• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ahojky

oslaveneckum krasne narozeniny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguško nechci být přechytralá, ale to, co se nám děje, to špatné i to dobré je naše karma, všechno si neseme z minulých životů, proto se snažme život žít co nejlépe umíme...já na to fakt věřím... :pensive: i na boha :wink:
6. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co dostal pan Dalimil k narozeninám? Já se teda musím přiznat, že jsem Máru taky na narozky skoro zmlátila, ale udržela jsem se...ale zařvat to jsem zařvala :sweat_smile:
6. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Děkujeme moc za přáníčka. U nás se dnes jedlo, jedlo a jedlo :sweat_smile: Oslava se vcelku povedla. Dala jsem jednu fotku http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3777263&vReferer= Musím ty fotky z dneška probrat, zpracovat, upravit oči atd. Jindra se mi furt kýbloval do záběru, takže samotnou Marky s dortem prostě nemám :sunglasses: Majda na zadek dnes nedostala, tak snad to nebude už třeba. Ale taky dostává... :pensive:
K naší nové posteli... No, přivezli postýlku se super úchvatnou matrací (přesně podle mých představ :slight_smile: ale ti joudové zapomněli rošt!!! :rolling_eyes: Takže spíme na matraci na zemi, jako za mlada :grinning: Matrace má sice na výšku 22 cm, ale věřím, že s roštem to bude lepší. Ten mají dodat do středy... Nj. nic nemůže být hned, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak teda 180 je oproti 140 úžo rozdíl :dizzy_face: :sunglasses: :dizzy_face:
Dani, s kámoškou hooodně smutný :cry: Nevím ani co k tomu napsat :pensive:
Peťulo, Tobě zmizely tt z profilu? :confused:
Na závěr přejeme Dalíčkovi :dizzy_face: k narozeninám a Vandě :dizzy_face: k svátku hodně zdravíčka, štěstíčka a hraček (ať mají rodiče, oč zakopávat - i když to už se jistě děje :sweat_smile:)
6. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
beji ja tam jeste zadny tt nemam :sunglasses: pac nevim termin
7. únor 2010 ve 02:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezkou neděli :slight_smile:
Peti, tak to joooo :slight_smile: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou neděli :wink:

andrejko pan Dalimil dostal velký náklaďák s přívěsem na nakládání autíček na dálkové ovládádní..dobrý kaouf to byl v tesku z 999,- na 249,-, pak žehličku co stříká a hraje, knížky a plyšového velkého Křemílka od sestřenice...pak od kamarádky takovou mluvící knihu a destičku, kde má sestravovat slova a čísla a barvy, ale to už celý rozházel tak asi nesestavíme nic :slight_smile:

k té karmě, taky jsem se kdysi zajímala o tyhle věci, v podstatě máš pravdu, ale stejně je to smutný :pensive:

Beji pěkné vyspání na matracích přeji :slight_smile: ale aspoň se vám dětičky neskulí z vejšky :slight_smile:))
7. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
PŘEJEME MIE KRÁSNÉ NAROZENINY, HUDLANA POSÍLÁME PPLKEM :wink: :wink: tetka Linda a kámoš Kubis

VŠEM ostatním oslavenečkům také krásné narozeniny a pokud je mezi Vámi Verunka tak krásný svátek :wink: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy, krásnou neděli přeji!!

u nás hlavní dar pro děti je jednoznačně traktor. šlapací traktor s přívěsem. hoši včera vlastně po ob. nespali, páč jsme tamjeli, tak hrála roli i únava, ale ve finále kdy dostali traktor, tak se furt jakože střídali a jančíli kdo bude řídit, pak si druhej furt sedal do přívěsu a ten co šlapal to nohama neušlápl, no nakonec to celý skončili totální megahysterickou scénou, celou cestu v autě domů, až jsme nakonec slavnej traktor, o který m jsem myslela, že bude v garáži a bude jen na ven, museli vzít domů a hoši z něho v podstatě neslezli a plácaj setady po bytě. ale už se aspon domluvili a střídaj se.. :sunglasses:
Takže se přidávám k družstvu fackujících matek na narozeniny, u nás na prdel bylo včera požehnaně :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:

beji dětičky náádherný, úplně vzorová fotka. :grinning: a ten chlapák že je mimino bratr JIndřich?! nevyměnila jsi ho někde za větší?? :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně Miušce všechno nejlepší :slight_smile: a mamince taky :slight_smile:

Dani to úplně vidím jak se klucánci vozí :slight_smile: my máme doma všechny auta, motorky...nemůžeme to nechat v kočárárně, ještě že dovolil tam zaparkovat sáně a boby :slight_smile:
7. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidi všem prckům vše nej, Miušce, Dalíkovi i Markétce, proboha teď budu děsně doufat, že jsem na někoho nezapoměla :grinning:

Mě je zleeeeeee, strašný, tak tohle jsem ještě v žádném těhu nezažila....už od pátku nejsem schopná ani nic uvařit, permanentně se mi chce blít, akorát teda nebliju, ale ta nevolnost je k zešílení....dneska jsem už asi desetkrát běžela na wc, že jako zvracím, cestou se mi udělalo líp, za pár minut znova.....no miminko mě má dobře na háku :frowning2: Prsa mě bolej, spát bych mohla 24 h denně, jako radši vůbec nepřemýšlím nad tím, že tu zas budu od zítřka bez muže, nechci to vidět jak v tomhle stavu koučuju ty dvě....ještě máme nějaké náhrady ve školce, tak snad Aničku pošlu tenhle týden víckrát, jinak to zaručeně nepřežiju :cry:
7. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oslavencum vse nej k narozeninam

Verunkam vse nej k svatku :slight_smile:
7. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miušce přejeme vše nejlepší a hodně zdravíčka k dnešním tříletým narozeninám :dizzy_face:
Totéž přejeme Nikče k jejímu dnešnímu svátku :dizzy_face:
Dragi, opravdu super slevu jste vychytali :wink:
Dani, já když je vždycky "líp" oblíknu (ne ďouratý tepláky a flekatý trika :grinning:,) tak si říkám, že to snad ani nejsou oni :sweat_smile: O velikosti Jindry mi ani nemluv. Oproti Majdě je pořád "miminčí," ale jinak už ne :sunglasses:
Lami, já měla obě těhu takovýhle "super" (mně to přetáhlo až do 20 tt u Majdy a u Jindry to skončilo nekdy v 16tt,) tak Ti moc držím palce, ať se to brzy zlepší, páč si vůbec nedovedu představit, jak bych to s dvěma prckama dala :confused: U nás už se moc nekašle, tak snad se z toho brzy oba dostanou úplně. Kdybys měla nejakou nouzouvku, piš/volej, neco vymyslíme :wink:
7. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami chudinko tak ať tě to brzo přejde a nemáš to jako Beja :slight_smile:)

Beji jj super akce a pak, když přijela ségra pravila, že to je veliká značka...já značky nesleduju tak mi to je fuk,jestli jezdí aute made in china nebo značkovým made in china :slight_smile:))))
7. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,krasnu nedelu este vsetkym a dodatocne vsetkym oslavenocm len to naj naj naj,aby hlavne rastli do krasy ,boli zdravucki a robili nam samu radost :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Lamia,nezavidm t,to iste som mala pri malom,az na to,ze ja som zvracala permanentne,ci rano,ci vecer,dokonca som dost pochudla a hrozili mi hospitalizaciou a infuziami,kedzeš sa vo mne neudrzalo absolutne nic,ale potom okolo 16teho tyzdna to akoby zazrakom preslo a uz sa to nezopakovalo,tak drzim palce,nech to cim skor prejde,ja som bola vtedy sama a nevladala nic,neviem si predstavit este s dvoma prckami,naozja na teba myslim :wink: :wink: :wink: :wink:
baby,nam tie vyrazky neprestavaju,maly to ma stel hroznea navyse ma pod pazuchami akoby to mal v tych uzlinach,obrovitanske hrce :astonished: :astonished: :astonished: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja uz amm normalne strach,co za pliagu to ma :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
7. únor 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemůže to být fakt blecha? to dneska chytneš kdekoli...já jí kdysi donesla z kina...
7. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
Miuske zelame vsetko na naj naj a aj Veronke k meninam :slight_smile:
Lami,juuj,nezavidim,mam to este v zivej pamati,mne tak bolo tiez do 16 teho tyzdna,bleeee :unamused:
lenrie a dokina ti co na to ppovedala? ci neboli ste este?
7. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jeden dotaz ...paltí nám mateřskou zpětně nebo dopředu...teda se ptám, jeslti ještě v únoru dojdou peníze nebo už ne?
7. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem udelala male 3 minutkove video ty hromady snehu tady, tak to pak mrsknu na facebook :grinning:

Mie taky prejeme vsechno nejlepsi!

Jinak jsem objednala Samuli dorta, chteji za to strasny prachy, ale nechce se mi s tim patlat a takhle vim, ze to bude od profesionalu :sunglasses:

tady foto co jsem jim dala, snad to udelaji stejne, nebo aspon podobne :slight_smile: : http://farm4.static.flickr.com/3650/3341340768_dd4c34fb12.jpg jen teda rikali, ze ty figurky budou plastik pac oni marcipan nedelaji (na figurky) no ale tak to preziju
7. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
péťo dort pěkný ale plastik figurky to bych teda plakala lenoši :slight_smile: ale zase vám zbydou třeba na hraní do vany :slight_smile:
7. únor 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zas budu páchat dort doma, Anča už se těší na pečení a když ho měla Jája, tak ho nemůžu Aničce koupit, ona si to bohužel pomatuje a mluví o tom už dost dlouho....asi nemusím říkat, že pokud mi bude pořád takhle, tak bych ho z fleku koupila :grinning: :grinning:

Peťo a tobě je fajn?? :wink:
7. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je nadsherna torta,ja som malej dfala urobit marcipasnovu kitty,chystame oslavu az v sobotu....
draga,u nas sa plati materska,teda rodicovsky spatna,teda ja dostanem teraz v unoru a aj v reznu,kedze jemalanarodena 2.2 a rata sa aj jeden den z mesiaca.......
a maly blchu nema,vsetko som prepralaa ked brasko blchu malnechavala stopy na plachte a pradle...ono je to naozaj ta alergia ale neviemz coho,on nove vyrazky nema len tie co ma su vacsie ako boli,akoby sa zlievali do celku a ma to v mieste uzlin :cry: :cry:
7. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami mne je paradne, akorat jsem vcera vecer spozorovala ze se mi zakulacujoi prsa, a jsou pevnejsi, tak mam radost :grinning: pac ty moje vytahany vaky me pekne sraly .. hehe
ale jinak mi vubec neni spatne, jen me obcas trosku boli podbrisek ale to je normos uplna pohoda oproti tehu se Samcou :sunglasses:

Dragi jojo, taky jsem byla smutna. ale nenadelas nic, ta vana me ani nenapadla, takze dik za napad :grinning:

lenrie tak pak tortu vyfot!!
7. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
skaredka,daco mi vrav o prsiach,mne po kojeni a naslednom odstveni neostalo tkmer nic,akurat akasi kozka visiaca :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a to som predtym nosila Ccka a teraz ledva Bcka,fakt tam nemam nic :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
a tortu vyfotim,som zvedava,aka bude za tie prachy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky video: http://www.youtube.com/watch?v=0ewu8ftU9CQ

mam toho vic, jak si Samca hraje ve snehu a jak aaron odhazuje, potom udelam dalsi.
7. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Vůbec nemám čas dočítat, páč tu máme prababičku, tak snad někdy v týdnu dočtu, až bude dítko ve školce ...

Oslavička včera fajn, Karolínce se dárky moc líbily, na kole se naučila jezdit během odpoledne v obýváku - fakt to neuměla vůbec a už jezdí :grinning: šikulka naše :zipper_mouth: Později hodím fotky na net

My dnes dopo sjeli na pohotovost do ČL, páč ráno když jsem vstala a šla na WC, tak jsem měla na papíře krev sice jen 1x, pak už ne, ale pro ten klid duše jsme jeli. Stalo se mi to i při Karolínce a nic to nebylo, že prý tehdy třeba nějaký vřídek a že to je v těhu víc prokrvené ...
Tak mě vzali na UTZ a vše OK. Dr. mi udělal celkové vyšetření, tak už tam v týdnu nemusím na UTZ ve 12 tt, tak aspoň nemusím čekat (třeba jako minule přes hodinu). Mimouše jsem krásně viděla a mám i fotečku - dr. byl nějaký hodný, že jsem ani platit nemusela Pak mě ještě prohlédl na ambulanci a říkal, že už vůbec nekrvácím. No jsem ráda, že jsme jeli, páč bych stějně na to furt myslela, zda je vše v pořádku ...

Jo a podle dnešního UZT jsem skoro o 2 týdny dál Podle poslední MS bych měla být 11 + 5, ale podle dneška 13 + 2 Přeměřoval to 2x. Tak mám jít dřív i ke své gyndr. na ty testy na vrozené vady.
7. únor 2010 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar babule :slight_smile:

Miušce kočičce přejeme taky vše nej k narozeninám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A Verunce k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mori nahoď fotečku prcka :slight_smile:

My tu teď měli návštěvu, tak za chvilku se vrhnu na úklid, je to tu jak po výbuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lami je mi tě líto kočko, já si to taky prožila a to až do 7 měsíce, ale až od 3-7 jsem zvracela. Nicméně od začátku těhu mi bylo stejně nevolno jako tobě a vždy jsem to ustála, až teda od toho 3 měsíce to bylo pravidelné zvracení, tak držím pěstičky, ať je ti líp :wink:
7. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti dort vypadá báječně!! My jsme měli ten sýr s myškama, kamarádka dělala, jako loni.. Chutově výbornej a i vzhledově si pohrála, jedna myška měla krvatu, druhá motýlka, takový pěkný detaily :slight_smile:

lenrie - a co na to řekla doktorka?

Mori hlavně že je vše o.k. mně se to taky párkrát v těhu stalo, byla jsem z toho vyklepaná jako prase, protože poprvý to bylo celkem velký, na služebce v Luhačovicích, tak mě tam hospitalizovali ve Zlíně, no paráda... :confused:

Blahopřejem všem oslavencům a oslavenkyním :slight_smile:
7. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani foto nemas? Ja nevim co jste meli loni :sweat_smile:
7. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danieli doktorka,ze to je alergia ale tak dlho a nic nezabera?ja uz som vsetko oprala,ozehlila,nic mu nedam dvakrat,uz samu bojim dat zjest cokolvek,pozrite do albumu dlaa som foto maleho,take ako to ma na foto ma este aj zospodu ruky
7. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek