Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
kristi
4. únor 2010
nakej Pacholik, bez obrazku, v tom my nejedeme 🙂
mori
4. únor 2010
Dobré dopo ! 🙂

Koukám, že se tu opravdu těhulí jak o život 😃 to je fajn x-)

My slavíme narozky v sobotu. Dorazí moje mamka s přítelem a zítra jedem pro manželovu babičku, takž ejen tak v kruhu rodinném 😉 oslav s dětma si v budoucnu ještě užije haba kuk 😉 Že by se mi jako doma chtělo mít X dětí to jako ne - pokud by to šlo pak třeba v MC, to by bylo fajn.

My máme taťku doma, i včera byl. A já měla havaj od vaření 😎 k obědu udělal čínu a k večeři palačinky 😃 Já zas teda makala trošku jinak - umyla jsem okno v kuchyni a vyšůrovala koupelnu a večer jsem žehlila haldu prádla, bléé. Dnes budu pokračovat ...

Před chvilkou mi přišel balíček s riflíkama pro Káju z MMB. Už pomalu nakupuju na jaro, páč na jaře jí fakt bude zase vše malé ...
kristi
4. únor 2010
ja koupila Mie rifle vcera v HM a taky krasny flitrovany kecky
andrea73
4. únor 2010
Dobrý den ženy 🙂

Vikínkovi přejeme vše nej k dnešním narozeninám, hlavně hodně zdravíčka, co nejméně nemocí a brzské uzdravení x-) x-) x-) x-) x-)

Dani tobě taky přeji brzské uzdarvení, je to na prd když si potřebuješ odpočinout a nemáš, kdo by ti hlídal děti...to znám až moc dobře...
andrea73
4. únor 2010
Kristi krásné, škoda, že takové krásné věci nemají na kluky, i když v mém oblíbeném H&M mají fakt šupy, Next na kluky mě třeba vůbec nebere, my ujíždíme právě na Háemku 😉
mori
4. únor 2010
kristi - obojí jak jinak super, bude zas frajerka 😎
sakura77
4. únor 2010
jeej,mame dalsieho oslavenca :-N vikinkovi zelame aj my vsetko nj naj naj ,halvne aby ho choroby obchadzali zdaleka 😉
kristi,tenisocky naaaadherne,ja uz sa tesim jak budem malu fintit ked podrastie,akurat mi dosli nejake vecicky z nextu,su krasnucke,ale je pravda ze pre kika som objednala minimalne,nic moc tam nie je pre chalanov tentokrat...
http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/9/9
http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/5/3
http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/5/2
a uz mam zalusk na dalsie na jar este doobjednam volaco
lucija76
4. únor 2010
Mori x-) x-) x-) x-) x-) x-) Vidim dobre?????
sakura77
4. únor 2010
ježkove oči!!!!!!!!!!! mori!!!!! a sa neprizna,tajnostkarka,este ze je lucik taka vsimava :-N moc gratulujem ,akurat som myslela ze ti napisem ci sa aj vy onedlho nechystate,ze uz by bol aj cas fajn na to a tie tt som si vobec nevsimla!!! 🙂
kristi
4. únor 2010
a do haje, tady to jede devcata. Mori gratuluju moc 🙂
lucija76
4. únor 2010
Mori, taky gratuluju samozrejme 🙂)) Ja ctu "je tady tehuli jak o zivot" a az pak mi to docvaklo 🙂))
Teda ale mela by ses setrit a ne porad surovat byt, vzdyt u vas se to uz musi lesknout cistotou od podlahy az ke stropu 🙂))))
A jak se ti to podarilo utajit az doted? 🙂
sakura77
4. únor 2010
ja by som to nevydrzalaaaaa 😃
mori
4. únor 2010
😃 😃 😃
vyhrála Lucka 😃 napsala jsem to s tím dnešním prvním příspěvkem a čekala, kdo si všimne první 😃

my to téměř nikomu do teď neříkali - kvůli práci, páč si mysleli že nastoupím. jsem se obávala, že by si to tu někdo přečetl ze Stráže a tady to je drbána a věděli by to hned. Ale dnes jsem tam už byla, už to tedy vědí, tak už to můžu troubyt do světa 😃
Těhu testík jsem si dělala 3 dny před Vánocema, tak to mužík dostal pod stromeček 😃
kristi
4. únor 2010
ja slzim, to je tak hezky 🙂 a vsechno v poradku vid?
lucija76
4. únor 2010
Kristi a Saku, vecicky jsou krasne, na ty holcicky je fakt vyber ..

A jeste ze jsi to Andrej pripomnela, Vikinkovi Sametackovi vse nej nej nej, hlavne to zdravicko!!!! x-)
sakura77
4. únor 2010
mori a áko sa citis,aj ti byva blbe?alebo ani nevies ze si?aj ste planovali alebo to bola nahodicka?
mori
4. únor 2010
saku - já to vydržet musela, i když to teda bylo přemáhání. Na netu se hned vše provalí no :-|

Necítím se vůbec těhotně, vůbec nic mi není 🙂 jen malinko břicho povyrostlo. A plánované to bylo, od června 2009 jsem nebrala prášky.
lenrie
4. únor 2010
vau,super,mori gratulujem 😉 😉 😉 😉 x-) x-) x-) x-)
a Vikinkovi,vsetko naj naj naj,najma toho zdravicka,aby vas vsetko zle obchadzalo x-) x-) x-) x-) x-)
sakura,mas pravdu v nexte toho roku na chlapcov nic nemaju,neviem,kde objednma malemu veci ]-( :-| 😞
lenrie
4. únor 2010
sakura,akurat som si vsimla foto malej,je nadherna a podoba s ami na Kika x-) x-) x-) x-)
lenrie
4. únor 2010
a ste tu aj nejaka taka,co chete aj tretie babo?????
kristi
4. únor 2010
Vikinovi vse nej a hodne sil x-)
mori
4. únor 2010
Vikouškovi taky přejeme vše neeeeej k narozeninám, především hooooodně moc zdravíčka 🙂

a já děkuji všem 🙂
lucija76
4. únor 2010
Lenrie, ja bych teoreticky tri chtela 🙂 ale v praxi jeste neni ani v planu druhe 😃 To je jen takova moje vize do budoucna 🙂
lenrie
4. únor 2010
no ja velmi chem tretie,sice nie hned teraz ale neskor,mam na to osobne dovody |-| tak uvidim,ci sa mi to poadri
irisp
4. únor 2010
cau holky 🙂

taky prejeme s opozdenim Marecku a Vande k narozkam vse naj naj a Vikimu k dnesnim narozkam hoooooodne zdravicka a maminke hodne sil 😉 😉 😉 😉

a samozrejme vsem Vsem tehulkam preji pohodlne tehotenstvi 😉 😃 😃 😃
daniellka
4. únor 2010
Juuuu, Moriiii, tak to je pecka!! MOc moc gratuluji!!! Nádhera!!! 😃 😃

Sameťáčkovi taky přeji vše nej nej! 😃
lienkal
4. únor 2010
Mori, velká gratulace, Klárce a Petulce taky, at jsou vaše těhu v pořádku..

My dnes byli na kontrole po propuštění z nemocnice u obvodačky, Vikin nevlezl ani do ordinace, tak máme 3 letou za sebou 😃 , prej ho nebude víc traumatizovat, dostal autíčko, časem aspon prej zkontrolujeme oči, no pak mu dala kapky na zelenou rýmu, no seděla jsem u ní skoro hodinu, zbytek rodiny v čekárně, tak jsme tam to vše řešil, že mám určo zkusit přídavky na péči, taky nás posílají na podezření na autismus z nemocnice, tak mi to vysvětlovala, že nyní se to u něj asi ještě nezjistí. logopedka...doporučení, kam nás taky posílá psycholog, ale to bude asi taky zbytečné, že Vikin se nyní bojí, že holt uvidíme a bude se řešit později, příští týden neurolog, to je nejdůležitější a pak se uvidí, pak teda ukázal krk, tak angínu už nemá, tak dobrat ATB a máme snad klid..

Verunka naštěstí u záchvatu nebyla, byla vedle u babičky, jen mávala z okna, když jsme odjížděli rychlou, pak nás chodila navštěvovat do nemocnice, tak to bere už lépe, ale to ukáže čas, no.
lienkal
4. únor 2010
jooo a všem moc děkujeme za přáníčka, kéž by se záchvat už nikdy neopakoval, páč je to fakt o život 😞