetrně, aby to přežili, všichni počítají, že 1.2. nastupuju do práce 😃 Tý jo, fakt tomu sama ještě nevěřím, ale na druhou stranu je mi pěkně blbě... 😃 Původně jsem to nechtěla nikomu říkat, ale když jsem na FB pořád psala o práci a tak, nechtělo se mi si něco vymýšlet, proč nenastupuju a navíc jsem se musela svěřit.... 😃
mori
21. led 2010
Dobré ráno ! Kájuška je opět ve školce, ráno jsem jí musela budit v 7.15h, páč chce ráno mléko a do školky jsme přišly tak tak, a to ji máme u baráku 😃 Pak jsem došla rovnou nakoupit a teď mám klídek 😉

lamia - no čumííííím 😃 a gratulujuuuuuu 🙂 Hele abys tam ještě neměla 2 cvrčky rovnou 😃 😃 😃
kristi
21. led 2010
tak to,ze je ti zle, to ti vazne nezavidim 😞 v kolik jdes k te mudre?
lamia
21. led 2010
Mori nestraš, to už bych nepřežila 😃 😃 😃

Kristi v jednu, tak vám určitě večer napíšu...není to tak zlé, ale pořád je mi na zvracení a nemám vůbec chuť cokoliv jíst, což je u mě dost zvláštní 😃 😃 😃

Akorát teda asi konečně budu muset Johanku odstavit, zatím jsem kojila 2-3 x denně, hlavně ráno a večer, tak by se to zvládlo i při chození do práce, tudíž jsem odstavování neřešila, ale takhle teda nevím, asi to budeme muset nějak postupně utnout :-p
lamia
21. led 2010
Leni jako je to sranda s tím vařením, ale je fakt, že to teď nějak nemůžu zkousnout, že bych měla zůstat takovou dobu ještě doma, já počítala, že do příštího února budu makat na půl úvazku a pak na plnej, teď mi to prostě nějak mozek nebere ...už mám na únor i koupenou tramvajenku 😃 Ale dnes jsem volala paní na hlídání, že možná bude změna plánu a naštěstí jí to moc neva, má další hlídání. Ale počítám, že budu dávat pořád na jeden den v týdnu Aničku do školky, bc by to nepřežila tam teď přestat chodit a ten samý den se dohodnu s touhle paní, že mi bude na pár hodin Johanku hlídat, abych měla aspoň ev čas dojít si k dr nebo si oddychnout, na příbuzenstvo a hlídání už spoléhat nehodlám.
sakura77
21. led 2010
lami,to zvaldnes,ono sa hovori ze najhorsie je ked su dve-to tretie uz ani nezbadas 😃 moja mama nas mala tri baby rok po roku a hovori ze keby to brala znova,tak zas tak isto 😉
lamia
21. led 2010
Saku mě teda taky přijde, že to třetí se tu už ztratí 😃 😃 Že to zvládneme, to strach nemám, spíš z toho, že za další dva roky doma mě už žádnej soudnej primář nikde nezaměstná, když nemám žádnou praxi....ale uvidíme, holt stalo se, nějak se s tím musíme popasovat a na mimčo se samozřejmě moc těším, o tom žádná 🙂