• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
aha, tak to je asi teda jinak
26. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem zvědavá,z čeho budeme žít...:frowning2:
26. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
je to na pikacu
26. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
andrej - já nějak ale nechápu, když sis zvolila 3 roky, proč si brala míň než my :confused:
26. led 2010 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No to teda je...Manžel v tomhle počasí nemá práci,jestli to takhle půjde dál,tak se asi půjdeme pást :rolling_eyes: ...vlastně ne,pod tím ledem asi nic moc nebude... :grinning:
26. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jako je to naprd s prací, chtěla jsem jít tady do směnárny, ale zas tam mají novou posilu, to místo je hned obsazené jakmile nějaká baba jde na mateřskou, asi si to mezi sebou drží známe. Měla jsem tam nastoupit před těhu s Márou a jakmile mi po výběrovém řízení volali že mě berou, tak jsem den předtím zjistila, že jsem v jináči, takže jsem už nenastoupila :confounded: . Taková práce by mě bavila, být v kontaktu s lidma a s penězi :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ja to teda jako neresim, Roba si ani moc nepreje abych sla do prace, ale ja chci. Proste pockam, co bude, no
26. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to jaksi řešit musím... :unamused:
26. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
to je na hovno, to verim, no. :unamused:
26. led 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Číhám na Leňu a nejaký pozitivum a zatim nic :confused:
Dnes dopol jsem byla u doktorky a Václavák byl supr klouzačka. Posoleno bylo jen ve Štěpánský před Alcronem a Finančním ředitelstvím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Odpol jsem zase musela k dětský doktorce, protože jak se Majda osypala po té Koalce, tak se jí to ještě zhoršilo. Tak jí udělali při jednom tříletou prohlídku :sunglasses: 98 cm a 16 kg. Jindrovi začalo hnisat očíčko, takže nafasoval nejaký kapky. Doma to táhnem třetí týden :astonished: :confounded:
Taky jsem řešila s mužem, co kdyby nebyl Jindra a musela jsem jít práce (Marky by se do školky taky nedostala.) Jediným řešením by bylo, že bych nastoupila na zkrácený úvazek (to prý u nás jde a kvůli nedostatku školek bych zdaleka nebyla jediná) a do doby než by Marky vzali do školky, by se o ní staral manžel. Je OSVČ, čas si víceméně určuje sám, tak by to asi šlo... Ale jsem opravdu ráda, že to zatím řešit nemusím :pensive:
26. led 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
my jdeme na triletou 2.2 - mame prinest ranni moc, haha :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U nás prohlídka neplánovaná, takže moč mám vzít příležitostně. Teď už je to bez probl, ale horší by to bylo s bratrem Jindřichem :sweat_smile: a to mi připomnělo...
Lami, Jája je hodně šikovná, že už se snaží nočníkovat :slight_smile: I když tvou potřebu jí tomuto umu naučit co nejdříve naprosto chápu :sunglasses:
26. led 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se nam mala v noci pocurala a rano jen slysim rev a hruz a bes (jsem myslela ze ji nekdo vrazdi) tak tam jdu a ona sedi v posteli urvana a rika mi "I peed in my pants mommy I dont want to be baby" (jo a cesky ani slovo) tak jsem se musela smat jak ji to stranse sebralo ze se pocurala. Pritom je bez plin i v noci od listopadu. Asi se ji dobre spalo ze se nevzbudila :grinning:

jinak porad cekam na menzes .. a furt nic ... kua prace
26. led 2010 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto, to je borka, sikulka, bud rada, ze umi anglicky, my je to budem muset dost ucit
26. led 2010 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
No Beji popravdě jsem to asi pěkně posrala já, bc už před měsícem dítko krásně hlásilo, že ee a kadilo do nočníku, párkrát za den jsme vždy stihly i čůrání....pak byla nemocná, tak jak měla teplotu, nechtěla jsem jí furt vysazovat a mučit svlíkáním a přebalováním no a od té doby je to na levačku, úspěchy jsou zřídkavé...jsem to ale debil, člověk by řekl, že se s druhým dítětem poučí, že :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Peťo Anča už se taky počůrává jen opravdu velmi vyjímečně a proto u toho zpravidla taky řve jak když jí vražděj :grinning: :grinning: A nejvíc mě doráží ty její průpovídky, byla celá smutná a říkala mi - maminko já chci být tvoje koťátko, nechci být ostuda....tatínek povídal, že jsem ostuda :grinning:
26. led 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori u mě je to tak proto, páč jsem před Márou podnikala 7 let v kuse a předtím nebylo povinné soc. pojištění, tak jsem ho neplatila. Pak jsem ho teda už musela platit, nicméně jsem si ke zdr.+ soc. pojištění neplatila nemocenské pojištění, protože to byla pálka a už tak mě docela dusilo placení DPH a když se to vše sečetlo tak to mi kvůli 2 měsícům nevyšlo, abych dostávala mateřskou, takže jsem to měla nějak krácené. Tudíž jsem ji ani 6 týdnů před porodem nepobírala tak jako vy ostatní a plnou mateřskou těch 7 litrů jsem brala jen do 26 měsíců, pak mi to spadlo na polovinu. No a tu teda můžu pobírat jeeště rok, jak mi bylo sděleno.
26. led 2010 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi no to jo, jenze me stve ze treba nemluvi se mnou cesky vis. I kdyz mi teda rozumi vsechno, ale mluvit nebude. Strasne spatne se ji ta cestina vyslovuje a anglicky to je pro ni jednodussi. Takze ted nam volal deda a pekne me serval pac ji nerozumel ani slovo. A az pojedeme do cech tak ji kor nebude nikdo rozumet tak to bude i stres pro ni si myslim.

Lamia hehe sranda vid jak jsou z toho ted na prasky a kdyz jsme je ucili tak jim posrana plina vubec nevadila :grinning: Samule mela tohle prvni nehodu od listopadu chudera mala.
26. led 2010 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
andrejko ty usíš mít stále něco extra :slight_smile:))

já ti Betynko povím až budu obíhat ty úřady...28 jedu do práce zjistit co a jak a zřejmě má cesta povede též na UP :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my máme 3. letou kontrolu 10.2. a o moči mi mudra nic neříkala, max bude Dála chcajdit tam :slight_smile:
26. led 2010 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťo Anče ještě před rokem nevadilo sr..a čůrat do plen ani za mák a teď tu tropí tyátr, že :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás se právě koupe a já ještě rychle udělala rybí pomazánku :slight_smile:

Já taky musím zavolat na dětský, kdy máme přijít na 3-letou ..
26. led 2010 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
boha jeho, nebyt FB tak nema socialni styky, to je fakt mazec, koho vseho tam clove najde
26. led 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar ženy. dneska fakt super den, takhle by mohlo být furt, azurko, čerstvej sníh, nádhera. ale zítra bude zas mráz jak sviňa a to zrovna budem cestovat, chjo chjo.
Právě zítra jdem na tu 3letou prohlídku. se mi fakt chce. no a pak si na zítra plánuju návštěvu UP, jestli se odhodlám. tak vám pak sdělím zážitky. bléééé. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:

o řevu z počurání mi ani nemluvte, kluci už jsou taky dost dlouho oba vnoci bez, u Alýska občas nějaká čurací nehoda je a to je pak v noci poplach jak kdyby mu pinďoura řezali. :sunglasses:
26. led 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
baby koukáte na Džungle rtěnek? já zatím viděla všechny díly, je to novej seriálek, no a bomba, moc se mi to líbí :wink:
26. led 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ja zitra jdu s Miou na tancovani apak musime jet do Cercan, nastesti autem. My venku nebyli, mne se do ty kosy nechtelo
26. led 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
andrejko jak to tak čtu, tak mě napadá - ty sis vybírala teda délku 3 nebo 4 roky?
26. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Cusiiik holky
Mam prosbu,kde schanitze chuvy,?je nakej Wap,jelikoz to mame ted naky spatny a ja si myslim,z eji budeme potrebovat...
26. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani ne na 3 roky, právě proto mě překvapilo, že mi paní na kontaktním řekla, že rodičák můžu pobírat až do 4 let. Ještě jsem se jí na ptala, že jsem si určila jen 3 roky no a ona mi řekla že to vůbec nevadí...tak nevím, no...

Kristi na koho jsi zase narazila? :slight_smile:

Nás čeká 3 letá hned 1.2., už mi včera došla pozvánka.
26. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a my teda kadíme furt do plenek, jako čůrání míme vychytané tak 4 měsíce, ale s tím srajděním máme furt problémy, má nějakej blok či co a vůbec mu nevadí, že je v tom posraným i 20 min., páč on kadí na etapy a zkončí tak do 15-30 min. :sweat_smile:
26. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
chuvy? normalne na bazaru na seznamu v sekci Hlidani deti :slight_smile:

Andrej, na spostu znamejch ,co jsem leta nevidela....ale lsuper
26. led 2010 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek