• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Lindo to je dobry :slight_smile:)) Ja jsem cekala nejakou fotosoutez a on to je milostny vzkaz :grinning: Ale mas to odhlasovano.

Ja to teda netusila, ze nejsi Linda, pro me stejne Linda budes a zustanes, po tech spolecne stravenych letech na MK :grinning: :grinning: :wink: :wink:
31. led 2010 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek při neděli :grinning:

muž byl včera kalit, dorazil hooodně pozdě, nebo spíš by se dalo říct hooodně brzo :grinning: :sunglasses: , takže dnes bude určo spát až do oběda, minimálně. paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

eriko máš tamhlas. to jsem taky nevěděla, s tím jménem :wink:

sopel teče už i Alískovi, já taky nemůžu dejchat a erik ráno pokuckával, se.ou mě ty choroby nehorázně! :angry:

prosím vás taky máte tak rozežraný děti? já už nestíhám doplňovat proviant, to je fuuurt papat papat,l hlaaad hlaaad, ale jsem si jistá, že hlad mít nemůžou, že to dělaj snad jen z nudy nebo já nevím.. Oni se doslova prožerou dnem, mám doma dva otesánky!! za chvilku sní i nás :grinning:
31. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pěkný den :slight_smile:
Lindo, zahlasovala jsem rovněž. Taky jsem netušila, že jsi Erika :wink:
U nás choroba zas o fousek lepší. Myslím, že tentokrát se to Marky vrátilo, protože si to odnesla od doktorky. Když jsme tam byli naposled, tak si sedla vedle chlapečka, který soplil a kašlal fest. To byla ještě fit, tři dny na to se jí to vrátilo...
Dani, u nás se žere průběžně furt. Zima, nezima. Myslím, že to Marky teď dělá z nudy. Ona je to doma fakt dost dlouhý :confounded: Všechny skládačky už zná zpaměti, malování už jí taky nebaví, knížky rovněž... Že zpravidla nemá hlad je mi jasný. Sotva dojí oběd, hlásá: "Ci papat, mám had." Myslím, že až budeme moct chodit ven, tak se to srovná a nebude o tom jídle furt mluvit :sweat_smile:
31. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lindda - jéé, asi jako všichni ostatní jsem myslela, že jsi Linda :grinning: hlas jsem poslala :wink:
31. led 2010 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaues baby, pár dnů jsem tu nebyla, takže prvně bych chtěla pogratulovat našim krásným blonďáčkům ke 3 narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka a moc nezlobte maminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My teda máme oslavu dnes, dojedou naši, ségra s děckama a uděláme společnou oslavičku, jen v menším kruhu páč máme příští týden 60-tku od táty, takže si dáme do nosu za tejden :slight_smile:

Saku lustr je fakt bomba, taky se mi líbí takový styl :wink:
31. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Lindi taky jsem zahlasovala.

S Lenčou a Sameťáčkem je mi to líto, snad se dostanou brzy domů...až jí budeš Dani psát moc ji pozdravuj :wink:

Peťulo ty dej vědět jak jsi dopadal, jsem nažhavená :slight_smile:
31. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tohle mi došlo dnes z Rodinky, je to zajímavé...hlavně to o těch oslavách.

Hodne stesti k tretim narozeninam! Mozna jste se rozhodla usporadat vasemu diteti velkolepou oslavu na kterou pozvete spoustu deti. Jenze pozor, v tomto veku je dite z takove velke spolecnosti spise nervozni, takze nakonec si misto uzivani zabavy muze ubehat nozky, aby ohlidalo vsechny sve hracky. Jedno docela sikovne pravidlo zni, ze je idealni pozvat tolik deti, kolik je vasemu synovi nebo dcerce let. Takze ve trech letech zcela postaci tri deti. Ve ctyrech ctyri a tak podobne.

Vas zivot s ditetem

V teto dobe se dite zacina stale vice zajimat o rozdily mezi chlapci a divkami. To je bezny jev detskeho vyvoje. Pokuste se nereagovat sokem, kdyz dite pristihnete, jak si se svym kamaradem prohlizeji prirozeni. Proste obema detem sdelte, ze divci a muzske genitalie jsou vec soukroma a nalakejte je k jine cinnosti.Je dost pravdepodobne, ze uciti ulevu, protoze jiz mohli mit nejake povedomi o tom, ze takova hra je tabu.

Dite se dokaze velmi dlouho a dobre soustredit na jednu vec a stale se mu zdokonaluji spolecenske dovednosti. Brzy si asi zacne hrat s detmi ruzne strukturovanejsi hry s urcitymi pravidly, jako napriklad hra na honenou nebo na rybareni.

Vetsina toho, co dite rika je jiz velmi dobre srozumitelne i pro cizi lidi. Pouziva take pri reci slozitejsi vety. Vedte proto dite ke schopnosti mluvit o svych pocitech a dejte mu jasne najevo, ze je pro vas dulezite, aby se vam sverilo i s pocitem krivdy, kterou jste mu mohla zpusobit tim, ze jste nezvladla urcitou situaci. Chyb se dopousti kazdy. Je ale dulezite, aby jak dite tak i rodic dokazali svou chybu priznat a omluvit se. Diteti jsme koneckoncu nejvetsim prikladem my dospeli.

Tip pro vas

Pro upevnovani a lepsi zvladani hygienickych navyku vam postaci velmi mala pomucka. Staci, aby si dite vzalo plysoveho medveda nebo panenku a vy mu pripravte vse, co potrebujete k ranni a vecerni hygiene. Nechte dite, at vam na hracce predvede vse, co se pri takovem vecernim a rannim ritualu provadi. Protoze je ale panenka smudla, musi se ke vsemu - cisteni zubu, cesani - premlouvat. Dite tak na vlastni kuzi zazije vesele scenky, ktere s nim obcas zazivate vy sama. Protoze medvidek prska vodu, utika z koupelny a vytahuje diteti rucnik z ruky, ono ma zvladnout ulohu pecliveho rodice, ktery musi medvidka stale premlouvat k dodrzovani hygienickych zasad.
31. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky babule no je erika mam iba v obcianskom :slight_smile:)))
ani nereagujem ak niekto zakrici erikaaaa :grinning: :grinning: som na 16 mieste inak mozete hlasovat kazdy den raz tak ak vas to velmi neotravuje dajte mi este raz dekujiiii :slight_smile:
31. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
luci diky za receptik,vyskusme ale myslim ze sa minie :sweat_smile:
lindi,ja som tiez myslela ze si linda :slight_smile: mi to k tebe ani nejde ze erika,taka som uz zvyknuta :grinning:
andrej,no to s tym obzeranim cudzich pipikov je veru pravda,ked je u nas synovec davidko a ide cikat,kiko hned leti tiez,tak obaja curaju naraz do wecka a obzeraju si cikule :grinning:
a "hygienicke navyky" taktiez-zuby chodime umyvat s gumovym dinosaurom a ten musi mat umyte prvy :grinning:
inak aj budete robit taku oslavu aj s deturencami?skoda ze je zima,jajaha keby to maju v lete bolo by to super vonku ,to by sa dalo..
u nas sa papa tak v norme,samozrejme vedu blbosti,ale vela pije..
a ozaj musim sa pochvalit!teda pre vacsinu to uz je normalka ale my sa este len teraz vytesujeme)-kiko uz tyzden cez obed bez plienky a ani raz sa nepocikal..ale noci este su stale plienky :unamused:
31. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy...u nás kolem druhé hodiny ranní kašel jako kráva, vůbec mu to nešlo zastavit až se pak zklidnil po kapičkách sinecod (Dani díky ještě jednou za tip...kdysi jsi to tady psala...teda on je to asi stjený lék jako všechny co obsahují tusin..ale ten sinecod tak hezyk voní a jemu i chutná) takže přemýšlím, že zítra do jeslí nepůjdeme...

jinak u nás se jí normálně...žádný přecpávání ani jedení *jendou za den* (od rána do večera) hlavně má rád zeleninu a ovoce...takže tak nějak normoš...občas bych uvítala větší žravost... :grinning:

saku my taky tu noční plínu máme pořád, teď jsme chtěla o víkendu začít ale když tolik chrchlá a je nastydlej tak jsem to ještě odložila
31. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek. Ja ted dorazila domu, uffff, to bylo sakra narocny,ale moc dobry. V patek na kasi, v sobotu taky :grinning: :grinning: :grinning: no prca. Roba je nekde na ceste, vecer asi lehnu a budu dospavat :wink:
31. led 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je po oslavě, proběhla v klídku, byla prča, jsme se nachlámali :grinning: , Mareček teda dostal hrací stan, 3x Duplo(sanitku, bagr a krabici kostek), pak nějaký hadříky, knížku s puzzlíkama a dort mašinku. Teď už jen odpočíváme, všichni odjeli, otec mi dokonce pomyl veškeré nádobí, takže pohoda :sweat_smile:
31. led 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute ženy,jdu zase na radu,musím jít hned zítra na ÚP,když má Vanda zítra 3 roky?Je mi totiž zle,tak se mi tam moc nechce.:frowning2: A kam ted amusím zajít?Pracák,sociálka?A co mám vzít sebou?Díky za případné odpovědi.
31. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
betu já ti teda neporadím, já tam posvištím kolem toho 8, kdy bych měla nastoupit do práce...myslím, že lhůta přihlášení na pracák jsou 4 dny nebo 8 te´d fakt nevím
31. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dragi, vidíš, Sinecod tu mám taky, ale teď jim na noc dávám Mucoplant před spaním a dobrý. Držím palce, ať je brzy Dálovi líp! Marky se nám furt kýbluje v noci do postele. Jak má ten kašel, tak ani nemám sílu posílat jí zpět do její postýlky, ale ani jeden se pořádně nevyspíme :unamused: Kruciš, už aby byla fit....
Saku, u nás děti nebudou. Nevím ani, jak na tom v sobotu Marky s Jindrou budou. Pořád kašlou, rýma sice ustupuje, ale další děti bych nerada zvala, aby neco nechytli :confused:
Andrej, u nás domeček/stan zabodoval o vánocích. Hrajou si v něm oba :slight_smile: Super, že se u vás oslava tak hezky vydařila :wink: Jo a díky za zkopčení z Rodiny :slight_smile:
Bety, tohle jsem tady našla v jedné diskuzi: "Po skončení MD musíte jít na pracák do tří pracovních dnů, pokud nemáte práci. Pokud tak neučiníte, stát za vás už nebude hradit zdravotní a sociální pojištění. Vemte si sebou RL dítěte, občanku, papír o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně zápočtový list ze zaměstnání před MD. To by mělo být tuším vše (případně můžete doložit později). Z pracáku vás pak pošlou na zdravotní pojišťovnu a na sociálku, budete-li žádat o přídavky."
31. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Dani, tak Lea naopak ji dost malo, vzhledem k jeji vysce a vaze si nedelam teda nedelam starosti, ale to aby prisla a rekla, ze ma hlad, se stane jen hodne zridka.

Dneska byl takovy nudny den, rano jsme akorat byly na bazene, u tatinka v praci. Po obede jel Yann pryc, my s Leou spaly, a odpoledne se uz nam nechtelo ven, tak jsme jen upekly kolac a byly doma. Pritom venku bylo hezky, slunicko 10stupnu, ale Lea nechtela jit, a mne se ji teda nechtelo premlouvat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oslavu s detmi letos jeste delat nebudu. Do skolky bysme meli prinest dortik, pry se to tady dela.
Jinak k nam prijedou nasi i segra, budeme v tom tydnu slavit i Yannovu 40tku, no vidim to tak, ze s nima budem slavit cely tyden nonstop v kuse jak je u nas zvykem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak teď jsem už před 3 roky ležela v nemocnici na natáčení, páč jsem už měla posíčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tý jo to uběhlo, co?
31. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno...

všem dnešním oslavenečkům (Marečkovi a Vandičce...víc nevím jmenovitě) přejeme s Dalíčkem všechno nejkrásnější, hodně radosti a maminkám ať si hezky zavzpomínají :slight_smile:

jinak do jeslí dneska nejdem, Dála ten kašel nic moc, sice v noci už nekašlal (klepu to tady na stůl) ale nechci to nijak pokoušet...

holky poradíte mi některá jaký dobrý notebook si vybrat na trhu?
1. únor 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji díky za info k pracáku...já čekám na zápočťák a pak valím :slight_smile:)
1. únor 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji a ještě k tomu spaní...Dála se přestal vtírat k nám do postele ale naopak vyžaduje abych chodila já k němu :slight_smile: takže trávím noci jako paragraf s ním na posteli, ještě, že už má velkou a nespím na 140 :slight_smile:)
1. únor 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko,
u nas spi Mia s nami porad, jeste ze se vejdeme :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨jinak taky vse nej dnesnim oslavencum :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
vsem oslaveneckum prejeme krasne narozeniny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Toto leti, ja tomu porad nemuzu verit...
Tuhle na me nekde bliklo ze jsem na MK zaregistrovana od 2006, si rikam "takova blbost" a ono to je fakt :sweat_smile: :grinning: :wink:

U nas bylo vcera odpoledne krasne teplo, vecer se rozprselo, pak nasnezilo - asi tak centimetr a pres noc to vsechno zmrzlo, takze cesta do skolky parada :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lea do me celou cestu autem hucela "maminko pomalu, maminko klouze to, maminko tata rikal opatrne".... :grinning:
1. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné narozeninkové ránko :dizzy_face:

Přejem vše nejlepší Marečkovi a Vandičce, spoustu dárečků, kupu štěstí, horu zdraví a ať se jim splní co si přejí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A něco pro tebe Marečku lásko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Můj milovaný Marečku, jsou to právě 3 krásné ročky co jsi se mi vyklubal z bříška a pro mě to nadále zůstává nejkrásnější den v mém životě...každé narození a zrození je zázrak a já v sobě nosila ty zázraky už 2! Uběhlo již hodně vody, ale já stále vzpomínám na každičký detail, na to, jak si mě při porodu potápil, na tvůj první zoubek, na první krůček, na první slovíčko, které sice nebylo máma ale táta :dizzy_face: , na každou bolístku, na všechny krásné chvíle co jsme s Tebou zažili a já nikdy nepřestanu děkovat bohu, že mi dal Vás, mé 2 krásné děti....moc Vás miluji a nikdy to nebude jinak. Vaše maminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: KRÁSNÉ NAROZENINY!!!!!!
1. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek!!

oslavencům vše nej nej!"! :grinning:

KLuci laplinějakou blinkací virozu, v noci trošku tyčkovali a ráno taky, tak uvidíme jak to zvládnou. ted tu chodí a řvou že mají hlaaad :sunglasses: noo, piškoty jim budou muset stačit.. A ještě mi sestřička řekla, že to pak přechází z blicí etapy do srací, tak nevím ,na co se mám víc těšit :grinning: :sunglasses: Ale určo se těším, až to lapnu já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragu jak tak koukám, rozhodli jste se pro další PC :grinning: , to už se perete u toho velkýho, kdo bude sázet zeleninku? :grinning:

Dani ať jseou klukánci brzy v pohodě, to je dět takhle oba naráz :unamused:
1. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
Mareckovi a Vandicke prajeme vsetko n naj naj,hlavne aby robili maminkam len a len radost :slight_smile:
andrej,krasne si to napisala.. :wink: :slight_smile:
dani,posli sem ten virus,ja by som potrebovala,lebo som taka rozozrata ze strach :sweat_smile:
u nas je navalene snehu hrizne vela,jak v Tatrach,v skolke sa chodia kazdy den sankovat,tak sa kiko tesi,aj cez vikend boli s tatinom,a aj teraz zas husto snezi...no zima jak vysita
1. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vse neeej Mareckovi a Vandicce k narozeninam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Toto leti co??holky to je hrozny ja mam nastup do prace 22,2 :unamused: :unamused: nedavno jsme rikala este dva roky ach jo
1. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme moc všem za přáníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=3550772&vReferer=%2Fbazar%2
Fshow_entry.php%3FvEntryID%3D439515%
26vReferer%3D%252Fbazar%252Findex.php%253FvType%253D%2526vOther%253D%2526vOffset%253D640

myslite,ze by byli spatne k bilejm satickam?,moc se mi libi straaasne moc je chci poradte :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek