• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tak budu drzet pesticky, at je to vsechno v poradku :wink:
22. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi díky, jen momentálně nevím, co je pro mě v téhle situaci vlastně to správné....zas si říkám, že když to nevyjde, aspoň bych mohla začít pracovat....prostě zatím převládají smíšené pocity.
22. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami uvidíš, příroda to zařídí a vše má být tak jak se stane, moc bych ti přála mimíska...ale jak říkám....tohle asi rozhodne někdo za tebe...tak se nenervuj, bude všechno tak jak má být...a hlavně obě strany mají svá pro :pensive:
22. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš právě, říkám si, že nemám zatím co ztratit - pokud z toho mimčo nebude, tak to prostě nebylo v pořádku a já můžu do práce, no a pokud bude, tak se samozřejmě budu šíleně těšit, tak jako na holky, i když to nebylo plánované :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, souhlasim s Dragou :wink:
22. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami přesně jak to napsala Draguš, příroda to zařídí sama, tak joko v případě Dragušky a Akcul... :pensive:
Nicméně pokud bude vše OK budeme se těšit společně na dalšího mimouše....btw je tu ještě někdo kdo v budoucnu plánuje? Nebo to necháváte taky na přírodě? :sweat_smile:

Za chvilku vyrážím do města, musím poslat balíky a taky po týdnu vyvenčit Máru, když byl nemocinkaný :dizzy_face:
22. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já frčím do Phy za kámoškou na kafčo :slight_smile:)))
22. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Andrej já myslela, že hlavní plánovačka jsi tady Ty :grinning: :grinning: Jako já to tak beru, že s tím teď nic nenadělám, jen budu čekat....teda do práce jž jsem volala že nenastoupím.
22. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, děcka,co s váma je? :astonished:

Lami já ještě ne :sweat_smile: , pokud tak až za rok-2 :grinning: .Pokud si to ovšem nerozmyslím, hihi. Víš jednou mě to bere, ale pak na druhou stranu si zas říkám, že už jsem stará...atd. Zatím se ve mě mísí smíšené pocity. Asi kdybych zapadla náhodně, tak jako ty, bylo by rozhodnuto, ale zatím dobrovolně ne.

Co děláte babizny jedny, jediná Danča má omluvenku, ostatní máte velké ÁČKO!!!
23. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej ty a stará?? Vypadáš na fotkách skvěle, skoč na chlapa a šup něco malého plyšového domu pro potěšení :grinning: :grinning: Mě dneska bolej prsa a moc dobře mi taky nění, tak si celkem dělám naděje :sweat_smile:
23. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami já už budu mít letos 37!....a prej něco malého plyšového pro potěšení, haha...asi si objednám plyšového robíka :grinning: :grinning:
U mě jsem to vždy poznala při bolesti prsou, že jsem v tom. A pak u Máry jsem nemohla po ránu otevřít ledničku, už jsem v ten moment byla u mísy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím na sobotu :slight_smile:

máme návštěvu kamarádku...jinak včera v praze dobrý :sunglasses:

andrejko jako ty počítáš že ještě za 2-3 roky bys šla do mimi? že bych přehodnotila situaci :grinning:
23. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky do toho :grinning: :grinning: A pokud to u nás nedopadne, budu se aspoň těšit za vás :slight_smile:
23. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme dnes taťku v práci. Dopo jsme byly s Kájou nakoupit, na kávě u mamky, pak vaření, poté Kája spala ... no a teď mám v plánu spáchat tvarohové koblížky pro ty 2 mlsouny :wink:
23. led 2010 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezkou sobotu :slight_smile:
Lami, já poslouchala na začátku těhu s Jindrou totéž. Dle poslední MS stáří plodu neodpovídalo a v podstatě mi doktor první tři návštěvy říkal, že příroda to sama zařídí... (Jinými slovy říkal, že to spíš nedopadne, asi abych byla připravená.) Draga to napsala zcela trefně. Samozřejmě i nadále držím palce :dizzy_face: Na prvním UZ neviděl zpočátku nic, až na jakousi "šmouhu," kterou by tipoval na krevní sraženinu (to byl náš malej boreček :sweat_smile:) Nicméně těhu nevyloučil a poslal mě na krev, než tu "sraženinu" začneme řešit. Takže ač to u mě zpočátku vypadalo všelijak, konec znáš :wink:
Včera jsem byla na gyndě a antikoncepci jsme nevyřešili - prozatím. Chtěla jsem hormonální tělísko Mirenu, opravdu mě to od toho dost zrazoval s tím, ať si něco přečtu na netu. Takže jsem včera do noci četla, na co jsem kde narazila a nic moc teda. Vypadá to, že je to pade na pade. Někomu sedne a za nic by neměnil a někomu vůbec. Za ty prachy je dost risk, takže teď si myslím, že do ní nepůjdu :confused: Velice mě zaujal antikoncepční kroužek Nuvaring, ale ty prachy už tolik ne. Takže na to asi přejdu až začnu makat a budeme mít dva platy. S mojí sedmičkou je dost výdaj. Do té doby asi zase zkejsnu u prášků, chjo, mám z toho hlavu jak pátrací balon :fearful: Nechci krámy a s Mirenou jsem si to tak malovala, než jsem začala číst po netu :unamused:
23. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Mori, nahoď koblížek :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
23. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami moc a moc gratuluju :slight_smile: sice nevim jak se to da zvladnout ale jsi zenska sikovna a ty to das levou zadni :grinning:
23. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej a ted jsem si precetla, ze je problem, drzim pesti at to dobre dopadne! ( ja to tady ctu tak nejak zpetne)
23. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík všem :slight_smile: Beji dr neviděla zatím v děloze vůbec nic, proto mě vyděsila tím možným mimoděložním těhu, ale ona taky má v té ordinaci takovou super historickou plečku UZ, že bůhví, a taky dle našich propočtů jsem nejspíš otěhotněla fakt až 5.1. a ne podle ms (ještě štěstí, že mám vcelku dobrou paměť :grinning: :grinning: ), takže bych v době vyšetření byla cca 4t+3, což se fakt nějaká minikulička velmi snadno přehlédne, takže uvidíme....hlavně doufám, že pokud z toho má být nějaký průšvih, nebudu muset do špitálu, Jájucha se ještě kojí a neumím si představit, jak by to tu manžel s nima sám zvládnul. Zatím jsme nikomu nic neříkali, moje rodiče trefí šlak, stále ještě počítají, že od února nastupuju do práce - nechce se mi něco si vymýšlet a zas nechci dělat paniku, když z toho nemusí nic být, že. Jen vím zcela jistě, že rozhodně nebudou z představy třetího vnoučete vůbec nadšení, takže ani pokud to skončí těhotenstvím nebude se mi to říkat snadno.
Ad Mirena - moje kámoška je z ní naprosto na haluzi, tak proto jsem o ní taky uvažovala, na netu jsem taky četla, že to ženským nesedne, jenže mě třeba takhle nesedly po sobě troje antiko pilule a obávám se, že moje tělo má prostě problém se synt. hormony v těhle dávkách, zatímco v tělísku jsou mnohem nižší, to by třeba prošlo :sweat_smile: Jako po téhle zkušenosti, že stačí minuta nepozornosti a je z toho těhu, nechci mít doma Klabzubovu jedenáctku, probůh!!!!! :grinning: :grinning:
Nuvaring je hodně drahej, ale je to zajímavá alternativa. Ještě můžeš zkusit brát normoš antiko prostě pořád, bez pauz na ms a menstruovat třeba jednou za 3m, nám na fakultě říkali, že u nejnovějších preparátů by to neměl být problém, že ta pauza každý měsíc je tam hlavně proto, že si ženské připadají bez ms divně....asi jak které :grinning: :grinning: Fakt je, že se tenkrát hodně holek ptalo, jestli to nemůže být škodlivé, brát to furt pryč bez ms, ale prý ne ....nevím, ale mě osobně to přijde celkem divné :grinning: :grinning:

Peťo díky, já po zkušenostech s Jájou už nemám strach, že to nezvládneme, tady už se jedno dítě navíc úplně ztratí :grinning: :grinning: Nee, pokud to dopadne třetím miminkem bude to mazec, ale zas jsem se za těch pár dní nějak začala docela těšit :slight_smile:
23. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lami, pro mě je prostě MS opruz a pokud to bude s práškama v pořádku, jednou za tři měsíce by mi stačila :sweat_smile: Je fakt, že jak jsem měla rozhozenou MS po skončení kojení Marky, tak jsem myslela že téměř po dvou měsících bez MS vybouchnu. Jenže tohle bude hormonálně upravený, tak bych to ráda zkusila. Vysadit na ten týden pak můžu vždy. S rodičema blbý teda, ale tam už to úplně neklapalo i dřív, proto jste se taky osamostatnili... Stejně by do budoucna byli rádi i za další vnouče :sunglasses: Jinak tedy můj gynDr. má asi stejnou UZ mašinu jako ta tvoje gynDra :grinning: Na Mirenu jsem hodně nespokojených našla na rodina.cz, ale i jinde :unamused:
23. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem mela ten nuva ring a nekde jsem ho pri sexu ztratila :sweat_smile: dala jsem tomu sanci 3 mesice a vubec se mi to nelibilo, hlavne jsem treba zapomnela to vyndat a dat tam novej kazdy tyden a chlapovi to tam prekazelo .. mozna jsem to tam spatne dala, nevim no ... takze pro me jedine IUD coz si planaju dat az kdyz porodim (nejpr musim otehotnet ze jo)
23. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peťulo, tak ztratilo jo :sweat_smile: :grinning: Tady je ten kroužek na tři týdny, pak se na týden vyndá a po týdnu (kdy by měla proběhnout MS) se zavede kroužek nový. IUD jsem pořád úplně nevyloučila, ale teď jsem spíš nakloněná, že radši ne :confused: Jak jsem psala, je příliš mnoho nespokojených a vzhledem k prachům se mi to nechce riskovat :unamused:
23. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ztratil zmetek :D
a ted nevim jestli to teda fakt bylo menit co tri tydny .. asi jo, uz je to dyl tak si to nepamatuju.
Co jsem tady tak ted cetla tak IUD melo hodne rizik pred par lety ale tyhle novy uz jsou pry hodne bezpecny. A no co si lidi stezovali?
23. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy,,,my dnes měli návštěvní den...

lami ale mimoděložní těhu bys asi prožívala jinak...jsou to sakra bolesti (teda ze zpráv co mám od kamarádky) a kdyby se to pohnojilo jinak (zamklé těhu) tak jdeš jen ambulantně, to myslím, že by tě neohrozilo...ale já stále věřím, že to bude v pořádku :wink: a držím palečky :dizzy_face:

jinak já tělísko vyloučila hlavně z důvodu případných následků...rakovina prsa...pročítala jsem hodně na letáčkách a tak a mě to tolik děsí, že do toho nejdu, HA už taky nechci do sebe ládovat, takže zlatý šprcgumy ...akorát manžel trochu láteří :sunglasses:

nám nejde vůbec FB jsem na mrtvici...hnijou mi maliny...naštěstí manžel připojil farmu přes turecko ...tak jsem sklidila...pořád nevíme čím to je , všechno funguje jen ten FB ani rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peťulo, na neustálý špinění, krvácení - v podstatě nonstop vložky, změny nálad (stavy smutku, úzkosti,) zhoršení pleti, našly se i těhotné přes to tělísko. Prý se má to tělísko do půl roku usadit, ale u spousty žen se to neusadilo a přetrvávaly problémy, který jsem psala :unamused: Je jich fakt hodně, co psalo "už nikdy."
Dragi, hm, tak "zlatý šprcgumy" bohužel neřeší ty moje blbý krámy :confounded: Jinak tento způsob ochrany u nás nevadí ani jednomu. Já teda pořádně nevím, o co jde, ale "hnijou mi maliny" dobrýýýýý :sweat_smile: :grinning: Tak držím palce, ať FB brzy rozchodíte :wink:
Dobrou :slight_smile: :pensive:
24. led 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi ono to ale při mimoděložním bolí až když to povyroste a praskne, do té doby může být všechno naprosto v poho, krom toho častej příznak je i právě to nižší HCG, co jsem měla, tak proto mě to trochu děsí - představa jak to v noci prdne a já budu shánět hlídání pro holky a sunout se do špitálu,ale to je ta nejhorší varianta, jsou i mimoděl. co probíhají vcelku klidně.....ale fakt si spíš myslím, že jsem otěh. později...jasně, kdyby to teď byl MA tak to není na špitál, ale tak nějak se uklidňuju, že kdyby tam už ve čt nic nebylo a HCG bylo nízké protože by klesalo, tak už bych třeba začala krvácet...docela mě navíc děsí, jak jsme si s mužem na tu myšlenku za pár dní zvykli, ráno jsme všichni 4 leželi v posteli a muž sprdnul holky, že mi nesmí hopsat po břiše a byl takovej hrozně milej a vyprávěl o 3. miminku.....jestli to nevyjde, tak nás to i přes tu naprostou neplánovanost asi celkem zdrbne. No už jen 8 dní a dozvíme se to, pokud se to samo neprovalí dřív ...Co maliny, zachránila jsi je??? :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Nám tatík odjel na turnaj ve florbale, až přijede, tak jde makat. Dnes nevařím, páč zbylo ze včera, protože mužík dostal dosti najíst u těch známých, u kterých právě dělá el. :wink:

Zítra jedem hned ráno s Kájuš do České Lípy za holkama a půjdem společně do nějakého Mateřského centra, tak bude o zábavu postaráno :wink:

Jinak jsem koukala na ta dětská kola. Kája ho dostane k narozkám od babičky a jejího přítele. Trošku jsme včera vybírali s tím přítelem a líbí se nám toto: http://bikesport.mimishop.cz/detail.php?zbozi=670925 No ještě mrknu v pondělí na kola v Lípě, ale asi půjdem do tohoto. A musíme vyzkoušet přilbu, tu vezmu rovnou z obchodu, ať jí dobře sedí.
24. led 2010 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaues baby :slight_smile:

Tak mě by Rosa s gumama vyrazil, takže já brala už po šestinedělí HA, a pak jsem přešla na Mercilon, i když mi moc nesedí, možná to změním. Padají mi po ní hodně vlasy a taky kvalita nehtů není nic moc. A než jsem přešla na Mercilon zkoušela jsem taky 3 jiné až tyto mi sedly. Ale to bylo před Marečkem, teď už mi tak nesedí jak předtím. Taky se mi zdá, že jsem po nich nervóznější :unamused:

Dragu ty seš ale maniak, prej hnijou mi maliny :sweat_smile: , ty prosím tě do druhýho dítka nechoď, páč bys nemohla sklízet :grinning: , zvířectvo by ti pozdechalo a to by byla katastrofa :grinning: . Já teda nevím vo co go, ještě jsem se na to ani nekoukla, ale asi vím proč :sweat_smile:
24. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako venku je kosa jak prase, jak jsem šla se psem tak mi mrzly snople v nosu :sweat_smile: , takže dnes jsme doma pěkně u televizky a u Bejew :sunglasses:
24. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori kolo hezký, my to necháme až na jaro, přilbu teda máme od loňska, taky jsme kupovali v krámu přímo na Márovo hlavu, Author. No snad se letos dokopu ke koupi nového kola a budeme jezdit s Márou v sedačce, alespoň bude větší zátěž a já budu muset vynaložit větší energii a tuky se budou spalovat rychleji, mám to zapotřebí.
24. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek