• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Mori tý jo, to je pecka...a to jsem se tě nedávno ptala, kdy bude druhé a to už jsi byla v tom :sweat_smile: :grinning: , takže mocinky gratulujeme, ať miminko krásně roste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Saku ty oblečky jsou boží, když byla ještě Laura miminko, tak takové hezké věci nebyly, proto ještě říkám, že kdybych měla jistotu, že to bude holčička tak do toho třetího jdu hned :sunglasses:

Leni u mého synovce se autismus projevil právě kolem třetího roku a řeknu ti, že je to teda záhul. Začíná to postupně a končí to kolikrát hospitalizováním matky na psychině...tfuj tfu tfuj, hlavně ať to nemá, to byste si užili :rolling_eyes: :confounded:
4. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Mori gratulace nejvetsi
4. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je sila drzim palecky,a pusince prejeme vse nejlepsi a hlavne hlaven zda¨ravicko prdelka malinka.....

Ja uz taky neco nakoupila na jaro k narozkam dziny v C&A v akci a takovej komplet hnedej kalhoty natelnik a vesticka krasny....tak to by bylo,mame spostu veci od vanoc nase rodina kupuje neustale hadry a ted na narozky cekam dalsi hromadu,ja kupuju malo kdy...
4. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni kamaradka ma dvojcata a ta ma s tim jednim taky takovy trapeni akorat nema zachvaty,ale musi chodit na tohle vysetreni,jelikoz on ani nemluvi...hrozny drzim vam palecky
4. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori moc gratuluju, ja bych to takhle dlouho tajit nevydrzela
4. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni moc me to mrzi, ze je chudak Viky tak nemocny porad, chudak z toho musi byt hotovej :frowning2: Proc maji podezreni na ten autism? Nerikali?
4. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
skared - i tobě díky :slight_smile: kdyby tě k tomu vedli okolnosti, tak bys to vydržela :wink:
4. únor 2010 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori a jemna,??mas??sem zvedava a co chces vic,?
4. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neříkali nic, my jsme tam v pátek seděli a čekali, až se malej vzbudí, páč mu odbíhaly minuty kvůli termínu na čůrání a případné trvalé cévky a doktorka jen proběhla, že jde domů a že se uvidíme v pondělí a že at se hlavně vyčůrá a že pak se ještě bude řešit ..no a už nevím, jak to přesně řekla..ale vyrozuměla jsem, že hlava..a že nás objednaj do ústavu genetiky, já to furt brala jako kvůli velikosti hlavy...no a včera mi volali z ústavu, že paní docentka v ten objednaný termín nemůže, tak přeobjednání a setra říká, vy jste kvůli tomu autismu..no, tak tak jsem se to dozvěděla :unamused: ...Vikin taky bohužel velmi špatně mluví, tak uvidíme, zatím si to nepřipouštím, nemám už nervovou kapacitu :wink:
4. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale mluvi ne??
To Ondra nerekne nic jen krouti pusou a dela skreky nic vic,neumi a budou mu taky 3 :unamused:
4. únor 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni co ty musíš zakousnout ,klobouk dolů. Moc moc držím palce ať to kuva práca dobře dopadne! Takže oni myslím, že to nemá nic společného s epilepsií, ale s autismem, jo? Nebo oboje nebo jak? To je taaaak smutný když je dítě takhle nemocný. Furt na vás myslím a veřím, že to dopadne dooobře!! :wink:
4. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak to je fakt strasne,akos ana vas vsetko vali :pensive: :frowning2: chudak Vikinko...obdivujemta ,aku mas silu,ja neviem,co by som robila na tvojom mieste, :pensive: drzime vam moc palceky,nech sa niz zle uz nepotvrdi,uz mate toho aj tak dpost za sebou
4. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, drzte se :fearful:

sakra, tak kdyz uz mam vsechno hotvoo, tak nejde FB??? co to kurna je?
4. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
vecne nejde,je to hrozny a jak je pomalej uz mi leze na nervy...
4. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori tak moc gratuluju!!!! Tak to je skvělý, další těhule :grinning: A já se Tě zrovna nedávno chtěla zeptat, jestli nechcete druhé, ale pak jsem na to zapoměla :grinning:

Leni Vikimu vše nej a hlavně ať už nemá záchvaty....fakt moc držíme palce!!Máš to chudinko teda starosti, no snad se to nepotvrdí....

Lenrie nemám zkušenost s Novynette, bohužel....
4. únor 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda Mori závidím Ti ten pohodový průběh, mě už je od pozitivního testu každej den na blití, dneska fakt nonstop, šílený... :confounded:
4. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju děkuju děkuju :slight_smile:

lami - no zatím opravdu jo a teď už to snad nepřijde nějaké nevolnosti - doufám teda

Já dnes trochu pokračovala v úklidu - takže vymytá kuchyň. linka a pokojík :sunglasses:

jo a kdyby byl někdo zvědav, tak jsem konečně vložila vánoční fotos: http://maarsel.rajce.idnes.cz/VANOCE_2009/#

pitrska - jména ... manžel chce Markétku nebo Marka (Marka odmítám, tak mě tím furt provokuje). Já Klárku a kluka ještě přesně nevím. No tentokrát se zatím neshodnem, u prvního jsme se shodli u holky i kluka.
4. únor 2010 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Tak čím začít :sunglasses:
Lenrie, dloooouho jsem tě tu neviděla. Riance dodatečně vše nej a hlavně zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vikinkovi aktuálně všechno nejlepší a rovněž lepší zdravíčko :dizzy_face: Leni, to je teda dost nepříjemný se takto dozvědět, že mají podezření na autismus :confounded: Přeji i nadále hodně sil!
Mori, tak jsem ráda, že už je to odtajněno a doufám, že všechny tři naše těhulky budete mít bezproblémový průběh těhu :slight_smile: Koukám, že se zase necháte překvapit - já se nenechala a Jindříšek stejně překvapil, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: :sunglasses: Marek je hezký jméno, teda mně se líbí. Jaký jméno jste měli pro kluka, když si čekala Káju? My právě měli Jindru z "prvního kola," a tím, že mi řekli, že čekáme holku, tak jsme dál neřešili a automaticky ho do těch papírů napsali. Možná by se jmenoval jinak :sunglasses: Ale teď už je to jedno :dizzy_face:
Lami, držím palce, ať je brzy lííííp :wink: Těhu bylo pro mě náročný i s Marky, natož se dvěma prďolkama :sweat_smile: Co vy a jméno pro "vtipálka," máte? Necháte Huga? :slight_smile:
U nás je dětem konečně lépe :sunglasses: Tak snad už bude jen líp a nebude se to vracet... ťuk, ťuk.
4. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji jména jsme zatím vůbec neřešili, manžel prohlásil, že na to je času dost, že teď musí vymyslet auto kam se dají narvat 3 autosedačky....takže podle chlapských priorit,že :grinning: :grinning: Ale já bych se Hugovi nebránila :slight_smile:
Blbě je mi furt, mám i velmi neobvyklé chutě (tedy neobvyklé na člověka holdujícího zdravé stravě, že :grinning: :grinning: ), dnes jsem po obědě usnula dřív než Johanka, která mě vyčítavě budila pokakaná a říkala mamíííí ee, ee...takže jsme to dneska nestihly, jinak opět teď pár dní kakací úspěchy do nočníku, což mě potěšilo...Anička byla dnes ve školce, tak to bylo jednodušší na servis dětí, je tam hrozně nadšená...
4. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
beja - měli jsme vybranýho Ondru, vybral to manžel a souhlasila jsem. Já zas vybrala Karolínku a souhlasil manžel :slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lami, vy máte pro Aňu soukr školku viď? Já budu zkoušet zas normoš školku, ale nevidím to... stejný důvod jako loni - jsem na mateřský... Tak aspoň doufám, že se Marky bude líbit v tom Klubu předškolních dětí, kam jdeme poprvé v pondělí. Ať má aspoň nejaký kontakt s vrstevníky :sunglasses:
Mori a Ondru už nechcete? Asi berete nové kolo, že :slight_smile:

Ještě musím písnout, že nám zítra přivezou novou postel, uááááá 180ku (měli jsme 140, aby se nám do ložnice vešla postýlka.) Se tak těším, jak se tam rozplácnu :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Lami, Johanka je opravdu moc šikovná nočníkářka! Držím palce, ať je to jen lepší :wink: Jindru zkusím prvně v létě, vidím to na nulové úspěchy jako u Marky v jeho věku, ale zkusím to :sunglasses:
4. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji máme a je fakt nadšená! Teda ony už si s Jájou docela hrajou, takže pro mě je jednodušší je mít doma obě, co se zabavení Johanky týče, ale zas často spí každá v jinou dobu a já jsem teď velmi ráda, když se mi po uložení Jáji povede taky si zdřímnout, tak v něčem je prima, že je občas pryč....ale jak byla nemocná, nebyla 3 týdny ve školce a teď jak šla tak už nemohla dospat, hrozně se těšila, pořád vyjmenovávala všechny děti ze školky a mlela o nich...je fakt kolektivní typ.
4. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji dík za pochvalu, snad se to bude zlepšovat, zatím by mi stačilo i jen to kadění do nočníku, když se jí to zadaří, je to naprostá paráda,no Tobě to nemusím popisovat, že :grinning: :grinning: Jinak já bych zrovna do jména Ondra šla, moc se mi líbí, jenže už jednoho v rodině máme, tak je to blbý...manželova sestřenka má 7m Ondráška. Takže až manžel vybere auto, snad věnuje pár chvil i rozpravě o jménech, ale zatím je času dost :grinning:
4. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se jeste nespi?ja cekam na Zoufalky, muz je nekde na jihu cech, takze kliiiidek a pohodicka
4. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marky děti vyhledává a řekla bych, že poslední půlrok se to stupňuje. Prostě i pro lepší asociaci, zkušenosti, kamarády by pro ní byla školka supr. Můžeme za to, že je prostě málo školek??? Se zase čílím "tošku" :sweat_smile: Mamka mi říkala, že vůbec neexistovalo, že se dítě nedostalo do školky. Já jsem narozená v březnu a šla jsem normal od září (2,5 letá.) Že mi nebyly tři roky nikdo neřešil a chodila jsem denně... Byla jiná doba a zase nebyly jiné vymoženosti... No jo no, snad se to časem zlepší a bude aspoň chodit častěji do toho Klubu :slight_smile: Sice jen dvě hoďky denně, ale jistě i to bude mít přínos.
4. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristi, já taky čekám na Zoufalky. Četla jsem, ale že Eddie nepřežije, tak to bude slzavý údolí... (Já řvu skoro u všeho, co mám děti.)
4. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak že bych taky koukla na Zoufalky?? Když já už to neviděla ani nepomatuju, tak jsem dost mimo a manžel tady na něco kouká,tak to asi neprojde...

Beji se školkama je to naprd, děti v tomhle věku už tu potřebu být v kolektivu vrstevníků fakt mají....no já to půjdu do státní letos taky zkusit, zápisy budou brzo, pokud by to s těhotenstvím nedopadlo a šla bych do práce, školka by se rozhodně hodila....
4. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevidela posledni dva dily, to zase budu cumet jak debil....

ja chci dat MIu do skolky hned, ji to s detma bavi, dneska jsme prave byly na Flore, tam je koutek hlidanej tak aspon tam si pohrala...
4. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi tak hlavně, že Ti jí vezmou, tady je to fakt hrozný problém s místy.
4. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek