• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
nase umi ruzvoou a fialovou, ty ji jdou, ale vyjmenovat je umi snad vsechny - ne ze by je poznala :grinning:
27. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Anča má jedině s fialovou trochu problém, jinak zná barvy už docela dlouho, dokonce dneska malovala motýla a říkala, že bude zeleněžlutej......ale ty tvary, to teda nevím....se jí musím zítra zeptat.,,,
Ona už minule zpívala naší dr "jede jede mašinka" ,což jí naučil tatínek, že veze samý ožralý, ještěže je naše dr moje kámoška, tak se chechtala a dala jí bonbon....jiná by asi volala sociálku :grinning: Bohužel od té doby byla u dr ještě kvůli nemoci, tak teď se s ní moc nekamarádí a nevím, jestli z ní nějaký projev vymáčknu :grinning:

Anča teď s písničkama a básničkama udělala hroznej progres dík nemoci, jak jsme trčely doma pořád jen zpíváme a povídáme básničky, tak si toho hrozně moc zapomatovala. Johanka to šíleně miluje, když se zpívá, jak Anča začne, tak Jájucha tancuje :grinning: Minulý týden spolu začaly dělat kolo kolo, akorát Anička nechápe, že Jája to ještě nezvládá tak rychle jak ona, tak s ní párkrát někde třískla a Jája jí teď úplně nedůvěřuje a chce tancovat radši se mnou....no je to s nima prostě cirkus :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer :slight_smile:
Koukám, že řešíte, jak ne/umí dítka barvy. Ona se jí sestřička neptala, co je to za barvu, ale ukázala třeba zelenou a Majda měla ukázat, kde je další zelená. Pak ukázala třeba žlutou a Marky zase ukázala, kde jinde je taky žlutá atd. Jmenovat je nemusela, ale opakovala a neodpustila si "tady pšece" :sweat_smile: Ohledně těch tvarů - jestli vidí na obě oči - ukázala jí ty tvary dopředu a řekla, tohle je kolečko, srdíčko atd. Já jsem pak Majdě zakryla jedno oko a ona říkala, co jí sestra ukazuje. Pak druhý oko a dobrý. Ona se dost styděla, tak jsem si původně myslela, že to nedáme, ale sestřička říkala, že tohle vyšetření se u tříleťáků povede tak u 10 %, tak se divim, že se Marky "vlezla." Nebylo to zadarmo, slíbila jí obrázek :grinning: Kdyby to nevyšlo, neřešila by to a zkusili bysme to zase za pár měsíců :wink: Jak psala Saku, že Kiko maloval kolečko, tak to prý tady malují až na pětileté prohlídce :sweat_smile: s společně s dalšími tvary.
Na Džungli rtěnek koukám/nekoukám, když si vzpomenu a jde zrovna teď, tak kouknu :sunglasses:
Dobrou :slight_smile: :pensive:
27. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,to jsem na to zvedava, ale myslim,ze to dame, pokud se ji teda bude chtit.

dneska mam vecer relax, jdu na kosmetiku asi po roce, skocim rovnou i na solarko, kamoska mezitim MIu pohlida
28. led 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
prejeme vsechno naj naj k 3 rockum Aliskovi a Erickovi a posilame pusinku :grinning:
28. led 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, klukum vse nej :dizzy_face: :dizzy_face:

a tobe jako mamine pevne nervy

prosim te, jeste mi rekni, co vse jsi musela na UP davat? chtej zapoctak nebo tak neco?
28. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

KLukům vyřídím příní, děkujemeee :grinning: Oslava se u nás ale odkládá, kvůli mýmu tatínkovi, ted by se nemohl zúčastnit, tak snad za týden..

čekám, že zas všichni lehnem. manža dotáhl strááášnou rýmu, všude tuny kapesníků, fakt paráda, mě trochu škrábe v krku, tak jestli to proběhne jako obvykle, chytnem to všichni.

kristi jen občanku a rodný list dítěte. byly jsme doma 3 roky, takže je psolední zam. už nezajímá, nevypočítává se to z našeho platu.
28. led 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, to je dobre. Ja totiz nevim, kde ty papiry mam

at jste brzo fit
28. led 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - taky přejeme vše nej klukům a tobě pevné nervíky :wink: :grinning:

My jsme zpět z venku, musely jsme od obchodu. Napadlo toho přes noc dost, a ještě furt sype :grinning: Kája má fakt radost ze snížku :slight_smile:

Za chvíli půjdu kuchtit oběd - přírodní vepř. steak a na to Hermoše a k tomu am. brambory, a možná okurkový salát :dizzy_face:
28. led 2010 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak my mame za sebou uz nakupy,vonku kosaaaa,snezi jak o zivot

luci navlecky to je to na vankus a paplon,neviem-povleceni-asi tak nejak nie?

no u nas basnicky a pesnicky nula bodov,nechce ani za nic a pritom sa v skolke ucia a aj nejake vie-ale nepovie,iba ked nahodou ja nejaku zacnem a on mi dokonci,tak zistim ze volaco sa nanho predsa nalepilo
ukecany za to je,mam uz dost niekedy co mi zapoti,uplne komplet vsetko,uz dlho a vie aj farby aj tvary
ale najviac ho bavia take ze "kompresor " a ventilator" a podobne :grinning: minule pocul v telke ze "torpedo" a hned vyletel ze :babka ma doma take torpedo :grinning: a ja ze kde preboha? a on ze"sak v pivnici a robi taky velky hluk!!!
ja rozmyslam co za torpedo ma babka v pivnici a potom mi to dotrklo,ze maju vlastnu studnu a v pivnici je to cerpadlo k tomu a to tak vrci ked to taha tu vodu :grinning: ze torpedo :sweat_smile:
no nic,mala sa ozyva,ideme sa venovat
jaj a blondacikom vsetko na naj naj zelame,aby mamina posluchala :slight_smile: :wink:
28. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky musim se teda pochlubit pac Samule zvlada barvy na jednicku. A jeste nam to i preklada :grinning: rika green english zelena cesky :P takze kdyz ji ukazes na barvu tak ti to vysvetli jak se to kde rika :grinning:

ale to teda je fakt jediny co cesky zvlada super. Ted se ucime cele jmeno a adresu, jsem to trochu zanedbala, tak dohanime. Obcas to cele domota mam z toho zachvaty smichu. (to se ji zeptam whats your address a ona mi rekne: I am not address I am Sammy Turner :grinning: )

jinak novyho nic

porad cekam na menzes ... a furt nic
dnes rano jsem mela rozmluvu se zachodem. Tak si jdu asi zitra udelat test.
28. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach, zazraky se deji - Mia si ted sundala kalhoty, sedla na nocnik a vycurala se. Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
28. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: pockaj,este ti vecer oznami pred spanim aby si si plienku strcila niekam a mas vybaveno :sweat_smile:
28. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej,t o by bylo super.... :grinning:
28. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,stava sa ,vazne,mojej kamosky mala to ozaj takto zo dna na den...to nie jak tento moj lenivec.. :grinning: ale vcera sa nepocikal cez obed,tak asi si otvorim sampanske na to :grinning:
28. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, nechci ji precenovat, uvidime jak to zvladne,ale ja jdu vecer pryc, tak neivm, ude tady s kamoskou, tak radsi plinku dostane
28. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne,ale ved uz urobila pokrok :slight_smile: :slight_smile:
vcera u mna bola kamoska z nemecka,ostava tu na dva mesiace na skolenie tak isla dat sem maleho do skolky a zobrala aj plienku na spanie-tak bola v soku ked jej povedali ze u nas uz nikto plienky nema!!! :grinning: ze tam absolutne nik nestresuje ze kto ma a kto nie plienky,kludne aj v 4 rokoch a nik sa nad tym nepozastavi..to nie jak tu ked poviem ze ma este plienku na spanie,tak na mna cumia jk na mimozemstana... :angry:
28. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, to jsou ty dozvuky nasich maminek a babicek, kdy kazdy dite v roce bylo bez plen.....jesteze je jina doba a spostu lidi to nestresuje
28. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy...než vás dočtu chci se uvítat do klubu nezaměstnaných matek po mateřské...dneska v práci mi dali prachy a pá pá...

saku my taky pořád máme na spaní plínku a ráno je úplně ale úplně nachcaná :slight_smile:
28. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a veliká událost máme první oslavence...všechno nejlepší Eričkovi a Alýskovi (nebo Alískovi ty jo já mám dost :slight_smile:)
28. led 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nocnik podruhe :grinning: :grinning: :grinning:

Drago, vitej ja tam pujdu pristi tyden, ale v praci hovno dostanu
28. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se připojujeme ke gratulantům,klukánkům přejeme vše nej!:slight_smile:
Dani,tys byla jen na pracáku,nebo ještě někde jinde?čeká mě to v pondělí,fuj,jak já ty úřady nesnáším...:frowning2:
28. led 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Dani a budes tam muset chodit kazdy mesic???
28. led 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek,
dneska uz mame prvni oslavence? Tak klukankum vse nej nej od nas taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mori - snowtubing je jizda na takovych velkych pneumatikach, sednes do toho kola, vlek te vyveze nahoru, a pak te to hodi do takovyho koryta a jedes dolu z kopce, je to pekne naledovany, takze jedes docela rychle, a ja jsem navic jela pozadu, takze posrana strachy :grinning: :grinning: :grinning: Tady to vypada tak vesele http://www.skitranovice.cz/snowtubing.html ale ja se teda moc nesmala :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Ad barvy, Lea umi vsechny, ale sem tam plete zelenou a modrou a pro ruzovou a cervenou ma jedno spolecne slovo "rudede" :grinning:
Pisnicky trosku umi, teda ne cele, spis kousky, ale zpiva jen kdyz se zrovna nestydi...

Peto, ze by se zadarilo? :dizzy_face:

Co se tyce plin, u nas odbornici rikaji, ze kolem 3 let budou vsechny deti bez pliny na den, a kolem 4 let bez pliny na noc. Ze pry to je prirozeny vyvoj, takze zadne uceni a stres :slight_smile:)
28. led 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozrejme velke gratulace Miusce :dizzy_face:

Mne Lea take dnes prekvapila, sla po obede vyjimecne na odpoledne do skolky, protoze meli nejakou slavnost, tak tam i spala, a vubec se nepocurala, prestoze doma miva jeste na odpoledni spani plinu. Jenze doma chce jeste porad pred spanim mliko, zatimco tam mliko nemaji, to bude nejspis tim.

Ted tady lita se zehlickou na vlasy, a pry ze s tim musi do koupelny k zrcadlu :grinning:
28. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velká gratulace klukům, už jsou velký!!!:slight_smile:))))))))

Kristi super! Dřív se s plenama stresovalo především kvůli jeslím, kam naprostá většina děcek po prvních narozkách (nebo i dřív..) nastoupila a plíny mít nesměly, tak proto je to dneska jinak, když jsou mámy doma...tý jo, si to stejně neumím představit, dát roční dítě někomu cizímu na celý den...ale holt to naše mámy vnímaly asi jako prostě normoš, tak jim to tak nepřišlo.

Peťo tak moc držíme palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mě bylo dneska pěkně blbě, už jsem se viděla, že jdu blejt, ale ještě jsem to ustála :grinning: Anča adresu umí, i celé jméno, ale nevím kdyby došlo na věc, jestli by to taky ještě někomu cizímu řekla :grinning:

Beji tak to je Markétka šikovná. Jinak Anča po píchání ucha pro zánět má momentálně z doktorů celkem vítr, tak jsem zvědavá, jestli se bude na 3 leté prohlídce s dr nějak víc bavit, ale jak jsem psala, zpívala jí už někdy před Vánocema když jsme tam byly s Jájou na kontrole, tak na to kdyžtak poukážu :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klukum prejeme vsechno nej k tem 3 narozeninam!!! To je hruza jak to leti! Dani delate party? Nebo jen s rodinou?
28. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Jůůů, tak klucí už jsou oficiální tříleťáci :slight_smile: Tak to moc gratulujeme a pevné zdravíčko přejeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kristi, gratulka Miušce šikulce :slight_smile:
Lami, Marky tak šikovná není, ale z toho vyšetření mělo jít poznat jestli rozliší barvy a jestli dobře vidí na obě oči. Ony se ty děti stydí, proto to neřeknou, jinak to asi ví všechny :slight_smile: Sluch nezkoušeli, jen se mě ptali, jestli slyší nebo jestli u ní nepozoruji problém se sluchem. Nepozoruju a dál jsme to neřešili. Majda od dvou let dostala dvě injekce (očkování) a vždycky jen koukala a nebrečela. Žádný doktor jí nikdy nic nepříjemnýho nedělal, takže po této stránce OK. Naše nová pediatrička schválně nenosí bílý plášť neb to prý děti zbytečně děsí. Je moc fajn :slight_smile:
Peťulko, doufám, že zítra písneš co testík. Držím palce :wink:
28. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne rano a diky za gratulky, zatim pres den v pohode, tak snad to o vikendu nepokazi tchyne.

dam vanu, umeju hlavu a razime, at muze Mia odpoledne ven
29. led 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné zasněžené ránečko!!

Všem děkujem za přáníčka! :wink:
Party nedělám, bude jen rodinná oslava a tu jsem posulnula, asi až na příští víkend, kvůli mýmu taťkovi :wink:

Dragii - vítej v klubu :grinning: :sunglasses: Hele aspon ted budeš mít čas na farmaření. Představ si, že by ti to všechno chcíplo :grinning: :grinning: Škoda, že bydlíte tak daleko, hele, mohly jsme spolu vysedávat v parku na lavičkách, s sebou kafíčko, cigárko, dítka si kráásně hrají, pohodičkaa.. :grinning: :grinning:

kristi - nemusí se chodit každý měsíc. v podstatě mi řekli, že je na mě hledat si práci, s paní jsem se normálně otevřeně bavila o té naší situaci se školkou, takže je jí jasný , že prostě musím být doma.

Exla nám myčka, chjo chjooo, musím volat opraváře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek