• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
No víš co, já už Aničku vnímám jako hrozně velkou holku :grinning: :grinning: díky, taky doufám, že když už jsme toho pulce nevědomky zplodili, tak bude aspoň v pořádku.... :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami super :slight_smile:)) ale tak co vždyť vy jste chtěli 3 dětičky ne? a takhle krásně po sobě a třeba se povede chlapeček...moc gratuluju :slight_smile: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....akorát to prostě vůbec nechápeme, kde se stala chyba...

Lami někde asi udělali soudruzi z endeer chybu :slight_smile:))
20. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nad tim jsem se tez pozastavila, no ono chybovat je lidske, ze? :grinning:
20. led 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš díky, ale tohle bylo fakt naprosto, naprosto neplánované....fakt už jsme měli dnes v Bohnicích vyřizovat poslední formality - místo toho jsem volala na gyndu :grinning: Jako fakt vtipný....když jsme jeli minulý týden nakupovat, najednou se mi udělalo šíleně blbě, manžel děsně vysmátej, nejsi těhotná?? tak říkám, že takový smolař nejsem ani já, otěhotnět 2 týdny před nástupem do práce po dvou dětech......no v pondělí už jsme se moc nesmáli, málem mě to složilo, jako v životě jsem neměla tak blízko k tomu sebou seknout o zem :grinning:

Kristi právě, že už jsem byla tak nějak duševně nachystaná na práci, po večerech jsem se učila....tak snad si třetím dítkem úplně nezavřu k medicíně dveře a potom se něco najde....
20. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to krasny, zvysite prumer. Dyk se ted rodi 1,6 ditete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic, my jdeme s Miou spinkat, tak zitra se budem tesit na potvrzujiici zpravy :dizzy_face:
20. led 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fakt o ničem nevíme, normoš jsme používali kondomy jako vždycky a v poho.....teda je fakt, že takové věci jako datum spotřeby apod fakt před použitím nekontroluju, ale vypadaly celistvé a bezpečné...takže nevím, kde soudruzi udělali chybu...asi nějaký zubatý spermie,nebo co.... :wink:
20. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
proste omylem no, to se stane :slight_smile:
20. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou, jdu dát Anču vyčůrat a jdu se vyspat na zítřejší šoky :grinning: Zpětnou analýzou událostí minulého měsíce jsme k ničemu rizikovému nedospěli, tudíž pro nás tohle početí asi zůstane záhadou...jako kondomy nejsou stopro, ale já myslela, že ty procenta otěhotnění spadají na sklouznutí, prasknutí apod, což u nás fakt nebylo :angry:
20. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jde vám FB? máme absťák :slight_smile:

Lami vždy´t jsi mladá doktořina počká a můžeš rovnou jít na pediatrii po zkušenostech se 3 dětma :slight_smile: tak ať je hlavně vše jak má být :wink:
20. led 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš jde mi, ale s chybami :wink: Koukám vás FV zcela pohltilo, co?? :grinning:
20. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj zahltilo a asi už nebudu nikdy nic dělat, uklízet, vařit (tohle prý mám zdůraznit!!!) říká manžel polevici :grinning:
20. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele ale párek je taky jídlo, ne??? :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo já mám šoky :grinning: , takže takhle se to stalo, jo? :grinning: Prej zubatý spermie, já mám dost :grinning: , no jo, holt ten sprinter se prostě prokousal, bude to asi nástupce Bolta :grinning:
Tak vám držím palce na zítřek, ať ti tam svítí nějakí to tt. :slight_smile: :grinning:
20. led 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
když já ani nenakupuju :slight_smile:
20. led 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babule,
hlasim se po par dnech z moravy, je tady kraaasne,jsme u nasich v penzionku u prehrady, zasypani cerstvym snizkem,parada nejvetsi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Lea radi jak cerna ruka,bobujem,koulujem se, stavime snehulaky, no je z toho snehu uplne mimo :grinning: Dneska jsme teda byli na vylete na Pustevnach a malem tam umrzli, ale jinak dobry :slight_smile: Zitra chceme zkusit jet na jeden maly svah a postavit ji poprvy na lyze, uvidime jak se nam to povede :slight_smile:

Co to tu ctu za novinky??? Pitrs gratuluju :dizzy_face: A oznamka krasny vsechny!

Lami, vy jste draci teda :grinning: :grinning: :grinning: Mooooc gratuluji!! Myslim ze prace se casem najde, jen zacnes karieru trosku pozdeji :slight_smile: Se 3 detmi to bude pekny srumec, me ale prijde ze 2 nebo 3 uz vyjde skoro nastejno, tak proc ne :wink: Taky jsem puvodne chtela 3, ale momentalne se nemame ani k tomu druhemu, tak to asi neklapne :grinning:
20. led 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a FV jsem statecne odolavala asi rok, mazala vsechny pozvanky na hru, oznameni atd, nechapala co na tom kdo vidi, hehe, a minuly tyden jsem nejak nemohla spat, skoncily mi vsechny priblbly serialky, tak jsem jukla co to je, a zacala sazet sklizet,no sranda... je to casozrout, ale je to celkem zabavny, to musim priznat :sweat_smile:
21. led 2010 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko vsem :slight_smile: dneska budu cekat, at se Lami ozve
21. led 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko! ja som v sokuuuuuuuuuuu!!! :sweat_smile: lami,teeeeda vy ste borci :grinning: moc gratulujem.... :slight_smile: :slight_smile: tak to som dneska veru necakala taketo novinky :slight_smile:
21. led 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráánko!!

Teda já jsem taky v šoku! Lamiiiii, super zpráva!! Moc moc fandím, to by bylo náhodou super, mít je takhle po sobě.Však ty to skvěle zvládáš, třetí dítko už by ani nebylo poznat :grinning: A práce se vždycky nějaká najde, neboooj :wink:
¨
Dopo vyrážíme ke kamarádce, tak už bych se měla začít zvedat a něco dělat, at tam nedojedem na oběd.
Zítra máme jet na hory a Erik se mi zase rozkašlal, tak nějak divě pokuckává, chjo chjo.. No snad to nic nebude. Živej je až až :grinning: :sunglasses:
21. led 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lamiiiii no to je zprava hezky gratuluju mooc si odvazna :slight_smile:
21. led 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...jsem v šoku..jééééé, další léta toho otravného domácího vaření :grinning: :grinning: :grinning: ...Lami, dělám si srandu a gratuluji, to zvládneš, jsi šikulka :wink:
21. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík, ale fakt to bylo naprosto nečekaný a neplánovaný.....jako celý leden jsem řešila paní na hlídání Johanky, všechny nablblý papíry do práce, min.týden už jsem byla i na vstupní zdravotní prohlídce a teď takový šok......dnes jdu v jednu k dr, tak se uvidí, jestli to tak fakt je. Jestli jo, tak to budeme muset prarodičům oznámit nějak šetrně, aby to přežili, všichni počítají, že 1.2. nastupuju do práce :grinning: Tý jo, fakt tomu sama ještě nevěřím, ale na druhou stranu je mi pěkně blbě... :grinning: Původně jsem to nechtěla nikomu říkat, ale když jsem na FB pořád psala o práci a tak, nechtělo se mi si něco vymýšlet, proč nenastupuju a navíc jsem se musela svěřit.... :grinning:
21. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! Kájuška je opět ve školce, ráno jsem jí musela budit v 7.15h, páč chce ráno mléko a do školky jsme přišly tak tak, a to ji máme u baráku :grinning: Pak jsem došla rovnou nakoupit a teď mám klídek :wink:

lamia - no čumííííím :grinning: a gratulujuuuuuu :slight_smile: Hele abys tam ještě neměla 2 cvrčky rovnou :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to,ze je ti zle, to ti vazne nezavidim :frowning2: v kolik jdes k te mudre?
21. led 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori nestraš, to už bych nepřežila :grinning: :grinning: :grinning:

Kristi v jednu, tak vám určitě večer napíšu...není to tak zlé, ale pořád je mi na zvracení a nemám vůbec chuť cokoliv jíst, což je u mě dost zvláštní :grinning: :grinning: :grinning:

Akorát teda asi konečně budu muset Johanku odstavit, zatím jsem kojila 2-3 x denně, hlavně ráno a večer, tak by se to zvládlo i při chození do práce, tudíž jsem odstavování neřešila, ale takhle teda nevím, asi to budeme muset nějak postupně utnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jako je to sranda s tím vařením, ale je fakt, že to teď nějak nemůžu zkousnout, že bych měla zůstat takovou dobu ještě doma, já počítala, že do příštího února budu makat na půl úvazku a pak na plnej, teď mi to prostě nějak mozek nebere ...už mám na únor i koupenou tramvajenku :grinning: Ale dnes jsem volala paní na hlídání, že možná bude změna plánu a naštěstí jí to moc neva, má další hlídání. Ale počítám, že budu dávat pořád na jeden den v týdnu Aničku do školky, bc by to nepřežila tam teď přestat chodit a ten samý den se dohodnu s touhle paní, že mi bude na pár hodin Johanku hlídat, abych měla aspoň ev čas dojít si k dr nebo si oddychnout, na příbuzenstvo a hlídání už spoléhat nehodlám.
21. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami,to zvaldnes,ono sa hovori ze najhorsie je ked su dve-to tretie uz ani nezbadas :grinning: moja mama nas mala tri baby rok po roku a hovori ze keby to brala znova,tak zas tak isto :wink:
21. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku mě teda taky přijde, že to třetí se tu už ztratí :grinning: :grinning: Že to zvládneme, to strach nemám, spíš z toho, že za další dva roky doma mě už žádnej soudnej primář nikde nezaměstná, když nemám žádnou praxi....ale uvidíme, holt stalo se, nějak se s tím musíme popasovat a na mimčo se samozřejmě moc těším, o tom žádná :slight_smile:
21. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek