• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Tak jsme doma ze školky. Dítko tam jako obědvá, přijde domů a chce mlíko - už je samo v pelíšku. Odpo se staví kámojda s prckem, tak máme o zábavu postaráno :wink:
21. led 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych spala
21. led 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme zpět. dnes nevařím, oběd jsemkoupila meníčko, to je pohodička. ted si trošku dáchnem(pokud pacholíci usnou) a odpo začnu odstrojovat strom a sbalím si na zítra k odjezdu. doufám, že to nožička ustojí. teda spíš ujezdí :grinning: .

Lami to je fakt bomba :slight_smile: Je to náhodou super, mít takhle po sobě tři děti. jak říkáš, jedinej průser je to zaměstnání, aby ti neujel vlak.. Nemáme to my ženský prostě lehký, skloubit job a děti dohromady. zrovnajsem to řešila s tou kamarádkou, kde jsme dneska byly. taky je od prosince na pracáku. 2 děti, školka do 4, není schopná si najít ob slušně placenej, ale aby si zvládla ve 4 vyzvednout děcka. když si spočítá co by dala za paní na hlídání, která by jí je vyzvedávala a pár hodin denně hlídala, tak je na tom líp s penězma z nějakých brigádek.
ale kariéra tím jdem do pr... Se obávám, že nějak podobně taky dopadnu. :confounded:
21. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký den :slight_smile:
Ups, ty voe, no koukám, valím kukadla, ale Lami gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: Držím palce, ať na gyndě dnes vše OK a tak i nadále :slight_smile:
Mno, hele, jak v podstatě svým způsobem píšeš o neposkvrněném početí, tak jako NESTRAŠ :astonished: My třetí neplánujeme ani do budoucna, totiž :sweat_smile: Já jdu tedy zítra na gyndu po skončení kojení (Jindru už jsem odstavila.) Hlavní otázkou mj. bude antikoncepce neb při koju jsem nechtěla nic brát, tak jsem nebrala :sunglasses:

Jindra se vzbudil, Marky vstala pozadím napřed - oba již přes týden marodí, takže já jsem též na mašli (pořád doma :rolling_eyes:)
21. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, kam jedete? Stubai?
21. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
i s detma, jo? a das je uz do skolicky?
21. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez dětí, at si pořádně zalyžujem, Erik stejně kašle jak vyleze do toho chladu.. Večer dáme termály, pivko, už se těším :wink:
21. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zni dobre, my mozna vyrazime v so do Rokytnice, prej je tam nejlepsi modra sjezdovka v CR, vecer ubytko ve Spindlu, zranice, pivko a v nedeli zase lyze :slight_smile:
21. led 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem byla na gyndě a vše nasvědčuje tomu, že opravdu jsem těhu, ale asi kratší dobu, než by odpovídalo PM, tudíž určit TP bude asi celkem oříšek - na UZ je šíleně vysoká sliznice, ale zatím nic moc jiného vidět, tak mi vzali krev a zítra si mám zavolat, jako prý i dle ms ještě nemusí být na UZ nic patrného (dle ms bych od včera začínala 6.týden), ale dr si myslí, že je to spíš pozdější otěh., jak kojím, tak mám ten cyklus šíleně rozhozený. Takže se uvidí, ale pokud z toho bude mimčo,tak nejspíš někdy na konci září (vtipné, na to já mám fakt štěstí, s Ančou TP 28.2, s Jájou 28.10., tak počítám tohle bude 28.9. :grinning: :grinning: :grinning: ) Takže uvidíme, zda budu od zítřka oficiálně těhu, ale dle dr mám spíš počítat, že jo.
21. led 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
21. led 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak uvidíme, jak to bude dál :slight_smile: Hele Kristi moc nejásej a koukej se přidat :grinning: :grinning:

Beji nestraším, já sice ještě kojím, ale ještě začátkem ledna co jsem byla na kontrole na gyn ( no nejspíš někdy tak kdy jsem asi otěhotněla :grinning: ) jsem rozebírala s dr nějakou antikoncepci, nakonec jsme se dohodly, že asi časem tělísko s hormonama....no tak uvidíme, co bude teď znamenat to časem :grinning: Jenom jak mi dnes dr řekla, že k tomu došlo asi později, tak už možná chápu, kde udělali inženýři z ndr chybu.... :sweat_smile: :sweat_smile: Já se zaměřila na záležitosti kolem půlky předpokládané délky cyklu, ale později....no to asi víme :sweat_smile: takže nejspíš kondomy fungují, jen nefunguje, když se použijou až po chvíli, že :sweat_smile: :sweat_smile:
21. led 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami teda ty jako mudra bys přece měla vědět, že otěhotnět můžeš vždycky :slight_smile:) moje kamarádka otěhotnala při MS tak jákapak furt ovulka :grinning: :sunglasses:

jinak moc gratuluju :sunglasses:
21. led 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš když já vždycky otěhotněla přesně při ovu, tak proto jsem na to tak fixovaná, víš :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, ja nechci, u me je proste takovej trosku problem s chlapem a proto fakt na druhy ditko nemam naladicku...
21. led 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja se v tech pojmech jako nevyznam, minule mi holky rekly, ze kdyz beru prasky,tak ani nemam ovulaci nebo co :confused: :confused: :confused: toz jsem zase o neco chytrejsi, takze dokud ja to nevysadim, zadny Frantisek nebude
21. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jsem netušila, já myslela, že o druhém ještě uvažujete.
21. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, uvazujeme..zatim neni kam ho dat,takze se to neresi
21. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lami, tak super :slight_smile: Já to měla v těhu s Jindrou tak podobně - taky zpočátku na UZ skoro nic, druhý den jsem šla na krev a v pondělí mi potvrdili těhu z krve. Kondom používáme snad včas, tak uf :sweat_smile: Ohledně antikoncepce uvažuju o něčem podobným. Hormonální tělísko, u kterého se optimálně nemenstruuje. Uvidím, co na to zítra můj MUDr...
21. led 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kristi klasická HA opravdu ovulaci potlačuje, takže pokud jí bereš pravidelně, dokud nevysadíš, neměla bys otěhotnět. Ale bacha třeba na třezalkový čaj, grepový džus, nebo některé léky, ty můžou v interakci s HA účinnost snížit..

Beji my v 99 procentech taky :grinning: :grinning: Taky jsem chtěla to hormonální tělísko, abych nemusela každý měsíc menstruovat, byla by to úleva, zvlášť teď, měla jsem to třeba i s 2 týd. spožděním, křeče v břiše, hnusný....a to se říká, že po dětech se to zlepší, prdlajs, u mě horší než dřív.
21. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lami, já právě doufám, že my ve 100 % :sweat_smile: :grinning: MS jsem měla blbou už před dětma a teď to není lepší... Navíc trvá dlouho, 10 dní je u mě normal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Takže bych se jí ráda "zbavila"...
21. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na jakou velikost kola pro Káju se mám po netu juknout ? samo pak juknem v obchodě, ale chci jen omrknout ohledně cen. Nebo mi můžete přímo nějaké doporučit ???
21. led 2010 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Mori, to Ti fakt neporadím, my ještě kolo nemáme :slight_smile:
21. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My spali s M8rou 2,5 hodiny, to už se dlouho nestalo, páč nechodíme už dlouhou dobu odpo spát...takže dnes to vidím na spátek tak o půlnoci :sweat_smile:

Lami tý jo, to je ale šok, když je to neplánované, co? U mě to tak bylo s Laurou, taky jsme počítali plodné dny a jak to dopadlo :sweat_smile: , v té době jsem vůbec HA nebrala, takže tak...

Dani užijte si lyžovačku :wink: a pozor na hnátečku :sunglasses:
21. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori my máme kolo 12 je to do 4 let v obchodě by vám měli poradit, taky záleží na velikosti dítka :wink:
21. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - jaký máte ? Jako koukám na to a těch teda je. Ještě to probírám s kámojsou co chviličku dělala v dětskym sportu Skibi a zjistila jsem, že jsou jak ocelový kola, tak hliníkový ...
21. led 2010 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den všem!!

Jdu sbalit kluky a odvézt, pak se tu možná ještě ukážu, podle toho jak bude muž stíhat a kdy pojedem.
Pokud bych se neukázala, tak všem přeji kráásný víííkend!! :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si to uzijte, ve Spindlu je narvano, nemame kde prestat,ale pojedem aspon na den
22. led 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala na gyndu na výsledky krve a jsem opravdu těhotná, akorát buď jsem opravdu otěhotněla později než by odpovídalo cca ovulaci a PM - UZ i b-HCG odpovídají začínajícímu těhu mladšímu než dle PM, nebo to není v pořádku a těhotenství se nevyvíjí (vzhledem k tomu, že nebylo ještě na UZ včera nic vidět...) nebo je to mimoděložní těhotenství, což mě celkem vyděsilo...jdu 2.2. znova na UZ, pokud by se objevilo krvácení nebo bolesti břicha, mám se urychleně přesunout k dr nebo v noci do špitálu, no to mě fakt uklidnili :frowning2: :frowning2:
22. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek