• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Pitrs ty jsou nádherné :dizzy_face: , jdi do nich :wink:
1. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky, před chvílí jsme přijeli domů, bylo to neskutečné trápení, ani nemám sílu to popisovat, byly to nervy, záchvat byl velmi těžký, opět abnormálně dlouhý,ale zvládl to, pak hospitalizace, a s pitomým čůráním, děs běs, nečůral i 24 hodin, 4x ho cévkovali, pak mu chtěli dávat trvalou cévku, pak i píchat přes břicho do močáku a vývod či co..no děs, ale vždy před zákrokem se vyčůral, tak nakonec vše dobře dopadlo a už jsme doma :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,juuj,chudiatko malinke,si vytrpel zas... :frowning2: :unamused: snad uz bude len lepsie..drzime palceky
a preco necural? nechcel, alebo ten zachvat na to nejak vplyva ze sa mu neda?
1. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni super že jste už doma, já jsemnestila dnes odepsat , jak jsem poletovala kolem marůdků.. Pusu Sameťáčkovi.

pitrs - botky nááádherný!! tak jestli to odchodíš jdi do nich. já bych bohužel nemohla, to bych se asi zabila a byla o hlavu vyšší než manžel :grinning: :grinning:

Jinak ALísek to zvládá dobře ale Eriček je uplakánek, furt leží, spí, naříká, asi mu fakt není dobře, chuďátko :confounded:
1. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dodatečně všem oslavencům všechno nejlepší k narozeninám, hooodně zdravíčka a lásky :wink:

Moni, neví se proč nečůral, asi z toho záchvatu hned na Jipce ho 2x cevkovali a pak už ho to asi bolelo, že se bál a nechtěl a pak asi i psychika..neví, jsem ráda, že nás neposílali na další vyšetření, to bych už neustála...doktoři byli fajn, ten jeden co ho cévkoval, tak říkal..miláčku, mě to tak mrzí, radši bych to dělal 10x sobě než jednou tobě...já ho furt musela cachtat v lavoru, nic, furt ho nutit, on nechtěl..sestry byly na hlavu, že snad mu to musím vysvětlit...pak pochopily i doktoři, že bud ho to bolí, dostával léky a pak jsme jen čekali a vždy zázrakem spustil, když už mělo dojít k nejhoršímu...vždy..máte 2 hodiny, jinak cévka...tak já ty dvě hodiny úplná psychická klepačka no a pak..třeba vyčůral nazáz 500 ml, celá nemocnice radost..dělali mu isono močáku...měl tam skoro 600 ml..no hrůza, ale už čůrá normálně :wink:
1. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tyy vado drzte se,chdunka malinka broucek,.....
1. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to me moc mrzi, ze mate porad takova trapeni :pensive: doufam, ze bude brzy zase uplne zdravy!

Holky ted jsem si na facebooku precetla co pro Kristy z Listopadovek 07 udelal manzel k narozkam, to jsem jeste nevidela, takovyho chlapa ji muze kazda zavidet. Rano se probudila a mela vedle sebe ruzi s cislem 25 a vystrizenym srdickem a se vzkazem ze po cely den bude nachazet ruze (celkem 25) a kazda ruzicka bude mit u sebe odmenu. Ruze cislo 24 byla v lednici se snidani. Cislo 23 ve skrini s satami a pozvanim na veceri, cislo 22 bylo v pracce s novym parem jejich oblibenych ponozek .. ted hleda cislo 21 ... no az se mi chce brecet. Nadhera.
1. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko to jsem ráda, že už jste doma :dizzy_face: , ale chudáček Vikínek, ten si teda vytrpěl :pensive: , snad už se to nebude opakovat...a co ti řekli doktoři, proč to vzniká? Proč mívá ty záchvaty?

My jsme teda po tříleté prohlídce, Mudra ho hoooodně pochválila, že se dost zklidnil, všechno věděl, ukázala mu 3 zvířátka a poznal je, pak všechny tvary, jiné obrázky taky poznal všechny, očička má v pořádku, měří teda 95 cm., váží 14 kg. Že je šikovný že je už bez plen, šulinek mu jde už taky skoro přetáhnout, no byla překvapená...
1. únor 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky
no vzniká to teplotou, ale bohužel nyní měl teplotu až po delší době, co ho přijaly na Jipku, měl 37.3tudíž nyní mu to vzniklo, že u něj propukala nějaká virozá, neřekli mi nic, jen že je to mrzí, že jsme tam zase a ostatní léčbu přenechají naší neuroložce, problém je, že mu nezabírají léky při záchvatu, dali do něj 5 dávek, což je koňská dávka pro dospělého a stejně byl v záchvatu 45 minut..léčba se bude řešit v Krči, dostali jsme nová antiepileptika, ani je nechtěli manželovi vydat v lékárně, prej je to šíleně silný pro dítě, ale pak mu snad vymyslí něco jiného, je to prostě blbý, sami neví, proč nezabírají léky, je to vážný, jak mi řekla doktorka v záchrance, máte vážně nemocné dítě :frowning2:

jinak při přijetí měl 16,7 kg, nyní má 15kg a měří 105cm
1. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je hrozny, ze nevi proc mu to nezabira, moc na vas myslime!

Marovi vsechno nej k narozeninam!!
1. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj všichni :slight_smile:
Leni, téééda, ououou :pensive: Krušné, strašné, hrozné :pensive: Jinak je teda Viky kus chlapa :sunglasses: i když momentálně dost pohublý :frowning2: Držím moc palce, ať brzy přijdou na lepší léky! Strašný, vůbec si nedovedu představit, jak bych toto vydržela/zvládla... Přeji hodně sil!
Peťulo, to je fakt hezký, co tu píšeš o narozeninách listopadové Kristy :slight_smile: Nic takového u nás nehrozí. Můj manžel s oblibou říká "když já na to nejsem." Takže když výjimečně jednou za rok vypotí kytku, jdu do kolen :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
Pitrs boty moc hezký, líbí se mi, ač to není můj styl. Podpatek rovněž, při prvním kroku bych si rozhodila sandál :sweat_smile: a taky bych vedle muže byla Eifell :sunglasses: Tak nějak jak píše Danča ;)

U nás se opět kašle o fousek méně, rýma ustupuje, ale je to v nich prostě pořád :unamused: Marky jsem našla místní Klub předškolních dětí a v pondělí se tam jdeme poprvé podívat. Pak jí tam budu nechávat. Bude to na dvě hodiny každé pondělí. Možná se uvolní místo i na Út či Čt, kdy ten dětský klub jede taky, tak pokud jí to bude bavit a bude se jí tam líbit, zaplatím jí i ty další dny. Konečně bude mít aspoň nejaký kontakt s vrstevníky. Snad to bude OK :slight_smile:

Na závěr přeji vše nej nej nej a hlavně pevné zdraví našim oslavencům Marečkovi a Vandě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: Na Vandu jsme sakrys zapomneli

Tak Vandicko tobe taky vsechno nej nej k narozeninam!

Holky dalsi test, dalsi skoro neviditelna carka .. tak nevim .... ale uz nespinim .. tak tuk tuk
1. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted me tak napadlo ze jestli fakt su tak termin porodu se bude hodne tezko odhadovat, pac jsemmela posledni menzes nekdy v rijnu :grinning:
1. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ty jo, je to hrozný, prdelka malinkej, vůbec si to neumím představit a strašně budu držet palce, ať jste bez záchvatů....

Marečkovi a Vandě vše NEJ!!!

Peťo já mám stejný problém,pokud to dopadne, tak TP bude jen dle UZ, bc mé 40-ti denní cykly při kojení fakt nelze uvažovat....

Holky držte zítra palce, jdu před polednem na ten UZ, tak se konečně uvidí....dnešní den byla krize, kontinuální nauzea spojená s příšernou únavou, ještěže si holky docela vyhrajou spolu, páč jsem měla řadu momentů, kdy jsem byla zcela nepoužitelná a zvažovala briskní ústup na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Normálně mi zdvihá kufr i voňavej toaletní papír. Zato mě už dva dny občas pobolívá pravý podbřišek, snad je to něco banálního a nikoliv ono vyhrožované mimoděložní těhu...no zítra se uvidí, tak na mě myslete. Dobrou, jdu zkolabovat k tv, chtěla jsem se aspoň trochu učit, ale jsem ráda, že žiju :wink:
1. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami palce drzime!

ja jdu zitra na krev, tak se uvidime jestli teda tehotna jsem nebo nejsem.
1. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
leni - je mi moc líto Vikýska :frowning2: kéž by se mu to vše aspoň zlepšilo do budoucna, moc moc vám to přeju :slight_smile:

u nás včera otevřeli Mateřské centrum, tak se tam asi dnes půjdem podívat, když ještě není školka. Na stálo Kájuš nastupuje 9. 2.
2. únor 2010 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, Leni vitej a Vikynovi hodne sil

my jsme take po trilete, vsechno v poradku, vidi, slysi, barvy pozna. vazi 13,5 a meri 94 cm.

Lami,d rzim palce

my mame dneska vyroci 4. roky, takze jdeme na hokej :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky! :slight_smile:
Opět se ozývám po dlouhé době. Od 8.1. bydlíme na domečku, ale bohužel zatím nemáme net. Chceme ho přes pevnou, tak to bude asi ještě i chvíli trvat, než nám to tam natáhnou.
Teď jsem na skok u našich, tak vás jdu všechny moc pozdravit a popřát všem těm našim bobečkům krásné narozeniny a hlavně hodně zdravíčka a radosti! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak bydleníčko je super! Ve čtvrtek nám domek konečně i zkolaudovali, takže už snad máme všechno vyřizování za sebou! I když nás teda čeká ještě moc práce kolem zahrady a garáže, ale bydlení už je hotový a to je nejdůležitější. :slight_smile: Pokud někdo budete mít cestu kolem, tak se ozvěte, moooc ráda vás uvidím! :slight_smile:

Leni,
co to tu čtu? :frowning2: Moc mě mrzí, že máte zase takový trápení. :cry: Strašně držím palečky, ať je Vikinek co nejdřív zase v pořádku!!!

Jinak Naty se blíží školka, 17. nastupuje, tak jsem zvědavá. Zatím se těší, ale realita bude určitě jiná. :unamused:
Domluvili jsme se s manželem, že mě zatím zaměstná v lékárnách a budu mu pomáhat s účtem a papírováním a občas tam zajedu, když bude potřeba něco vyřídit. Pořád se snažíme o druhý mimčo, tak uvidíme, kdy nám to vyjde. Co zemřela švagrová, tak se mi rozhodil celej cyklus, asi těma nervama, ale už se to zase pomalu dostává do normálu, tak snad už to bude dobrý.

Mějte se všechny moc hezky, pěkně oslavte narozeniny prcků a snad bude brzo zase příležitost a já za váma nakouknu! :wink:
2. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopo v MC bylo fajn, Kája si pohrála :slight_smile: a já tam dotáhla asi 3 větší hračky, s čím si Kája nějak nehrála a dokonce mi to malá dáma i odsouhlasila :wink:
Teď už dávno spí, přišla dom docela unavená. Zítra tam jdem se 2 kamarádkama, musím toho využít, než začne školka :grinning:

akcul - tak to je paráda, že se vám dobře bydlí :slight_smile: určitě hlavně od toho papírování a vyřizování jste si oddychli :wink:
A se školkou nemaluj čerta na zeď - Kája se taky těšila a od začátku se jí tam líbí. Teď je teda 2. týden doma, protože to bylo jen na 5 dní v lednu.
2. únor 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar dámy! Tak prohlídka dopadla napůl dobře a napůl nic moc....mimi je v děloze, velikostí odpovídá cca 5t+3 (takže budu mít TP začátkem října a opravdu už naprosto netuším, kdy že jsme toho cvrčka teda zplodili....) už mu začalo bít srdíčko...tak to je ta lepší část, horší je, že jsou kolem něj dva dost rozměrné hematomy, takže nesmím nic zvedat a v rámci možností dodržovat klid. režim, bc jestli se provalí, tak je po těhotenství...tak to teda fakt netuším, jak udělám :frowning2:
2. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami neboj, já zase měla velkou cystu vedle Máry, taky to nevypadalo nic moc, nicméně jak Mareček rostl tak se cysta zmenšovala a pak už to bylo zanedbatelné. Každopádně držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami, tak drzim palce at se to neprovali a miminko je v poradku! Hlavne ze mate srdicko a neni to mimodelozni! :slight_smile:

vcera jsem si delala dalsi test .... pac uz mi docela hrabe a tentokrat carka silna, takze urcite tehu jsem.
Jo a lekarka me servala, pry jsme meli cekat az po menstruaci.
2. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
skared - jak na co čekat? :confused: co když už žádná MS nepřijde že jo :grinning: nechápu trošku :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami - tfuj tfuj tfuj ať je to vše vpořádku. Ale úplně chápu že s 2 dítkama doma se bude těžko dodržovat klidový režim :unamused:
2. únor 2010 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no cekat s tim soulozenim prece :grinning:
2. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík, no klidový režim je u nás utopická představa, tak snad to mimi přežije i tak....ty hematomy se časem vstřebají, jde jen o teď, tak zvažuju jestli to neříct teda mojí máme, třeba by mi pomohla s holkama...

Peťo moc držím palce!!! Tak i ve Státech dr někoho seřve, jo?? A já myslela, že tahle blbá praxe je jen u nás....no počkat jste sice měli, ale teď už s tím nic neuděláš, že jo :grinning:
2. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela s krví, že jsi na ní šla dnes, tak že jsi měla počkat :wink:
2. únor 2010 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami - jste to zatím říkat rodičům nechtěli ? vím, že jsi psala, že nevíte jak by 3. dítko vstřebali ...

skared - kdy budeš mít výsledky z krve ? a asi netušíš co v jakém jsi tak týdnu ?
2. únor 2010 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte§
akcul,zrovna som vcera na teba myslela,ze si sa dlho neukazala-teda ale viacere veru,taka zonja tu ani nepamatam...
lami tak teda gratulka po druhe,teraz uz oficialne :slight_smile:
peti,jak som to citala o tej kristi,ja ze to nasa ma takeho super manzelika-a az potom som si vsimla,ze pises "listopadovky" :sweat_smile: a take veci tu ani nepis,sak len potom zavidime :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím to neví nikdo a obávám se, že všechny asi trefí šlak :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek