• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
mori jsem asi 4tt, ale to jsou takove moje vypocty .. mno, vysledky budu mit zitra.

sakura haha no to vis, holcina bydli tady v usa se zname delsi dobu, ona mi vlastne rekla o konikovi. Ma manzela v armade, strasne suprovej chlap :grinning:
2. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,neviem ,ci si este spominate na mna :frowning2: :fearful: som tu strasne dlho nebola a pozeram,ze kpoec mamicek ma uz dve deticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak vam vsetkym blahozelam :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a vam cakatelkam,nech to dobre dopadne :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
a vsetkym,co mali alebo maju narodky,vsetko naj naj naj,bozinku,nedvano to boli male babtak a uz maju,tri roscky,ani sami verit nechce....oslavujete aj dnes niekto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: spolu s nami??????
a deticky vamuz chodia do skolkok?ja davam svoju az od septembra-zari.......maly sice chodil ked mal dva ale s malou sa akosi neponahlam,aj žak nemma pracu a chystam sa zalozit zivnost a chem tu dotaciu,takze minimlane tri mesiace na pracaku budem,takze akurat sa mi to vykryje,kedze cez letne prazdniny su skolky le pre pracujuce mamicky
baby,mate este niekto na noc plienku???ja svojej davam akolkokrat juma nacuranu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: sice ked porovnam s malym,ten mal plienky na noc do 4rokova pritom od dvoch chodil do skolky
lamia,tebe drzim palceky,bola som v podobnej situacii pred rokom :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie ahoj :slight_smile:
rianke prajeme vsetko na naj k dnesnym trom rocikom :slight_smile:
z plienky si nic nerob,aj my mame stale na noc a komplet plnu vzdy do rana-ale neriesim,do 4 rokov v pohode este je to :wink: a do skolky chodime na pol dna,ale od marca uz mozno dam na cely
a aku zivnost chystas,co budes robit?ak to nie je tajomstvo teda... :wink:
lindi-vsetko naj k meninam :sweat_smile:
2. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik,sakura :wink:
pozeram,ze mas dievcatko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: super,ako si Kiko na nu zvykol???lebo je ked sommala Rianku,tak prve mesiace boli zabijak,maly na nu ziarlil a v kuse ju chodil skrabat :angry: :angry: :angry: :angry: noale zas,moj mal len dva rozky ked sa rianka narodila
moja by mohlaist do skolky,tu taky problem so skolkami nemame nastastie :wink: alekedze budem doma,nedavamju,chodievame do materskeho centra a v pohode,aj tak su obaja vecne chori,teda maly hlavne,mala ani nie...aj vianoce sme stravili v nemocnici,mame laryngitidu a uz som ztoho na nervy,opakuje samu to aj 4krat za rok...a teraz zas riesom dilemu,comu je strasne sa vysypal adesne ho to svrbi,ci to nahodoy nie su kiahne,mrknite do albumu aporadte ak viete...dam tam foto
a zivnost,idem zriadovat e-shop,byvame v mietse kde je úproblem spracou,tak to riesim takto :wink:
2. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie,aj my mame doma pohromu co sa ziarlenia tyka,brutus....
2. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus baby :wink:

Lenrie ty ještě žiješ? :grinning: Tak dodatečně přejeme Riance vše nejlepší k narozeninám :dizzy_face:

Lami a Pěťo, vám moc gratuluji a přeji těhu bez komplikací :dizzy_face: :dizzy_face:

Tý jo taky je úplná hrůza, v noci úplný uragán, zase je tu nasněženo, kosa jak v Rusku, kurnik kdy už to zkončí :confounded:
3. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Leni, to jste si zase prozili peklo :pensive: Drzim moc palecky, at je uz lip a nejaka ta lecba Vikinkovi konecne zabere :frowning2:
A Verunka ta to snasi jak, kdyz jste tak dlouho v nemocnici? Kdo ti ji hlidal?

Lami, Peti, vam zase drzim palecky, at se mimi pekne udrzi a tehotenstvi dobre dopadne :dizzy_face:

Vcera tady u me byla kamaradka, ceka holcicku koncem unora nebo zacatkem brezna, jsem si zavzpominala jak jsem byla v tomhle stadiu pred 3lety ja, to fakt nejak hrozne leti :sweat_smile:

Dneska cekam zednika, ani nezavolal kdy prijde, jestli neprijde me klepne, pac mi na nej navazuje malir...
Taky se budou o vikendu pokladat podlahy v pokojich, musim to dneska trosku vyklidit a pripravit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko to je smutný...hlavně aby se to už nějak vychytalo a Vikýnek byl v pořádku, řeknu ti teda, že musíš mít nervy ze železa...ty story z nemocnice...chudinka malej nevyčuranej...brrr...tak posíláme moc moc pusinkek...
taky jsem se chtěla optat na Verunku jak to chudinka snáší...

jinak chci popřát zase všem co mají nebo měli narozky hodně štěstí a radosti dětičkám i maminkám...

lenrie vítej zpátky :slight_smile: o laryngitidě mi ani nemluv byli jsme v srpnu v nemocnici právě s ní, by mě nenapadlo, že to může přijít i v létě, hrozný zážitek, když se ti dítě nemůže nadechnout...museli jsme volat i ryhclou, ale když čtu co prožívá Léňa tak to si neumím představit vůbec...tak taky přejeme hodně zdravíčka :wink:

Dála pořád kašle a chcrle, dneska jsme ho dala do jeslí a od zítřka to bude zkoušet se spaním...jsem na něj teda zvědavá...a hlavně na sebe... :grinning:
3. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie k těm fotkám nevím já si neumím představit jak vypadaj neštovice v ranném stádiu ale radši bych valila k mudře ta to snad pozná... :astonished: a napiš co to bylo :wink:
3. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me tak boli od vcerejska bricho jak kdybych mela menzes, ale nekrvacim ani nespinim ... jsem z toho na nervy
3. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenrie, ty jo, netusim co to muze byt ty vyrazky... Nestovice jsme jeste nemeli. Pak dej vedet co to teda bylo.

Ty laryngitidy miva Lea taky, v nemocnici jsme s tim zatim nebyli, tuky tuk ...

Peti, nestras, nenervuj... Dneska jdes na ty testy, ne? Dej pak vedet :wink:
3. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!

už jsem to chytla od kluků, je mě hrozně, bléé, celou noc jsem nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do toho muž večer odjíždí a celej den dneska fuč, Erik hrozně zlobí, potřebovala bych hupsnout do postele a vklidu chcípnout,ale :sunglasses: babičky se nějak nemají, že by si kloučky na chvilinku vzaly nebo rozdělily po jednom nebo že by si vzal někdo aspon jednoho a jednoho si nechám. Je mně totiž šíleně a padám na držku, hnus, tady ta viroza, to vám povím.

Ani jsem nějak nezvládla dočíst, jen jedním okem a ani nevím kdy jsem psala napsoledy.

Babule těhule, drží palce, at do hezky všechno klapne jak máá :grinning:

Lenrie - tak co to nakonec bylo? já bych to na ty neětovice i tipla..
3. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! ludia tu vali a vali,normalna kalamita,bola som s malou u lekarky,no isla som30 tkou a mala som co robit,de bes :angry: cesty neodhrnute,smyka to,snezi do okna,nevidiet ani ň,no hroza :angry: no amame podozrenie ze mala ma alergiu na mliecnu bielkovinu,takze pekne krasne ideme spat na hypoalergenne mlieko ,inak jej zobral aj vyter,ci nema nejakeho bacila tak uvidime...
lenrie,no co,je to ono? inak sestrini krpci to mali,jeden osypany az na cikuli ,vo vlasoch,vsade a druhy mal tri pupaciky jak od komara...
dani,no to verim,ja by som v takej chvili kika tiez najradsej vystrelila na mesiac... :grinning: no nejak sa vyliec,aj ked o oddychu asi je tazko hovorit,co...
3. únor 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci na testech jsem byla vcera

pred chvilkou mi volala sestricka s vysledkami, HCG 143, v patek jdu znovu, chteji videt jak se to zvysuje. Snad to bude dobry.
3. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťulo a není 143 málo? teda já nevím ale psalas něco o 4.tt ...no držím ti palečky kočko :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se omlouvám Péťulo a při hledání jsme našla že 4tt odpovídá 18-465 nebo tak něco...takže se nenervuj :wink:
3. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to prave dragi podle HCg se neda urcit v kolikatym jsi, ale co tri dny by se ta hodnota mela zdvojnasobit (myslim) tak proto jdu jeste v patek znovu aby videla ze mi hormony stoupaji tak jak maji :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
péti to jo já jsem jen myslela (a blbě), že v tom 4tt +- je ta hodnota už někde kolem 10titisíců víš :slight_smile: tak moc na tebe myslím
3. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby,dakuejm vam :wink:
tazke dnes som bola smalym u lekarky a vraj to mzoe byt ustipnutie blchou alebo silna alergicka reakcia :astonished: :cry: :zipper_mouth: a dnes ma toho este viac,ma to ja na rukach ,medzi prstami na rukach,tam to mahrozne,take navrete a nahnisane a este ja na tele sa mu spravili :angry: :angry: :angry: a ma silne zvysene tie eozinofily,co byvaju prave pri alergiach,tak sme vyfasovali akusi robenu masticku,homeopatika a fenistil,tak uvidime a samozrejme dieta....v sobotu sme boli v mekaci,tak ktovie,ci nie z toho jedla :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded:
Juj,Leni to mate teda strasne :frowning2: drzim palceky,nech je maly len zdravucky,ja som sice bola len raz v nemocnci a to som vollaa zachranky,lebo s amaly dusil a modral ale proti vasmu trapeniu je to nic :pensive:
Peti a tebe drzim palceky,nech je vsetko s mimi v poriadku,mna takto strasili pri malom,hladina nizka,plod nevidno a lekar ma posielal do nemocky,ze je to mimomaternicove tehu,esteze somnepocuvla jeho ale svoj vnutorny pocit :dizzy_face:
Sakura,to u vas tak snezi???u nas zas nic,a cez vikend som bola u nascih v kosiciach a tam bola strasna kalamita,sme sa nevedeli vyhrabat z parkoviska,normalne metrove zaveje :angry: :angry: :angry: :angry:
3. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo já měla na odběru 186 a když to přepočítám dle včerejšího UZ,tak to bylo tak asi 4t+3 nebo tak nějak, tak to máš skoro totéž, i do té tabulky co jsi psala link to hezky sedí, tak snad bude těhu ok a v říjnu budeme obě pěkně kulaté :grinning:
3. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenrie u nas len za dnes napadlo minimalne 15 cm ak nie aj viac a to vali uz dva tyzdne,tak si vies predstavit,uplne bielo,vsetko zasypane,ale vyzera to pekne-ale ked mam ist s kocikom,no potrebovala by som ladoborec :sweat_smile: dneska mi ani branu neotvorilo,(mame tu na ovladanie)nevladalo to utiahnut taky naval,som si musela najprv odhadzat lopatou :grinning:
na dvore mame inak dobreho pol metra veru
3. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. únor 2010 v 19:02 • mamonia
ahojda, jsem tu jaksi nebyla, jela jsem ke kamosce, moc jsme se zhadali,ale snad uz dobry

pujdem po obede s Miou do koutku, at si pohraje,zitra k babicce, veceer do kina v sobotu na lyze a v nedeli ma Mia narozky, dort je objednanej, tak snad to bude vsechno v pohode.
4. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
Kristi jaky mas pro Miusku dort?

Lea chce dort Hello Kitty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No, co se da delat :grinning:
4. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,to je fajn este,kiko chce sponge boba a ze musi byt aj slimak gary k tomu :grinning: no mam co robit,to bude vytvor zas... :sweat_smile:
4. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink:
tak aj moja mala che Kitty tortu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ju mam objednanu ,ked k nam dojde kmotra a rodicia,kedze teraz sme oslavovali len doma :wink: :wink:
dnes som bola v skolke dohlasit maleho...ZAS :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :confounded: :confounded: :confounded: ,ved on je viac doma ako tam :angry: :angry: :angry: :angry: a videla som oznam,ze od215teho s apodavaju prihlasky,tak musim zapisat malu....mne sa ani verit neche,ze uz maju 3roky naic drobci,akoby to bolo len vcera,co som sla rodit a o malom ani nevravim,buduci rok nas caka zapis :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
4. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenria,aj ym sme ten prvy polrok boli viac doma jak v skolke,no uvidime co teraz bude,sa mi zda ze troska zas pokasliava,tak som mu nasadila sirup,tak dufam ze to zaberie hned a nic z toho nebude,lebo by ma slahlo ak by zas bol chory...
a kupila som mu imunoglukan,vraj je to velmi dobre na imunitu,aj ked casto berie ATB,tak uvidim,vyskusam...
4. únor 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
imunoglukan mame aj my,ale uplne som nan zabudla,dobre ,ze pises,musim hned nasadit...ja ime teraz davam laktobacilky
ale maly sa praveze ked bol mensi drzal a to chodil do skolky od dvoch rockov aodkedy nas navstivila laryngitida,tak je stale tak tyzden v skolke a dva doma :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: staci,ze niekto ma nadchu a jemu to hned sadne na hlasivky a laryngitida hned ako vysi :frowning2: :frowning2: :frowning2: ta
4. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby nikto ste tu nebrali novynette?????
4. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek