• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
jé den tu nejsem a takové zprávičky :slight_smile:

Leni Vikýnkovi vše nej a hlavně teda u vás to zdravíčko a velkánskou pusu posílám

Mori gratulace těhulko :ú

zbytek dočtu :slight_smile:
4. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko vsem.

Lami, no ja nevim, to uz snad v zari musej, ne? to me nestras :unamused:
5. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tady teda neexistuje, ze by dite nevzali do skolky... to je fakt dobry. Ale zase je tu jen 4 mesicni materska, vsude je neco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem poctivě dočetla...

Leni ono s tím autismem to není zas takové ...čtu dost diskuzi, kde je siss víš jak pořád hlídá tygříka, že má taky podezření a ono toho je víc tipů a podobných věcí, takže se hned neděs, a držte se, moc na vás myslím

jinak si myslím, že dítě do školky nám vzít nemusí, bo přednost mají hlavně předškoláci a pak teprve další děti...je to mazec..a vůbec nevím jak to bude...my jdeme k zápisu 4-5.3. tak se tam rovnou zeptám jak to vidí a obejdu školek víc

jinak Dála už dneska druhý den v jesličkách spinká...včera úplně v pohodě, prý sice museli Dálu a Anežku (asi kamarádka veliká) rozdělit prostěradlem, protože pořád vykecávali ale pak usnuli :slight_smile:

těhulkám přeju pohodový průběh, žádný blitíčko :sunglasses:

Beji tobě gratulace k psoteli, taky uvažujem o 180, máme 160 a když se dovalí synek, spím na rantlu :grinning:
5. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja preji vsem pekny vikend, oslavencum vcetne nasi prdoly, at si to uzijou. My jdeme vecer do kina, pak na bowling, zitra na hory a vecer to samy v bledemodrym a v nedeli bude oslava - tzn. v pondeli asi lehnu.

to me pekne sere s tema skolkama, doufam, ze to dopadne, pac jinak me uz doma fakt jebne.

my mame 180 a mensi bych neprezila, klidne vetsi, kdyby to slo, pac Mia se roztahuje nejvic.
5. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme meli dlouho jen 140ku, ale byla staricka, tak jsem shanela novou postel 180ku a to tu skoro nikde nemaji, dokonce ani v Ikee ne, takze jsme se museli spokojit se 160. Francouzi se asi vic tuli :slight_smile:))

U nas se rysuje pracovni vikend, budou se pokladat podlahy, lepit obklady, dodelavat kuchyn... Zase o kousek popojedem, huraa :slight_smile:
5. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to myslíš 140tku jako postel pro dva??? :confused: :sweat_smile: jééžiš tak to bych teda nedala, já se potřebuju rozplácnout jak blázen, manža ten se stěhuje po posteli furt, na 140 bych umřela. Já mám totiž takovou blbou vlastnost, že když spím, tak mi vadí, když se mě někdo dotýká. jako ne že by mi vadilo že se mě dotýká :grinning: , ale do mě nějak proudí to teplo nebo co, prostě neusnu a neusnu. takže když mě chlap drží za ruku nebo objímá, jen tak dřímám ale abych pořádně usnula, musím si poodlézt kousíček a mít svůj prostor :grinning: jsem asi pako nooo :sunglasses:

Zítra slavíme, bude to trojoslava, takže bude kačenka, dort jsem nechala udělat ten sýr s myškama, tak se moooc těšííím :slight_smile:

Dneska mě hrozně vytočili naši. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí se mnou zajde večer kamarádka na kafčo, potřebuju to vydejchat a postýsknout si. Ona tu celou anabázi oč jde zná, tak mě aspon pohladí po dušičce :confounded:
5. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak s tím dotýkáním máme úplně stejný problém...teda když usínám a spím :slight_smile: užij si večer a vydejchej vytáčku :grinning:
5. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi :wink: dík :wink:
5. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus baby, včera jsem spala u našich, tak jsem tu nebyla.

Ale musím vám napsat, co jsem za magora...tak dnes jsem koupila Márovi samopal v Kaulandu, ale hned na něm urval ten terčík vepředu. Tak jak jsem dojela domů jsem se mu ji pokusila slepit, ale sekunďák nešel rozdělat, páč byl zaschlý. Tak jsem vzala šroubovák, že ten vršek oddělám násilím a kurva to lepidlo mi vyprsklo a přímo do oka. Takže mám jako skoro zalepené oko, doma jsem našla jen prošlou mast na oči tak jsem si ji tam vykydala, takže je možné, že oslepnu úplně :grinning: Takže bych už nepřispívala a nebyla v obraze co a jak tak tak víte, že máte slepou kamarádku a peněžní dary a příspěvky mi můžete zasílat na konto č. 123456/0300 :grinning: :grinning: :grinning:
Jako já si to šla hned vypláchnout, ale tak dlouho jsem to vymývala a vytírala, že mám oko totál podrážděné, rudé a teď ještě slepené tou mastí :grinning: , jako je na mě úžasný pohled :sweat_smile:

Jinak se teda pokusím dočíst brailovým písmem, jo? :grinning:
5. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani kdo ještě slaví, že máte trojoslavu. My máme teda až pčřští týden tu tatovou 60-tku, nějak jsem si popletla týdny :slight_smile:
Jo a poslel máme taky malou, 160 cm. Nicméně máme prostorný gauč, takže pohoda...ale na sex stačí i 90-tka :grinning:
5. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej :grinning: :grinning: to mi spravilo náladu, křením se tady nad tvou příhodičkou :grinning: :grinning:
Hele na sex stačí i pračka pětačtyřicítka :grinning: :grinning:
Zítra ještě slaví švagrová a prababička, tak jsme to spojili :wink:
5. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když už jsme u toho tak na sex je dobrej i výtah, kuch. linka atd. a pračka taky dobrý, akorát musí být zavřená, protože minule jsme ji s Rosinem málem zrušili, páč neměla zavřetý dvířka, mám plnění z vrchu a já tam zapadla tak tou svou maxi prdelí, že mě musel Rosin násilím tahat a mysleli jsme, že budeme volat instalatéry a nebo hasiče, ať mě odtamať vytáhnou, samozřejmě bylo po sexu a já se málem smíchy ještě do té pračky počůrala, tak tak že jsem to pak stihla na wecko :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chachaaaa, Andrej tak ty opet perlis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nejprv s tim okem a pak s prackou :grinning: :grinning: Se tu chlamu o106 :slight_smile:))))

Ano, my jsme meli dlouho 140ku postel pro dva, chvilema i pro 3 s Leou :sweat_smile: :wink: Nedavno jsme si polepsili o 20cm, to je nadhera .. nikdo se na me nelepi :grinning: a kdyz jsme u nasich, tam mame 180, to mam normalne pocit, ze spime tak metr od sebe :grinning:
5. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!

mně tonedá a snad půjdu ten můj kutloch změřit :wink:

andrej - ty draku :grinning: zvedla jsi mi trošku náladu :grinning:

dneska mám splín :frowning2: Jestli si pamatuje, jak jsemtu asi před půl rokem psala, že má kamarádka přišla o dvojčátka ve 22.týdnu. chjo chjoo, tak ta samá je ted zase těhule, 19. nebo 20.t. a zjistili jim Downa. 6ivot je fakt taková k..va :frowning2: :angry:
6. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau děcka :slight_smile:

Dani tak to je mi líto...a je to na 100%? Protože se kolikrát stalo, že se doktoři zmýlili. Ale pokud by to bylo jisté, tak je to smůla největší, páč 2 děti a oba Downy, tak to je teda pech...chudinka kámoška. A co teda chce dělat? Nechá si je, nebo jde na přerušení?

Jako mé oko je jak po ráně, to zasrané lepidlo se mi asi nalepilo na rohovku a teď mě to pod víčkem dře. Ale je to teda lepší než včera... :sweat_smile:
6. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha já to blbě pochopila, myslela jsem, že čeká opět dvojčátka a oba jsou Downi, tak čeká jen jedno :pensive:
6. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a obr velká gratulace našim dvoum oslavenečkům Dalíčkovi a Marrkétce k narozeninkám,VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dalimilovi přejeme vše nejlepší k jeho krásným 3 narozeninám, krásně si je oslavte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Přejeme i dalším oslavenečkům :slight_smile: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
6. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Vandičce vše nej k svátečku :dizzy_face:
6. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky připojuji k přání oslavencům. pořááádně to dneska oslavte. tak jako my!! :grinning:

andrejko - tedka čeká jedno, to má downa. Jisté to asi je, prý je tam pravděpod. 99,5 % jsem četla na netu. Asi si to nenechá. největší neštěstí je, že takovýhle neštěstí potká zrovna ji, když před půl rokem rodila dvě mrtvý dvojčátka. Já bych to asi neunesla. ..

no nic, jdu začít něco dělat. jedem na oběd na oslavu k babičce, koná se to u ní a my jsme všichni zatím v pyžamu, muž spí, jediný k čemu jsem se zatím vyhecovala je udělat snídani a zapnout pračku :grinning:
6. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsem oslaveneckum krasne narozeniny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dani, to je smutny fakt :pensive:

U nas se od rana maka, na jedne strane kuchyne obkladaji zed kamenem, na druhe strane se stavi stena, to budu mit vecer co uklizet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jsem rada, ze konecne se neco dela a snad jednoho dne i dodela :wink:

Lea mi prave sdelila, ze chce hrat ragby a byt ragbistka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Supr, tak to by bylo, a ja myslela ze ji dam na balet nebo nejake tancovani ...:grinning:
6. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, nam pres napadlo tolik snehu, ze kdyz jsem oteverela psovi dvere at jde ven tak to na me spadlo, chudak pes v tom snehu ani nebyl videt :grinning:

Jo a Marketce a Dalovi vsechno nej nej nej k tem narozeninam!
6. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ja si neumim predstavit jak je to velky ta vase postel ... nejak mame jine mereni tady a neumim si to prepocitat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo Draga tu ještě dneska nebyla, buď slaví a nebo sází a sklízí :grinning:
6. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Panovi dalimilovi a slecne marketke zelame vsetko naj k narodeninam-hlavne aby maminy posluchali :slight_smile: :wink:
6. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
přejeme Markétce všechno nejlepší, hodného bratříčka a rodiče :slight_smile:

a zároveň všem moc děkujeme :slight_smile:) a Dála posílá pusu :grinning:

Andrejko měli jsme návštěvy ....slavíme a zároveň i sázíme :slight_smile:)) ne fakt to byl fofr, ráno jsme dodělávala dort, mazala chlebíčky, pak jsme obsluhovala našeho krále :slight_smile:) a jinak dostal snad 10x na prdel narozky nenarozky..je to zlobivý torpédo :grinning:
6. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani to je smutné ale není to nikdy 100% zázraky se dějí, otázka je zda to risknout nebo ne :((( každopádně já to říkám pořád, že bůh neexistuje, jinak by tohle nemohl dovolit :((( :pensive:
6. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Markétce a Dalíčkovi přejme všechno nejlepší k narozeninám :wink:, zdravíčko, štěstíčko a spokojenost :wink:
6. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vandicce vse nej k svatku..

Oslavencum k narozeninam,hodne lasky a vseho prdelky .....
6. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek