• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
to je dobre,ja si rikala, ze je to kravina, ze bychom tam musely kazdy mesic, kdyz vedi, ze se to se skolkama poresit neda
29. led 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani díky za přivítání :slight_smile: já půjdu na pracák asi příští týden beru teda i zápočťák, bo mi ukončili práci tak ať tam pak nemusím zbytečně znovu

kristi super, uvidíš, že Miuška už bude jen a jen lepší (myslím s tím nočňajzem) :wink:

co ta Léňa a Vikýnek? žádné info?

Péťulo a co ty?
29. led 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko, tak jsme dnes zaspaly do skolky :sweat_smile: Vcera jsme jeli necekane vecer na navstevu, ztvrdli tam do pulnoci, a takhle to dopadlo :slight_smile:
29. led 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci já večer nebyla nikde a taky jsem ráno uvažovala, že zavolám do jeslí, že nedorazíme :slight_smile:
29. led 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem teda ani nevolala :sweat_smile: Dostanu od pani ucitelky sprdaka..

No tak lebedime v posteli, a Lea sleduje po 150x princeznu Jasnenku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nevíte něco o Lence?? Už je to docela dlouho, co se neozvala...Já zas letím, mám tu najezenu Jájuchu bez plíny, tak ať zas není hovno na koberci, teď to špatně vydýchávám :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
s Lenkou jsme si psaly, jsou stále v nemocnici, chudáčci si tamužívají oba. Prý Vikina museli cévkovat a různý trápení s odběrama apod., tedka se uvidí jak bude jíst a pít, neví kdy budou moci jít domů.. chjo chjooo...
29. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani díky, chudák malej :cry:
29. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani díky za info o Leničce a Sameťáčkovi...mi je jich tolik líto :pensive: a přitom Léňa nedávno psala, jak už jsou na tom dobře ...chjooooo :pensive:
29. led 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
My včera jeli odpo pro to kolo do Lípy a manža si koupil konečně nový mobil, už ho potřeboval jako sůl, páč starý fakt už zlobil. Pak jsme ještě do Nového Boru pro provázkovou záclonu, ale měli jen 1 v těch rozměrech co jsem chtěla, tak druhou mi doobjednali a bude příští týden

My dnes měli taťku doma, tak jsme dopo odvedli Káju k babičce a my došli ošéfovat jak to bude s prodejem bytu. Už máme návrh kupní smlouvy, takže během pár měsíců bude byteček konečně náš :slight_smile: zatím je vlastníkem město.

jo a asi jsem si vybrala lustr do kuchyně - my tam totiž žádný nemáme, jen bodovky nad kuchyňskou linkou a světlo nad stolem mi prostě chybí - ti předchozí nájemníci tady totiž v kuchyni lustr neměli, tak jsme to nějak nechali, ale chybí to no .. tak manža zatím nějak provizorně připevní kabel, než se bude dělat celá kuchyň
tento: http://www.massive-lights.cz/kuchynske-svitidlo-417823210-417823210-p-624/ teda ještě nejsem pevně rozhodnutá. co na něj říkáte ? i se mi líbí vysací že je tyč a vedle sebe třeba 3 žárovky, ale nevim no, kuchyň není tak velká, tak mi to přijde zbytečný

chjo, ten Vikínek má zas trápení :frowning2: snad bude brzo dobrej a budou moci domů

co ta Peťula, jestlipak testila :grinning: jsem zvědaváááá :wink:
29. led 2010 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Tak jsem hledala, co Viky a nic moc teda :frowning2: Dani, díky za info. Snad tu brzy budeme číst nejaké pozitivnější zprávy.
Stejně tak hledám, co Peťule a nic :confused: Se těším, že se tu zase bude vícenásobně těhulkovat :sunglasses:
Mori, lustr je kuchyňská klasika :wink: Já mám kuchyň užší obdélník, takže mám dvě takový obdobný světla. Jedno vpravo, jedno vlevo. Pak pod digestoří a pod linkou, nesnáším tmu a špatné světlo :sweat_smile: Tyčový světla se mi některý líbí taky :slight_smile:
Dnes jsem byla opět na gyndě. Dořešili jsme antikoncepci a to tak, že jsem se vrátila k práškům, co jsem brala před těhu. Jak psala Lami, platíčka po sobě můžu lupat bez pauzy jak budu chtít. Jen mám teď nechat klasicky tři měsíce s týdenní pauzou. Ptala jsem se na HA Qlaira (je drahá asi jak Nuvaring) neb to se bere bez pauzy a krvácení je také malé či žádné, ale je to totéž jako s Mirenou. Někomu sedne, někomu ne a krví furt.... Navíc vzhledem k mému zdravotnímu stavu to ani nedoporučil. Tak doufám, že má volba nakonec bude dobrá
:confused:
Když jsem šla od doktora, stavila jsem se v nákupním centru Arkády. Byla jsem v DM a jen tak nakoukla do Nextu - no mě oplachovali, ty ceny :astonished: :grinning: :astonished: Jsem asi zmlsaná z MMB nebo co :sweat_smile: :sunglasses: Chtěla jsem i do CA, ale už jsem musela domů, tak snad jindy... Doma se opět více marodí, v neděli začneme čtvrtý týden :frowning2: Marky teče rýma, má zvýšenou teplotu a vrátil se jí kašel - to už byla skoro fit. Takže příští týden opět k MUDře, protože Hedelix a posléze Mucosolvan s Robitussinem na toto nestačí, pořád se to vrací, chjo.... Doma je to fakt na bednu :unamused:
29. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky je mi lito Leni a Vikinka, vypadalo to ze uz je v poradku a zase takovy sok no :pensive: Doufam aspon ze je brzy pusti domu.

No Petula ta nas napina :grinning:

Mori, lustr dobrej, ty tam mas dost tech cervenych doplnku, tak se ti bude hezky hodit :slight_smile:
Ja mam se svetlama nejaky problem, porad nemuzu nic vybrat a tak stale mame hole zarovky :grinning:

Moc se mi libi svitidla tady http://www.boconcept.fr/Suspensions.aspx?ID=84690 ale ty palky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Me to zarizovani prestava bavit, porad neco prohlizim, vybiram, vymyslim, na vsecko se dlouho ceka, uz bych to tak chtela vsecko mit... :wink:
29. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Beji my teď v lednu měli taky první marodění tuhle zimu a přesně chápu jak se cítíš, fakt je to furt doma k zešílení...snad už máme vybráno a odmaroděno, další nemoc bych nepřežila, Anča by mě umluvila k smrti.....manžel už z ní občas ztrácí nervy, tuhle mi zcela vážně říkal - prosím tě, nemůžeš jí nějak zavřít pusu??? :grinning:, ona fakt jede nonstop.....neustále něco mele, cokoliv se děje komentuje, cokoliv řeknu komentuje a když se nic neděje a všichni mlčí, tak zpívá... :grinning: :grinning:

Peťa nás napíná, chci to vědět, nesmím se teď stresovat!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
cau zeny, testila jsem a nic .. tak furt cekam ... jdeme dnes ven do baru tak ani nevim jeslti si mam dat nejakyho panaka ...
29. led 2010 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky ... jsem si ted udelala dalsi testik a ... byla tam slaba carka .. tak nevim, ale trochu spinim tak z toho treba zase nic nebude ,..... kazdopadne se dnes nechlasta
30. led 2010 v 00:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hezkou sobotu děvčata :slight_smile:
Luci, no ty ceny za ty lustry teda pěkný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak chápu, já chci téměř vždy všechno hned :sweat_smile: :grinning:
Lami, kdyby už aspoň byli zdraví, ale kdepak, Majda začala zase od začátku. Jindra je nakřáplej furt, takže asi potřebují jiný léky. Tohle přeci není normální :unamused: Koukám, že se Vám doma narodila budoucí mluvčí :sweat_smile: :grinning: Majda moc nezpívá, skoro vůbec. Nejak jí to zatím nevzalo.
Peťuli, no tak slabá čárečka, hmm, tak ještě uvidíme :dizzy_face: Já s Jindrou taky ze začátku trochu špinila (s Marky vůbec.)
Mě už to doma tááák nebaví, furt jen vařím, peču a žeru. Zase je mi všechno knop :pensive:
30. led 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
jejda,zeby dalsia tehula??? :slight_smile: :wink:
pozeram ze ste vyberali svietidla,my sme zrovna do jedalne davali tento :
http://www.eglo.com/index.php/international/Products/indoor-lighting/Modern/OTHELLO
taka divocina troska ale ked sa zasvieti vyzera uuzasne,uplne inak
kiko je vonku s tatinom,stavaju snehuliaka,potom nahodim fotos aky vytvor urobili :wink:
beji,zrovna mam na poste balicek z nextu,tak uz som zvedava ake to bude "nazivo",aj ja cez MMb objednavam,maju fakt lepsie ceny
30. led 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
krásnou sobotu děvčata :slight_smile:

venku krásně a my trůníme doma, bo Dálovi opět vypukl kašel jako kráva a zelenáče z nosu...vidím ale , že nejsme sami :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beji Dálovi dost pomáhá na tu rýmu a odhlenění jitrocelový sirup s vitamínem C a pak když to je hroší tak přecházím na ambrobene roztok 7,5 (doporučila mi to paní v lékárně) je fakt, že potom teda ty nudle lítaj a uvolní se to ...takže jsme dnes ráno zahájili léčbu...ale jinak je to u nás taky pořád dokola...ale v jeslích mi říkala *teta*, že v tomhle období se ani nedá nic jinýho čekat a je fakt, že tam chrchlaj všechny děti :(
30. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
saku teda ten lustr je úžasnej :slight_smile: fakt...se mi moc líbí teď ty divočiny co jsou na trhu :wink:
30. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek babule, já vás ted dočítám vždycky po kousíčkáchk,takže si už nepamatuju anico jsem četla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

saku - lustr náhodou dobrej, chtěla bych ho vidět svítit, to se musí blýskat, určo vypadá moc pěkně.
mori lampa kuchyn taky dobrá. to mě taky čeká, já mám v kuchyni takovýho chcípáčka, ale když už budu měnit lampu tak chci od elektr. i posunout drát a do toho se mi nechce, páč mám nově vymalováno.. tak lampu odkládám :grinning: :grinning:
luci noo, krásný kousky jsem tam našla.. :wink:

včera jsme byli na pivku, spala u nás babička, ted jsem zralá do postele já tak asi půjdu zkusit hají...
30. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Péťo tak super!!!! Hele já měla s Johankou první den taky jen slaboulinkého ducha na testu, pak už to jen sílilo, budu moc držet palce!!!!!! :wink:

Beji už aby bylo léto, co....ty nemoci jsou opruz. No my jsme při naší první nemoci tuhle zimu rovnou skončily s oběma na ATB, takže taky žádná sláva, obě měly průdušky. Anča je s tím mluvením fakt neskutečná, slovní průjem....
30. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tak, už aby bylo léto. ted mám zrovna já šílenou rýmu a jen čekám, kdy to zas dostanou kluci. Manžel pokaždý něco dotáhne a lehnem všichni už mě to fakt neba! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
babule,kto robievate tu mňamku s nescafe,nejaky taky zakusok alebo co to je,nemate niekde ulozeny recept?nieco by mi bodlo na zajtra,mam chut... :sweat_smile:
30. led 2010 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Saku, vas lustr je suprovni, krasny fakt.
Ja mam dole zarovky umisteny uplne mimo nez bych je potrebovala mit, takze bud se to bude muset predelat, nebo nevim co tam povesim, aby to nevypadalo blbe.

Peti, tak drzim palce at to vyjde, meli bychom tady tehule hned dve, super! :dizzy_face:

Danco, ja mam rymu uz presne 14 dni a furt nechce vypadnout... Tak drzim palce at se ji zbavis driv.
30. led 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky .. tak se vcera chlastalo ... jenom tak jemne, jsem si parkrat lokla piva a mela jsem jeden drink, nejaky tuti fruti .. samej banan :grinning:
Jinak teda jsem se paradne pobavila, bylo tam karaoke a holky me donutili zpivat .... tak jsem jim tam zakrakala, ruda az na zadku (s mojim hudebnim hluchem, chudaci) zpivala jsem dude looks like a lady od Aerosmith a Sweet home alabama od Lynyrd Skynard. No proste parada. Aaron se taky bavil! A to strasne odmital nekam jit, tvrdil, ze do baru chodi jenom looseri. Kazdopadne to bylo super nekam si vyjit ... od kvetna jsem nikde v baru nebyla, tak uz mi to zacinalo chybet.

Lami co ty? vysledky uz jsou? Nevim jesti jsi to tady nekde uz psala.
30. led 2010 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
30. led 2010 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťo ještě nevíme, ale zatím se neobjevilo vůbec nic patologického, žádné krvácení, bolesti, nic...příznaky mám pořád, nejen ty nevolnosti a únavu, ty můžou být i u MA, ale i bolavý prsa, vadí mi pachy....tak uvidíme....jdu na UZ v úterý, počítám, že pokud by to byl MA bez vývoje už před osmi dny, kdy jsem byla u dr, tak by se to asi už nějak projevilo....Vám držíme moc palce!!!!
30. led 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
baby oběma vám držím palce at je to těhu v pořádku a jak má být! :grinning:

Saku - ten mouční je super, rychlej a jednoduchej. Já vylepšila polevu tak, že to hrooozně chutná i dětem, dávám tam do polevy ještě navíc tvaroh a tu zakysanou smetanu, rum jsem nedávala (nemám) a kluci se můžou utlouct, je to taková směska brumíka s lipánkem (ted nevím jestli se to i u vás prodává, holky od nás budou vědět o čem je řeč :grinning: :grinning: )

včera se mi ulomila bočnice u obrouček brýlí, tak jsem dneska vyslala manžu s dětmi sáňkovat a vyrazila jsem do víru velkoměsta, mám objednaný i čočky a budu muset býýt moooc hodná, potřebovala bych dlaší brejle. ted jak ty moje nemám, tak musím nosit jedny strašidelný, nesedí mi, blbě s nima vidím, no hrůza, tak abych měla jedny do foroty. všechny ostatní mi totiž dětičky moje sladké zrušily. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
30. led 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
nemylte sa to som ja linda len v skutocnosti som erika ale myslim ze to viete doma ma vsetci od nar volaju linduska :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek