• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
no jo, ale sakra nechceš, abys tam měla dalíka když mu tři nejsou, chceš až od těch tří let, to je k. blbej systém, porodíš blbě a už se vezeš. já bych napsala teda stížnost na diskriminaci " blbě narozených" :angry:
23. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, to mě hned napadlo, když jsem se dozvědala, že Vikin do školky nemá chodit, tak jsem tak pronesla, že bych si mohla přivydělávat hlídáním dětí, tak mi manža hned řekl, že ne, že náhoda je blbec nějakýmu se něco stane a já pak budu mít opletačky po zbytek života..on je takovej zodpovědnej..ale jsem dělala 2x aupairku, moje děti to přežili se mnou doma,...tak snad :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme tady o tom s ženskejma přemýšlely, ale já bych ty děcka nezkousla, stačeji dvě, že jo leni :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky vím, že v klánovické školce odmítli vzít matce samoživetece dítko, který mělo v den nástupu už tři roky a jiný na mateřský ho ve třech vzali, tak co v tom asi bylo, že :unamused: :frowning2:
23. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni a co v tom bylo? pěkný atatínek? holky já se fakt z toho picnu...všechny budete už makat a mít dítka školkou povinná jen já budu sedět s Dálou doma :grinning:
23. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holcicky co resite skolku???
Na tu se taky chystame snad nas vemou,a nebudou chtit zadny dary :grinning:

leni tak proc ne??co by se melo stat??si sikovna mama ne??hned mysli na nejhorsi co??nevim jestli bych to zvladla si frajerka dve deti a este naky,ale byla by to zase jako prace no,ja jsem chtela prividelek na zehleni,ale to se nikdo neozval,to by me nevadilo.

me boli hlava mam porad ted posledni dobou nizky tlak a laduju se jen praskama o vikendu jsem mela hooodne nizkej,a zabraly jen prasky,dokonce piju i kafe,ktery nepiju :wink:
23. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago,ja to taky nemam jisty mam stejny s jarou smeny,a cena toho bude asi,ze se uvidime jen vikendy,a nebo pujdu strihat,toho se bojim,abych neskrachovala,ale mooc by me to bavilo,sla bych do toho,jenze bych potrebovala nakou zkusenou co by mi radila abych se s toho nepotento,a hlavne nak se zacit musi
23. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, nebudeš jediná, Dragi. :wink:
23. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrsko tvoje hláška...dokonce piju i kafe, který nepiju...mě dostala :grinning:
23. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrsko, co chceš stříhat?
Jinak kamošce v Brně ředitelka MŠ vyloženě naznačila, že za nějakej úplatek jim tam holku vezme. Ta z toho byla vedle ještě 14 dní. :grinning: No a dopadlo to tak, že ji nakonec dali jinam, sice musí asi 4 zastávky šalinou dojíždět, ale neva. Řekla, že aby už ve školce začínali s obálkovou metodou, to je fakt trochu moc.
ať žijí úplatky co? hlavně že máme protikorupční četu :grinning: :sunglasses:
23. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a to by šlo jako tý ředitelce do kapsy, jo? Děsný, děsný...uff
23. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jestli muzu jen doplnit neco k tem skolkam, tak dragi, nemate tam jesle? tam si nekdy tyhle "blbe" terminovy deti nechavaji, od zname tam byla holcicka az skoro do ctyr.
a leni, na socialku je to skoro zbytecna cesta, radeji tam zavolej. stahni si na webu mpsv formular pro posudkoveho lekare (tzn. v nasem i vasem pripade neurologa), ten at to vyplni, proc vikouska nedoporucuje, a teprve pak bych tam zasla. ta zvlastni materska je do 7 let, plati tu klasiku 7600 kc.
23. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
romana díky jesle tu máme ale ty jsou tak natřískaný, že ani tam ho nedostanu...
23. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je v pr... u nas se tomu uplatku skolce rika sponzorsky dar :wink: my jsme na tom stejne a jeste hur, jako kvetnoveho mi ho nevezmou tuplem nikde, ale do prace taky musim. tak ho asi necham ty 4 mesice doma se psem.
23. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Leni, to by šlo. Vyloženě jim naznačila, že když přijdou s obálkou, tak jim malou vezme.
23. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, jsi poklad díky za radu, díííííííííííky...napiš mi do Ip, jak se máte, ju :wink:
23. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je sila uplatky to nechapu mozna je to i u nas a nevim o tom.

Leni vlasy :wink:
23. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrsko, ty jsi kadeřnice? nebo si budeš dělat rekval.kurz?
23. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
romana taky jsem to chtěla napsat, že se tomu tak tady taky říká :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak vám funguje o prázdninách školka? taydy stejně je zavřená jen 14 dní fungujou, takže je to taky na pytel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé leni to bys měla super :wink:
23. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to jsem už slyšela často, že dali sponzorský dar...ale by mě zajímalo, jestli jde do kapsy či na školku, no ale při mé naivitě.. :grinning: si myslím teda to horší :grinning: je to fakt bordel...
Jsem kadernice :wink:
Ty vole mala mi napatlala na zed krem jen co se vzbudila to je desny,se muze zase malovat :unamused:
23. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrsko, tak to je fajn, ne? si můžeš vodit kamarádky na stříhání domů :sweat_smile:

Soni, no to by bylo jako super, sice bych bohatá jako dosud nebyla, ale ne socka nejsockovatější :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj to si vodim :wink: neni jich zas hodne,ale kazda kacka dobra,a me to hlavne hodne bavi,a vzdycky bavilo striham od prvaku
23. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs tak vidíš, stříhat se musí v jakémkoliv době, to ti musí jít, se toho neboj :wink:
23. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
fuha, to je blbe s tymi skolkami,u nas su nastastie pobliz dve kde moze ist a do jednej je uz zapisany,dam ho teda hned ako mi bude vychadzat nastup na druhu matersku-cize asi od polovice oktobra,chcem ho dat skor ako sa narodi druhe,aby uz bol zabehnuty a nebral to tak ze teraz mam doma babo,tak som ho tam "odlozila

tu je pocasie naprd,chvili prsi,chvilu svieti,uz nemozem vydrzat do vikendu,vraj sa uz konecne ma "zjarnit" :slight_smile: "
23. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo,
už seš objednaná k doktorovi? :slight_smile:
23. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek