• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dani já vím, je to na přírodě, ale to čekání mě ničí, proto páchám takovéhle hrůzné činy :grinning: Je to navíc o to šílenější, že minulý týden jsem se o tom teprve dozvěděla a teď už mi na tom podezřele záleží....
Teda, lyžování i hýčkání od manžela Ti fakt závidím, budu muset domluvit nějaké hlídání a vytáhnout manžela aspoň někdy na večeři bez dětí, už jsme zas nebyli sami ani nepomatuju :slight_smile:
25. led 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau Dani, no tys musela byt teda hodnaaaaaaaaaa. :slight_smile: naky fotecky budou?
25. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lamií určitě si spolu vyražte, to každému prospěje :slight_smile:
25. led 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ježíši tak a´t jste brzo doma a Vikýnek v pořádku, zrovnas psala jak už máte klid viď :( tak se držte...

Beji koalku jsme používali a Dála se neosypával...ale posílat jí nemusíš... :grinning:

Lami nechci ti kazit radost ale mě HCG stoupalo vzorně :( každopádně jak už jsme psala budu ráda, když to u vás dopadne jinak než u mě :slight_smile:)) držím palce :wink:

já jak už jsem psala na oslavu nějak kašlu stačí, že to oslavíme v kruhu rodinném :wink:

tak a zase letím farmařit :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš jak jsem psala, já vím, že je to blbost, jen mi to čekání připadá hrozně dlouhé...už jsem uvažovala i volat kamarádce, co dělá u Apolináře, ale zavrhla jsem to, pokud jsem fakt těhu až od toho 4.1. tak stejně srdíčko vidět nebude a navíc kámoška by se rozsypala smíchy, že jsem zas v tom :grinning: :grinning: Tak musím do toho 2.2.vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukala jsem, že jedeš v borůvkách ve velkém! Ale už máte i s manželem od nás s Aničkou pohnojeno :grinning:
25. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami jj já jsem borůvky zasadila bo mají xp a taky zrajou jen 4 hodiny ale na noc sázíme plodiny s delším růstem :slight_smile:)
jak jsme psala moc držím palečky a myslím na vás...taky hnojím :slight_smile:
25. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééžiš vy jste do toho teda padly, farmářky! :grinning: :grinning: :grinning:

kristi fotečky nebudou, nefotila jsem :wink: škoda, bylo krásně azurko.. Nechtělo se mi ale tahat foťák..
25. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, to je kosa, ze myslim,ze nikam dneska nepujdem :unamused:
26. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! Taky mám pocit, že dnes skejsnem doma .. včera jsme v Lípě vymrzly až až
26. led 2010 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné zasněžené ránečko!!

my teda ven půjdem, minimálně 2x, manža nám odjel tak musíme dopo s Pepánkem a odpo jedem na návštěvu ke kamarádce :wink:

HOšánci dnes vstali prdelí napřed, to bude asi long day :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem teď trošku flákala fotky, tak jsem doplnila naše od října: http://maarsel.rajce.idnes.cz/
26. led 2010 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mia uz je snad zrala na nocnik, od rana zatim v pohode, tak snad uz to dopadne....sice jsme posledni, ale ono neni dulezity vyhrat, ze? :grinning:
26. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku je úplně nááádherně!! super dopo, prochajda, sněhulák a už dlabem kuřátko :slight_smile:

kristi klíííd, do zakládky času doost :wink:
26. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnes spáchala rajskou polívku, co jsem si napsala receptík od Andrejky :wink: Už jsme jí dlouho neměli. Kájuš se láduje, já už ji mám v sobě :grinning:

kristi - tak tfuj tfuj ať jí to už vydrží :wink: Do školky zatím nejde, tak neva že jí to ještě nejde. No kdyby už šla, tak by to bylo horší no :unamused:
26. led 2010 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi už je velká tak už to určitě vydrží :slight_smile: Anča už je 3m bez plín i v noci, ale třeba dneska ráno přišla v mokrém pyžámku a prý "maminko, jsem ostuda" :grinning: :grinning: Holt nehoda se stane :grinning: Já musím Jájuchu donutit začít dřív než Anča, pokud budeme mít třetí, tak zas přebalovat dvě fakt nechci....

Je tam krááááásně, já chci ven, Jája je vyspaná a čekáme na Aničku, já byla totiž dnes tak unavená, že jsem jí chudáka odpravila do postýlky už v půl dvanácté a zalezla si k Johance a usnula jak balvan...teď jsem jí byla zkontrolovat, tak si natahala do postele tak půlku pokojíčku a hrála si tam, ale naštěstí ani nepípla a já se dík tomu aspoň trochu vyspala....tak snad usnula brzo a nebude teď tuhá do čtyř, ať si užijeme to sluníčko!!!
26. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárec palec :slight_smile:

Jako Dani jak můžeš říct, že je tam nádherně :sweat_smile: , jsi asi onemocně la na těch horách ne? :grinning: , jako já musela do školy Lauře pro oběd a musela jsem se fakt přemáhat, abych tam šla...ale hlad mě donutil :sweat_smile:

Kura furt myslím na Léňu a Sameťáčka, jak na tom asi je... :confused:

Marci u Káji opravdu no comment, jako ta vaše malá frajerka usne všude, já mám z ní dost :grinning: :grinning: ...a taky je taková akční jak Mára a do všeho se montuje a u všeho asistuje :grinning: . Ale počkej až budou větší, to je budeme muset pak ke všemu nutit, takže užívejme dokud to dělají dobrovolně a s radostí :grinning:
Nejlepší na tom je, že Mára dělá dobrovolně robota typu: Marečku, prosím tě, podej mi ovladač, telefon, podej noviny atd., to už je labůžo :grinning: ...a jak jsou ty děcka rády když je za to pochválíme a my nemusíme zvednout prdel :grinning:

Kristi ve čt. se ti teda ozvu, ju?
26. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute ženy,jdu prosit o radu,kam všude musím zajít,když mi končí mateřská-kromě pracáku?:frowning2:(
Lami,gratuluju a držím palečky.To,že máš můj velký obdiv snad víš,ne...:slight_smile:))
Pitrs,gratuluju se k svatbě...
Leni,držím palce,ať je brzy všechno v pořádku...
26. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus Bety, mi včera na kontaktním řekla paní, že pokud nemám práci můžu si prodloužit rodičák do 4 let, takže já to neřeším, budou mi ještě rok chodit stejné prachy co teď. Tak se na to poptej...
26. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to?Chceš mi říct,že tibude ještě rok chodit 7tis? :slight_smile:
26. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
fujha aj u nas je desna kosa zas...ja nenavidim zimuuuuu :angry:
andrej,jao tebe nic nehovori ze detska praca je zakazana??? :grinning: :grinning: takto zneuzivat marecka na nosenie ovladacov,teeda :sweat_smile: ale u nas je to to iste,najstastnejsi je ked moze "pomahat "pri vareni"-sice mi pomaha viac do dostat sa do hrobu,no ale co narobis :grinning:
lenca sa neozvala,nie? asi je v nemocke s vikinkom,co? jajha,snad su ok..
26. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori,ty jej urco davas diazepam do jedla co????? :grinning: to ja musim kika total umorit a nahnat ho do postele aby vobec zaspal...on moze byt total unaveny hotovy-ale aj tak sa bude tvarit ze spat sa mu nechce
26. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bety, ja jsem o tom vcera mluvila s Laz a prej to jde, kdyz ti ditko nevezmou do skolky, no asi si zavolam na UP a bude
26. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku :grinning: :grinning: :grinning:
Kája teď zase chodí spát opravdu každý den po obědě. Jsou dny, že vydrží chrupat i 3 h :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andrej - fakt stejný prachy jo :astonished:
26. led 2010 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nevím, ted jsem tam volala , paní teda nepříjemná jak prase a říkala mi, že prej to nejde, když jsem si zvolila 3-letou mateřskou. tak nevím, se tam asi zítra stavím osobně. :frowning2:
26. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No malá ve školce není,máme už to slíbené pár měsíců a stále nic...Kdybys tam volala,písneš,ať vím,prosím? :wink:
26. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tam volala ještě jednou a fakt to prý nejde. pokud jsem si zvolila tříletou, což mám. Teda ale řeknu vám, ty ženský tam jsou jak osiny v zadku, na mě začala zkoušet prej že jsem si ty tři roky zvolila dobrovolně atd. atd. já jí říkám, že se na to jen ptám, jaké jsou možnosti, k cigánům je asi slušnější, kráva. TO si člověk připadá jak kokot. Za celý ty tři roky mi na druhý dítě nepřidali ani korunu, stát neobstará dostatečnou kapacitu ve školkách a pak si někam člověk volá pro info, ani jim tam netrčí osobně a báby to obtěžuje asi u kafíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andrejko - ty sis volila délku mateřské?
26. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže skončíme na pracáku za 3tis a budeme sedět doma na prdeli,protože nemáme děcka ve školce,fakt paráda...no ale co už teď naděláme,že...
26. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak bety, s tím už jsem smířená. hele zase si uděláme ještě jedno volný léto,ne? :grinning: to taky není od věci. :wink:
26. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou teda mrchy hnusny.

Bety, to ja taky, minimalne do zari a ver, ze me to sere, pac ja do prace fakt touzim jit
jo já si zvolila 3-letou mateřskou, ale jelikož jsem už od 26 měsíce Marečka na poloviční mateřské, což dělá 3500 tak prej mi to zůstane+přídavky na dítě+příspěvek na bydlení. Jako já mám výhodu páč jsem ještě pořád vedená jako samoživitelka, dokud si mě Rosin nevezme, takže toho využíváme, že můžu brát víc než ostatní. Nicméně mě fakt paní na kontaktním potvrdila, že na pracák nemusím a budu brát nadále rodičák, takže tak.
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek