• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ahoj saku :dizzy_face: tak se vám konečně zadařilo :dizzy_face: tak hodně štěstí, ať nejsou žádné komplikace :wink: jej to krásný :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zonja dakuje,a aj tebe prajem vsetko na naj,hlavne chlapi nech posluchaju :wink: :slight_smile:

luci,pojdem buduci tyzden
23. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tys ještě nebyla na gyndě???ale máte to jisté? :confused: dík :wink:
23. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebola som,nie je to este iste :slight_smile: ale robila som si tri testy,plus nemam mrchu a mam priznaky,tak hadam to tam bude :slight_smile:
23. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že to je jistý. Jen to ještě musí zkonstatovat odborník. :wink: :grinning:
To už by příští týden mělo být vidět i srdíčko, ne?
23. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babule!

dragusko nebud smutná,já se k tobě hnedka přidám. já byla ve školce tady u nás a do druhé jsem volala,v podstatě mi řekli to samý. přijímají 12 dětí,to je trošku málo,no..podmínky přijetí maj ty samý jak psala beja,ředitelka mi rovnou řekla,že si myslí,že na 99% mi je nevemou. já bych dokonce i byla ochotná nějakej sponzorský dar dát,ale školce, ne té krávě do kapsy,ale ona mi na to řekla,že to stejně na 100%newzaručí to přijetí.tak to se asi zbláznila?! nebudu někam dávat sponz.dar a pak mi řeknou nashle.¨
Mateřská mi končí 31.12., kluci mají 3 roky o měsíc později,ještě i kdyby bylo volno tak jim musím platit ty dvě místa půl roku než by nastoupili, a kdybych je dala místo školky do jeslí na denní chození,tak by mě to za oba stálo 9000,-Kč. Na to teda kašlu,počítám s tím,že asi půjdu na půl roku na pracák a kluci půjdou o rok později až v září,no...
takže doma sama nebudeš,don´t worry :grinning:
23. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,dani,ty si to uz vyriesila :sweat_smile:

luci,myslim ze hej,ved preto aj cakam,nech uz mi da rovno aj knizku,teraz sa tam uz nehrniem tak rychlo jak pri kikovi,ze som uetkala hned na druhy den,jak som si urobila test a ani to tam este nebolo vidiet na sone,ze"no,je tam tak dutinka,moze to byt...a pridte este o tyzden...
23. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak se dvěma dětma to je ještě horší :(

holky aby kristi nebyla sama za pradlenku...dneska se manželovi ráno vylil celý čaj z termosky do batohu, tak jsem se jako teď aktivně rozhodla batoh vyprat (manžel si věci přendaval do druhýho báglu, když mi už ráno byli pryč) tak jsem ho jen tak letmo zkoukla, mrskla do rpačky a teď jdu kuk a v pračce plaval řidičák, karta do spořky, druhá karta, nějaký talisman, doklad ke stavebku....no super...jsem to hned stopla karty vyndala, myslíte, že ten čip na kartě bude nadále funkční??? se dneska fakt po*eru ... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: manžel mě asi zabije...jo a řidičák to ustál vypadá úplně normálně :sunglasses:
23. bře 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
když MY ...ježíš taková hrubice :grinning:
23. bře 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim,ze bude....tomu by se ve vode nemelo nic stat :wink:
23. bře 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
to je hezký, že tak s Kristi držíš basu. :grinning: :grinning: :wink:
23. bře 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi - pěknej kousek :grinning:

saku - nevyriesila, jen počítám s touto vyriantou,abych nebyla těžce zklamaná. na zápis jdeme,do dvou školek, pokud mi je vezmou,budu jen ráda,ale reálně to vidím spíš takhle. kdyžtak budu příjemně překvapená :grinning:
23. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem zvědavá na dnešní noc, Kájuš kašle zas o něco víc :confounded:

draga - šikulka :grinning:
23. bře 2009 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja taky,mala se v noci budi buli,a chce k nam do postele sila :unamused:

ted hysterci a vymejsli si aby nesla spat,ach jo,a pritom sla v pohode a z niceho nic ji hrablo :frowning2:

Holky stratila jsem nejspis muj zasnubacek,nemuzu ho najit sakra :rolling_eyes: :cry:
23. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrska - tak to hledej hledej, snad se najde :frowning2:
Všimla sis, že jsem byla v sobotu v Ústí :slight_smile:
23. bře 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne nedocitala,si nepisla,ja byla stejne v Roudnici to je pesek sakra??sejdeme se nekdy vubec??

hele holky ste nekdo v Ikea famili????ja se ted na to prihlasila,ale nevim zda to staci,jestli se tam jako musi jet a vyzvednout si nakou kartu???nebo nevim,ale pise mi to,ze jsem v Ikea famiili tak vam nevim :unamused:
23. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrska - já jsem v Ikea Family :slight_smile: přijde ti karta poštou domu
23. bře 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo???to je super jelikoz jsem se to nikde nedocetla mozna prisel nakej mail,jen mi nejde do hlavy proc tam nejsem davno,je to docela vyhodny uz si to vyuzila??
23. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrsko katričku ti pošlou poštou :wink:
23. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj diky za info,prisel mi mail,ale v nem to taky nepisou,to je divny co.
Ja tam byla ted v sobotu,ja bych tam mohla byt kazdy den :grinning: se tam zase nepodivam to je vzdycky premlouvani doma :grinning:
23. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde :cry:
23. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrska - já tu jsem, ale dělala jsem na zítra manžovi sváču do práce a věšela prádlo :wink: Teď dorazil paníček z hospy :rolling_eyes:
23. bře 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se strasne prezrali k veceri, stouchany brambory s cibulkou a vinna klobasa....tu jsem zacla jist nekdy pred rokem...treba se casem dopracuju i k tomu tataraku :slight_smile:
23. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - tak vinnou jsem ještě ani neochutnala, nikdo to v okolí nejí, tak nebyla příležitost. Ale tataráka zbožňujuuuuu :slight_smile:
23. bře 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja takyyyy mnaaam

Klobasy uz nejim,ale jako mala jsme je milovala,ted mi nak nejedou raci rizecek :grinning:
23. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vinnou klobásu miluje manžel já jí nemusím, max si dám kousk...ale tataráka to jako jo ten přímo žeru :grinning:
23. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ho mela asi pred trema rokama,naposledy :grinning: doma ho nedelam,asi bych to skazila,jedine nekde v restauraci,ale nevypadam na to,ze bych mela jist tataracky :unamused:
23. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla tataráka před 14 dny v restauračce, doma ho taky nedělám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mas,ja bych si ho dala treba hnedka,ja nevim proc mam vzdycky vecer nejvetsi hlad desny tohle,je normalne nemoc,a nejde to prestat :grinning:
23. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec babule!!

dneska den nakonec dobrej. hoši byli hrozně umazlení,samý objímačky líbačky,pak přišla nečekaná návštěva,kamarádka, prokecaly jsme tu celé odpoledne a večer dával děti spinkat manža,páč já jsem vyrazila na kafčo a pizzu s kamarádkou,takhle kdyby to bylo častěji,vůbec bych se nezlobila :grinning: a dětičky prý usnuli ukázkově,já mám pocit,že oni nejvíc zlobí se mnou,že chtějí k mamce nebo co..když nejsem doma nebo spí mimo domov tak usínaj raz dva bez řečí :grinning:

tataráček,mňaaam,ten taky můžu. ale chodím na něho jen do jedné mé oblíbené hospůdky,která je tataráčkem vyhlášená..párkrát někdo z přátel měl někde jinde tataráka a nevypadal ani nechutnal nic moc,tak si ho dávám jen v té jedné,radši :grinning:

brou noc,zítra na čtenou :grinning:
23. bře 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek