• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
nakej Pacholik, bez obrazku, v tom my nejedeme :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopo ! :slight_smile:

Koukám, že se tu opravdu těhulí jak o život :grinning: to je fajn :dizzy_face:

My slavíme narozky v sobotu. Dorazí moje mamka s přítelem a zítra jedem pro manželovu babičku, takž ejen tak v kruhu rodinném :wink: oslav s dětma si v budoucnu ještě užije haba kuk :wink: Že by se mi jako doma chtělo mít X dětí to jako ne - pokud by to šlo pak třeba v MC, to by bylo fajn.

My máme taťku doma, i včera byl. A já měla havaj od vaření :sunglasses: k obědu udělal čínu a k večeři palačinky :grinning: Já zas teda makala trošku jinak - umyla jsem okno v kuchyni a vyšůrovala koupelnu a večer jsem žehlila haldu prádla, bléé. Dnes budu pokračovat ...

Před chvilkou mi přišel balíček s riflíkama pro Káju z MMB. Už pomalu nakupuju na jaro, páč na jaře jí fakt bude zase vše malé ...
4. únor 2010 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja koupila Mie rifle vcera v HM a taky krasny flitrovany kecky
4. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den ženy :slight_smile:

Vikínkovi přejeme vše nej k dnešním narozeninám, hlavně hodně zdravíčka, co nejméně nemocí a brzské uzdravení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dani tobě taky přeji brzské uzdarvení, je to na prd když si potřebuješ odpočinout a nemáš, kdo by ti hlídal děti...to znám až moc dobře...
4. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi krásné, škoda, že takové krásné věci nemají na kluky, i když v mém oblíbeném H&M mají fakt šupy, Next na kluky mě třeba vůbec nebere, my ujíždíme právě na Háemku :wink:
4. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - obojí jak jinak super, bude zas frajerka :sunglasses:
4. únor 2010 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej,mame dalsieho oslavenca :sweat_smile: vikinkovi zelame aj my vsetko nj naj naj ,halvne aby ho choroby obchadzali zdaleka :wink:
kristi,tenisocky naaaadherne,ja uz sa tesim jak budem malu fintit ked podrastie,akurat mi dosli nejake vecicky z nextu,su krasnucke,ale je pravda ze pre kika som objednala minimalne,nic moc tam nie je pre chalanov tentokrat...
http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/9/9
http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/5/3
http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/5/2
a uz mam zalusk na dalsie na jar este doobjednam volaco
4. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vidim dobre?????
4. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježkove oči!!!!!!!!!!! mori!!!!! a sa neprizna,tajnostkarka,este ze je lucik taka vsimava :sweat_smile: moc gratulujem ,akurat som myslela ze ti napisem ci sa aj vy onedlho nechystate,ze uz by bol aj cas fajn na to a tie tt som si vobec nevsimla!!! :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a do haje, tady to jede devcata. Mori gratuluju moc :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, taky gratuluju samozrejme :slight_smile:)) Ja ctu "je tady tehuli jak o zivot" a az pak mi to docvaklo :slight_smile:))
Teda ale mela by ses setrit a ne porad surovat byt, vzdyt u vas se to uz musi lesknout cistotou od podlahy az ke stropu :slight_smile:))))
A jak se ti to podarilo utajit az doted? :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som to nevydrzalaaaaa :grinning:
4. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
vyhrála Lucka :grinning: napsala jsem to s tím dnešním prvním příspěvkem a čekala, kdo si všimne první :grinning:

my to téměř nikomu do teď neříkali - kvůli práci, páč si mysleli že nastoupím. jsem se obávala, že by si to tu někdo přečetl ze Stráže a tady to je drbána a věděli by to hned. Ale dnes jsem tam už byla, už to tedy vědí, tak už to můžu troubyt do světa :grinning:
Těhu testík jsem si dělala 3 dny před Vánocema, tak to mužík dostal pod stromeček :grinning:
4. únor 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja slzim, to je tak hezky :slight_smile: a vsechno v poradku vid?
4. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi a Saku, vecicky jsou krasne, na ty holcicky je fakt vyber ..

A jeste ze jsi to Andrej pripomnela, Vikinkovi Sametackovi vse nej nej nej, hlavne to zdravicko!!!! :dizzy_face:
4. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori a áko sa citis,aj ti byva blbe?alebo ani nevies ze si?aj ste planovali alebo to bola nahodicka?
4. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku - já to vydržet musela, i když to teda bylo přemáhání. Na netu se hned vše provalí no :unamused:

Necítím se vůbec těhotně, vůbec nic mi není :slight_smile: jen malinko břicho povyrostlo. A plánované to bylo, od června 2009 jsem nebrala prášky.
4. únor 2010 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vau,super,mori gratulujem :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a Vikinkovi,vsetko naj naj naj,najma toho zdravicka,aby vas vsetko zle obchadzalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sakura,mas pravdu v nexte toho roku na chlapcov nic nemaju,neviem,kde objednma malemu veci :angry: :unamused: :frowning2:
4. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakura,akurat som si vsimla foto malej,je nadherna a podoba s ami na Kika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ste tu aj nejaka taka,co chete aj tretie babo?????
4. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vikinovi vse nej a hodne sil :dizzy_face:
4. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vikouškovi taky přejeme vše neeeeej k narozeninám, především hooooodně moc zdravíčka :slight_smile:

a já děkuji všem :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenrie, ja bych teoreticky tri chtela :slight_smile: ale v praxi jeste neni ani v planu druhe :grinning: To je jen takova moje vize do budoucna :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja velmi chem tretie,sice nie hned teraz ale neskor,mam na to osobne dovody :pensive: tak uvidim,ci sa mi to poadri
4. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky :slight_smile:

taky prejeme s opozdenim Marecku a Vande k narozkam vse naj naj a Vikimu k dnesnim narozkam hoooooodne zdravicka a maminke hodne sil :wink: :wink: :wink: :wink:

a samozrejme vsem Vsem tehulkam preji pohodlne tehotenstvi :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuu, Moriiii, tak to je pecka!! MOc moc gratuluji!!! Nádhera!!! :grinning: :grinning:

Sameťáčkovi taky přeji vše nej nej! :grinning:
4. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, velká gratulace, Klárce a Petulce taky, at jsou vaše těhu v pořádku..

My dnes byli na kontrole po propuštění z nemocnice u obvodačky, Vikin nevlezl ani do ordinace, tak máme 3 letou za sebou :grinning: , prej ho nebude víc traumatizovat, dostal autíčko, časem aspon prej zkontrolujeme oči, no pak mu dala kapky na zelenou rýmu, no seděla jsem u ní skoro hodinu, zbytek rodiny v čekárně, tak jsme tam to vše řešil, že mám určo zkusit přídavky na péči, taky nás posílají na podezření na autismus z nemocnice, tak mi to vysvětlovala, že nyní se to u něj asi ještě nezjistí. logopedka...doporučení, kam nás taky posílá psycholog, ale to bude asi taky zbytečné, že Vikin se nyní bojí, že holt uvidíme a bude se řešit později, příští týden neurolog, to je nejdůležitější a pak se uvidí, pak teda ukázal krk, tak angínu už nemá, tak dobrat ATB a máme snad klid..

Verunka naštěstí u záchvatu nebyla, byla vedle u babičky, jen mávala z okna, když jsme odjížděli rychlou, pak nás chodila navštěvovat do nemocnice, tak to bere už lépe, ale to ukáže čas, no.
4. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a všem moc děkujeme za přáníčka, kéž by se záchvat už nikdy neopakoval, páč je to fakt o život :frowning2:
4. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek