• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
lenrie a jak dlouho uz to ma? Vypada to fakt hrozne. Svedi ho to? Ja jsem takhle mela alergickou reakci as 5 roku zpet ale to jsem mela po celem tele, uplne vsude, nejdriv jenom takove male flicky a to se postupne vsechno slilo do kupy, pripadalo mi jako bych byla v ohni, strasne to palilo, svedilo no myslela jsem ze se zblaznim. Nejhorsi to bylo pod kolenami, pod pazi, v podstate v zahybech kde je vetsi teplo. Vubec teplo to strasne zhorsovalo, nic mi nezabiralo az nakonec zyrtex, ale celkem jsem tak byla skoro 10 dni a i potom se mi to jeste vracelo kdyz jsem se treba spotila. Trvalo skoro mesic nez se to uplne ztratilo. A ted to obcas mivam na vnitrku stehen v lete, kdyz je moc vedro (35C) ale to se mi vetsinou behem 24 ztrati samo. Nikdo nevi z ceho jsem to mela, delali mi testy a alergii nemam na nic.
7. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samule si hraje s pejskem: http://www.youtube.com/watch?v=w8vxVBEFpDg
Merim hloubku snehu: http://www.youtube.com/watch?v=5Xzs3eKNuCk
Aaron odhazuje snih: http://www.youtube.com/watch?v=-DORXOtUi4U

to jen kdyby jste se nektera hooodne nudila :grinning:
7. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, diky za pranicka :dizzy_face: u nas vse v pohode, nemam tedka cas, tak se vice rozepisu zitra
7. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké réno...

holky ještě jednou píšu svůj dotaz...jak se nám platí mateřská? zpětně nebo dopředu? dostaneme ještě v únoru peníze?

lenrie tobě díky za odpověď máte to na slovensku dobré :wink:
8. únor 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago, zpetne tusim, myslim,ze jeste dostanem - v breznu
8. únor 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránečko!!

Dragi - dostanete. moji kluci maj 3 roky 28.1. a ted v únoru mi došla poslední "výplata" :sunglasses:
8. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar bazar :wink:
Kristi ty už máš teda páčo :wink: , sluší vám to všem. A dortík byl jaký, čokoládovo ovocný?

Holky já teda fakt doufám, že mi bude ta mateřská pokračovat a nebudu pak muset doplácet zdr.+soc. :unamused:
8. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, to se ti zda, to je tim strihem, dlouhy to nemam :wink: a stejne i tak mi to ve ct Hanka opet smikne

dort byl Pacholik, ja to nejim, takze ani nevim, jakej byl

ja jdu na pracak dneska, bude ze me socka, super
8. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
peti,krasne videjka,teda ale mate riadne navalene snehu :wink: ja by som aj natocila ale neviem to potom "zverejnit" :sweat_smile:
kristi aka pekna rodinka :slight_smile:
8. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak to by ste neverili,ale jedno babo zo sofinkinej temy(11/2009) ma uz prvy zub!!!! :confused: :confused: a to este len za par dni bude mat 3 mesiace :sweat_smile:
8. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku,t o je mazec....zub :wink:
8. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tiez čumim :grinning: tak to bude ine kojenie teraz :sweat_smile:
8. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy jdu z úřadu práce a za žhava vám napíšu co po mě chtěli :slight_smile:

takže:
doklad o nejvyšším vzdělání,
evidenční důchodové listy za poslední 3 roky
zápočtový list
rodný list dítěte
občanku
ukončení o pobírání rodičáku (ten mi vystavili rovnou tam, kde odevzdávám papír z jeslí)

tak :slight_smile: jsem zaevidovaná, v pondělí 15.2 tam jdu znovu a pak hned na schůzku s poradkyní o zprostředkování práce :slight_smile:)

jinak se chovali celkom dobře, neměla jsme sebou nic než rodný lsit a občanku, vše ostatní dodám :slight_smile:

rodičák by měl přijít ještě za únor, i dkyž je narozen hned 6.2 takže by měla přijít platba teď za leden a v březnu ještě za únor
uf to jsem se opotila :wink:
8. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě se musíte do 8 dnů nahlásit na zdravotní pojišťovně :slight_smile: to jsme zapomněla napsat :slight_smile:

kristi vidím, že to taky obíháš dneska :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemam zadny ev. duchodovy listy, co to kua je??????

ukonceni rodicaku je zase nekde jinde, to mi pani rikala, to se mi teda chce, si to nemuzou sehnat sami?

za chvili vyrazime, vezmu s sebou jeste teda vysvedceni
8. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi evidenční listy bys měla mít za každý rok od zaměstnavatele je to taková A5 naležato a je tam uvedeno kolik máš odpracováno na důchod :slight_smile: takový čtverečky tam jsou...nebo ti případně dají takovej papír na vyplnění a doplní ti to zaměstnavatel a třeba to ani po tobě chtít nebudou je to kocourkov :slight_smile:

jinak to ukončení rodičáku mi napsala paní na sociálce, naštěstí v Kladně to je všechno v jedné budově, já tam každý měsíc nosila ten papír z jeslí...ale třeba to po tobě nebudou chtít ...uvidíš...
8. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja nemam, kdyz mi skoncil pr. pomer ne?
8. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kua, mne se do ty zimy nechce
8. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ěm taky skončil pracovní poměr :slight_smile: ale tobě možná před mateřskou to já nevím jak to máš...uvidíš oni ti to tam všechno povědí chytrolíni :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, jdu na to.....zatim pa
8. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
díky za přáníčka, Verunka od čtvrtka virozuje, je hubená, dnes ani chodit nemůže, tak leze po čtyřech, ale už pookřála, jsem se s ní viděla už v nemocnici, tak snad bude lépe, no a dnes začal průjmovat Vikin, tak snad to bude rychlejší průběh, my s manžou jsme taky nějací jetí, jooo, holt jedna kontrola u obvo´dačky a padne celá rodina :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak se moc držte ...ty nemoci to je hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi já ukončila prac. poměr den před nástupem na mateřskou, tak proto to po mě asi vůbec nechtěli, stačila jim moje občanka a rodný list dětí :wink:
Papír o ukončení mateřské mi má dojít poštou automaticky, myslím, že už došel, mám tu nějaou Vázvu,nebyla jsem doma. Ale že bych ho někam měla nosit, to mi taky nikdo neřekl. Asi to maj všude jinak a máš recht je to kocourkov.

Leni ajaj, virozky, to mooc dobře známe, u nás tak yvždycky celá famílie. tak at jste brzy fit.

Na Slovači prý sněží a sněží, tak si asi zajedem zalyžovat na náš milovaný Chopok Juh, tam jsou super pláně na freeridy :dizzy_face: možná bude prašáááán :grinning: :grinning:

Peti vy tam máte sněhu jak na ALjašce? Kde že to ted bydlíš? Netaháš nás za nos? Já na tom videjku jen čekala kdy od někud vyleze nějakej los :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo sob?? tak ted jsem se domotala, asi los.. :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
8. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ofiko socka. a jako fakt nechapu, proc tam musim chodit kazdej mesic, to se asi podelali, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi dřív se prý chodilo co 14 dní :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tom ani nevim, ja uz chodila co mesic
8. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no halvně nám najdou prd :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak, ale o to mi tak nejde, to ja si najdu praci sama casem, ale je to opruz

si musim jit neco koupit na MMB, jinak budu mit debilni naladu po zbytek dne
8. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek